Haftaya Ay, İkizler burcunda başlıyoruz. Duygusal olarak huzursuz, kararsız ve duygu durumlarımızda ani değişikliklere yatkın olabiliriz.  Güneş ve Merkür kavuşumu var, aynı zamanda Plüton’da kare yapacaklar. Bununla da bitmiyor, Venüs ile Mars kavuşumdayken Satürn ile kare açı yapıyorlar. Yani zor enerjiler devrede bugün… Karar almakta zorlanabilir ve iletişimde bazı sıkıntılar yaşayabiliriz. Hayatımızda söz sahibi otorite figürleri ile anlaşmak zorlaşabilir. Bugün sakin kalmak çok önemli!

Salı günü Ay, İkizler burcunda yolculuğuna devam ederken kararsız ruh halimiz halen devrede… Sabırlı olmak zorlaşsa da yavaş hareket edip karar almakta fayda var. Tüm bunların yanı sıra yakın çevrenizden veya ailenizden destek alabilirsiniz.

Çarşamba günü Ay, Yengeç burcunda güne uyanıyoruz. İyimser, duygusal ve anaç bir ruh halinde olabiliriz. Bugün Jüpiter burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor. Yaklaşık 1 yıl kadar Akrep burcunda seyahat edecek olan Jüpiter bizlere derinleşme, sabır gösterme ve konsantre olma konusunda yardımcı olacak.  Bugün işlere konsantre olmak ve iş bitici olmak adına destekleniyoruz.

Perşembe günü Ay, Yengeç burcunda yolculuğuna devam ederken mantığımız ile duygularımız ters düşebilir. Zorlu enerjiler mevcut görünüyor.  Bazı konularda değişim ve dönüşüm kaçınılmaz olabilir, bizi zorlasa da olayların üzerine gitmeli ve çabuk pes etmemeliyiz. İşimizi tutkuyla ve sabırla yaparsak mükâfatı büyük olacaktır.

Cuma günü Ay boşlukta uyanıyoruz. Kendimize gelmek ve zihnimizi toplamak biraz güç olabilir. Saat 10’a doğru Aslan burcuna geçen Ay ile konsantre yeteneğimizi geri kazanıyoruz. Öne çıkmak ve kendimizi göstermek arzusunda olabiliriz. Ay ile Jüpiter’in kare açısı ise duygusal olarak zorlanabileceğimizi vurguluyor. Tepkilerimizi abartmamakta ve kırıcı olmamakta fayda var.

Cumartesi günü Ay, Aslan burcunda yolcuğuna devam ederken Satürn’den de destek alacak. Öğleden sonra kendimizi daha iyi ifade etmek ve duygulardan emin olmak anlamında daha aktifiz. Bugün Venüs, yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu dönem estetik, güzellik ve incelik ön planda olacak. Flörtler ve kendimize bakım bu dönem epey ilgi odağı olacağa benziyor. Ayrıca Merkür ve Uranüs karşıtlığı yaşanacak olan bugün ani kararlara açık olabiliriz. Planlı ve programlı hareket etmek zorlaşabilir. Sürpriz haberlere hazır olalım.

Pazar günü enerjiler daha güzel görünüyor. Güne oldukça enerjik ve motive başlıyoruz. Aktif olmak ve dostlarla plan yapmak adına oldukça keyifli bir gün… 14:19’da Ay, Başak burcuna geçiyor.  Öğleden sonramızı kendimize ayırmak, ev işleri ile uğraşmak, gerekli düzenlemeleri yapmak ve sağlık konuları ile ilgilenmek adına istekli olabiliriz. Maddi ve manevi anlamda güvende hissedeceğimiz yerlerde vakit geçirmek bizi daha çok besleyecektir.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya enerjiniz yüksek, konuşkan ve telefon trafiği yoğun bir şekilde başlayabilirsiniz. Yakın çevre, seyahatler ve kardeşler ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Gün içinde içsel olarak huzursuz ve dengesiz bir ruh hali sizi yoklasa da fazla üzerinde durmayın, serinkanlı olun. Özellikle üstlerinizle, eşinizle veya ortağınız ile ilgili konularda daha sabırlı olmalısınız. Sizi zorluyor olabilirler, o yüzden derin derin nefes alın, deşarj olun. Artan iş yükünüz ve günlük işleriniz sizi zorlayabilir. Dikkat edin, baş ağrıları nüksedebilir. Sakin ve sabırlı olmakta fayda var. Yakın çevreniz ile dertleşebilir veya eşinizle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir. Ev almayı, yatırım yapmayı veya ortaklığı düşünenleriniz var ise Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesi ile oldukça bereketli bir döneme adım atacak. Harekete geçme zamanı! Evde vakit geçirmek, gerekli düzenleme ve tadilatları bitirmek isteyebilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızla bazı gerginlikler yaşayabilir, kırılabilirsiniz. Olayları abartmamaya bakın. Sabır, işinize çok yarayacak. Afta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. Spor yapmak, sosyalleşmek, çocuklarınızla eğlenmek veya partnerinizle plan yapmak adına destekleniyorsunuz. Venüs’ün Cumartesi günü yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçmesi ile bu dönem ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları hakkında bir hayli şanslı olabilirsiniz. Öte yandan kendinize zaman ayırmak, bakım yamak ve beslenme düzeninizle ilgilenmek adına kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Pazar gününü kendinize ayırın ve ruhunuzun isteklerini dinleyin. İşleri düzene koymak ve bitirmek adına da oldukça elverişli bir Pazar günü sizleri bekliyor sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya bütçe ve finans gibi mali konularla başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Bütçe ve harcamalarınızdaki bazı değişiklikler, öngörüde bulanamadığınız durumlar canınızı sıkabilir. Açıkçası zorlu enerjiler devrede görünüyor. Uzak çevreler le ilgili iş durumları değişim için kapınızı çalabilir. Bazı zorlanmalar yaşasanız da pes etmemelisiniz bu sizi epey geliştirecek. İş çevrenize ve sağlığınıza karşı daha özenli hareket etmelisiniz. Kısa seyahatler, kardeşler, imzalar ve iletişim konuları gündeminizde yer alırken sosyalleşmek isteyebilir, eğlenerek biraz deşarj olmak isteyebilirsiniz. Jüpiter’in karşıt burcunuz Akrep burcuna geçmesi ile 2018 Ekim’e kadar birçok Boğa burcu evlilik veya ortaklık konularında başarılı ve şanslı olabilir. Jüpiter sizi bu konularda destekleyecek ve ikili ilişkilerinizi ir hayli aktif hale getirecek, hazır olun! Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile ve gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir. Evde daha çok vakit geçirmek isteyebilir veya çevrenizi evde ağırlamak isteyebilirsiniz. Hafta sonu kalp ve kan dolaşımınıza dikkat edin, eti fazla abartmayın. Ev ve aile büyüklerinizle bir arada olmak, her beraber bir şeyler yapmak adına öne çıkabilirsiniz. İkili ilişkiler, günlük işler ve eş ile ilgili iletişim konularında ani plan değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca sürpriz haberlere de hazır olun. Ani gelişmeler yaşanabilir. Öte yandan, yükselen enerjinizle spor yapmak, çocuklarınızla eğlenmek ve aşkınızı tazelemek adına oldukça keyifli bir Pazar geçirebilirsiniz. İster tembellik yapın isterseniz partnerinizle sosyalleşin, size kalmış sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek ve iletişim odaklı başlıyorsunuz sevgili İkizler. İkili ilişkilerde ve aile konularında bazı zorluklar yaşasanız da bu konularla ilgili bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Öte yandan ortak kazançlar konusunda da bir değişim ve dönüşüm enerjisi sizi tetikliyor. Partnerinizle, çocuklarınızla veya hobilerinden para kazananlarınız var ise bu gibi konularda bir gerginlik yaşayabilir, zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bazı bürokratik konular canınızı sıkabilir. Acele ve sabırsız olan sizler, bürokrasinin de hızlı ilerlemesini isteseniz de burada sabrınızı geliştirmelisiniz. Kritik kararlar vermek için biraz bekleyin. İlerleyen günlerde enerjilerin daha güzel aktığını, olayların aslında büyüttüğünüz kadar can sıkıcı olmadığını göreceksiniz. İlişkisi olanlar partnerlerinden destek görebileceği gibi, ebeveyn olanlar ise çocukları ile daha iyi bir iletişim yakalayabilir. Böylece psikolojiniz daha rahatlayacak ve sağlığınız da haliyle bu durumdan olumlu etkileniyor olacak. Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir yıl boyunca sağlık, günlük işler, çalışma arkadaşları ve koşuşturmalar anlamında şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Hasta olanlarınız şifalanabileceği için kendini bir kaosun içinde hissedenleriniz ise daha ferah ve şanslı bir düzene geçecek. Yeter ki sabırlı olun ve tutkunuzdan vazgeçmeyin. Akrep, size bunları deneyimletecek. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe ve finans konuları gündeminizde olabilir, harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz.  Öte yandan iletişim, kısa seyahatler ve kardeşler ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Seyahat etmek hem size hem de ruhunuza çok iyi gelecek. Rahatlamak için adeta bir fırsat ele geçirebilirsiniz. Hafta sonuna yolculuklarla ve oldukça faal başlarken, akabinde ev ve aile ile vakit geçirmek, onları dinlemek ve dertleşmek adına oldukça hevesli olabilirisiniz. Aile büyükleriniz ve bilhassa anneniz ile zaman geçirmeniz size de iyi gelecek. Bazı sürpriz haberler ve ani plan değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Hangi konularda mı? Aşk, çocuk, spor, hobiler veya sosyal arkadaşlarınız konusunda sevgili İkizler. Venüs’ün de dost burcunuz Terazi’ye geçmesi aşk, güzellik, alışveriş ve hayattan keyif alma konularında şanslı bir döneme girdiğinizin de habercisi… İyi değerlendirin ;)

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya enerjiniz biraz atıl ve konsantre olmakta güçlük çekerek başlayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Kabuğunuza çekilmek ve bireysel çalışmak isteyebilirsiniz. Duygusal ve zihinsel olarak ani değişimler yaşayabilir, durumlar arası huzursuzluk hissedebilirsiniz. Mecbur kalmadıkça karar almamanızda fayda var. İş yerinizde veya günlük işlerinizde bazı zorluklar yaşasanız da sağduyunuzu kaybetmeyin. İletişim dilinize ve yakınlarınızla olan ilişkilerinizde daha dikkatli olmalı, yanlış anlaşılmaları önlemelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Jüpiter’in dost burcunuz Akrep burcuna geçmesi ile birlikte hayattan aldığınız tat daha fazla artıyor. Bir yıl boyunca aşk, ilişkiler, çocuklar, spor ve hobileriniz hayatınızda bolca yer alacağa benziyor. Kendinizi daha şanslı ve fırsatlara açık bir döneme girmiş olarak düşünebilirsiniz.  İkili ilişkilerde yaşadığınız değişim ve dönüşüm sizi oldukça geliştirecek. Bu hafta aklınız ile duygularınız arasında gelgitler yaşayabilirsiniz. Gerilmeyin ve akışta olun. Özellikle aileniz ile olan ilişkilerinize daha dikkat edin, kimseyi kırmayın. Herkes aynı fikirde olmak durumunda değil. Hafta sonuna doğru bütçe ve finans konuları gündeminizde yer alabilir. Eliniz fazla açık davranabilirsiniz, harcamalara dikkat! İşleri toparlamak ve hafta sonuna dinamik girmek adına koşuşturmalı geçebilir. Hafta sonu ev işlerini organize etmek veya yapılacak işler bir an önce planlayıp bitirmek adına güzel enerjilerle çevriliyorsunuz.  Bilhassa Pazar günü sosyalleşmek ve iletişiminizi kuvvetlendirmek adına istekli olabilirsiniz. Venüs, yöneticisi olduğu Terazi burcuna girerek size ev, aile veya gayrimenkul konularında çeşitli güzel fırsatlar sunuyor. İyi değerlendirin sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya oldukça enerjik ve sosyal başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Yapacağınız harcamalara dikkat etmeli, bütçenizi kontrol altında tutmalısınız. Alışveriş, gezi ve güzellik ile ilgili harcamaları abartmamanızda fayda var. Yakın çevreniz ile sık iletişim içerisinde olmak ve onlarla seyahat planı yapmak adına hevesli olabilirsiniz. Ruh durumunuz ani değişimlere açık olabilir. Kararsız kalabileceğiniz konularda ısrarcı olmamalı ve akışına bırakmalısınız. Sabırlı olmak ve yavaş hareket etmek zorlaşsa da kendinize hakim olmalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde duygularınız ile mantığınız arasında kalabilir, sessiz bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bireysel çalışmak ve bazı rahatlatıcı terapiler uygulamak bilinçaltınız açısından da çok faydalı olacaktır. Jüpiter’in bu hafta Akrep burcuna geçmesi ile birlikte ev, aile ve kökler konularında şans ve fırsatlarla dolu bir döneme adım atabilirsiniz. Derinleşmek,  birçok meselenin köküne inmek ve araştırmak anlamında kendinizi motive hissedeceksiniz. Ev veya aile konuları ile ilgili sıkıntılarınız var ise Jüpiter’in büyütücü özelliğini de göz ardı etmemeli ve sorunları en kısa zamanda çözmelisiniz. Hafta sonuna doğru yükselen enerjiniz ile bir çok konuda aktif, girişken ve öne atılan ruh halinizle oldukça gösterişli bir tavır sergiliyorsunuz. Aşk, ilişkiler, spor, çocuklar veya hobiler ilgili konularda sağlam kararlar almak ve uygulamaya koyulmak adına destekleniyorsunuz. Hareketli ve sosyal bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile bu dönem kısa seyahatler, iletişim, yeni tanışmalar ve çevreler adına da oldukça bereketli bir döneme giriyorsunuz, tadını çıkarın, çok eğlenin sevgili Aslanlar!

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya iş, kariyer,  statü veya aile büyükleri ile ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Başaklar. İş yerinde huzursuz veya kararsız tavırlar içerisinde olabilir, kendinizi zaman zaman sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Aile veya iş ile olan gerginliğinizi birbirine karıştırmadan yürütebilmenizde fayda var. Haftaya biraz yoğun başlayabilirsiniz. Öte yandan sabırlı ve sağduyulu hareket edip bütçenizi düzenlemenizde fayda var. Biraz açılmış olabilirsiniz, tedbir alın. İlerleyen günlerde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla eğlenmek veya çocuklarınızla vakit geçirmek adına oldukça motive görünüyorsunuz. Jüpiter’in de Akrep burcuna geçmesi ile birlikte oldukça hareketli, eğlenceli ve bol seyahatli bir döneme adım atabilirsiniz. Alacağınız yeni eğitimler de cabası olacak… Yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle iletişiminizi daha çok geliştirebilir,  çevrenizi de genişletebilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve bol fırsatlı bir dönem sizleri bekliyor. hafta sonu yalnız kalmak, kendinizi izole etmek ve ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz. Zira bu hafta çok yoğundu ve kafanızı boşaltmaya ihtiyacınız var. Dilediğiniz gibi dinlenebilir ve uzun uzun tembellik yapabilirsiniz. Pazar günü öğleden sonra enerjiniz yükseliyor ve kendinizi daha iyi hissederek yine tertipli bir Başak ruhuna geri dönüyorsunuz. Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte bu dönem maddi ve manevi kazanımlar anlamında bereketli bir döneme adım atıyorsunuz sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya oldukça hareketli, sosyal ve enerjik başlıyorsunuz sevgili Teraziler.  Yabancılarla ilişkiler, iletişim ve yurt dışı seyahatleri gündeminizde yer alabilir. Kararsız ve değişken bir ruh hali içinde olabilir, karar vermeniz gereken konularda zorlanabilirsiniz. Bu nedenle zaman zaman gerilebilir ve yakın çevrenizi üzebilirsiniz, dikkatli olun. Haftanın ilerleyen günlerinde iş, kariyer, statü veya aile büyükleri ile ilgili konular ön planda olabilir. İşinizle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Jüpiter’in bu hafta Akrep burcuna geçmesi ile birlikte maddi ve manevi konularda oldukça şanslı olacağınız bir yıllık sürece adım atıyorsunuz. Kiminiz iş değiştirebilir, terfi edebilir veya kendi işini kurarak daha bereketli kazanç elde edebilir. Bu tamamen gündeminizle ve yaptığınız iş ile ilgili… Kariyeriniz ve ev ile ilgili aksta bu hafta bazı değişim ve dönüşümler yaşanabilir. Zorlanmalar içerisinde içinizde büyük iradeyi keşfedebileceksiniz.  Hafta sonuna doğru neşeniz ve keyfiniz oldukça yükseliyor. Sosyalleşmek, dışarı çıkmak ve hayattan keyif almak adına oldukça motive görünüyorsunuz. Kişisel gelişiminiz veya eğitiminiz ile ilgili sağlam kararlar alabilecek ve bu yolda adımlar atmaya hazırlanacaksınız. Hafta sonu eğlendirici olduğu kadar yorucu da geçebilir. Pazar gününü kendinize ve dinlenmenize ayırmanızda fayda var sevgili Teraziler. Yönetici gezegeniniz Venüs, nihayet burcunuza geçiyor. Bu dönem her türlü konuda şanslı ve fırsatlara açık olabileceksiniz. Çok iyi değerlendirin ve maksimum verim alın derim…

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya bütçe, finans, miras, tazminat, nafaka, mahkemeler veya ortak kazançlar konuları ile başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Borcunuzu tahsil etmek veya borçlarınızı yeniden yapılandırmak ile ilgili konularda biraz zorlanabilirsiniz. Bugün karar vermek ve sabırlı olmak zorlaşabilir, sağduyuyu elden bırakmayın. Mecbur kalmadıkça karar almamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde kararsız ve değişken bu ruh haliniz biraz daha azalıyor. Yabancılar ile ilişkiler, yurt dışı, iletişim ve yüksek eğitim gibi konular gündeminizde yer alabilir.  Jüpiter, burcunuza bir yıl boyunca misafir oluyor! Birçok konuda şans ve fırsatlar sizi bekliyor. bu dönemde elinizden geldiğince bir çok işte başarılı olmaya özen gösterin, Jüpiter de sizi destekleyecek. Tek handikapınız; Jüpiter’in bulunduğu yeri büyüten enerjisi size kilo aldırabilir. Bu dönem isteseniz de kilo veremeyebilir veya hızlı kilo alabilirsiniz, iştaha dikkat edin! Ayrıca kiminiz evlenebilir, yurt dışına yerleşebilir veya aldığı eğitime derinleşebilir. Tamamen size kalmış… Hafta sonuna doğru iş, kariyer, statü ve aile büyükleri ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Kendinizi göstermek, ön planda olmak ve beğenilmek arzusunda olabilirsiniz. Gireceğiniz çevrelerde öne çıkmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu oldukça hareketli ve bol koşuşturmalı geçebilir.  Aile büyükleriniz ve bilhassa annenize vakit ayırmayı unutmayın. Venüs, bu hafta sonu Terazi burcuna geçerek size bilinçaltı, korkular ve rüyalar konularında şifalanma enerjisi verirken, gizli düşmanlarınızı da fark etmenizi sağlayacak. Bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Kim dost kim düşman göreceksiniz.  Sosyallik, eğlence ve kahkaha dolu bir hafta sonu mu, neden olmasın sevgili Akrepler?

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya enerjiniz bir hayli yüksek ve dinamik başlıyorsunuz sevgili Yaylar. İkili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde yer alabilir. Ruh hali olarak zaman zaman huzursuz hissedebilir, karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Özellikle sosyal çevre ve parasal konularda zorluklar sizi korkutmasın. İşinizde sorumluluklarınızı yerine getirmeye ve biraz daha sabırlı olmaya çalışın. İkili ilişkilerinizde veya karşı cins ile olan iletişiminizde bazı gerginlikler yaşanabilir, anlaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Sosyal çevrenizden yardım alabilir, sizinle yanı dili konuşan arkadaşlarınızla dertleşerek rahatlayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde mali konular ve ortak kazançlarla ilgili durumlarda olumlu gelişmelere yaşanabilir. Bu hafta burç değiştirerek Akrep burcuna geçen Jüpiter ise bir yıl boyunca size bilinçaltı, korkular ve rüyalar konusunda şifalanma sağlayacak. Enerjinizi ve isteğinizi ne kadar pozitif yönde tutarsanız Jüpiter’in büyütme özelliği ile o kadar rahatlayabilirsiniz. Tam tersi de olabilir, tamamen size ve enerjinize kalmış. Ruhsal olarak derinleşmeyi ve şifalanmayı dileyin. Bu hafta artan iş yoğunluğu ve üstlerinizle olan ilişkiler tatlı sert geçebilir. Sağduyulu olun ve alttan alın, enerjiler sizi zorlayabilir.  Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. Seyahat etmek, uzaklarla iletişim kurmak ve eğitim anlamında yoğunlaşabilirsiniz. Ev ve aile konularıyla meşgul olurken, anneniz veya evdekilere birçok konuda yardımcı olabilirisiniz. Hafta sonu Venüs’ün de burç değiştirerek yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçmesi ile sosyal çevre ve ilişkiler anlamında şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Yeni çevrelere girmek ve sosyal çevrelerden güzel fırsatlar yakalamak anlamında şanslı olabilirsiniz. Bol eğlence ve sosyalleşme de cabası… Hafta sonu oldukça keyifli görünüyor sevgili Yaylar, tadını çıkarın!

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya iş, hizmet alanı, günlük rutin ve sağlık konuları ile meşgul bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Ruh hal, olarak kararsız, huzursuz ve tuhaf bir gün geçirseniz de zorluklar size fırsatları da beraberinde sunuyor. Yeter ki sabırlı olun ve sağduyunuzu elden bırakmayın. İletişim dilinize, gerginliğinizi yansıtmadan faydalı diyaloglar kurarsanız, haftanın gidişatını birçok konuda değiştirebilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizden de yardım alarak haftalık planınızı uygulayabilir, daha kolay iş birliği ile hızlı sonuçlar elde edebilirisiniz, yeter ki karamsar olmayın ve daima ılımlı olun. Üslerinizle veya aile büyüklerinizle fikir alışverişinde bulunarak daha kolay karar alabilirsiniz. Her şeyi tek başınıza üstlenmek durumunda değilsiniz yeter ki açık olun. Haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde yer alabilir. Bu hafta Jüpiter’in dost burcunuz Akrep burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir yıl boyunca daha sosyal bir hayat ve yeni çevreler konusunda oldukça şanslı olabilirsiniz. Yatırım, gayrimenkul ve çocuklar konusunda da çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Karamsar ve fazla ciddi ruh halinize Jüpiter renk katmaya geliyor. Hayatınızda şans ve mucizelere açık bir dönemin de habercisi adeta… Yeter ki bakmasını bilin. Hafta sonuna doğru ortak kazançlar, mahkeme davaları, tazminat, miras, nafaka veya kira gelirleri gibi konular gündeminizde yer alabilir. Borçlarınızı yeniden yapılandırmak veya gelirlerinizi gözden geçirmek anlamında oldukça istekli ve şanslı görünüyorsunuz. Aile bireylerinden maddi veya manevi destek alabilir, sorunlarınızı daha rahat aşabilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade etmek ve problemleri dile getirmek bu hafta sonu daha mümkün görünüyor. Venüs’ün yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçmesi ile birlikte bu dönem iş, kariyer, statü ve aile büyükleri konularında oldukça şanslı bir dönem sizleri bekliyor. Kendinizi göstermek, kariyerinizde parlamak veya aile ilişkilerinde daha güzel bir ahenk yakalamak adına adeta destekleniyorsunuz. Kıymetini bilin sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Aşk, ilişkiler, çocuklar, spor veya hobiler gibi konular gündeminizde yer alabilir. Borçlar, krediler ve ek gelirler anlamında bazı sıkıntılı durumlar sizi zorlayabilir. Özellikle yatırım ve yapılandırma konusunda kararsızlık çekebilirsiniz. Daha fazla araştırmalı ve doğru adım için biraz daha beklemelisiniz. Kararsızlık ve ruh halinizdeki değişkenlik canınızı sıksa da sabırlı olun, her şey olacağına varacaktır. Konuşkan ve iletişime açık ruh haliniz fikirlerinizi uzak çevrelere paylaşmanıza ve yardım almanıza da olanak sağlayabilir. Yeter ki büyük resmi görün ve erkenden umutsuzluğa kapılmayın. Bu hafta Jüpiter’in burç değiştirerek Akrep burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki 1 yıl boyunca iş, kariyer, statü, mevki ve aile büyükleri ile ilgili konularda şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Bu güçlü etkinin kıymetini bilin ve yapmak istediklerinizi hayata geçirmek için artık adım atın, tam zamanı! Bu süreçte kiminiz evlenebilir kiminiz terfi edebilir ve şehir/ülke değiştirebilir. Bu tamamen gündeminizdeki konularla ilgili olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde iş ve günlük hayat ile ilgili konularda şanslı hissedebilirsiniz. İş yükünüz veya yoğunluğunuz artsa bile daha kolay çözüme ulaştırabileceksiniz. Bilinçaltı ve içinize attığınız, görmezden geldiğiniz korkularınızla yüzleşme zamanı, daha fazla kaçamazsınız. Değişim ve dönüşüm buradan gelecek. Ne kadar erken bu hesabı kapatırsanız o kadar iyi. Ne istediğinizi veya nelerden kaçtığınızı bulun ve ortaya çıkarın. Harekete geçmek için destekler varken bunu yapın! Hafta sonu ikili ilişkiler, eş, partner veya ortaklık konuları gündeminizde yer alabilir, enerjinizi bir hayli yükseltebilir. Aldığınız kararları uygulama ve sonuçlarınız gözlemleme zamanı. Ayrıca Venüs’ün yöneticisi olduğu Terazi burcuna bu hafta sonu geçiş yapması ile birlikte uzak çevreler, dış seyahatler ve yabancılar ile ilgili ilişkiler anlamında oldukça şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Bu dönem hem hayattan daha çok zevk alacaksınız hem de bürokratik işlerinizi daha rahat ilerletebileceksiniz. Yurt dışı ve iletişim anlamında oldukça şanslı bir dönem sizleri bekliyor yeter ki fırsatları görün ve iyi değerlendirin sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya yakın çevre, ilişkiler, kardeşler ve iletişim konuları ile başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Ruh hali olarak biraz gergin veya huzursuz hissedebilir, karar almakta zorlanabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerde veya eş ile olan diyaloglarda bazı zorlanmalar yaşayabilir bunu çevrenize de yansıtabilirsiniz. Değişken ruh halinizi sizi biraz zorlasa da işle özeli ayırt etmelisiniz. Kimse özelinizi bilmek durumunda değil. Ailenizden ve bilhassa anne kadar yakın hissettiğiniz yakınlarınızdan destek alabilir, dertleşerek rahatlayabilirsiniz. Bu hafta Jüpiter, dost burcunuz Akrep’e geçerek 1 yıl boyunca burada olacak. sizi yüksek eğitim, yabancılar, yurt dışı konuları ve yeni projeler anlamında oldukça şanslı bir döneme hazırlayacak. Bu konularda ele geçireceğiniz fırsatları lütfen iyi değerlendirin ve bu konularda derinleşin. Meyvesini alacaksınız. Hem enerjiniz hem de hayata karşı olan motivasyonunuz yükselecek. Haftanın ilerleyen günlerinde aşk, ilişkiler, çocuklar veya spor gibi konular gündeminizde yer alabilir. Kendinizi daha rahat ifade etmek, hislerinize kulak vermek ve işleri daha iyi götürmek anlamında rahatlayacaksınız. Sosyal çevreniz, yatırımlarınız veya hayattan beklentileriniz ile ilgili konularda değişim ve dönüşüm kaçınılmaz görünüyor. Uzun zamandır kafanızı meşgul eden bu konularla yüzleşme zamanı. Bu konuyu da çözerseniz sizi kimse durduramaz daha da güçlenirsiniz. Yeter ki erken pes etmeyin ve üzerine gidin! Hafta sonu ev ve aile ilişkileri, günlük rutin ve sağlık konuları ile ilgilenebilirsiniz. Parasal konularda ani gelişmeler yaşanabilir ve planlarınız birden değişebilir. Ani kararlar almamanızda fayda var. Ayrıca bu hafta sonu Venüs’ün burç değiştirerek Terazi burcuna geçmesi ile birlikte ortak kazançlar, borçlar, krediler ve ortak gelirler anlamında oldukça şanslı ve güzel fırsatları çıkacağı bir döneme adım atıyorsunuz sevgili Balıklar. Parasal rahatlamak manevi anlamda da sıkıntılarınızı bir hayli azaltacak. Lütfen gelişmeleri iyi takip edin ve planlı olun.

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.