Öne Çıkanlar Yurtta hava durumu hakkari ekonomi hulusi akar konya

Bu haber kez okundu.

Sedat Peker: "Cumhur ittifakını ölümüne destekleyeceğiz!"

Ünlü iş adamı Sedat Peker, özel olarak davetli olduğu bir mekanın açılışında gündemde olan konulara dair çok sert ve önemli açıklamalarda bulundu. İşte, Sedat Peker’in gerçekleştirdiği konuşmanın önemli bölümleri…

NURETTİN SOYER TOPLUMU TAHRİK ETMEKTEN BAŞKA BİR AMAÇ TAŞIMAMAKTADIR”

Kıymetli dostlarım bizler çocukken yetiştiğimiz zamanlarda hep bir isimle yetiştik. Nurettin Soyer ismi… Bu ismi karşılığı biz de vatansever abilerimizi vatansever büyüklerimizi cezaevinde işkencelere tabi tutup onlarla o şartlarda ifade alıp daha sonra vatan evlatlarının asılmasını sağlayan kişi olarak bilirdik. Bu kişinin ismini bilmeyen bizim jenerasyonumuzda kimse yoktur fakat bu isim aradan çok uzun yıllar sonra 40 sene kadar zaman geçtikten sonra gene önümüze çıktı. Cumhuriyet Halk Partisi’nin İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak… Kıymetli kardeşlerim partilere karşı bir düşmanlığımız yok ancak bu adayın bulunup seçilip getirilmesi vallahi toplu tahrik etmekten başka bir amaç taşımamaktadır. Bizim büyüklerimizin üzerinde işkenceler deneyen bizim büyüklerimizin idam edilmesini sağlayan bu insan şu anda onun oğlu getirilip belediye başkan adayı yapılırken belki şunu söyleyebilirsiniz… Dersiniz ki “suç kişiseldir babasının suçu oğlunu bağlamaz” Ancak oğlunun yazdıklarına baktığınız zaman babasını yaptıklarını adeta bir vahiymiş gibi bir kutsal eğlenmiş gibi değerlendirmektedir Kılıçdaroğlu da çok değerli bir devlet adamı demektir.

“BUNLAR KURT DEĞİL! ÇAKAL”

Sosyal medyada benim milliyetçiliğime Atatürk resimlerini koyup bozkurt resimlerini koyup Türk isimlerini koyarak benim milliyetçiliğimi eleştiren alçaklar şimdi bakıyorsunuz Nurettin Soyer’in oğlunu desteklemek için peşinden gidiyorlar. Ben o zaman da söylemiştim bunlar kurt değil çakal demiştim.

CUMHUR İTTİFAKINI ÖLÜMÜNE DESTEKLEYECEĞİZ”

Kıymetli kardeşlerim Milliyetçi Hareket Partis’inin bilge genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli şöyle bir şey söyledi… “Ya beka ya bela.”  “Bu seçimlerin bizim milletimiz için önemi budur” dedi ve toplumda yaşayan çeşitli siyasi partilerden olan vatanseverler bu görüşü benimsediler. Bu sebeple kardeşlerim her ne olursa olsun bu seçimde Cumhur İttifakına destek diyeceğiz ölümüne destek diyeceğiz kardeşlerim.

“BU VATANIN DELİLERİ ve FEDAİLERİYİZ”

Bir de bize diyorlar ki; “Siz kimsiniz neden konuşuyorsunuz” diyorlar. Kardeşlerim onlar bizim kim olduğumuzu bilmiyorlarsa ben söyleyeyim müsaadenizle… Biz bu vatanın delileriyiz kardeşlerim. Biz bu vatanın fedaileriyiz kardeşlerim. Bu vatanda herkes sussa da biz konuşacağız çünkü sizler Cumhuriyet tarihinin yetiştirdi en şerefli ikinci nesilsiniz. Birinci nesil Kurtuluş Savaşı zamanında Atatürk ile beraber savaşıp ülkeyi kurtaran nesildir. İkinci şerefli nesil ise sizsiniz çünkü 1960’larda bizim büyüklerimiz Adnan Menderes’e dediler ki; “Senin saçının tenine bir şey gelirse bu ülkeyi yakarız” dediler. “Çocuklarımızı keseriz” dediler ancak emperyalist güçlere bağlı olan askerler darbeyi yaptığında hiç kimse evinden dışarı çıkamadı. Değil çocuklarını kesmek evinin camını bile kıramadılar. Ses çıkaramadılar. 1980 darbesinde yine emperyalist güçlere bağlı olan askerler darbe yapıp herkese yere yatın dediler herkes yere yattı üzerinizdeki çıkarın dediler herkes üzerindekini çıkarıp balık istifi yerlere uzandı ama siz dediniz ki dik dur eğilme bu gençlik seninle dediniz.  Benim aslan kardeşlerim Sayın Devlet Başkanımıza darbe yapmak istediklerinde 15 Temmuz’da siz sözünüze sahip çıktınız. Emperyalist güçlerin askerlerine bu sefer siz yere yatırdınız onların doğumlarını siz soydunuz kardeşlerim. Sizi eziklemelerine izin vermeyin. Siz bu vatanın gerçek sahiplerisiniz siz bu vatanın delilerisiniz ve fedaisisiniz kardeşlerim.

“BU ÜLKENİN BİR KARIŞINI BİLE ONLARA VERMEYECEĞİZ”

Kötü günleri sürekli anlatmak isteyen birisi değilim ancak seçimlerden sonrası ile ilgili hem emperyalist güçlerin hem de onların ülkemizdeki uşaklarının bazıları şimdiden seçimlerle ilgili YSK tanımadıklarını söylüyorlar. Seçim sonuçlarına göre insanları partilileri sokağa dökecekler. Bunun amacı terör örgütü mensuplarının da o partilerin içine karışıp ülkeyi yakmaları ve yıkmalarıdır. Polisimiz askerimiz istihbaratımız güçlüdür buna izin vermez ancak Allah’a yemin olsun bu ülkenin evlatları da bu ülkenin sokaklarını karış karış koruyacaklardı kardeşlerim bu ülkenin bir karışını bile onlara vermeyeceğiz kardeşlerim.

“SIRADA İRAN, VENEZUELA ve TÜRKİYE VAR”

İrak’ı Libyayı Suriye’yi ve Afganistan’ı yıktılar… Sırada Venezuela, İran ve Türkiye var. Bu sebeple kardeşlerim şımarık bir edayla değil gerçekten ülkemize karşı sorumluluk hissi ile davranmalıyız. Tarihimizin bize öğrettiği gerçekler var. Silah iyi insanların elinde olduğu zaman bir sigortadır güvencedir. Bu sebeple kardeşlerim imkanı olan arkadaşlarımız mutlaka ruhsatlı silahlar alsınlar. Mutlaka al tüfekleri alsınlar. Mutlaka hazırlıklı olsunlar kardeşlerim. Biz kötüye hazır olalım da iyi gelirse amenna Samenna...

MİCHEAL RUBİN’İN ERDOĞAN HAKKINDAKİ YAZISINA SERT SÖZLER

Emperyalistlerin sözcüsü bir yazar var. Michael Rubin… Şahsımla ilgili de ara sıra yazılar yazıyor. En son Sayın cumhurbaşkanımızla ilgili bir yazı yazdı. Demiş ki; “Öldürüleceği kesin ama makamında mı olacak ceza evinde mi olacak kaçarken mı olacak?” Kıymetli dostlarım sizden bir söz istiyorum. Eğer bir daha 15 Temmuz gibi bir şeyi denerlerse bu Michael Rubin’in pantolonunu ve donunu da çıkarın kardeşlerim. Konuşmayla icraatın bu ülkede yan yana farklı hale büründüğünü ona gösterin kardeşlerim. Size şunu söylüyorum… FETTÖŞİLERİN hala daha çok güçlü olduğunu unutmayın. Sosyal medyada farklı farklı kimliklerle gezip farklı farklı şeyler yazanların da yine o namussuzlardan olduğunu sakın unutmayın onlara merhamet beslemeyi kardeşlerim.

ORTADOĞU'DAN BAŞLAYIP TÜM DÜNYADA ETKİLİ OLACAK YENİ BİR OLAY BAŞLAYACAK

Cumhur İttifakı’nın devamı için mutlaka fedakarlıklar yapın. Beş sene önce bozkurt rabia birlikteliğinden bahsettiğim de bana bütün herkes sallamış, bütün herkes eleştirmişti. Bir tarih okuyucusu ve gelecek öngörücüsü olarak sizlere şunu söylemek istiyorum. Beş sene evvel söylediğim şeyin bugün gerçek olması beni çok mutlu etmişti. Ancak bu birliktelik bozulmazsa Fettöşilerin gizli planları bu birliktelik bozulmazsa Allah’a yemin olsun Türk tüm samimiyetimle söylüyorum Ortadoğu’yla başlayıp tüm dünyada etkili olacak yeni bir olay başlayacak Allah’a yemin olsun Türk İslam davasına inanan herkes bu şereften payını alacak.

CHP GENEL BAŞKANI'NIN OĞLUNUN İLİŞKİLERİ İNCELENMELİ

Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Güney Kore’ye okumaya gittiği zaman ve o süre zarfından ilişkiye girdiği kimseler devletimiz tarafından iyi incelenmeli. Cumhuriyet Halk Partisi gibi değerli önemli büyük bir partinin içerisine kötülüğün nasıl sızdığının anlaşılabilmesi, çözümlenebilmesi mümkün değildir. Sizlere tekrardan söylüyorum partilerle bir düşmanlığımız olmaz ancak partilerin içine sızarak bu vatanın düşmanlık yapanlarla her daim düşmanlığınız olacak.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.