07.01.2018, 11:00

8 - 14 Ocak Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, Terazi burcunda başlıyoruz. Diplomatik, uyumlu ve uzlaşmacı ilişkiler kurmak adına motive bir günde olacağız. Aynı zamanda Güneş’in, Mars- Jüpiter kavuşum etkisiyle olan güzel açısı sayesinde işlerimize odaklanmak ve erken başlamak kolay olacağa benziyor. Uranüs ile Merkür’ün dost açısı sayesinde işimize yaratıcı fikirler katabiliriz.

Salı günü Ay, Uranüs ile karşıtlık yapıyor. Duygularımızda ani değişiklikler yaşanabilir, bir anımız bir anımıza tutmayabilir. Etrafımıza karşı verdiğimiz intibaa dikkat edelim, tutamayacağımız sözler vermeyelim. Öte yandan bugün Güneş-Venüs kavuşumu ile ilişkilerde ve harcamalarımızda daha güzel planlamalar yapabiliriz. Mars ile Venüs’ün dost enerjisi ise kadın-erkek ilişkileri adına yoğun bir gün geçirebileceğimizi fısıldıyor…

Çarşamba gününe Ay, Akrep burcunda uyanıyoruz. Sezgilerimiz son derece kuvvetli ve hislerimiz oldukça derin… Özellikle gün içinde Neptün ile yapacağı dost açı sayesinde yaratıcı gücümüz ve ilhamımız artıyor. Araştırma yapmak, görünmeyeni görmek ve detektiflik gibi özelliklerimiz canlanabilir. Bugün Güneş Plüton kavuşumu da oldukça Akrep enerjisini ön plana çıkıyor. Krizlere açık ve bir o kadar da derin bir gün geçirirken Güneş’in Mars ile olan dost açısı problemleri rahat çözebileceğimizi vurguluyor. Oldukça güçlüyüz!

Perşembe günü, Akrep burcunda Ay ve Jüpiter kavuşumu var. Duygularımızı çok derin yaşayabilir bazı abartılı hislere kapılabiliriz. Çok güzel enerjiler mevcut görünüyor. Ayrıca Merkür bugün Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki yaklaşık üç hafta boyunca madde, parasal konular ve sağlamcılık gibi materyalist konular zihnimizi meşgul edebilir. Yatırım ve mantıklı düşünceler için güzel bir dönem, değerlendirelim!

Cuma gününe Ay boşlukta uyanıyoruz. Yarım kalan işleri bitirmek, haftayı toparlamak adına bu enerjiden faydalanabiliriz. Yeni projelere başlamak için öğleyi beklemekte fayda var aksi takdirde çok bölünebiliriz. Öğle sularında Yay burcuna geçen Ay, enerji ve iyimserliğimizi bir hayli artırıyor. İlişkiler adına da hareketli bir gün geçirebiliriz.

Cumartesi günü Ay, Yay burcunda ilerlerken Neptün ile kare açı yapıyor. Sabah saatlerinde duygusal olarak gergin hissedebiliriz. Duygusal karar almak yerine akışta olmalı ve mevcut düzeni korumalıyız. Stres ve gerginliği spor yaparak, doğa yürüyüşlerine çıkarak veya sosyalleşerek atabiliriz. Bugün gerçekleşecek Merkür-Satürn kavuşumu ile mantıksal konularda kararlar almaya açık bir gündeyiz.

Pazar günü Ay, Yay burcunda yolculuğuna devam ederken Uranüs ile güzel bir açı yapıyor. Duygularımızda ani karar değişiklikleri ile planlarımızı değiştirebilir, bugün spontan takılmak isteyebiliriz. Güneş ile Uranüs karesi ise bir yanımızın daha disiplinli ve değişime ayak uydurmak isteyemeyen tarafını vurgulayabilir.  Bugünü kendinize ayırın ve kuralları biraz esnetin derim…

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya ikili ilişkiler, eş veya partner konuları ile oldukça hareketli başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Üstlerinizle olan ilişkilerinize bilhassa dikkat etmeli ve fikir ayrılıklarına düştüğünüzde tepkilerinizi kontrol edebilmelisiniz.  Mali kazançlar adına kontrolün sizde olacağı ve üstlerinizle fikir ayrılığına düşmeden onların da desteğini alarak ilerleyebileceğiniz bir hafta olabilir. Duygu durum değişikliklerinizi kontrol etmeli ve ani çıkışlarınızı dizginlemelisiniz. Aksi takdirde karşınızdakileri kırabilirsiniz. Öte yandan uzak çevre ve yurt dışı konuları ile ilgili konularda yaratıcı düşünceler ile hareket edebilir, yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, bütçe ve finansal konularda derinleşirken giderlerinizi çok çaplı araştırabilirsiniz. Aile büyükleriniz veya üstlerinizden de destek alabilirsiniz. Bütçe yapmak için oldukça güzel bir haftada yer alıyorsunuz.  Kariyer, iş, statü ve kazanç anlamında derinlemesine çalışacağınız, güzel analizler yapacağınız bir haftada yer alıyorsunuz. Merkür’ün de Oğlak burcuna girmesi ile birlikte bu konulara daha çok eğilecek ve ciddileşeceksiniz. Sağlam kararlar almak ve harekete geçmek adına bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Yurt dışı, yabancılar, ticaret, dil ve eğitim konularına yönelebilir, yükselen enerjiniz ile daha aktif çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca yurt dışı seyahat ve tatil planları yapmak adına da istekli olabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi spontan programlar yapabilir, spor yapabilir ve eğlenerek haftayı kapatabilirsiniz sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya iş, sağlık ve rutin koşuşturmacalar gibi işlerle başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Pazartesi sendromuna kapılabilir, işlere erkenden odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Özellikle yurt dışı, eğitim, haberleşme veya ticaret konularında kararsız kalabilir, bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkiler, eş veya partner konuları öne çıkıyor. Bu konularda derinleşmek, empati yapmak, eşiniz ile sorunların köküne inmek adına oldukça motive görünüyorsunuz. Özellikle bu hafta kadın-erkek ilişkileri adına bir hayli yoğun geçeceğe benziyor. Şanslı enerjiler varken aradaki sorunları çözmek, varsa buzları eritmek daha kolay olabilir. Yurt dışı konularında değişim ve dönüşümden geçeceğiniz veya yurt dışı eğitim, yabancılar, ticaret, iletişim gibi konularda bir karara varacağınız bir hafta içerisinde olabilirsiniz. Önce kriz gibi görünen şey size karar verdirmek durumunda bırakan güzel bir duruma düşürebilir. Akabinde rahatlama yaşayabilirsiniz. Merkür’ün de bu konular alanına adım atması ile daha rahat düşünebilir, sorunları mantıklı bir şekilde çözebilirsiniz. Hayat görüşünüzü genişletmek, beklentilerinizi ve bilgilerinizi artırmak adına güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Hafta sonu ortak kazançlar, borçlar, yatırımlar, eşinizin veya ortağınızın parası gibi konular gündeme gelebilir. Borçlarınızı yeniden yapılandırabilir veya sürpriz harcamalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca misafir ağırlamak veya dostlarınızı ziyarete gitmek gibi planlar yapabilir, spontan planlarla eğlenceli bir hafta sonu geçirebilirsiniz sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya aşk, ilişkiler, çocuklar veya hobiler gibi eğlenceli konularla hızlı bir başlangıç yapıyorsunuz sevgili ikizler. Uyumlu ve diplomatik ilişkiler kurabilir veya var olan ilişkinizin ahengini daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde duygu durumlarında bazı değişiklikler yaşanabilir, bir anınız bir anınıza uymayabilir. Etrafınıza karşı fevri davranışlar sergilemekten kaçınmalı ve serinkanlılığınızı korumalısınız. İş yoğunluğunuz artabilir ve çalışma arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.  Birden fazla iş ile uğraşmak sizi yorarken yardım almak da kim gerçekten gerçek arkadaş kim değil bir nevi ortaya çıkaracak. Detaylı bir şekilde araştırmalarınızı sürdürebileceğiniz bir haftadasınız. Ayrıca detox ve arınma anlamında da oldukça başarılı bir hafta geçirebilirsiniz. Sağılığınızı es geçmeyin. Metabolizmanız bu hafta oldukça hızlı. Ortak kazançlar, borçlar, mali durumlar ve krediler gibi durumlarda avantajlı bir döneme adım atıyorsunuz. Merkür’ün de Oğlak burcuna geçiş yaparak bu konulara ışık tutması sayesinde parasal konularda daha mantıklı karar vereceğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Hafta sonu enerjiniz ve neşeniz bir hayli yükseliyor. Eş, ikili ilişkiler veya ortaklık konuları gündeminizde yer alabilir. Ayrıca dışarı çıkmak, sosyalleşmek, ailenizle veya arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek adına oldukça motive görünüyorsunuz. Spontane hareket edebilir ve dilediğinizce eğlenebilirsiniz sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Ailenizden destek almak, dengeli ve uyumlu ilişkiler kurmak adına avantajlı bir gündesiniz. Spor, aşk, çocuklar, hobiler ve sosyal faaliyetler anlamında oldukça hareketli bir hafta geçirebilirsiniz. Enerjiniz bu konularda bir hayli yüksek olabilir. Ayrıca hırs yapıp sporu artırabilir, fazla kilonuz varsa kendinizi mercek altına alabilirsiniz. Bu konuda arkadaşlarınızdan veya yakın ilişkide olduğunuz kişiden destek alabilir, gaza gelebilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkiler, eş veya partner konuları bir hayli ön plana çıkabilir. Merkür’ün de karşıt burcunuz Oğlak’a geçmesi ile birlikte bu konular aklınızda ve gündeminizde daha çok yer edebilir, mantıklı kararlar alabilirsiniz. Ortaklık kurmak isteyenler bu dönem buna daha çok ağırlık verebilir. Hafta sonuna doğru iş yoğunluğunuz artabilir. Haftayı kapatmak için birden fazla işle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İyimserliğinizi koruyun ve yüksek enerjinizle motivasyonunuzu daha çok yükseltin. Hafta sonu beslenme düzeni, ev işleri, sağlık ve rutin işler gibi konularla meşgul olabilir, hayat düzeninizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ne kadar planlı hareket etmek isteseniz de spontan şeyler çıkabilir. Keyfinize bakın ve plan dışı programlarla da eğlenebileceğinizi görün sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya yakın çevre, iletişim, medya veya kardeşler gibi konularla başlayabilirsiniz sevgili Aslanlar. Enerjiniz oldukça yüksek. Diplomatik ve uzlaşmacı ilişkiler kurarak işlerinizi daha kolay bir şekilde yürütebilirsiniz. Öte yandan sözlerinize dikkat etmeli ve tutamayacağınız vaatlere bulunmamalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde ev ve aile konuları ön plana gelebilir. Şanslı olduğunuz bu konularda evinize harcama yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Merkür bu hafta Oğlak burcuna geçiş yaparak sizin sağlık, iş yaşamı, rutin koşuşturmacalar alanınıza etki edecek. Bu konulara bu dönem zihinsel anlamda daha çok vakit ayırabilirsiniz. Ayıca tam da bu hafta bu konularla ilgili şanlı bir hafta görünüyorsunuz. Hasta iseniz şifalanabilir, çok yoğunsanız bir yardım eli uzandığını fark edebilirsiniz. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Spor yapabilir, sosyalleşebilir, çocuklarınızla eğlenebilir veya partnerinizle hareketli aktivitelere katılabilirsiniz. Haftanın yorgunluğunu atmak adına biraz spontan takılmak size çok iyi gelecektir. Her daim planlı hareket edemezsiniz. Kendinizi akışa bırakın sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya bütçe, finansal konular ve harcamalarla başlayabilirsiniz sevgili Başaklar. Bütçenizi planlamak ve harcamalarınızı mercek altına almak için oldukça verimli bir haftada yer alıyorsunuz. Diplomatik ilişkileriniz ve uyumlu davranışlarınız sayesinde işlerinize daha çabuk odaklanabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve iletişim konuları gündeminizde bir hayli yer alabilir. Şanslı olduğunuz bu konularda derinlemesine araştırma yapabilir ve çevrenizi iyi gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca ilişkiniz varsa partnerinizle veya çocuklarınızla seyahat planları yapmak adına da istekli bir haftada yer alıyorsunuz. Bu hafta Merkür burç değiştirerek dost burcunuz Oğlak’a geçiş yapıyor. Aşk, ilişkiler, çocuk ve spor gibi konularda bu dönem daha kafa yorabilirsiniz. Evli olanlar çocuk sahibi olmayı planlarken fazla kilosu olanlar ise yeni bir spor ve beslenme programı kendilerine çizebilir. Bu hafta özellikle bu konularda şansınız epey yaver gideceğe benziyor. Hafta sonu ev ve aile konuları ön plana çıkabilir. Ev daha çok vakit geçirmek isteyebilir, haftanın yorgunluğunu atmak isteyebilirsiniz. Lakin plan dışı bazı haberler alabilirsiniz. Spontane programlara katılabilir ve hayatı tadını çıkabilirsiniz sevgili Başaklar. Hafta sonu yine hareketli geçebilir…

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve motive başlıyorsunuz sevgili Teraziler. İkili ilişkilerin ön plana çıktığı hareketli bir hafta geçirebilirsiniz. Ani duygu değişimlerine dikkat etmeli, tutamayacağınız sözler vermekten kaçınmalısınız. Özellikle ev veya anneniz ile olan iletişiminize dikkat etmeli,  kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe ve finansal konular ön plana çıkabilir. Bu konularda derinleşebilir, bütçe yapabilir ve analizlerinizi sağlam dayanaklarla oluşturabilirsiniz. Son dönem yaptığınız harcamaları gözden geçirebilir ve yeni yapacağınız bilhassa sağlık giderlerine bütçe yaratma planları yapabilirsiniz. Bir check-up veya yıllık kontroller için de bütçe ayırmanızda fayda var. Bu hafta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiş yapıyor.  Bu dönem ev, aile veya gayrimenkul konularına daha fazla zaman ayırabilir, daha mantıksal kararlar alabilirsiniz. Ev alma veya eve harcama yapma planınız varsa bu dönem hızlanabilir. Hafta sonu yükselen enerjinizle sosyalleşmek, kısa seyahatlere çıkmak, kardeşlerinizle veya yakın çevrenizle görüşmek gibi planlar yapabilirsiniz. Ayrıca spontan bazı gelişmeler olabilir ve bazı programlara davet edilebilirsiniz. Oldukça keyifli ve eğlenceli geçeceğe benziyor. Hayatın tadını çıkarın sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya sezgileriniz son derece güçlü ve derin başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Bireysel çalışmak ve izole olmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız son derece yüksek. Haftanın ilerleyen günlerinde sezgileriniz oldukça artıyor. Mars’ın da burcunuzdaki seyahati enerji ve hırsınızı daha da artırarak hayattan beklentilerinizi elde etmeniz adına sizi teşvik ediyor. Şanslı olduğunuz bu dönemi iyi değerlendirmeli ve istediklerinizi sonuna kadar almalısınız. Kadın-erkek ilişkileri bu hafta oldukça dikkat çekiyor. Bekâr veya ilişkisi olmayanlar yakın çevresindekilerle yeni tanışmalar yaşayabilir. Bu hafta Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte yakın çevre, kardeşler, seyahatler ve iletişim konuları daha fazla gündeminizde yer alabilir. Bu konularda daha mantıklı ve sağlam kararlar alabilirsiniz. Ayrıca bu hafta hareketli geçebilir. Sosyalleşmek ve flört etmek adına enerjiler oldukça müsait görünüyor. Hafta sonu maddi ve manevi değerlerle meşgul olabilir, bütçenizi planlayabilirsiniz. Ailenizden maddi konularda destek alabilirsiniz. Ayrıca spontan gelişen planlara ayak uydurabilir ve hareketli bir hafta sonu geçirebilirsiniz sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya oldukça sosyal, enerjik ve iletişim odaklı başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Uyumlu, dengeli ve adaletli yapınız ile sosyal çevrenizde adeta parlıyorsunuz. Haftanın ilerleyen günlerinde içinize yönelebilir, bireysel çalışabilir ve izole olmak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz son derece yükseliyor. Bilinçaltınıza inmek, içinizdeki sorunlarla yüzleşmek ve haberci rüyalar görmek adına hareketli günler olabilir. Parasal konular anlamında oldukça kafa yoracağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Borçlar, krediler, maaş ve hak ediş konuları Merkür’ün de Oğlak burcuna adım atması ile bu dönem zihninizi bir hayli meşgul edeceğe benziyor. Bu konularda hakkınızı arayacak ve avantajlı durumlar elde edeceksiniz. Yeter ki sesinizi çıkarın ve hakkınızı arayın. Hafta sonu enerjiniz oldukça yükseliyor. Sosyalleşmek, enerjik programlar yapmak ve kafanıza göre takılmak isteyebilirsiniz. Enerjiler oldukça müsait görünüyor. Ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Adaletli görüşmeler yapmak, dengeli ve uyumlu iş ilişkileri kurmak adına oldukça uzlaşmacı görünüyorsunuz. Güzel enerjiler sayesinde kariyerinizde sağlam adımlar atabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek, eğlenmek ve arkadaşlarınızla bir arada olmak size çok iyi gelecektir. Sezgileriniz de bir hayli yükselerek size ne yapmanız gerektiğini adeta fısıldıyor. Kısa seyahat programları yapabilir, kardeşlerinizle hasret giderebilirsiniz. Ayrıca Merkür bu hafta sizin burcunuza giriş yaparak zihinsel enerjinizi daha da artırıyor. Mantıksal kararlar almak, kendinizi göstermek ve hayat sahnesinde ön plana çıkmak bu dönem sizler için oldukça parlak görünüyor. Bu hafta kadın erkek ilişkileri de bir hayli yoğun göründüğüne göre bekâr olanlarınız etrafına bakınsa iyi olur. Seçenekler artabilir. Karar almak ve bir ilişkiye başlamak bu hafta çok olası… Hafta sonu yoğun geçen haftanın yorgunluğunu atabilir, kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Evde vakit geçirmek, izole olmak, planlarınızı düzenlemek ve hayatınızı gözden geçirmek adına kararlar alacağınız bir hafta sonu olabilir. Parlıyor ve hayatın tadına varıyorsunuz, eliniz güçleniyor sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya yurt dışı, ticaret, yabancılar, eğitim ve uzak çevreler ile ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Yüksek enerji ve motivasyonunuz ile Pazartesi sendromuna kapılmadan işlere erken başlayabilirsiniz. Diplomatik ve uyumlu ilişkiler kurmak adına enerjiler oldukça müsait görünüyor. Haftanın ilerleyen günlerinde iş, kariyer ve statü konuları gündeminizde yer alabilir. Şanslı olduğunuz bu konularda derinlemesine çalışabilir ve detaylı analizler yapabilirsiniz. Özellikle elde edeceğiniz tazminat veya parasal konuları iyi hesaplayabilir, planlarınızı o doğrultuda yapabilirsiniz. Sezgileriniz ve bilinçaltınız size bu konularda bir hayli yardımcı olacak. Merkür’ün de Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte bilinçaltınız oldukça daha aktif ve mantığınızın da daha yoğun çalışacağı bir dönem sizleri bekliyor olacak. İsabetli kararlar almak ve uzun vadeli planlar yapmak için bu ay oldukça uygun görünüyor. Hafta sonu enerjiniz oldukça yükseliyor. Sosyalleşmek, eğlenmek, arkadaşlarınızla görüşmek veya hobilerinize vakit ayırmak adına oldukça enerjik görünüyorsunuz. Ayrıca plan dışı bazı programlara dâhil olabilir ve spontan da eğlenebilirsiniz. Hafta sonunun tadını çıkarın sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya ortak kazançlar, borçlar, krediler veya eşinizin parası gibi mali konularla başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Uzlaşmacı ilişkiler kurmak ve borçları yeniden yapılandırmak adına bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükselirken sezgileriniz de oldukça derinleşiyor. Eğitim, yurt dışı konuları, vizyon ve yabancılarla ilgili konular gündeminizde yer alırken bu konularda gerekli araştırmaları yapacak motivasyona fazlası ile sahip görünüyorsunuz. Şanslı olduğunuz bu konularda eliniz son derece güçlü görünüyor. Araştırmalarınızı detaylandırabilir, sosyal çevrenizden de destek alabilirsiniz. Çevrenizin desteğini gerek maddi gerekse manevi olarak alacağınız bir haftada gözüküyorsunuz,  fırsatları iyi değerlendirin. Kariyer, iş ve statü konuları gündeminizde yer alırken aceleci ve sabırsız davranmaktan kaçınmalısınız. Bazı durumlar beklenmedik yaşanabilir veya ertelenebilir, acele karar vermeyin. Ayrıca bu hafta bekâr Balıklar için oldukça şanslı görünüyor. Kadın-erkek ilişkilerinin yoğun geçeceği flörtöz bir hafta yaşayabilirsiniz. Merkür’ün de dost burcunuz Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte bu dönem sosyal ve arkadaş çevrenizden fayda göreceğiniz, mantıklı hareket edeceğiniz bir dönem sizleri bekliyor olacak. Kalbi boş olanlar lütfen iyi değerlendirsin. Hafta sonu bir hayli hareketli geçebilir. Plan dışı programlarla hayatınıza renk katın sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
33
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0