04.03.2018, 15:13

5 -11 Mart Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, Terazi burcunda başlıyoruz. Sabah saatlerinde Uranüs ile karşıtlığı ve Plüton ile karesi bizi duygusal ve dürtüsel olarak zorlayabilir. Hoş olmayan haberler alabilir veya sürprizlerle karşılaşabiliriz. İlişkilerimizde iletişime dikkat…

Salı günü Ay, Akrep burcunda güne başlıyoruz. Sezgilerimiz ve ön görümüz son derece kuvvetli… Ay’ın Güneş ile güzel kombinasyonu sayesinde duygu ve düşüncelerimizi ifade etmek oldukça rahat görünüyor.  Ayrıca Ay- Neptün üçgeni de romantik, yaratıcı ve hayallerimizin peşinden gidebileceğimiz bir günü destekliyor. Bugün risk alarak bazı işleri başarmak ve ilerlemek söz konusu olabilir.

Çarşamba günü Ay, Akrep burcunda ilerlerken Jüpiter ile kavuşum yapıyor. Oldukça ilham verici, duygusal, sevgi dolu ve verimli bir gün geçirebiliriz. Ayrıca detox yapmak için de harika bir gün, güzel sonuçlar alınabilir. Üstlerimizle veya hayatımızdaki otorite figürleri ile konuşup destek almak için enfes bir gün, mutlaka değerlendirelim. Merkür ve Venüs, bugün burç değiştirerek Koç burcuna geçiş yaptı. İlişkilerde ve fikirlerimizde biraz daha dominant, enerjik ve direkt olacağımız bir döneme giriş yapıyoruz.

Perşembe gününe Ay, Yay burcunda başlıyoruz. İyimser, hareketli ve yardımsever bir gündeyiz. Ay’ın Venüs ve Merkür ile güzel açısı sayesinde ilişkiler, flört, sosyallik, alışveriş ve seyahat ön plana çıkabilir. Duyguları ifade etmek ve bir şeyleri başlatmak için harekete geçebiliriz. Hem zihnimiz hem de bedenimiz oldukça aktif çalışıyor.

Cuma günü Ay, Yay burcunda ilerlerken Güneş ile kare yaparak biraz gergin olmamıza neden olabilir. Otorite figürleri ile ters düşmeden, kırıcı olmadan ve enerjimizi dizginleyerek laflarımızı kontrol etmemizde fayda var. Aksi takdirde bazı düş kırıklıkları kaçınılmaz olabilir ve kırılabiliriz.

Cumartesi günü Yay burcunda Ay-Mars kavuşumu yaşanıyor. Dikkatli olmakta fayda var. Hem sözlerimize hem de hareketlerimize, ani sakatlanmalar ve fevri hareketler başımızı ağrıtabilir. Spor gibi hareketli aktivitelerde daha dikkatli olalım. Negatif enerjimizi ve hırsımızı ise insanlardan değil doğaya yönelerek yürüyüş gibi rahatlatıcı egzersizlerle atalım. Ay- Mars kavuşumuna üçgen yapan Uranüs ateşi körükleyebilir, dikkat! Ani kararlar vermeyelim, aceleci, sabırsız ve dürtüsel davranmayalım.

Pazar günü Ay, Oğlak burcunda. Ağırbaşlı, sorumluluk sahibi ve bilinçli bir Pazar geçirebiliriz. Ay’ın Satürn ile kavuşumu bize bu duyguları hissettirebilir. Öte yandan Venüs ile kare yapan Ay, kendimizi kısıtlanmış ve biraz da mutsuz hissetmemize neden olabilir. Gerilmeyelim ve karamsar olmadan günü bitirelim. Karar almak ve uygulamak için uygun bir gün değil.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya eş, partner ve ikili ilişkiler konularıyla başlıyorsunuz sevgili Koçlar. İletişimde ani sürpriz gelişmeler yaşanabilir ve karşı taraftan beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Bugün serinkanlı, sakin ve alttan alan taraf siz olmaya özen göstermelisiniz. Ödemeler, borçlar, ortak kazanç gibi finansal konular nu hafta gündeminizde epey yer tutabilir. Bütçe yapmak ve derinlemesine araştırma yapmak için oldukça güzel enerjiler mevcut görünüyor. Risk alarak başarılı bir hafta geçirebilirsiniz. Yükselen sezgileriniz size neyi yapmanız gerektiğini en doğru şekilde söylüyor olacak. Maddi  ve manevi anlamda başarılı bir hafta geçirebilirsiniz. Ayrıca Merkür ve Venüs’ün de sizin burcunuza geçmesi ile birlikte kendinizi daha fazla ortaya atacağınız ve düşüncelerinizin daha çok kabul göreceği verimli bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Daha hızlı bir zihin, daha aktif bir yaşam ve zevkler konusunda biraz daha tutku bu dönem gündeminizde yer alabilir. Hafta sonu yükselen enerjinizle spor yapabilir, doğaya yönelebilir ve enerjinizi dışarıya yansıtabilirsiniz. Dürtüsel, sabırsız ve aceleci davranmamaya dikkat edin aksi takdirde sakarlıklar yaşayabilirsiniz. Pazar günü aile büyüklerinizle bir arada olmak, sorumluluklar üstlenmek ve ciddi konuları masaya yatırmak adına önemli olabilir. Karamsarlığa kapılmadan hareket etmenizde fayda var sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya iş, sorumluluklar, günlük rutin ve koşuşturmacalar ile başlıyorsunuz sevgili Boğalar. İş yerinde sürpriz gelişmeler, günlük rutininizde beklenmedik durumlar yaşanabilir ve haberle alabilirsiniz. İlerleyen günlerde eş, partner ve ikili ilişkiler gündeme gelebilir. Partnerinizle vakit geçirmek ve kendinizi daha iyi ifade etmek adına fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yükselen sezgilerinizle karşı tarafın neler düşündüğünü ve hissettiğini empati yaparak kolayca anlayabilirsiniz. Bu hafta Merkür ve yönetici gezegeniniz Venüs’ün Koç burcuna geçmesi ile daha sezgisel, içe dönük ve bireysel çalışmak istediğiniz bir döneme adım atabilir, bol bol çalışabilir veya eğitim alabilirsiniz. Bilinçaltınız ve rüyalarınız bir hayli hareketlenecek. Hafta sonu bütçe ve finansal konular gündeminizde yer alabilir. Harcamalarınızı gözden geçirebilir ve yer yer kemer sıkma politikası uygulayabilirsiniz. Pazar günü daha çok aile birlikte olmak, onları dinlemek, dertleşmek ve önemli kararlar almak adına ciddi geçebilir sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya aşk, ilişkiler, çocuklar veya spor gibi hareketli ve enerjik konularla başlıyorsunuz sevgili İkizler. Bu konularda bazı sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İlerleyen günlerde iş yükünüz ve sorumluluklarınız artarken sağlığınızı da ihmal etmeden yol almanızda fayda var. Üstlerinizden yardım alabilir ve iş arkadaşlarınızdan de destek görebilirsiniz. Ayrıca detox için oldukça güzel bir hafta mutlaka değerlendirin. Bu hafta yönetici gezegeniniz Merkür’ün ve Venüs’ün Koç burcuna geçmesi ile birlikte daha sosyal, pragmatik ve yeni çevrelere adım atacağınız şanslı bir evreye giriyorsunuz. Çevrenizden güzel şans ve destekler elde edebilirsiniz. Ayrıca eş, partner ve ikili ilişkiler gündeme gelirken enerjiniz de bir hayli yükseliyor. Spor yaparak rahatlayabilir, deşarj olabilirsiniz. İyimserliğiniz sayesinde karşı cinsi çekmeniz daha kolay görünüyor. Hafta sonu da bu enerjiler devredeyken etrafınıza karşı daha ilgili olmanızda fayda var. Yalnızca dürtüsel kararlar almadan ve acele etmeden ilerleyin. Pazar günü biraz daha sorumluluklarınızın bilincinde, yoğun ve ciddi geçebilir.  Ayrıca bütçe yapmak ve borçlarınızı yeniden yapılandırmak anlamında ciddi düşünmeniz gereken bir gün olabilir sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Bazı ani haberler alabilir ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İlerleyen günlerde aşk, ilişkiler, spor, hobiler veya çocuklar ile ilgilenebilir, yükselen enerjinizle etrafınıza daha çok yararlı olabilirsiniz. sevgilisi olanlar sevgilisine, ebeveyn olanlar ise çocuklarına sevgilerini oldukça yüksek ve samimi bir şekilde bu hafta anlayabilir, yaşatabilir. Keyifli görünüyor. Sevginizi ifade etmek için enfes bir hafta. Bekar olanlar ise güzel ve heyecanlı tanışmalar yaşayabilir. Yoğunlaşan iş temponuzun üstesinden gelmek ve haftayı temiz bir şekilde kapatmak adına motive görünüyorsunuz. bu hafta Merkür ve Venüs’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte iş, kariyer ve statü konularında parlayacağınız, öne çıkacağınız bir döneme de adım atıyorsunuz. Terfi ve zam için uygun bir dönem olabilir. Hafta sonu ev işleri, günlük koşuşturmacalar ve sağlık konuları ile başlarken Pazar günü ikili ilişkiler öne çıkıyor. Partnerinizle karar almak ve ciddi meseleleri masaya yatırmak adına kararlı görünüyorsunuz sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve iletişim konuları ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. İletişim dilinize çok dikkat etmeli ani haberlere karşı tansiyonu korumalısınız. Ev, aile ve yuva konuları gündeme gelirken evde daha fazla vakit geçirmek isteyebilir, annenize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. ayrıca evden maddi ve manevi destek anlamında oldukça bereketli bir hafta geçirebilirsiniz. Derinleşmek, meditasyon yapmak ve ruhunuzu arındırmak adına da kolayca motive olabilir, yoğunlaşabilirsiniz. Bu hafta Venüs ve Merkür Koç burcuna geçiş yaparak enerjinizi daha da artırıyor. Yurt dışı, seyahatler, yabancılar ve uzak iletişim konularında aklınızın daha hızlı ve yaratıcı çalıştığını gözlemleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru artan enerjinizle işleri rahatça toparlayabilir, kalan vaktinizle de spor yaparak kendi sağlığınıza vakit ayırabilirsiniz. Hafta sonuna iyimser enerjilerle giril yaparken dürtüsel, aceleci ve sabırsız davranmadan ilerlemenizde fayda var. Ani öfkelenmeler her şeyi mahvedebilir, dikkat! Pazar günü sağlık, ev düzeni, beslenme ve kendiniz ile ilgili her türlü konu hakkında kalıcı kararlar alabilir, aile büyüklerinizden fikirler alabilirsiniz sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya bütçe, finansal konular ve manevi değerler ile başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Ani ödemeler, harcamalar veya haberler ile karşılaşabilirsiniz, temkinli olmanızda fayda var. ilerleyen günlerde yakın çevre kardeşler, seyahat ve iletişim konuları gündeminizde yer alırken derinleşen sezgilerinizle olan biteni önceden fark edebilir, adımlarınızı rahatça atabilirsiniz. Eş veya partnerinizle fikir alışverişinde bulunabilir, destek alabilir ve sevginizi daha derinden ifade edebileceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Bu hafta Venüs ve Merkür’ün Koç burcuna geçmesi ile ortak kazançlar, borçlar ve krediler konusunda epey bir efor sarf edeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Bütçe yapmak ve gelir gider dengenizi rayına oturtmak için bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Hafta sonu evde vakit geçirmek, dinlemek ve misafir ağırlayarak eğlenmek adına cazip görünüyor. Özellikle Pazar günü yükselen enerji ve motivasyonunuz sayesinde çocuklarınızla, hobilerinizle veya sporla vakit geçirebilir, ciddi kararlar alma yolunda kendinize zemin oluşturabilirsiniz sevgili Başaklar…

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya enerjiniz yüksek ve motive başlıyorsunuz sevgili Teraziler. İkili ilişkilerdeki tutumunuza biraz dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz zira kendinizi beklenmedik tartışmaların içinde bulabilirisiniz, dikkat! İlerleyen günlerde bütçe ve finansal konularla ilgilenirken kaynaklarınızı artırmak, gelirlerinizi biriktirmek ve yatırımlarınızı gözden geçirmek adına oldukça verimli bir hafta geçirebilirsiniz. İşinizi güzelce organize edebilir ve kazançlarınızı akılcı yollarla güzel yatırımlara dönüştürmek için derin araştırmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinizin derinliği ön görünüzün de genişlemesine yardımcı olacak. Ayrıca zam istemek için oldukça güzel bir hafta, değerlendirebilirsiniz. Bu hafta Merkür ve yönetici gezegeniniz Koç burcuna geçiş yapıyor. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik gibi konularda oldukça şanslı bir döneme adım atıyorsunuz, iyi değerlendirin. Bekar olanlar bu fırsatı sakın kaçırmasın. Hafta sonu kısa seyahatler, iletişim, kardeşler ve yakın akraba ziyaretleri gündeminizde olabilir. Büyüklerinize danışmak ve bazı konularda feyiz almak adına ciddi bir Pazar günü geçirebilirsiniz sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya bireysel, sakin ve biraz içe dönük bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Akrepler. İş temponuzu planlamak ve işlerinizi yoluna koymak adına bireysel çalışmak isteyebilirsiniz. Salı gününden itibaren enerji ve motivasyonunuz gözle görülür bir biçimde artıyor. Yükselen sezgilerinizle olayların iç yüzünü daha kolay sezebilir ve derinlemesine araştırmalar yaparak en ince detayları bile gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca sevginizi ifade etmek bu hafta daha kolay görünüyor. çocuklarınıza veya partnerinize sevgi ve ilginizi mutlaka belli edin. Karşılıklı olarak çok iyi gelecektir. Bu hafta Merkür ve Venüs burç değiştirerek Koç burcuna geçiş yapıyorlar. Böylece iş, koşuşturmalar ve günlük temponuz yoğunlaşsa bile hızlanan zihniniz ile üstesinden rahatça gelebilecek, Venüs’ün bu alanda ilerlemesi ile birlikte kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Haftayı kapatırken enerjik ve koşuşturmalı bir tempo sizleri bekleyebilir, sakin olun ve kazalara dikkat edin. Dürtüsel davranmadan kendinizi ve işlerinizi yönetmenizde fayda var. Hafta sonu da aceleci ve sabırsız bir şekilde başlarken Pazar günü biraz daha dingin, ciddi ve dönüşüme açık geçebilir. Yakın çevrenizle karar almak, ciddi mevzuları masaya yatırmak ve beyin fırtınası ile çözümler bulmak isteyebilirsiniz sevgili Akrepler…

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya sosyal, enerjik ve dışa dönük bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Arkadaşlar, çevreniz ve partner konularınız gündeminizde yer alırken alacağınız bazı sürpriz haberlere karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. İlerleyen günlerden bireysel çalışmak, içe dönmek, izole olmak ve rehabilite olmak adına yalnız kalma arzunuz yükselebilir. Yükselen sezgileriniz ve iç sesinizle ne yapmanız gerektiğini ve size neyin iyi geldiğini hissedip uygulayabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel bir detox haftasındasınız, uyguladığınız takdirde gözle görülür sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca evde vakit geçirmek, meditasyon yapmak, evi düzenlemek ve dinlenmek adına hafta içi çok fazla program yapmamanızda fayda var. Hafta sonuna doğru yükselen enerjinizle haftayı güzelce kapatabilir bve işleri hızlıca toparlamak isteyebilirsiniz. yine de dürtüsel davranmadan, aceleci ve sabırsız hareket etmeden işlerinizi toparlayın aksi takdirde ufak tefek kazalar kaçınılmaz olabilir. Ayrıca Merkür ve Venüs bu hafta dost burcunuz Koç’a geçiş yaparak hem zihinsel hem de bedensel yaşam enerjinizi artırıyor. Aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobiler konularında şanslı bir döneme adım atıyorsunuz, ilişkisi olmayanlara duyurulur! Hafta sonu hareketli ve neşeli başlarken Pazar’ı kendinize ve evinize ayırmanızda fayda var. Biraz dinlenin ve zihninizi toparlayın. Önemli kararlar arifesindesiniz, kendinizi çok yormayın sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya iş, kariyer veya statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. İş yerinizde veya üstlerinizle oluşabilecek ani durumlara karşı tepkinizi kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz, sabrınız sınanabilir. İlerleyen günlerde sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir arada olmak ve eğlenmek adına oldukça keyifli görünüyor. Çevrenize karşı sevginizi güzel bir şekilde ifade edeceğiniz ve çeşitli güzelliklerle karşılaşacağınız bir hafta geçirebilirsiniz. Bu iletişim dilinize yansıyarak güzel menfaatleri de beraberinde getirebilir. Yatırımlarınızı değerlendirmek için uygun görünüyor. hafta sonuna doğru kabuğunuza çekilmek ve biraz insanlardan izole olarak dinlenmek isteyebilirsiniz. işleri toparlamak için de yalnız kalmanızda ve bireysel çalışmanızda fayda var. Bu hafta Merkür ve Venüs’ün Koç burcuna geçişi ile birlikte evde daha çok vakit geçireceğiniz ve evinize harcama yapacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Taşınmak, eve eşya almak veya evinizi güzelleştirerek evde misafir ağırlamak bu ay gündeminizde yer alabilir. Hafta sonuna evde vakit geçirerek başlarken Pazar günü yükselen enerjinizle ciddi mevzuları masaya yatırabilir, planlama yapabilir ve ev mevzuları ile ilgili karar alma arifesinde olabilirsiniz sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya iletişim, haberleşme, yabancılar, seyahat ve yurt dışı konularıyla oldukça enerjik başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Alacağınız bazı sürpriz haber veya gelişmeler olabilir, fazla tepkisel davranmayın. İlerleyen günlerde eş, statü veya iş konuları gündeme gelirken bu konularda yükselen sezgilerinizle olacakları öncesinden öngörebilirsiniz. Ayrıca parasal konularla ilgili önemli ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Zam veya terfi gibi parasal konuları bu hafta görüşebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz ve üstlerinizden de takdir göreceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz.Bu hafta Merkür ve Venüs’ün dost burcunuz Koç’a geçmesi ile birlikte sözleşme, anlaşma, imza, seyahat ve iletişimin hat safhaya çıkacağı bir ay geçirebilirsiniz. Bu konularda kendinizi şanslı hissedebilir ve önemli imzalarınızı atabilirsiniz. Haftayı sosyal, arkadaşlarınızla eğlenerek ve biraz kafa dağıtarak kapatmak isteyebilirsiniz. Aceleci, sabırsız ve dürtüsel davranışlar sergilemeden hareket etmenizde fayda var. Hafta sonuna da bu şekilde adım atarken Pazar gününü kendinize ayırmalı ve dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz. Aile büyükleri ile bir arada olabilir, konuşabilir ve önemli bir karar arifenizi onlara açıklayabilirsiniz sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya ödemeler, krediler, finansal konular ve miras gibi parasal konularla başlayabilirsiniz sevgili Balıklar. Borçlarınızı gözden geçirmeli, gerekli ödemeleri yapmalı veya yeniden yapılandırmalısınız aksi takdirde canınıza sıkacak bazı durumlar oluşabilir, dikkat. Salı’dan itibaren yükselen enerjinizle yurt dışı, yabancılar, iletişim ve medya gibi konular gündeminizde yer alırken enerji ve sezgilerinizin çok yükseldiğini gözlemleyebilirsiniz. Bazı haberleri önceden sezebilir ve cümlelerinizi doğru kelimelerle süsleyerek sevginizi daha güzel ifade edebilirsiniz. Parladığınız bu ayda dikkat çekeceğiniz bir hafta sizler bekliyor. Mucize gibi gerçekleşmesine pek ihtimal vermediğiniz durumlar bile yaşanabilir, sıkı durun. Ayrıca Merkür ve Venüs bu hafta Koç burcuna geçiş yaparak parasal konularda size şans ve fırsatlar sunarak zihninizi bu konularda daha hızlı çalıştırabilir. Yatırım yapmak, varlıkları değerlendirmek ve kazançları artırmak adına bereketli bir döneme giriş yapıyorsunuz, mutlaka değerlendirin. Hafta sonu hareketli, iyimser ve aile büyükleri ile birlikte geçebilir. Onlardan fikir almak ve çeşitli yardımları danışmak adına zihniniz yoğun olabilir. Önemli kararlar arifesindesiniz. Pazar günü ciddi olurken karamsarlığa düşmeden olumlu yönde dönüşüm kararları almanız çok önemli sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
33
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0