02.12.2017, 20:27

4 - 10 Aralık Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, İkizler burcunda başlıyoruz. Dolunayın etkilerini bu hafta ve on gün içerisinde gözlemleyebiliriz.  Merkür retrosunu da hissetmeye başladığımız bu hafta, Ay ile karşıtlığı güne damgasını vuruyor. Duygusal anlamda dalgalanmalar yaşayabilir ve olmadık şeyleri gözümüzde fazla büyütebiliriz. Zihnimiz de duygularımız gibi bulanık olabilir.

Salı günü Ay, Yengeç burcunda güne uyanıyoruz. Anaç, korumacı ve kırılgan bir yapıda olabiliriz. Gün içerisinde Ay, Neptün ve Jüpiter ile yapacağı güzel açı empati yeteneğimizin artmasını sağlayacak. Karşılıklı anlayış ve özveri göstermek daha kolay olacak. Ayrıca karbonhidrat tüketimine dikkat, şekere yatkınlık olabilir.

Çarşamba günü Ay, Yengeç burcunda Uranüs ile zorlayıcı açı yapacak. Duygusal çalkalanmalar yaşayabilir, sebepsiz çıkışlarda bulunabiliriz. Mars’la da zorlu açı yapacak olan Ay, zihinsel ve duygusal olarak gerginliklere neden olabilir. Sebebini bilmediğimiz bir sıkıntı ve gerginlik içerisinde olabiliriz. Kadın figürlere dikkat, bilhassa anne ile. Kalp kırmayalım.

Perşembe günü Ay, Aslan burcunda güne uyanıyoruz. Ay’ın Güneş ve Venüs ile olumlu açısı iradeli, güçlü ve zihinsel olarak kararlı olmamıza yardım edecek. Merkür- Satürn kavuşumu devam ettiği için karar veya imzalar kaçınılmaz olabilir. Öte yandan Merkür retrosunu unutmamalı ve atacağımız imzalara, sözleşmelere dikkat etmeli gerekirse iki kere okumalıyız

Cuma günü Ay, Aslan burcunda yolculuğuna devam ederken Merkür ve Satürn ile olan dost enerjisi dikkat çekiyor. İşleri toparlamak, haftayı güzel kapatmak ve cesaretli olmak adına oldukça motiveyiz. Haftanın yorgunluğunu atmak adına sosyalleşebilir, eğlenebiliriz.

Cumartesi Ay, Başak burcunda güne başlıyoruz. Titiz, disiplinli ve eleştirel olabiliriz. Gün içerisinde bazı gergin enerjiler sebebiyle kendimizi yersiz endişeli ve huzursuz hissedebiliriz. İşlerimize odaklanalım, bitirelim ve rahatlayalım.

Pazar günü Ay, Neptün ile karşıtlık yaparken güne biraz enerjisiz ve isteksiz başlayabiliriz. İlerleyen saatlerde Merkür ve Güneş ile kare açı yapan Ay, bizi gergin hissettirebilir. Sorumlulukları abartmamalı ve kendimizi rahatlatacak ortamlar yaratmalıyız. Mars bugün Akrep burcuna geçiş yapıyor. Hayata ve sahip olduklarımıza daha tutkulu ve hırslı bir bağlılık geliştirebiliriz bu dönem. Akrep’in tutkulu sahiplenişini hayatımızda amaçlarımız doğrultusunda gözlemleyebiliriz.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya oldukça sosyal, konuşkan ve neşeli başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Merkür retrosunun aktif olduğunu unutmamalı ve iletişim dilinize çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılabilir veya yanlış vaatlerde bulunabilirsiniz, dikkat. Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir. Kendinizi anaç, korumacı ve kırılgan hissedebilirsiniz. Hem kendi içinizde hem de çevrenize karşı tutarlı olup, empati yeteneğinizi maksimum seviyede kullanabilirsiniz. Aileden maddi veya manevi destek görmeniz de çok olası görünüyor. Tatlı tüketimine dikkat, iştahınız açılabilir. Hafta ortası beklenmedik durumlar, duygusal çalkantılar veya sebepsiz çıkışlarda bulunabilirsiniz. Ailenize karşı özellikle dikkatli olun, kırıcı yaklaşmayın. Kadın figürleri ile olan diyaloglara dikkat! Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. Çocuklar, hobiler, spor veya gönül ilişkileri modunuzu yükseltiyor. Karar almak ve imza atmak gibi ciddi meseleler gündeme gelirken bilhassa ticaret ile uğraşanlarınız imzaları atmadan iki kere okumalı. Öte yandan haftanın yorgunluğunu atmak ve stresi def etmek adına Cuma akşamı oldukça sosyal programlar yapabilirsiniz. Bunu hak ettiniz ve ertelemeyin, yapın. Hafta sonu ev işleri, sağlık ve rutin işler adına yoğun geçebilir. Titiz, eleştirel ve kuralcı olabilirsiniz. Retro’nun da etkisi ile rutin işlerinizde bazı gecikmeler, ev aletlerinde arızalar veya görülmez kazalar yaşanabilir. Sakin olun ve dikkatinizi eksiltmeyin. Enerjiniz düşük veya huzursuz hissedebilirsiniz. Akışta olun ve sorunları lütfen büyütmeyin. Yönetici gezegeniniz Mars’ın Akrep burcuna geçişi ile bu dönem ortak kazançlar, cinsellik, borçlar, krediler veya mahkemeler ile olan eforunuz ikiye katlanabilir. Tutkularınızı gözden geçirin ve çok abartmayın sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya bütçe ve finansal konular ile başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Merkür retrosu, finansal konularınız ve ortak kazançlarınız alanında olduğu için borçlara ve ödemelere karşı son derece dikkatli olmalısınız. Beklenmedik borçlar veya ummadığınız yerlerden cezalar ile karşılaşabilirsiniz. Kısa seyahatler, iletişim, kardeşler ve yakın çevre ile ilgili konular gündeminizde yer alırken karşı tarafı anlamak için yükselen empati yeteneğinizle doğru iletişim kurabileceksiniz.  Özellikle kardeşleriniz ile olan iletişim öne çıkabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde bazı gergin açılardan dolayı nedenini bilmediğiniz bir takın huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Sanki her şey ters gidiyormuş veya üstünüze geliyormuş gibi olabilir. Lütfen bunun farkın olun, gerilmeyin ve kalp kırmayın. öte yandan ev, aile ve bilhassa anne ile ilgili konular gündeminizde yer alırken aile veya kira gelirleriniz ile ilgili bir takım ciddi kararlar ve imzalar atmak durumunda kalabilirsiniz. Kiminiz için pek karlı olmayabilir. Siz yine de karamsarlığa düşmeyin ve imzalamadan önce iki kere gözden geçirin.  Haftayı kapatırken enerjiler oldukça olumlu görünüyor. Aileniz ile vakit geçirmek, sevginizi dile getirmek ve birlikte program yapmak adına oldukça hevesli olabilirsiniz. Hafta sonu yükselen enerjiniz ile çocuklarınız veya partnerinizle hobilerinize yönelebilir, hayatın keyfini çıkarabilirsiniz. Günün enerjisi genel olarak titiz ve biraz da endişe içerebilir. Sakin kalın ve bol bol hareketli aktiviteler organize edin. Modunuza iyi gelecektir. Pazar günü Mars burç değiştirerek, karşıt burcunuz Akrep’e geçiş yapıyor. Bu dönem ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde daha çok çaba gerektirebilir. Kendinizi bu konularla daha çok ilgilenirken bulabilirsiniz. Tutku ve sahiplenici bir şekilde mücadele edebilirsiniz lakin siz yine de fazla abartmayın sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek ve kararlı başlıyorsunuz sevgili İkizler. Yaşadığınız dolunayın etkileri halen sürmekte ve bu hafta daha iyi gözlemleyebilirsiniz. Enerjiler lehinize ilerliyor. Yalnız ikili ilişkilerde, eş veya partner konularında biraz daha temkinli olmanızda fayda var. Duygularınız ile zihninizi bulandırmayın ve olmadık şeyleri lütfen gözünüzde büyütmeyin. Yönetici gezegeniniz retroda ve zihinsel enerjinizin düşük olması son derece normal. Haftanın ilerleyen günlerinde maddi ve manevi konular gündeminizde yer alırken parasal olarak güzel avantajlar elde edebilirsiniz. Özellikle yaptığınız işten veya bir hobinizden extra bir gelir elde edebilirsiniz. Tatlıya olan düşkünlüğünüz artabilir, dikkat! Duygusal çalkantılara ve ani tepkilere karşı dikkatli olmalısınız. Partneriniz veya çocuğunuz ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Lütfen kalp kırmamaya çalışın. Hafta sonuna doğru yükselen enerjinizle işleri toparlamak ve organizasyonlara katılmak adına bir hayli hevesli görünüyorsunuz. Üstlerinizle veya iş arkadaşlarınızla eğlenceli toplantılar içerisinde olabilirsiniz. Hafta sonu evde vakit geçirmek, dinlenmek ve ev işlerine yönelmek adına kendinizi oldukça titiz ve disiplinli bulabilirsiniz. Sebepsiz bir iç sıkıntısı veya huzursuzluk hissederseniz, ev işleri ile deşarj olabilirsiniz. Pazar gününe biraz gergin veya huzursuz başlayabilirsiniz, içinizden hiç bir şey yapmadan öylece oturmak bile gelebilir. Kendinizi dinleyin ve dinlenin. Mars, Akrep burcuna geçiş yaparak bu dönem rutin işler, sağlık ve iş arkadaşları ile ilgili konularda extra efor harcamanızı sağlayacak. Dolayısı ile bu dönem sağlınıza daha çok dikkat etmelisiniz sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya dolunayın etkilerinin yoğun hissedildiği bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Olayları fazla gözünüzde büyütmeden, kırgınlığa ve alınganlığa yer vermeden ilerlemenizde fayda var. Enerjiniz biraz düşük olabilir, bugün bireysel çalışmanızda fayda var. İzolasyon ihtiyacınız yükselebilir. Bilinçaltınız hareketlenirken rüyalarınız size bir şeyler anlatıyormuş gibi gelebilir, not etmenizde fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor ve kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Karşı tarafı anlamak için empati yapmak, özveri göstermek ve önce karşı tarafı dinlemek daha doğru olacaktır. Lütfen dikkatli olun. Diğer yandan ilişkisi veya çocuğu olanlar bu anlayışı onlara karşı da gösterirlerse büyük ilerlemek kaydedecekler. İştah olarak da şekere olan düşkünlüğünüz artabilir, dikkat. Kadın figürleri ve bilhassa anne ile olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Kalp kırmayın. Bütçe, parasal konular ve borçlar gündeminizde yer alırken dengeli ve iradeli kararlar alabilirsiniz. Özellikle iş yerinizden ve arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Haftayı toparlamak ve işleri kusursuz tamamlamak adına güzel adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşmek, yakın çevreniz ile bir arada olmak veya kısa seyahatlere çıkmak adına kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. Kardeşlerinizle ve yakın çevreniz ile olan iletişime dikkat edin, titiz ve eleştirel olabilirsiniz. Pazar günü Mars, dost burcunuz Akrep’e geçerek bu dönem aşk, ilişkiler, çocuklar ve bilhassa spor adına enerjinizi kamçılıyor. Özellikle spora başlamak için oldukça ideal bir zaman. Metabolizmanız hızlanıyor sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya sosyal, enerjik ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Dolunayın etkisi hala devam ederken otorite figürleri veya çocuklarınız ile olan iletişime dikkat edin. Duygusal anlamda dalgalanmalar yaşayabilir, olmadık şeyleri gözünüzde büyütebilirsiniz. Zihniniz de duygularınız gibi dağınık olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz biraz azalabilir, izole olmak isteyebilir ve düşünmek isteyebilirsiniz. Anaç, korumacı veya kırılgan bir ruh haline bürünebilirsiniz. Karşınızdakini anlamak ve empati geliştirmek daha kolay olabilir. Öte yandan yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz, kısa seyahatleriniz veya kardeşleriniz ile olan ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Sebebini bilmeden huzursuz, gergin veya gerilimli bir diyalogun içine sürüklenebilirsiniz. Merkür’ün de retro olduğunu unutmamalı ve doğru anlaşıldığınıza emin olmalısınız. Hafta sonuna doğru enerjiniz ve azminiz bir hayli yükseliyor. Haftayı toparlamak, işleri bitirmek ve spor gibi faal olmak adına motive görünüyorsunuz. Akşamları sosyalleşmek ve yorgunluk atmak için birebir görünüyor. Hafta sonu da bu enerjiler devam ederken bütçe, finansal konular ve harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca ev işleri, angaryalar ve bakım gibi rutin işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Pazar günü Mars, Akrep burcuna geçiş yapıyor. Ev, aile ve gayrimenkul konuları bu dönem daha fazla efor isteyebilir. Ev düzmek, tadilatlar ile ilgilenmek veya yatırım konuları gündeminizde yer alabilir. Ayrıca evinize veya ailenize tutku ile bağlandığınız ve ilişkilerinizin kuvvetlendiği bir döneme adım atıyorsunuz sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Yönetici gezegeninizin retroda olduğunu unutmamalı ve iş ile ilgili konularda, atacağınız imzalarda ve ikili ilişkilerde çok dikkatli olmalısınız. Sözleşmeleri iki kere okumalı ve iyice emin olmadan planlamalar yapmamalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek, dostlarınızla bir arada olmak ve ilişkilerinizi kuvvetlendirmek adına enerjiniz artıyor. İkili ilişkilerinizde, eş veya partner konularında duygusal bağlar kurabilir ve empati yeteneğinizle karşı tarafı daha kolay anlayabilirsiniz. Diğer taraftan izole olmak, kendinizi ve duygularınızı tartmak ve karşı tarafı gözlemlemek adına kabuğunuza çekilme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bilhassa bireysel çalışmak, haftayı toparlamak ve konsantrasyonunuzu yükseltmek adına başarılı olabilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşmek, içinizden geldiği gibi plan yapmak ve ev işleri gibi rutin işlerle ilgilenmek adına oldukça enerjiksiniz. Titiz ve eleştirel olabilirsiniz, kalp kırmamaya dikkat edin. Pazar günü Mars, Akrep burcuna geçiş yaparak yakın çevre, kısa seyahatler ve kardeşler ile ilgili konularda daha tutkulu ve efor sarf edeceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya uzak seyahatler, ticaret, lojistik ve yabancılarla ilişkiler gündeminizde başlayabilirsiniz sevgili Teraziler. Mars, sizin burcunuzda son derecelerinde ilerlerken bu hafta münkünse radikal kararlar almamanızda fayda var. Özellikle bütçenizle ilgili konularda yüksek harcamalardan kaçınmalısınız. Büyük borçlar ve krediler almak adına uygun bir hafta olmayabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde iş, kariyer ve statü konularıyla meşgul olabilir, üstlerinizde fikir birliğine varamayabilirsiniz. Merkür’ün Retro olduğunu unutmamalı ve ona göre sözlerinize dikkat etmelisiniz, çam devirmeyin dikkat! Öte yandan günlük rutin işlerinizi daha kolay bitirmek adına çalışma arkadaşlarınızdan destek alabilir, karşılıklı empati geliştirebilirsiniz. Sosyalleşmek, dışarı çıkmak ve deşarj olmak adına hafta sonuna doğru enerjiniz yükseliyor. Kısa seyahatler veya yakın çevre ile görüşmek, ilişkileri kuvvetlendirmek adına size iyi gelecektir. İkili ilişkilerinizde bu hafta beklenmedik gerginlik, tartışma veya huzursuzluklara karşı tetikte olmalı ve alttan almalısınız. Karşı taraf bilmeden canınızı sıkabilir, serinkanlılığınızı koruyun. Hafta sonu dinlenmek, bireysel hareket etmek ve ruhsal çalışmalar yapmak adına ruhunuzu detoksa sokmak isteyebilirsiniz. Pazar günü Mars, Akrep burcuna geçerek bu dönem bütçe ve finans konularında efor saf edeceğiniz ve maddi konularda tutku ile uğraşacağınız meseleleri gündeminize getirebilir sevgili Teraziler. İş yaşamınızda hırsınız artıyor.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya ortak kazançlar, bütçe, eşinizin parası, borçlar veya ödemeler ile ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Dolunayın etkilerinin devam ettiği bugünde de parasal konular öne çıkabilir. Karar alırken veya ödeme yaparken çok dikkat etmeli, yaptığınız işleri iki kere gözden geçirip aksiyon almalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Ticaret, lojistik veya yabancılarla iletişim gündeminizde yer alabilir. Uzak yerlerden haber alabilir veya yüksek eğitim konuları ile ilgilenebilirsiniz. Uzak çevrenizle iletişimdeyken empati geliştirmek ve gerekli özveriyi göstermek daha kolay olacaktır. İş, kariyer ve statü konuları ile ilgilenirken kazanç artırımı veya işle ilgili güzel gelişim fırsatları karşınıza çıkabilir. Haftayı kapatırken işleri toparlamak, cesaretli davranıp sorumluluk almak ve akabinde sosyalleşmek için oldukça motive görünüyorsunuz. Hafta sonu de devam eden bu enerjiler ile arkadaş ortamlarında boş gösterebilir veya evde misafir ağırlayabilirsiniz. İletişim diliniz titiz ve eleştirel olabilir, dikkat edin ve her şeyi çok fazla incelemeyin. Pazar günü Mars, sizin burcunuza geçiş yapıyor. Bu dönem hayattan beklentilerinizi gerçekleştirmek, yaptığınız işlerde hırslanmak ve başarılı olmak adına adeta kamçılanıyorsunuz. Her şeyi iyi gözlemleyen ve analiz eden yapınız sayesinde bu dönem işleri başarmak ve büyük yol kat etmek daha kolay görünüyor sevgili Akrepler. Yeter ki 24 Aralık’a kadar temkinli olun ve Merkür retrosunu aklınızın bir kenarında mutlaka bulundurun.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya ikili ilişkiler, eş, ortaklık veya ticari konular gündemde başlayabilirsiniz sevgili Yaylar. Dolunayın etkisini hissettiğiniz şu günlerde Merkür retrosunun da burcunuzda ilerlemesiniz göz önünde bulundurarak ikili ilişkilerinize maksimum özeni göstermelisiniz. Bilhassa ağzınızdan çıkacak kelimeler çok önemli, büyük laflar etmeyin ve pot kırmayın.  Duygularınız ile mantığınız zihninizi bulandırabilir, lütfen durumun farkında olun ve radikal kararlar almayın. Haftanın ilerleyen günlerinde borçlar, krediler, ödemeler veya hukuksal süreçler gündeminizde olabilir. Acele kararlar almayın ve yatırımlarınızı doğru değerlendirin. Bu ay oldukça dikkat çeken ve öne çıkan bir yapınız. Bunu çok iyi değerlendirmelisiniz. Aklı başında, idealist ve ağzınızdan çıkanları iyi hesaplayıp hareket ederseniz çk büyük işler başarabilirsiniz. Retronun sizin burcunuzda yaşanıyor olması, işlerinizi biraz sekteye uğratabilir, o yüzden çok yeni işlere adım atmak için 24 Aralık sonrasını değerlendirmenizde fayda var. Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor ve öne çıkmak istiyorsunuz. Uzaklarla iletişim, ticaret, lojistik veya yoğun bir e-mail trafiği gündeminizde olabilir. Öte yandan sosyalleşmek ve seyahat planları yapmak adına heyecanlı olabilirsiniz. Hafta sonu kariyer ve statünüzü gözden geçirebilir, anneniz veya aile büyükleriniz ile görüşebilirsiniz. Ayrıca evde vakit geçirmek, dinlenmek veya misafir ağırlamak gündeminizde yer alabilir. Pazar günü Mars, Akrep burcuna geçiş yaparak bilinçaltı, rüyalar ve bilinmeyene merak gibi konularda sizi epey hırslandırabilir. Bu dönem pasif agresif olmaktan uzak durmanızda fayda var sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya günlük rutin, angaryalar, sağlık veya hizmet alanınızdaki işlerle yoğun bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca Pazartesi sendromuna biraz yatkınlık görülebilir. Zihniniz ve duygularınızda dalgalanmalar görülebilir, işe konsantre olmak biraz güçleşebilir. İkili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde yer alırken yükselen enerjiniz ile empati kurmak ve insan ilişkilerini geliştirmek adına güzel diyaloglar kurabilirsiniz. Hafta ortası ikili ilişkilere biraz dikkat! Bilhassa kadın figürleri ile olan iletişiminize çok dikkat etmelisiniz. Lütfen kalp kırmayın. Sebebini bilmediğiniz huzursuzluk veya gerginliklere açık bir gün olabilir. Bu dönem zihninizi ve ruhunuzu dinlendirecek aktiviteler üretmeli ve buna daha çok vakit ayırmalısınız. Kendinizi yorgun veya enerjisiz hissetmeniz çok olası görünüyor. Haftayı kapatırken ortak kazançlar, krediler, borçlar veya alacaklar gündeminizde yer alabilir. Kapanış açısından bereketli görünüyor. İşlerinizi rahat rahat bitirebilir ve akşamında sosyalleşmek için plan yapabilirsiniz. Hafta sonu dışarda vakit geçirmek, seyahat planları yapmak veya yurt dışı konuları ile ilgilenmek gündeminizde yer alabilir. Çok fazla titiz ve eleştirel yaklaşmayın aksi takdirde karasızlık kaçınılmaz görünüyor. Pazar günü Mars, Akrep burcuna geçiş yaparak hayattan beklentileriniz, mucize diye nitelendirdikleriniz, umutlarınız ve yatırımlarınız konusunda sizi extra hırslandıracak. Bu dönem daha çok sosyal olmalı, yeni kişilerle tanışmalı ve çevrenizden güzel faydalar elde etmelisiniz sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya aşk, ilişkiler veya çocuklar ile ilgili konularla son derece enerjik başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Zihniniz ile duygularınız biraz karışık olabilir, ciddi kararları bugün ertelemenizde fayda var. Unutmayın Merkür Retro ve 24 Aralık’a kadar bilhassa yatırım konularında ve arkadaş çevresi ile olan iletişim mevzularında çok dikkatli olmalısınız. Patavatsızlık veya yanlış kararlar size pahalıya mal olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde iş yükünüz artabilir, gereğinden fazla çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Tahsil etmeniz gereken paralar var ise bunun için enerjiler çok uygun görünüyor. Ayrıca rahatsız olanlar ise bu hafta iyileşiyor.  Ailenizden veya üstlerinizden destek görebilirsiniz. Hafta ortası enerjiler biraz zorlayıcı görünüyor. Bilhassa iş yaşamınızdaki kadın figürleri veya anneniz ile olan ilişkinize dikkat. Kalp kırmayın! İkili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları haftanın ilerleyen günlerinde gündeminizde yer alırken enerjiniz bir hayli yükseliyor. Eşinizle sosyalleşebilir veya partnerinizle sosyal ortamlarda boy gösterebilirsiniz. Bu hafta çok çalıştınız ve eğlenmek en doğal hakkınız. Hafta sonu evde dinlenmek, mali konuları gözden geçirmek ve maneviyatınızı sorgulamak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirin ve aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Mars, Pazar günü Akrep burcuna geçiş yaparak iş, kariyer ve statü konularında extra efor sarf edeceğiniz tutkulu bir dönemi başlatıyor. Hırslanmanız güzel lakin fazla abartmayın ve kendinizi ihmal etmeyin sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Dolunayın etkisi devam ederken iş, kariyer ve aile konularında zihniniz ile duygularınız biraz karışık olabilir. Mümkün olduğunca kariyeriniz ile ilgili konularda 24 Aralık’a kadar radikal kararlar almamanızda ve yeni başlangıçlar yapmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde aşk, ilişkiler, duygusallık, romantizm ve çocuklar ön plana çıkıyor. Daha güzel ilişkiler kurmak ve çocuklarınızla aranızdaki bağı geliştirmek adına güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta ortası enerjiler biraz sert görünüyor. Özellikle sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kadın figürlerine karşı dikkatli olmalısınız. Canınızı sıkabilirler, kalp kırmayın. Ayrıca extra harcamalar gündeme gelebilir, temkinli olmanızda fayda var. Hafta sonuna doğru işleriniz yoğunlaşabilir. İş arkadaşlarınızdan ve çevrenizden destek alarak işleri toparlayabilirsiniz. Akabinde sosyalleşmek ve plan yapmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkiler, eş veya ortaklıklar gündeminizde yer alabilir. Oldukça titiz ve eleştirel bir ruh durumuna bürünebilirsiniz. Karşınızdakini boğmamak ve kırmamak adına yapmayın, doğanızda olduğu gibi akışta olun. Pazar günü Mars, dost burcunuz Akrep’e geçerek enerjinizi ve hayattan beklentilerinizi hırslandıracak. Vizyonunuzu genişleteceğiniz ve yabancılar ile olan ilişkiler ve iletişimde hırslı olacağınız bir döneme adım atacaksınız. Kendinizi geliştirmek için oldukça güzel bir dönem, mutlaka değerlendirin sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
34
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0