04.02.2018, 12:46

5 - 11 Şubat Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, Terazi burcunda başlıyoruz. Dengeli ve adaletli olmak güne damgasını vuracak. Öte yandan davranışlarımızı kontrol etmede Ay, Plüton ve Uranüs’le gergin ilişkide olacağı için zorlanabiliriz. Karşımızdakiler bizi istemediğimiz söz ve davranışlara karşı sürükleyebilir, dikkatli olalım. Ay’ın Venüs ile dost ilişkisi ise duygularımızı tatlı dille ifade etmemizde bize yardımcı oluyor. Farklı bir gün, yeter ki enerjilerin farkında olarak ilerleyelim.

Salı günü Ay, Akrep burcunda. Sezgilerimiz ve konsantrasyonumuz bir hayli derin. Göremediklerimizi görmek ve derin araştırmalar yapmak adına elverişli bir gün. Ayrıca detox yapmak için boşaltım sisteminin bir hayli aktif olduğu bir gün, değerlendirmeliyiz. Ay’ın Satürn ile dost ilişkisi sayesinde irademiz ve aldığımız kararlar oldukça güçlü görünüyor.

Çarşamba günü Ay, Akrep burcunda ilerlerken Güneş ile kare açı yapıyor. Otorite figürleri ile ilişkilere dikkat. Mantığımız ile duygularımız paralel ilerlemeyebilir. Gerilmeden, sakinliğimizi koruyarak diyaloglarımızı yönetmeliyiz. Öte yandan Venüs’ün Uranüs ile dost açısı ise ilişkilerde güzel sürprizler yaşayabileceğimizi vurguluyor.

Perşembe günü Ay Jüpiter kavuşum enerjisi günü bir hayli etkiliyor. Mutluysak çok yükselebilir, mutsuzsak da çok düşebiliriz. Duyguları aşırı yaşamamakta fayda var. Bugün çevremize karşı daha duyarlı, yardımsever ve merhametli yaklaşabiliriz. Öğleden sonra Ay, boşlukta olacak. Toplantıları öğleye kadar bitirmekte fayda var.

Cuma günü Ay, Yay burcunda güne başlarken Mars ile kavuşum enerjisi günün ana temasını oluşturuyor. Ani öfke patlamalarına, inatçılığa ve yıkıcı konuşmalara karşı dikkat aksi takdirde başımız çok ağrıyabilir. Bu yüksek enerjiyi işlere yöneltmeliyiz. Hedeflerimiz doğrultusunda amaca yönelik ilerlemede kullanırsak etkisi büyük olacaktır.

Cumartesi Ay, Yay burcunda ilerlerken Uranüs ve Güneş ile harika bir açı yapıyor. Doğa ile iç içe, hareketli ve spontan bir gün geçirerek eğlenebiliriz. Oldukça keyifli görünüyor. Ayrıca duygu ve düşünceleri ifade etmek adına oldukça ahenkli bir gün yaşayabiliriz. İyimserlik güne damgasını vuruyor.

Pazar günü Ay, Oğlak burcunda güne başlıyoruz. Satürn ile kavuşumu oldukça dikkat çekici… Sorumluluk almak ve yerine getirmek adına oldukça kararlı bir gün geçirebiliriz. Mars – Neptün kare açısı ise duygusal anlamda gerginliklere neden olabilir. İçimizdeki öfke ile hayallerimiz çatışabilir, fevri davranmayalım. Venüs bugün Balık burcuna geçiş yapıyor. Venüs, Balık burcunda yüceldiği için bu dönem ilişkilerde duyarlılık, şefkat, sıcaklık ve empati de yükseliyor. Hayal gücümüz, ilham kaynağımız ve güzellik anlayışımız daha yumuşak ve ılımlı bir hale geliyor. Bu dönem çok fedakâr ve verici olabiliriz bu da doğal olarak çabuk kırılganlığı doğurabilir, dikkatli olalım.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya ilişkiler, iletişim, adalet ve eş gibi konular yoğun bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Koçlar. İkili ilişkilerde iletişimi kontrol etmek zaman zaman zor olabilir. Dost ve sosyal çevrenizle hoş sohbetler kurup eğlenebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde sezgileriniz bir hayli yükseliyor. Bütçe ve finansal konularda yoğun çalışmalar yapabilirsiniz. Bilhassa borçlar, krediler ve davalar gündeminizde yer alabilir. Sağlam ve iradeli karalar almak ve uygulamak adına motive görünüyorsunuz. Öte yandan dost ilişkilerinizde sosyalleşirken bazı zıtlaşmalar yaşanabilir. Karşı tarafı kırmadan eleştirmenizde fayda var.  Bazı sürpriz gönül ilişkileri de gündeme gelebilir.  Haftayı toparlarken fazla uçlarda hareket etmeden dengeli girmekte fayda var. İşleri fazla abartıp fiziksel enerjinizin düşmemesine dikkat etmelisiniz. Hafta son iş günü yükselen enerjiniz ile çabuk toparlıyorsunuz. Özellikle yabancılar, yurtdışı ile iletişim, ticaret ve yüksek eğitim gibi konular gündeminizde yer alabilir. Aldığınız kararları uygularken fazla aceleci olmadan sakin bir tavırla hareket etmelisiniz aksi takdirde ufak tefek sakarlıklar yaşanabilir. Hafta sonu eğlenmek, seyahat etmek, spontan bir gün geçirmek veya dinlenmek adına oldukça canlı ve keyifli görünüyor. Haftanın yorgunluğunu atın ve biraz eğlenin. Pazar günü aile büyükleriniz ile bir arada olabilir, hayat planlarınızı göden geçirebilir ve gerçekçi kararlar almak isteyebilirsiniz. Ayrıca Venüs bugün Balık burcuna geçiş yaparak bu dönem bilinmeyene ve gizeme merakınızı yükseltecek. Hayatınıza çekeceğiniz kişi ve ilişkilere bu dönem daha çok dikkat etmenizde fayda var sevgili Koçlar. Gizli saklı ilişkilere dikkat!

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya iş, günlük rutin ve koşuşturmalar ile başlayabilirsiniz sevgili Boğalar. İşlere yoğunlaşmak, üstlerinizle iletişim kurmak ve anlaşmak adına adaletli ilişkiler kurabilir, uyum içinde çalışabilirsiniz. Eş, ilişkiler veya partner konuları gündeminizde yer alırken yükselen sezgileriniz ile karşı tarafın ne söylemek istediğini daha evvelinden anlayabilirsiniz. İletişim kurmak, eğitim veya çeşitli araştırma konuları gündeminizde yer alırken konsantreniz oldukça yüksek görünüyor. Haftanın ilerleyen günlerinde uçlarda yaşamamaya özen göstermelisiniz. Ya çok mutlu ya da çok depresif hissedeceğiniz handikaplar olabilir. Duygu durumunuz özellikle eş veya partner ilişkilerinde uçlarda olabilir. Bunu dengelemeniz kariyer yaşamanız için son derece etkili çünkü işe de yansıyabilir. Ortak kazançlar, bütçe, borçlar ve ödemeler ile ilgili aksiyon almanız gereken durumlar olabilir. Ani öfke patlamalarına ve baş ağrılarına dikkat etmenizde fayda var, kendinize zarar vermeyin.  Hafta sonu doğa yürüyüşleri, kendinizle baş başa kalacağınız aktiviteler ve sizi dinginleştirecek her türlü plan ile kendinizi sakinleştirebilirsiniz. Pazar günü enerjiniz daha dengeli ve ahenkli bir hale geliyor. Aklı başında, olgun ve bilinçli kararlar alıyorsunuz. Ayrıca Venüs’ün de dost burcunuz Balık’a geçmesi ile birlikte bu dönem daha sosyal, hayattan daha çok keyif alacağınız ve eğleneceğiniz ortamlarda yer alacağınız bir sürece adım atacaksınız. Gezin, dinlenin, eğlenin ve hayattan daha çok keyif alın sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobiler gibi keyifli konularla başlıyorsunuz sevgili İkizler. İlişkiler, flört ve uzaklarla iletişim gibi konular gündeminizde yer alırken oldukça eğleneceğe benziyorsunuz. İlerleyen günlerde iş yükünüz artarken konuları derinlemesine araştırmak, ön göremediklerinizi gözden geçirmek ve konsantre olmak anlamında oldukça motive görünüyorsunuz. Ayrıca detox yapmak, beslenme düzeninizi elden geçirmek ve arınmak anlamında oldukça verimli bir haftadasınız. Metabolizmanız hızlanıyor, bu haftayı yağ yakımı için kullanabilirsiniz. Uzaklar ile iletişim, yabancılar, ticaret ve anlaşmalar gibi konularda daha dikkatli olmalı, adil kararlar almaya özen göstermelisiniz. Zaman zaman öfkeniz artabilir ve masaya yumruğunuzu vurmak isteyebilirsiniz. Öfkeyle kalkıp zararla oturmayın, iyi düşünün derim bilhassa hukuki konularda… Haftayı kapatırken enerjiniz son derece yükseliyor. Hırslarınızı kontrol edin ve karşı tarafa çok fazla yüklenemeye gayret sarf edin.  Spor yapın, enerjinizi atın yeter ki kalp kırmayın. Hafta sonu oldukça eğlenceli, hoş sohbet ve hareketli geçebilir. Pazar günü karar almak, iradeli hareket etmek ve hayatınız ile ilgili ciddi meseleleri masaya yatırmak adına ağır bir gün geçirebilirsiniz. Venüs’ün de Balık burcuna geçmesi ile birlikte iş, kariyer ve statü konularında daha şanslı ve güzelliklere açık bir dönem sizler için başlayacak. İyi değerlendirin sevgili İkizler…

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Maddi konularda elinizin bollaşacağı bereketli bir şekilde haftaya giriş yapacağa benziyorsunuz. Ailenizden veya eşinizin ailesinden maddi veya manevi destek alabilirsiniz. Yükselen enerji ve motivasyonunuz ile spor yapabilir, çocuklarınız ile eğlenebilir veya hobilerinize vakit ayırarak hayattan zevk alabilirsiniz. Sezgileriniz son derece yükseliyor. Bekâr olanlar ise bu hafta güzel ilişkilere başlayabilir, yeni tanışmalar söz konusu… Haftanın ilerleyen günlerinde iş yoğunluğunuz ve koşuşturmalarınız artabilir. Her işe koşmak veya hepsini eksiksiz yapmak zorunda değilsiniz. Aceleci davranmayın, ufak tefek kazalara açık bir enerji mevcut görünüyor. Sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz. Hafta sonu ev işleri, rutin koşuşturmacalar ve sağlık konuları ile geçebilir. Pazar günü ikili ilişkiler, eş ve partner konuları ön plana çıkıyor. Venüs’ün de Balık burcuna geçmesi ile güzellik, alışveriş, ilişkiler, yurt dışı ve seyahat konularında canlı bir döneme adım atıyor, hareketleniyorsunuz sevgili Yengeçler… Kendinize bakım yapmak, dış görünüşünüze yenilik getirmek ve hayallerinizin peşinden gitmek daha kolay görünüyor.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya yakın çevre, ilişkiler, kısa seyahatler ve iletişim konuları ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Yüksek enerji ve motivasyonunuz ile dengeli ve uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz. İlerleyen günlerde ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir. Yükselen sezgilerinizle yatırım konularında derinlemesine çalışmalar yapabilir, ailenizden destek alabilirsiniz. Evde vakit geçirmek, izole olmak ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Ailenizle bir arada olmak, bağları kuvvetlendirmek ve dertleşmek iyi gelecektir. Duygu yoğunluğunuz artabilir, annenizle daha çok vakit geçirmek veya iletişim içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. Aşk, ilişkiler, çocuklar veya spor gibi hareketli aktiviteler hayatınıza renk katabilir. Bekâr olanlar ise flörtöz bir havaya bürünebilir. Sporda dikkatli olmalı, ufak tefek sakarlıklara karşı önlem almalısınız. Hafta sonu hareketli, spontan ve eğlenceli geçebilir. Dinlenmek, kafanızı boşaltmak ve eğlenmek adına oldukça enerjik görünüyorsunuz. Pazar gününü dinlenerek, arınarak ve kendinize bakım yaparak geçirebilirsiniz. Ayrıca Venüs Balık burcuna geçerek bu dönem kendinize, iç dünyanıza ve parasal konularınıza daha çok zaman ayıracağınızı gösteriyor. Ortak kazançlar, alışveriş ve spritüal konulara karşı daha avantajlı bir döneme giriş yapıyorsunuz sevgili Aslanlar…

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya bütçe, finansal konular veya borçlar gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Ödemelerinizi gözden geçirebilir ve bütçenizi düzenleyebilirsiniz. Adalet ve uyumlu bir şekilde ilişkilerinizi yönetmek için haftaya güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. İlerleyen günlerde iletişim, kısa seyahatler, yakı n çevre veya kardeşler ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Sezgileriniz bir hayli yükseldiği için alacağınız haberleri önceden sezmeniz bile mümkün olabilir. Eğitim ve araştırma isteyen konularda iç sesinizden de faydalanabilir, yükselen öngörünüz ile konsantrenizi detaylı bir şekilde çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Ayrıca alacağınız bazı haberler sinirlerinizi zıplatabilir. Uçlarda olmadan duygularınızı yönetmeye özen gösterin. Özellikle iş ile ilgili alacağınız bazı haberler sizi gerebilir, çok mutsuz veya sinirli olmadan olayları yönetebilmelisiniz. Haftayı toparlarken yükselen enerjiniz ev ve aile konuları ile ilgilenebilir, evde daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca evde misafir ağırlayacağınız hareketli bir hafta olabilir. Telaş yapmadan ve özellikle ev kazalarına dikkat ederek işlerinizi yapmanızda fayda var. Hafta sonu son derece hareketli başlarken biraz es vermek hem sizin hem de ruhunuzun ihtiyacı gibi duruyor. Özellikle stres ve yorgunluğunuzu atmak için hobilerinize, spora, çocuklarınıza veya partnerinize zaman ayırarak hayattan keyif alabilirsiniz. Venüs, Pazar günü Balık burcuna geçiş yaparak eş, ikili ilişkiler, partner veya ortaklıklar anlamında şanslı ve keyifli bir döneme gireceğinizin de haberini veriyor. İlişkiler daha renkli ve duygulu bir hale geliyor sevgili Başaklar…

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya enerjiniz yüksek ve motive başlıyorsunuz sevgili Teraziler. İkili ilişkilerde diyaloglara dikkat etmeli ve fevri çıkışlar olmaması için karşı tarafı dinlemeden konuşmamalısınız. Bütçe, finansal konular ve borçlar ile ilgili konular gündeme gelirken öngörülerinizi de devreye sokarak planlama yapabilirsiniz. Ailenizden veya yakın çevrenizden destek alabilir, finansal olarak rahatlayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde parasal konularda çok fazla hırslı hareket etmemenizde fayda var. Sakin olun, akışta kalın ve emeklerinizin karşılığını almak için acele etmeyin.  İletişim, kısa seyahatler ve eğitim gibi konular hafta sonuna doğru gündeme gelebilir. İşlerinizi organize ederken stres yapmadan hareket etmenizde fayda var, aksi takdirde baş ağrıları kaçınılmaz olabilir. Hafta sonu bir hayli hareketli başlarken sosyalleşmek ve eğlenmek adına oldukça enerjik yapınız dikkat çekiyor. Seyahat ve yakın çevre ile olan ilişkiler kaybettiğiniz yaşam enerjinizi yükseltiyor adeta… Pazar günü dinlenmek, evde veya ailenizle vakit geçirmek adına son derece uygun görünüyor. Onlardan akıl alabilir, dertlerinizi paylaşabilir ve aile bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Venüs’ün Pazar günü Balık burcuna geçmesi ile birlikte günlük koşuşturmacalar, sağlık ve iş konularında daha şanslı bir döneme adım atıyor ve rahatlamaya başlıyorsunuz sevgili Teraziler…

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya sezgileriniz son derece yüksek başlıyorsunuz sevgili Akrepler. İç dünyanızda hareket etmek ve bireysel çalışmak isteyebilirsiniz. Haftalık iş planlaması yapmak ve işlere birden dâhil olmak size biraz ağır gelebilir. Pazartesi sendromuna kapılmadan işlerinizi yavaş yavaş organize etmenizde fayda var. İlerleyen günlerde enerjiniz son derece yükseliyor. En zorlu işlerin bile altından kalkabilir, başarılı toplantılar gerçekleştirerek kritik kararlar alabilirsiniz. İlham yeteneğinizin yükselmesi ile yaratıcı fikirler ortaya koyarak adeta ufkunuzu genişletiyorsunuz. Hobilerinize vakit ayırmak ve kendinizi geliştirmek adına başarılı bir haftadasınız. Spor yapmak, çocuklarınız ile ilgilenmek, ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızı görmek ve eğlenmek adına güzel programlar organize edebilirsiniz. Yalnızca ev ve ailenizi ihmal etmeden, dengeli bir şekilde haftayı planlamanızda fayda var. Hem evde hem de dışarıda aynı ölçüde olamayacağınızı unutmayın. Hafta sonuna doğru bütçe ve finansal konular dikkat çekiyor. Parasal konularda fevri hareket etmemeli ve duygusal harcamalara karşı temkinli olmalısınız. Hafta sonu evde vakit geçirmek, misafir ağırlamak ve eğlenceli planlar yapmak adına hareketli başlayabilir. Pazar günü kısa seyahatler, alışveriş, kardeşler veya iletişim konuları ön planda olurken bu konular ile ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Ayrıca Venüs’ün dost burcunuz Balık’a geçmesi ile birlikte aşk, ilişkiler, çocuklar, flört, hobiler ve spor konularında oldukça şanslı ve güzel bir döneme adım atıyorsunuz sevgili Akrepler. Tadını çıkarın!

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya oldukça sosyal ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Yaylar. İletişim, yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilişkileriniz artabilir, daha çok vakit geçirebilirsiniz. İlerleyen günlerinde kabuğunuza çekilmek, kendinizle baş başa kalmak, kısaca kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Çok da iyi edersiniz çünkü ruhunuzun buna ihtiyacı var. Yükselen sezgilerinizle iç muhasebe yapmak, doğruyu yanlışı ayırmak, hem ruhunuzu hem de bedeninize detox yapmak için harika kürler keşfederek kendinizi zaman ayırmanızda fayda var. Gizli düşmanlar, arkanızdan dönen dedikodular veya bilmeniz gereken haberler kulağınıza gelebilir. Algılarınızı açın ve çevrenizi iyi gözlemleyin. Ayrıca bu hafta dileklerinizi, ibadetlerinizi, meditasyonunuzu ve isteklerinizi dile getirmek için harika enerjiler devrede olacak, mutlaka değerlendirin. Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. İşleri toparlamak ve bitirmek için isteğiniz yerinde… Sadece fevri hareket etmeyin ve baş ağrılarına dikkat edin. Ufak tefek sakarlıklara karşı temkinli olmanızda fayda var. Hafta sonuna hızlı başlarken spor yapabilir, çocuklarınızla eğlenebilir veya partnerinizle hareketli planlar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve iyimserliğiniz yükseliyor. Pazar günü bütçe yapmak, haftayı planlamak ve ciddi kararlar almak adına oldukça uygun bir gün olabilir. Evde dinlenerek ve kafanızı toplayarak günü geçirebilirsiniz. Venüs, bugün Balık burcuna geçiş yaparak ev, aile veya ev dekorasyonu gibi konularda şanslı bir dönemin başlayacağının da haberini veriyor. Taşınmak, evi güzelleştirmek ve aile bağlarınızı kuvvetlendirmek adına bu dönemi değerlendirebilirsiniz sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. İşinizde uyumlu, dengeli ve adaletli bir iletişim kurarak haftaya başlayabilirsiniz. Bütçe ve finansal konularda da başarılı kararlar alabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleri sosyalleşmek, çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla eğlenmek adına oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Duygularınız bazen coşkulu bazen ise karamsarlığa yatkın olabilir. Bunu dengede tutmanızda fayda var aksi takdirde hem cebinize hem de midenize zarar verebilirsiniz.  Ev ve ailenizle bir arada eğlenmek, vakit geçirmek ve işleri düzenlemek adına da istekli görünüyorsunuz. Haftayı bireysel, sessiz ve izole geçirmek isteyebilir, kafanızı toplamak isteyebilirsiniz. yükselen sezgilerinize kulak vermeli, pasif agresif davranışlara karşı temkinli olmalısınız. Kendinizi rahatlatın ve kimseyle laf dalaşına girmeyin. Bırakın herkes ektiğini biçsin. Hafta sonuna evde dinlenerek ve ruhunuzu dinlendirerek başlayabilirsiniz. Şarj olmak için evde zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü enerjiniz ve iradeniz son derece yükseliyor. Önemli kararlar almak ve ailenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Venüs’ün de dost burcunuz Balık burcuna bugün geçmesi ile birlikte iletişim, yakın çevre, seyahatler, imzalar ve ya kardeşler ile ilgili şanslı bir döneme adım atacaksınız sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya enerjiniz yüksek, iletişim ve ilişki odaklı başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Uzak çevreleri, seyahatler, iletişim ve ticaret gibi konular gündeme gelebilir. Dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmek isteyeceksiniz. İş, kariyer ve statü konuları gündeme gelirken yükselen sezgilerinizden bu konularda faydalanabilirsiniz. O anki durumunuzu değerlendirebilir, statünüzü gözden geçirebilir ve hayatınızın geri kalanını masaya yatırmak isteyebilirsiniz. Jüpiter’in de bu alanda yer alması, hayatınızı düzene sökmek ve şanslı fırsatlar sunmak adına size yardımcı oluyor. Yeter ki dengeli ve isabetli kararlar almaya gayret gösterin, uçlarda veya duygusal kararlar size zarar verebilir. Mantığınız ile duygularınızın arasında kalabilir, zaman zaman bocalayabilirsiniz. Parladığınız bir dönemdesiniz, dolayısı ile içinizdeki sese kulak verin ve yapmanız gerekenler için adım atın. Hafta sonuna doğru sosyalleşmek, eğlenmek ve biraz kafa dağıtmak adına istekli görünüyorsunuz. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir ve eğlenebilirsiniz. Hafta sonu da hareketli başlarken Pazar gününü kendinize ve özünüze ayırmanızda fayda var. Kabuğunuza çekilmek ve biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçişi ile finansal konularda şanslı bir döneme adım atıyor, zam terfi gibi beklentilerinizi yükseltiyorsunuz sevgili Kovalar. Maddi ve manevi olarak bu süreç size çok iyi gelecek…

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya ortak kazançlar, borçlar, krediler veya hukuksal davalar ile başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Alacaklarınızı tahsil etmek veya borçlarınızı yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde hem sezgileriniz hem de yaratıcılığınız yükseliyor. Uzak çevreler, iletişim, ticaret veya medya konuları gündeme gelebilir. Yazarlık ile uğraşan Balıklar için oldukça ilham dolu bir hafta, değerlendirebilirler. Ayrıca araştırma yapmak, okumak ve eğitim gibi konulara vakit ayırabilir, aydınlanabilirsiniz. İş, kariyer ve statü konuları haftanın sonuna doğru gündeme gelebilir. Yüksek enerji ve dinamiğinizle işleri toparlayabilir ve haftayı sorunsuz kapatmak isteyebilirsiniz. Ayrıca hafta sonu aile büyükleri ile bir arada olabilir, sosyalleşebilir ve bağları kuvvetlendirebilirsiniz. Yakın çevreniz ile bir arada olmaya ihtiyacınız var. Pazar günü Venüs’ün burcunuza geçişi ile birlikte öne çıkacağınız, parlayacağınız ve göz önünde olacağınız şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz sevgili Balıklar. Bekârlar bu enerjiyi mutlaka değerlendirsin, baya parlak görünüyor…

Mutlu ve huzurlu haftalar…

Yorumlar (0)
33
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0