En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

AKP'ye toz kondurmayan kadın, sorulan soru karşısında donakaldı!

Gündem 21.11.2020, 00:14

Sokak röportajlarında yaşanan ilginçliklere bir yenisi daha eklendi. AKP'yi öve öve bitiremeyen kadına vatandaşlardan birinin sorduğu soru sokaktaki herkesten alkış alırken, sorunun sorulduğu kadın donakaldı.

Sokak röportajlarında yaşanan ilginçliklere bir yenisi daha eklendi. YouTube'ta yayın yapan 'Kendine Muhabir' kanalında AKP'yi öve öve bitiremeyen kadına sorulan soru alkış aldı.

AKP'yi öven kadına vatandaşlardan birinin sorduğu soru sokaktaki herkesten alkış alırken, sorunun sorulduğu kadın donakaldı.

"Ben ülkemden çok memnunum, iktidardan da çok memnunum. Sen beğenmiyorsan Amerika'ya git" diyen kadına, vatandaşlardan biri "ben ülkemden memnunum yönetimden memnun değilim" dedi.

Bunun üzerine kadın "İyi o zaman ülkeni Amerikalılara peşkeş çek, HDP'ye peşkeş çek, herkese peşkeş çek ne olacak? Ne olcak CHP iktidara gelse? HDP'ye 3-4 tane şehri, Amerika'ya 3-4 tane şehri verecek" dedi. Bu sözler karşısında kendini daha fazla tutamayan başka bir vatandaş "Osman Öcalan'ı kim çıkardı TRT'ye?" diye sordu.

Soru karşısında kadın donakalırken, vatandaşın sorusunu orada bulunan diğer vatandaşlar alkışladı. 

Yorumlar (1)
Davut 2 hafta önce
Sen ezelden ebede kadar pkk ile fetö ile kanki ol, ondan sonra "Osmanı kim çıkardı TRT ye" hadi ordan, hadi ordan dümbük