Haftaya damgasını vuran Kova dolunayı yani Ay tutulması ile başlıyoruz. Burç bazında daha sonra detaylara değineceğim. Bugün mümkünse gerginliklerden, yoğun trafikten ve gürültülü ortamlardan uzak duralım. Baş ağrısı çekebiliriz. Ay, Kova’nın hissettirmiş olduğu bireysellikten uzak, hümanist ve entelektüel bir ruha hali bizleri bekliyor. Bu dolunayda Mars’ın da işin içinde olması demek oluyor ki bireysel özgürlüğümüze önem veriyor ve artık bizi mutlu eden şeyler için kalıpları yıkmak istiyoruz. Bu tutulmadan en çok tabi ki Kova, Aslan, Akrep ve Boğa burçları etkilenecek. Radikal değişiklik zamanı!

Salı günü Ay, Kova burcunda devam ederken kendimizi daha enerjik, hoş sohbet ve yoğun iletişim halinde bulabiliriz. Entelektüel faaliyetler, bir konu hakkında araştırma yapmak ve okumak ise günün temaları arasında… Aynı zamanda da hayatımızdaki otorite figürlerinden destekler alıyoruz.

Çarşamba günü Ay, Balık burcunda güne uyanırken yapılacak işleri planlamak biraz güç olabilir. Bugün daha çok hafif işlerle ilgilenmek, hayalperest olmak, aşk ve ilişkilerle meşgul olma arzusu duyabiliriz. Özellikle romantik bir akşam yemeği bugün çok ideal! Aynı zamanda daha merhametli, duygusal, sevecen ve küslüklere son vermek arzumuz yüksek görünüyor!

Perşembe günü duygusal olarak biraz sert enerjiler mevcut görünüyor. Ay ile Satürn’ün kare açısı bizi zorlarken özgürlük ve güven duygusu arasında sıkışmış hissedebiliriz. İlişkilerden beklentimiz artıyor. Bugün sakin aktivitelere yönelmekte fayda var.

Cuma günü Ay, Koç burcunda. Girişken, enerjik, atak ve neşeliyiz. Biriken işlere bir an önce girişmek ve tamamlamak için sabırsızlanabiliriz. Rekabete açık bir gün, dikkatli olalım. Yüksek enerjimizi fiziksel faaliyetlere yöneltip rahatlayabiliriz.

Cumartesi günü Ay, Koç burcunda yolculuğuna devam ederken Jüpiter ile karşıt açıya doğru ilerliyor. İkili ilişkilerde ateşli ve hızlı olabiliriz. Meydan okuyan tavırlar ve iş bitiricilik günün ana temaları arasında. Ayrıca Merkür, durağan pozisyon dediğim Retro öncesi stationary pozisyonunda. Sizlere tavsiyem 6 Eylül’e kadar önemli karar, imza, teklif ve ciddi işlere kalkışmamanız. Sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Bu süreci gözetip adımlarınızı o şekilde planlamanızda fayda var!

Pazar günü Ay ile Uranüs’ün yakınlığı oldukça dikkat çekici. Bugün şaşırtıcı haberler almaya son derece açığız. Öğleden sonra Boğa burcuna geçen Ay, huzur ve konfor isteğimizi ön plana çıkarıyor. Bugün beslenmek ve beslemek, güzel tarifler oluşturmak adına oldukça iştahlı bir gün olabilir! Abartmamaya özen gösterelim.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya oldukça hareketli başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Pazartesi yaşanacak olan Kova dolunayı sizin hayattan beklentilerinizi ve yatırımlarınızı sorgulatıyor. Ayrıca aşk ve çocuklarla ilgili bazı kararlar alabilir veya sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Baş ağırlarına ve strese bugün dikkat! Haftanın ilerleyen günlerinde hoş sohbet, enerjik ve neşelisiniz. Sosyalleşmek ve yeni çevrelere girmek veya çevrenizi değiştirmek arzusunda olabilirsiniz. Hafta ortası içinize kapanmak, kabuğunuza çekilmek ve olayları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İnziva size çok iyi gelecek. Şarj olma evresi de dediğimiz bu zamanları çok iyi değerlendirirseniz, hafta sonu oldukça hareketli ve eğlenceli geçebilir. İkili ilişkileri tartmak, size değer veren ya da zarar veren kişileri ayıklamak adına hafta içini güzel değerlendirmelisiniz. Hafta sonu oldukça hareketli, cüretkar ve ateşli geçebilir. Yalnız Merkür retrosunun da başlayacağını göz önünde bulundursak 6 Eylül’e kadar günlük rutininiz, iş ortamınız, iş arkadaşlarınız ve sağlığınız hakkında önemli kararlar almamalısınız. İş değiştirmek veya terfi konuları da beklemeye alınabilir. Pazar günü iştahınıza dikkat edin! Hamur işi ve karbonhidrat tüketimini abartmayın sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya oldukça hareketli başlıyorsunuz sevgili Boğalar. İş, kariyer ve statü konularında yaşayacağınız Kova dolunayı; Ay tutulması; bu konularda mahsul alma zamanınızın geldiğini vurguluyor. Hayatınızda son üç veya altı ay içerisinde bu konulardan hangisi ile çaba gösterdiyseniz meyvesini toplayacaksınız. Bugün trafiğe ve kalabalıklara dikkat edin! Öte yandan ailenizden veya yaşadığınız yer ile ilgili bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Hafta geneli sosyalleşmek, yoğun iletişim trafiği kurmak ve eğlenmek adına oldukça hareketli geçebilir. İşleri organize etmek ve ağır işlerin altına girmek istemeyebilirsiniz. Daha çok romantik akşam yemekleri veya çocuklarla sevgi dolu aktivitelere katılma arzusunda olabilirsiniz. Bu haftayı çok hareketli ve yoğun geçirdiğiniz için hafta sonu dinlenme arzusunda olabilirsiniz. Biraz enerji toplama zamanı! Bu hafta yaşadığınız olayları masaya yatırabilir, ilişkilerinizi gözden geçirebilir ve bu yönde kararlar alabilirsiniz. Ayrıca hafta sonu başlayacak olan Merkür retrosu sizin, aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobiler alanınıza etkili olacak. Bu konularla ilgili radikal kararları 6 Eylül’e kadar almamanızda fayda var; aksi taktirde sonradan pişmanlık duyabilirsiniz. Pazar günü iştahınıza dikkat edin! Çevrenizi besler ve beslenirken hamur işi ve karbonhidrat tüketimini abartmayın sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya uzak seyahatler, tatil planları ve yabancılarla ilişkiler konusunda oldukça hareketli başlıyorsunuz. Kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Haftaya damgasını vuran Ay tutulması yani Kova burcundaki dolunay sizin uzak çevre, uzak seyahatler, yüksek eğitim, yabancı dil ve teknoloji konularında bir hayli etkili olacak. Aranızdan sesini ve yaptıklarını duyurmak isteyen İkizler varsa parlama zamanı! Geniş kitlelerce tanınabilir, başarılarınızı kanıtlayabilirsiniz. Yakın çevreniz veya eşinizi sizi destekliyor. Hafta genelinde oldukça neşeli, efor sahibi, iletişimci ve sosyalsiniz. Kariyer, iş ve statü konularında biraz hayalperest davranmak ve yeni ufuklar planlamak isteyebilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak veya bütçenizi sağlamlaştırmak adına güzel gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonu oldukça sosyal, enerjik ve hareketli geçiyor. Başlatan, atak ve cesur enerjiniz sayesinde kendinizi ifade etmeniz daha kolay olacak. Gelelim ikinci önemli konuya; yönetici gezegeniniz Merkür 12 Ağustos’ta durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Ev, aile, yuva, gayrimenkul, aile büyükleri ve taşınma gibi konularda ciddi ve radikal kararlar almamanız tavsiyem. Aksi takdirde sonrasında pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Pazar gününü sakin geçirmek ve kendinizi dinlemek size daha iyi gelecek sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya ortak kazançlar, mali konular ve borçlar konusu ile başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Haftaya damgasını vuran Ay tutulması yani Kova burcundaki dolunay sizin ortak kazançlar, eşinizin veya ortağınızın parası, mahkeme davaları, borçlar veya krediler alanınızda son derece etkili oluyor. Gizli kalmış korkular veya ölüm olayları gibi ani gelişmeleri de anlatan bu dolunay bazı gerginliklere ve stresli durumlara neden olabilir. Beklediğiniz bir alacak varsa onunla ilgili bir sonlanma olabileceği gibi ummadığınız yerden (vergi borcu gibi) bir borç da karşınıza çıkabilir. Ayrıca bugün trafikte son derece dikkatli olmalısınız. Hafta genelinde araştırma yapmak, çok okumak, seyahat planları yapmak veya bir eğitime başlamak gibi kararlar alabilirsiniz. Enerjiniz ve motivasyonunuz son derece yüksek görünüyor. Öte yandan ev ve aile konuları ile ilgili işinizi de kapsayacak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bekâr ya da kalbi boş olanlarınız varsa hafta ortasından itibaren gönül işlerinde bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Kiminiz ise eski sevgililerinden haber alabilir. Ev almak veya yatırım yapmak isteyenleriniz varsa bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu oldukça sosyal ve hareketli görünüyor, eğleneceğe benziyorsunuz. Gelelim ikinci önemli konuya; Merkür 12 Ağustos’ta durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Dolayısı ile iletişiminize, ağzınızdan çıkan kelimelere bu süreçte çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar, yersiz kaprisler veya seyahatlerde terslikle yaşanabilir. Ayrıca bu süreçte önemli imzalar atmamaya özen göstermelisiniz sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Haftaya damgasını vuran Ay tutulması yani Kova burcundaki dolunay sizin evlilik veya ortaklık konularınızda son derece etkili olacak. Kiminiz pürüzlü giden evliliğini bitirme kararı alırken kiminiz de zararı dokunan ortaklığına son verebilir. Ayrıca son üç veya altı aydır gündeminizde yer alan ikili ilişkilerdeki konu artık nihayete eriyor ve rahatlıyorsunuz. Bir karar veriyorsunuz ama iyi ama kötü. Ayrıca güzel ve uzun süreli bir beraberliği olanlar da evlenme kararı alabilir. Hafta geneli oldukça hareketli ve heyecanlı görünüyor. Ortak kazanç veya finansal konularda sezgilerinizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca romantik akşam yemekleri gibi planlar da bu hafta gündeminizde olabilir. Kiminiz süregelen içsel korkularından bu hafta arınarak rahatlıyor. Özellikle Perşembe günü para ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir, şanlı görünüyorsunuz. Hafta sonuna doğru seyahat planları, yabancı ülkeler ve yabancılarla ilişkiler gündeminizde yer alabilir. Bir an evvel aksiyon almak ve cesur davranmak arzusunda olabilirsiniz, enerjiniz bir hayli yüksek. Gelelim haftanın ikinci önemli konusuna, iletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür 12 Ağustos’tan itibaren durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Sizin maddi ve manevi her türlü konularınızda son derece etkili olacak bu süreçte bütçenizi ve harcamalarınızı doğru yönetmeye, fazla açılmamaya özen gösterin. Mümkünse kimseye borç vermeyin, kefil olmayın sevgili Aslanlar. Pazar günü oldukça sürpriz gelişmeler yaşayabilir, sevindirici haberler alabilirsiniz, hazır olun!

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya biraz gergin veya huzursuz başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Bugün yaşanacak olan Kova dolunayı yani Ay tutulması sizin angaryalar, iş ortamı, sağlık ve hizmet alanınız ile ilgili konularda etkili olacak. Sağlığınıza ve işinize son derece dikkat etmenizde fayda var. Mükemmeliyetçi tavrınız sizi hasta edebilir, her işe yetişemez, hepsini tek başına halledemezsiniz, kabul edin! Bu dolunay size bir uyarı niteliğinde dokunuyor adeta. İçinize atığınız her ne varsa, pasif agresif bir şekilde dışarı yansıyabilir. Sinirlerinizi koruyun. Ayrıca bugün ufak tefek sakarlıklara ve bilhassa trafiğe çok dikkat edin.  İş yükünüz veya angaryalarınız yoğun bir şekilde haftaya başlayabilirsiniz. Diğer yandan ikili ilişkiler, eş ve partner konuları gündeminize girerken, size adeta bir es verdirecek. Eşinizle veya hayatınızdaki insanla romantik dakikalar geçirebilir, biraz huzur bulabilirsiniz. Size çok iyi gelecek olan şu akşam yemeğini hafta ortası organize edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ortak kazançlar, mali konular ve harcamalar gündeminizde yer alırken bu konularda oldukça cesursunuz. Gelelim haftanın ikinci önemli konusuna, yönetici gezegeniniz Merkür 12 Ağustos’tan itibaren durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Bu süreçte dış görünüşünüz, estetik veya kendiniz ile ilgili her türlü konuda radikal kararlar almamanızda fayda var. Diyet yapıyorsanız bu dönemde çok olumlu sonuçlar beklemeyin, durağanlaşabilir. Ayrıca enerjiniz biraz düşük ve zihniniz yorgun olabilir. Bu süreç aslında size tatile çıkmanızı ve biraz dış dünyadan uzak kalmanızı bas bas bağırıyor sevgili Başaklar, kulak verin!  Ciddi konuları ve imzaları biraz erteleyin. Pazar sabahı sürpriz haberlerle uyanabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek, hareketli ve pozitif başlıyorsunuz. Bu akşam yaşanacak olan Kova dolunayı yani Ay tutulması sizin aşk, ilişkiler, çocuklar, spor veya hobileriniz ile ilgili konularda son derece etkili olacak. Son bir yıldır sorunlu giden bir ilişkiniz varsa nokta koyabilir veya kalbiniz boşsa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ayrıca ebeveyn olan Terazi ile çocukları ile ilgili önemli bir gelişme yaşayabilir. Bir sınav sonucu veya eğitim ile ilgili bir haber gibi… Öte yandan araştırma yapmak, bol bol okumak, entelektüel sohbetler yapmak ve özgürce hareket etme arzusunda olabilirsiniz. Hafta ortasına doğru alacağınız güzel bir karar keyfinizi son derece yerine getirecek ve kalıcı bir karar olacak. Keyifli zamanlar sizleri bekliyor da diyebilirim. İş yoğunluğunuz, sağlığınız ve artan angaryalarınızdan uzaklaşmak biraz keyifli zamanlar geçirmek isterken diğer yanınız ise size sorumluluklarınızı hatırlatıyor olabilir. Böyle zamanlarda bireysel hareket etmenizde fayda var. Gelelim haftanın ikinci önemli konusuna, iletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür 12 Ağustos’tan itibaren durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Sizin bilinçaltı, korkular ve rüyalar alanınızda gerileyecek olan Merkür, ruhsal olarak bazı gerginlik veya huzursuzluklar hissetmenize neden olabilir. Karşınıza geçmişten gelen eski korkular veya düşünceler çıkabilir. Böyle zamanlarda enerjiniz düşse bile bol bol meditasyon veya çeşitli ruhsal çalışmalar yaparak negatif düşüncelerden arınabilirsiniz. Hafta sonu oldukça hareketli ve heyecanlı geçebilir. Bilhassa ikili ilişkilerle ilgili konularda! Öte yandan Pazar sabahı sürpriz haberlere açık bir sabah sevgili Teraziler, şaşırabilirsiniz…

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya ev, aile ve yuva konuları ile başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Bu akşam yaşanacak olan Kova dolunayı yani Ay tutulması sizi bir hayli etkileyecek. Özellikle baba, aile büyükleri, ev veya gayrimenkul konuları ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Son üç ay veya bir yıldır bu konulardan hangisi gündeminizdeyse onunla ilgili bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bir sonlanma veya bir karar verme durumu olabilir. Bu dolunaydan statünüz etkilenebilir, bilinçli olun. Öte yandan sevdiklerinizle, ailenizle veya yakın çevrenizle bir arada olabilir, bol bol iletişim kurabilirsiniz. Hafta ortası aşk, ilişkiler veya çocuklar gündeminizde yer alırken kendinizi hayalperest ve hassas hissedebilirsiniz. Bir yanınız hayal kurmak ve daha rahat davranmak isterken diğer yanınız iş ve sorumluluklarınızı hatırlatabilir. Bu gibi durumlarda deşarj olmak için ne iyi geliyorsa onu yapmalısınız. Spor gibi… Partneri olanlar partnerleriyle romantik bir akşam yemeği organize edip aşk tazeleyebilir. Hafta sonuna doğru iş yükününüz, angaryalarınız veya sağlıkla ilgili durumlarınız artabilir. Oldukça cesur ve atak enerjinizle işlerin bir an evvel üstesinden gelmek için motivesiniz. Gelelim haftanın ikinci önemli konusuna, iletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür 12 Ağustos’tan itibaren durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Sizin sosyal çevre, arkadaşlar, hayattan beklentileriniz, umutlarınız veya yatırımlarınız ile ilgili konularda son derece etkili olacak. Merkür, bu konular ile ilgili karşınıza eski veya çözümlenememiş konuları yeniden getirebilir. Eski arkadaşlar yeniden hayatınıza girmek isteyebilir. Bu konular ile ilgili 6 Eylül’e kadar ciddi kararlar almamanızda ve uygulamamanızda fayda var sevgili Akrepler. Ayrıca Pazar sabahı şaşırtıcı haberlerle güne uyanabilirsiniz!

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya yakın çevre, ilişkiler veya kısa seyahatler ile başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Bu akşam yaşanacak olan Kova dolunayı yani Ay tutulması sizi kardeşler, yakın akrabalar, iletişim ve yeni kararlar konusunda bir hayli etkileyecek. Gergin enerjilerin mevcut olduğu dolunay zamanlarında trafiğe ve kalabalıklara dikkat etmenizde fayda var. Bilhassa seyahate çıkacak Yaylar yollara çok dikkat etsin! Ayrıca son üç veya altı aydır gündeminizde yukarıdaki konulardan hangisi yer alıyorsa, onlarla ilgili bir gelişme yaşayacaksınız. Bu doğrultuda sonlanmalar yaşayabileceğiniz gibi yeni kararlar da alabilirsiniz. Öğrenme veya yazma şeklinizi değiştirebilir veya yakın akrabalarınızdan önemli haberler alabilirsiniz. Öte yandan hafta geneli son derece hareketli görünüyor. Ev, aile ve yuva konuları gündeminizde yer alırken kendinizi oldukça romantik ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Hafta ortası romantik bir akşam yemeği organize etmek veya yakınlarınızla bir arada olmak sizi çok iyi hissettirecek. Hafta sonuna doğru yükselen enerjinizle bol bol spor yapabilir veya hareketli aktivitelere katılabilirsiniz. Ebeveyn olan Kovalar ise çocukları ile beraber hareketli oyunlar oynayabilir. Cuma gününden itibaren yükselen hareket enerjiniz ile adeta oturmak istemeyebilirsiniz. Gelelim haftanın ikinci önemli konusuna, iletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür 12 Ağustos’tan itibaren durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Sizin iş, kariyer veya statü konularınızda etkili olacak. Bu konularda beklediğiniz bir terfi, iş veya statü değişikliği varsa sekteye uğrayabilir, 6 Eylül’den sonra olayların daha hızlı ilerlediğini gözlemleyebilirsiniz. Tabi bu süreç içerisinde hiçbir imza, teklif veya radikal bir karar yapmamanızda fayda var. Aksi takdirde sonradan pişman olabilirsiniz. Bu arada Pazar sabah aşk, ilişkiler veya çocuklar ile ilgili sürpriz haberler alabilirsiniz sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya para, mali konular ve bütçe gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Bu akşam yaşanacak olan Kova dolunayı yani Ay tutulması sizi maddi ve manevi konularda etkileyecek. Yüklü bir ödeme yapabilir veya bir alacağınız varsa tahsil edebilirsiniz. Kiminiz ise iş yerinden tazminat alarak ayrılabilir. Özellikle son üç veya altı aydır gündeminizde para ile ilgili hangi konu varsa, o konu ile ilgili bir sonlanma yaşayabilir veya karar alabilirsiniz. İletişim, kariyer ve araştırmalar yapmak ise haftanın geri kalan gündemini oluşturuyor.  Dışa dönük, sosyal ve bol telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Ayrıca flört etmek veya romantik planlar yapmak ise içinizden gelebilir. Bu haftayı biraz daha yumuşak ve hayalperest geçirme arzusunda olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ev ve aile konuları gündeminizde yer alırken, bu konular ile ilgili gerekli aksiyonları alabilirsiniz, tadilat yapmak gibi… Gelelim haftanın ikinci önemli konusuna, iletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür 12 Ağustos’tan itibaren durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Sizin uzak seyahatler, yeni eğitimler, yabancılarla ilişkiler ve uzak iletişim konularınızda gerilemeler veya bir takım aksilikler yaşanabilir. Bu konular ile ilgili herhangi bir imza veya ciddi bir karar, 6 Eylül’e kadar almamanızda fayda var. Aksi takdirde sonradan pişman olabilirsiniz. Ayrıca Pazar günü ev ve aile konuları ile ilgili sürpriz bir haber alabilir, çok şaşırabilirsin! Kalıcı ve güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya oldukça hareketli ve yoğun başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Bu haftanın en dikkat burcu sizsiniz çünkü burcunuzda bir Ay tutulması meydana gelecek. Akşam yaşanacak olan bu Kova dolunayı, size bir karar verdirecek. Kiminiz evlilik, kiminiz ise ortaklık kararı alabilir. Veya tam tersi de olabilir. Yolunda gitmeyen evliliklere nokta koyanlarınız da olabilir. Son üç veya altı aydır gündeminizde hangisi yer alıyorsa, bu tutulma ile bir karar veriyor ve uygulamaya koyuluyorsunuz. Hayatınızda radikal değişiklikler olabilir, hazır olun! Ayrıca bugün her türlü kaza ve sakarlıklara dikkat etmeli, trafikte bilhassa dikkatli olmalısınız. Gökyüzü gergin olacağı için çevrenizdekiler de gergin olabilir. Öte yandan hafta oldukça dinamik, rahat ve neşeli geçiyor. Entelektüel sohbetler, bol bol iletişim ve araştırma ise diğer konular arasında… Hafta ortası bütçe ve finans konuları gündeminizde yer alırken siz daha çok hayalperest ve romantik olabilirsiniz. Güzel bir akşam yemeği, aşk tazelemek ve manevi duyguları artırmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru hem iletişiminiz hem de kısa seyahatleriniz sıklaşabilir. Son derece enerjik ve güler yüzlüsünüz, keyfiniz yerinde görünüyor. Gelelim haftanın ikinci önemli konusuna, iletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür 12 Ağustos’tan itibaren durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Sizin ortak kazançlar, bütçe, finans, borçlar veya krediler alanınızda bazı aksilikler veya gerilemeler yaşanabilir. Borçlarınızı ödemekte zorlanabilir veya istenilen zamanda gerekli kaynakları temin edemeyebilirsiniz. Dikkat edin! Bu süreçte gizli düşmanlara ve yersiz korkulara da mahal vermeyin. Kredi almak veya mahkemeye başvurmak gibi ciddi kararlarınızı 6 Eylül’den sonra yapmanızda fayda var sevgili Kovalar. Pazar sabahı yakın çevre ve iletişim ile ilgili sürprizler yaşayabilir, sizi şaşırtan haberler alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya yoğun ve biraz gergin başlayabilirsiniz sevgili Balıklar. İç dünyanız ve sezgileriniz bir hayli yüksek görünüyor. Bu akşam yaşanacak olan Kova dolunayı yani Ay tutulması sizi bilinçaltı, gizli düşmanlar, korkular ve içsel sıkıntılar alanında etkileyecek. Son üç veya altı aydır gündeminizde hangi konu sizi meşgul ediyorsa, sonunda o konu ile ilgili bir sonlanma yaşıyor veya karar aşamasına geliyorsunuz. Gizli düşmanlar veya korkularınızla yüzleşme zamanı! Öte yandan hafta ortasından itibaren enerjiniz son derece yükseliyor. Hayalperest, iyimser ve hassas bir ruh haline bürünebilirsiniz. Partneri olanlar romantik bir akşam yemeği yerken, yalnız olanlar ise birinden çok fazla etkilenebilir. Hafta sonuna kadar başınızda kavak yelleri esiyor desek yalan olmaz. Cuma günü ikili ilişkilerde kanmaya veya kandırılmaya açık olabilirsiniz, dikkatli olun. Gelelim haftanın ikinci önemli konusuna, iletişim ve haberleşmenin gezegeni Merkür 12 Ağustos’tan itibaren durağan pozisyona geçerek 6 Eylül’e kadar gerileyecek. Sizin eş veya ortaklık konularınızda gerileyecek olan Merkür, evlilik veya ortaklık gibi konuların bu zamanda yapılmaması gerektiğini vurguluyor. Aksi taktirde pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. İkil ilişkilerinize ve doğru anlaşıldığınıza da dikkat etmelisiniz çünkü karşınızdaki dalgın veya algı sorunu bu dönemde yaşayabilir. Bu hafta beklediğiniz bir alacak varsa tahsil edebilirsiniz, keyifli görünüyor. Ayrıca Pazar sabahı maddi konular ile ilgili sürpriz haberler alabilir, şaşırabilirsiniz. Gelişmeler olumlu görünüyor sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.