Haftaya Ay, Yay burcunda oldukça enerjik ve pozitif başlıyoruz. Enerjiler genel olarak olumlu görünmekle beraber Merkür ile Satürn’ün kare açısı bizi biraz zorlayabilir. Zihinsel olarak konsantre olmak ve zor işlerle uğraşmak biraz keyfimizi kaçırsa da üstesinden gelebiliriz. Pazartesi sendromuna kapılmadan işlere bir an evvel başlamakta fayda var.

Salı günü Ay, Yay burcunda yolculuğuna devam ederken Mars ve Merkür ile gergin açılar yapacak. Bizi zihinsel ve fiziksel olarak gergin yapabilir. Ağır faaliyetlere girişmemekte fayda var. İskelet sitemi ve bilhassa eklemlere dikkat! İşler ters de gitse moral bozmamalı ve sağduyulu hareket etmeliyiz. C vitamini bol bol tüketmekte fayda var.

Çarşamba günü Ay, Yay burcunda Satürn ile yakınlığı dikkat çekiyor. Böylece daha ağırbaşlı, sorumluluklarımızın bilincinde ve kontrollü hareket edebileceğiz. Karamsar ve kararsız olmamaya özen gösterelim. Zorlansak da sonuçları güzel olacağı için katlanalım. Ciddi karar almak ve uygulamak biraz zor olabilir ama yapalım.

Perşembe günü Ay, Oğlak burcunda oldukça çalışkan ve güçlüyüz. Venüs ile olan güzel açı sayesinde avantajlar elde edebiliriz. İşlere yoğunlaşmak ve azimli çalışmak bize bugün çok artı sağlar. Karamsarlığa kapılmadan işlere odaklanalım ki Oğlak burcunun verdiği kararlılıkla sorumluluklarımızı yerine getirebilelim.

Cuma günü Ay, Oğlak burcunda yolculuğuna devam ederken Plüton ile yakınlığı dikkat çekici görünüyor. Tutku, sahiplenme ve kontrol etme duygusu güne hâkim olabilir. Karşı tarafı sıkmamaya dikkat edelim. Öte yandan Venüs ile Neptün’ün karşıt açısı aldatma veya aldatılmalara karşı açık olacağımızı gösteriyor. Ayrıca borç vermek ya da rast gele alışveriş yapmak adına daha dikkatli olalım. İlişkisi olanlar beklentilerini bu süreçte sorgulayabilir…

Cumartesi günü Ay, Kova burcunda güne uyanıyoruz. Bugün enerjiler daha rahat akıyor. Merkür’ün de Terazi burcuna geçmesi ile hem zihinsel hem de duygusal olarak daha raht bir hafta sonu geçireceğiz. Sosyal olmak, özgürce hareket etmek, dışarı çıkmak ve eğlenmek adına hayattan daha çok tat alacağız.

Pazar günü Ay, Kova burcunda ilerlerken kendimizi özgürlükçü, dışa dönük, reformist ve entelektüel hissedebiliriz. Sosyalleşmek, kısa seyahatlere çıkmak ve sanatsal faaliyetler ile ilgilenmek isteyebiliriz. Sosyal çevremiz ile bir arada entelektüel sohbetler vizyonumuzu genişletebilir. Rahat bir Pazar günü geçirmek dileğiyle…

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve aktif başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Uzak çevreler, yabancılar ile iletişim ve seyahat konuları gündeminizde yer alabilir. Zihinsel olarak konsantre zorluğu çekseniz bile işlere bir an evvel odaklanmanızda fayda var. İş yoğunluğunuzun fazlalığı nedeniyle günlük hayattaki rutin işler de sizi gerin yapabilir. Sağduyulu hareket edip vitaminlerinizi düzenli almalısınız zira koşuşturmalar için enerjiye ihtiyacınız var. Haftanın ilerleyen günlerinde sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederken karamsar bir ruh haline girmemeye dikkat edin. Kararlı, disiplinli ve kontrollü hareket ettiğiniz sürece bu hafta güzel başarılar sizleri bekliyor. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Sosyalleşmek, entelektüel sohbetlerde bulunmak ve içinizden geldiği gibi davranmak adına son derece istekli ve enerjik görünüyorsunuz. Sosyal çevrelere girmek ve yeni insanlarla tanışmak adına da güzel enerjiler devrede görünüyor. Merkür’ün karşıt burcunuz Terazi’ye geçmesi ile birlikte bu dönem ikili ilişkilerinizde artık görülebilir sevgili Koçlar. Bekar olanlarınız iyi değerlendirsin!

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya ortak kazançlar, bütçe ve krediler gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Duygusal harcamalar yapmaktan uzak durmalı bütçenizi revize etmelisiniz. Zihinsel olarak kendinizi kısıtlanmış veya yavaşlamış hissedebilirsiniz. Daha rahat işlerle meşgul olmanızda fayda var. Aşk veya çocuklar ile ilgili yoğunluğunuz devam ederken onlara yapacağınız harcamalar biraz abartıya kaçabilir, dikkatli olun sizi üzmesin. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükselecek. Uzaklarla iletişim, yabancılar, ticaret veya deniz aşırı yolculuklar gündeminizde yer alabilir. Uzun vadeli kararlar almak ve program yapmak adına oldukça konsantre görünüyorsunuz. Sağduyulu ve resme geniş bir perspektiften bakarak olaylara yaklaşırsanız daha kazançlı çıkarsınız. Ticaret, lojistik veya mahkeme davalarının sonuçları hakkında güzel haberler alabilirsiniz. Alacaklı olduğunuz kişilerden bu hafta para gelebilir. Çocuklarınıza veya ilişkinizdeki partnerinize karşı duygusal anlamda baskılayıcı ve kısıtlayıcı yaklaşımlarda bulunmayınız. Sahiplenmeniz ve sorumluluk almanız onlara müdahale edeceğiniz anlamına gelmiyor. Biraz olayları akışına bırakın. Hafta sonu Ev, aile, statü veya aile büyükleri gündeminizde yer alabilir. Kariyerinizi oturup sorgulayabilir, daha özgür planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bilhassa iş yapış şekliniz ve iş ortamınız ile ilgili yeniliklere başvurabilir, reformist hareket edebilirsiniz. Aile büyükleri ve bilhassa anneniz ile olan ilişkinizi gözden geçirin. Neleri revize etmeli ve neleri paylaşmalısınız, ilişkiniz açısından bu konuşmaları yapın sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve neşeli başlıyorsunuz sevgili İkizler. İkili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde yer alırken oldukça enerjik halinizle karşınızdakini adeta heyecanlandırıyorsunuz. Ev ve aile konuları ile ilgili işleri yapmak istemeyebilir, sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Anne veya babanız ile olan diyaloglarınızda gergin olmamaya dikkat edin. Bu hafta ikili ilişkilerde sorumluluk alma ve yerine getirme vakti. Bunu idrak edip harekete geçeceksiniz. Yalnız bunları yaparken karamsar bir ruh haline bürünüp kendinizi baskılanmış gibi görmemelisiniz. Sağduyulu olup alttan almanızda fayda var. Bu hafta eşiniz veya ortağınız için yapacağınız çalışmaların karşılığı size misli ile dönecek, unutmayın! İletişim kurmak, ani planlar yapmak ve bol telefon görüşmeleri adına oldukça aktif bir hafta görünüyor. Ortak kazançlar, borçlar, krediler veya mahkemeler gündeminizde yer alabilir. Alacaklarınızı tahsil etmek veya ek gelirler kazanmak adına sorumluluk alacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde aldatmak veya aldatılmak adına temkinli olmalısınız. Üstlerinizle ve evdekilerle olan ilişkilerinize dikkat edin. Vaat edilen sözler ne kadar tutuluyor, gözlemleyin. Hafta sonu oldukça hareketli ve eğlenceli görünüyor. Sosyalleşmek, uzak seyahatlere çıkmak, özgür hareket etmek, yabancılarla görüşmek adına oldukça faal görünüyorsunuz. Entelektüelliğinizi geliştireceğiniz bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Merkür’ün de dost burcunuz Terazi’ye geçmesi ile birlikte bu dönem size keyif veren, aşk, ilişkiler ve çocuklar ile ilgili konularda zihinsel olarak daha meşgul olabilirsiniz. Hayattan daha çok keyif alma zamanı sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya iş, günlük rutin, angaryalar veya sağlık konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Kendinizi birden yoğun bir Pazartesi’nin içinde bulabilirsiniz. Yoğunluk ve stres iletişim dilinize de yansıyabilir, gergin bir tarzda iletişim kurmamaya dikkat etmelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde sorumluluk almak ve işlerinizi disiplinli bir şekilde yerine getirmek adına oldukça kararlı adımlar atacaksınız. Enerji ve motivasyonunuzun da bu şekilde ilerlemesi keyfinizi yerine getirecek. Öte yandan ikili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alabilir. İlişkilerinizi daha iyi hale getirmek, varsa problemleri çözmek ve ilerlemek adına güzel avantajlar elde edebilirsiniz. Partnerinize ilgi ve sevginizi gösterirken aşırıya kaçmamaya ve karşı taraf üzerinde baskı kuruyormuş gibi anlaşılmamaya dikkat etmenizde fayda var. Öte yandan uzaklarla olan iletişiminizde, atacağınız imzalarda ve sözleşmelerde son derece dikkatli olmalısınız. Kanma veya kandırılma ihtimaliniz olabilir. İyice okumadan hiçbir anlaşmayı onaylamayın. Hafta sonu bütçe, finans ve krediler ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Özgür hareket etmek, farklı çalışmalar yapmak ve yatırımlarınızı daha iyi değerlendirmek adına çalışmalar yapabilirsiniz. Evde vakit geçirmek, sevdiklerinizle bir arada olmak veya misafir ağırlamak isteyebilirsiniz. Entelektüel sohbetler ile hayata bakış açınızı sorgulayabilir, vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile bu ay ev ve aile ilgili harcamalar, işler ve planlar gündeminizde yer alabilir sevgili Yengeçler. 

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya enerjiniz hem yüksek hem de oldukça iyimser başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Kalbi boş olanların aşktan yana hala umutları var. Çevrenizdekilere ve arkadaşlarınız ile olan programlara daha çok katılmanızda fayda var. Yüksek enerjiniz sayesinde işlere bir an evvel konsantre olmak daha kolay olacak. Ayrıca sosyalleşmek ve spor yapmak adına da oldukça motive görünüyorsunuz. Yalnız yapacağınız harcamalara dikkat etmenizde fayda var, ipin ucu kaçabilir. Bu kadar cömert olmanız gerekmiyor. Ebeveyn olanlar veya ilişkisi olanlar ise bu hafta bir sorumluluk üstelenebilirler. Alacağınız bu sorumluluk sizi karamsar yapmasın, neticeleri gayet başarılı olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde günlük rutininiz ve iş yoğunluğunuz artabilir. Disiplinli bir şekilde planlar ve hareket ederseniz gayet üstesinden gelirsiniz. İşlerin çokluğu gözünüzü korkutmasın. Sağlığınıza dikkat etmeli, uyku düzeninizi görmezden gelmemelisiniz. Kiminiz beklediği terfiyi veya alacağı tahsil ederek neşeli bir şekilde haftayı kapatabilir. Kazancınızı artırma vakti! Hafta sonu eş, ortaklık veya ikili ilişkiler gündeminizde yer alacak. İlişkilerinizde özgür hareket etmek ve vizyoner bir bakış açısı ile düşünmek arzusunda olabilirsiniz. karşı taraf sizi anlamalı ve özgür bırakmalı. Evli olanlarınız ise sosyal çevresini veya yakın arkadaşlarını evde toplayarak keyifli ve entelektüel zamanlar geçirebilir. İçinizden geldiği gibi eşinizi de kısıtlamadan harika bir hafta sonu geçirebilir, kişisel gelişiminizi de artırabilirsiniz. Merkür’ün de iletişim alanınıza girmesi ile birlikte bu dönem bol bol iletişim kurarak ve kısa seyahatlere çıkarak vizyonunuzu genişletiyorsunuz sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Eviniz ile ilgili bazı düzenlemeler yapmak, dekore etmek veya dostlarınızı misafir etmek isteyebilirsiniz. Öte yandan kiminiz yatırım yapmak için kolları sıvayabilir, çalışmalara başlayabilir. Ev, aile veya gayrimenkul konuları ile ilgili kendinizi bir sorumluluğun içine atmak isteyebilirsiniz. Sıkılsanız da zorlansanız da bunu yapmak ilerisi için size iyi ki yapmışım dedirtecek. Kiminizin taşınmak veya dekorasyon yaptırmak gibi bir düşüncesi varsa bunun için de faaliyete geçebilir. Evlenme arifesinde olan Başaklar ise ev düzme çalışmalarına başlayabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Aşk, ilişkiler, spor, hobiler veya çocuklar ile ilgili konular gündeminizde yer alarak keyfinizi yerine getirecektir. Yüksek enerjinizi veya biriken stresinizi spor ile başarılı bir şekilde atabilirsiniz. Kendinizi fazla hırpalamayın, zira kemik ağrısı çekebilirsiniz. Her şey kararında! Libidonuz yükselebilir, kendinizi partnerinize karşı daha korumacı ve sahiplenici davranırken bulabilirsiniz. Dikkat edin de karşı taraf bunalmasın… Öte yandan eş ve ortaklık ilişkilerinde kandırılmamaya dikkat edin. Mecbur kalmadıkça borç vermeyin veya kefil olmayın. Hafta sonu evde vakit geçirmek, kendinizi dinlemek, sağlığınız ile ilgilenmek ve bakım yapmak isteyebilirsiniz. Ruhsal ve bedensel olarak dinlenme ihtiyacınız yükselebilir. Merkür’ün de maddi ve manevi kaynaklar alanınıza girmesi ile bu dönem bu konulara daha çok kafa yorabilir, paranızın hesabında olabilirsiniz sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya yakın çevre, seyahatler, kardeşler ve iletişim konuları ile başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Oldukça enerjik, iyimser ve yapıcı ruh haliniz iletişim dilinize de yansıyor. İfade etmek istediklerinizi zaman zaman zorlansanız da nispeten daha anlaşılır cümleler kurarak günü kurtarabilirsiniz. Bu hafta zihinsel ve fiziksel olarak daha dikkatli olmalısınız. Bağışıklığınızı yükseltecek vitaminler kullanmanızda fayda var. Zihninizin çok yorulduğunu veya konsantre olmakta sıkıntı çektiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Uykunuza ve beslenmenize karşı daha özenli olun. Haftanın ilerleyen günlerinde adımlarınızı daha ağırbaşlı, sorumluluklarınızın bilincinde ve kontrollü olarak atabilirsiniz. Gerçekçi olmayı fazla abartıp karamsar olmamanızda fayda var. Ev, aile ve gayrimenkul ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Evinizde daha çok vakit geçirmek veya ev ile ilgili düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Kiminiz taşınmak veya ev almak gibi düşünler içerisinde karar almaya çalışıyor. Her şeyi gerçekçi bir şekilde sağlam temellere oturtarak karar alabilirsiniz. Yalnız aldığınız kararlarda çok ısrarcı olmamalı ve çevrenizi boğmamalısınız. Özellikle günlük rutininizi, işinizi ve düzeninizi etkileyecek konularda daha dikkatli karar almalı, sonradan pişman olmamalısınız. Yanılmaya açık etkiler mevcut görünüyor. Aceleci davranmayın derim. Hafta sonu enerji ve motivasyonunuz bir hayli yükseliyor. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla görüşmek, eğlenmek veya hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar ise ilişkilerine daha farlı bir gözle bakarak vizyonlarını genişletebilir. Aynı şekilde ebeveyn olanlarınız ise çocukları ile daha eğitici ve öğretici aktivitelere katılabilir. Merkür’ün de sizin burcunuza geçmesi ile birlikte düşündüklerinizi, kendinizi ve kararlarınızı dile dökmek bu dönem daha kolay olacak. Bunu çok iyi kullanmalı, ele geçen fırsat veya teklifleri değerlendirmelisiniz. Bilhassa Pazar günü daha dışa dönük, entelektüel ve özgürlükçü hareket edebilirsiniz sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya bütçe, finans ve harcama konuları ile başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Zihinsel olarak işlere odaklanmakta zaman zaman zorluklar çekebilirsiniz. Özelikle yatırım ve parayı değerlendirme konularında aceleci davranmamanızda fayda var. Öte yandan sosyalleşmek ve para harcamak için de lüks ihtiyaçlarınız baş gösterebilir. Dengeyi iyi kurmaya ve giderlerinizi doğru hesaplamaya özen göstermelisiniz. Zihinsel ve bedensel yorgunluklara karşı kendinize vakit ayırmalı ve bol bol C vitamini tüketmelisiniz. İşler her zaman rahat bir akışta ilerlemeyebilir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan yardım alınız. Haftanın ilerleyen günlerinde sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederken karamsarlığa kapılmadan işlerinizi yürütmeye dikkat edin. Sizden maddi konularda sorumluluk almanız ve uygulamanız beklenebilir. Bu süreç zorlu bile olsa katlanmanızda fayda var, meyvesi güzel olacak. İletişim, yakın çevre, kardeşler ve kısa seyahatler gündeminizde yer alabilir. Çevrenizle olan iletişiminizde ısrarcı ve baskılayıcı diyaloglara girmemenizde fayda var. Herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil. Karşı tarafı sıkmamaya dikkat edin. Hafta sonu evde vakit geçirmek isteyebilir, evinizde bazı tadilat işleri ile uğraşabilirsiniz. Aynı zamanda misafir ağırlamak, entelektüel sohbetler yapmak ve vizyonunuzu genişletecek hobiler ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdekilerle ve evdekilerle bilgi alışverişinde bulunmak, sanatsal faaliyetlere katılmak ve ufkunuzu açacak bilgileri okumak adına keyifli bir Pazar geçirebilirsiniz sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek, motive ve iyimser başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Etrafınıza neşe saçıyorsunuz adeta. Pazartesi sendromuna yakalanmadan işlere en istekli başlayan burç bu hafta sizsiniz. Öte yandan sosyalleşmek, arkadaşlarınızla eğlenmek veya spor yapmak gibi size keyif veren faaliyetleri de organize edebilirsiniz. İş ve kariyeriniz ile ilgili bazı projelerde fikir ayrılıkları yaşasanız da gergin olmamaya ve sağduyulu hareket etmeye özen göstermelisiniz. Kendinizi fazla yıpratmayın, her şey olacağına varır. Öte yandan iskelet sistemi ve C vitamini kullanımına da dikkat etmelisiniz. Bağışıklığınızı yükseltin. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe, finans ve harcamalar gündeminizde yer alabilir. Kendiniz ve işinizle ilgili bazı ağır sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu sizi sıkmasın ve karamsarlığa itmesin. Zor da olsa sonuçları gayet başarılı olacak, sabredin! Alışveriş ve harcamalarınızı, lüks ihtiyaçlarınızı frenlemenizde fayda var. Bu hafta savurgan olmamaya dikkat edin.  Ek iş veya yatırım yapanlarınız için ise oldukça kazançlı bir hafta geçebilir. Hafta sonu yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve iletişim gündeminizde yer alacak. Oldukça hevesli ve atak ruh haliniz ile içinizden gelenleri özgürce uygulamak isteyeceksiniz. Öte yandan Merkür’ün Terazi burcuna geçişi ile bu dönem sosyalleşmek, gezmek, eğlenmek, hayattan keyif almak ve yatırım yapmak anlamında gündeminiz yoğun geçebilir. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve gezmek adına oldukça keyifli bir Pazar geçirebilirsiniz sevgili Yaylar. Entelektüel sohbetler ve yeni bilgiler ilginizi çekecek…

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya sakin, dingin ve sessiz başlayabilirsiniz sevgili Oğlaklar. Bugün kendinizi düşünceli veya içinize kapanık bulabilirsiniz. İşlere konsantre olmak biraz zorlayabilir. Kendinizi engellenmiş veya yorgun hissedebilirsiniz. Omega alımı ve C vitamini içeren gıdalar tüketmenizde fayda var. Hem iskelet sisteminiz hem de beyin fonksiyonlarınız size kendinizi bitkin hissettirebilir. Uzaklar ile olan iletişiminizde, mail trafiğinizde doğru anlaşıldığınıza emin olmalısınız. Yersiz alınganlık veya kırgınlıklar yaşanabilir, dikkat! Ticaret ve lojistik işi ile uğraşanlarınız ise daha dikkatli olmalılar. Bu hafta sağduyulu hareket etmek çok önemli... Hafta ortası daha ağır başlı, sorumluluklarınızın bilincinde ve biraz daha toparlanmış bir şekilde işlerinizi ele alabilirsiniz. Ev veya aile konuları ile ilgili ortaya çıkan sürpriz gelişmelere karşı karar almanız ve uygulamanız daha kolay olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde enerji ve motivasyonunuzun yükselmesi ile işlere karşı daha istekli ve canlı yöneleceksiniz. Çevrenizin de dikkatinden kaçmayan bu ruh haliniz ile adeta parlıyorsunuz. Deniz aşırı yolculuklar, ticaret, yabancılar ile ilişkiler ve uzak seyahatler ile ilgili konularda kendi kararlarınızı diretmemenizde ve çevrenize karşı baskı kurmamanızda fayda var. İletişim dilinizde daha duyarlı olun ki kimseyi hayal kırıklığına uğratmayın, siz de uğramayın. Hafta sonu bütçe konuları ile ilgilenebilir, harcamalarınızı farklı bir bakış açısıyla değerlendirmek isteyebilirsiniz. İş ve kariyerinizden beklentilerinizi gözden geçirebilir, kazanç artırımı konusunda yaratıcı planlar yapabilirsiniz. Öte yandan kendinizle baş başa kalmak, maddi ve manevi değerlerinizi sorgulamak ve özgür davranmak isteyebilirsiniz. İzolasyon ihtiyacınız artabilir, içinizdeki sese kulak verin sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya oldukça sosyal, hareketli, neşeli ve iyimser başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla görüşmek ve eğlenmek arzunuz yükselebilir. Yalnız tüm bunları yaparken bütçe ve harcamalarınıza da dikkat etmeniz gerekiyor, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. İşlere konsantre olmak ve hevesle çalışmak adına motive olmakta güçlük çekebilirsiniz. Sosyal çevre ve yatırımlar ile ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Yardıma muhtaç kişilere elinizi uzatabilir, manevi olarak doygunluğa ulaşabilirsiniz. Borçlar, krediler veya mahkemeler ile ilgili konular canınızı sıkabilir. Fikirsel anlaşmazlıklar ve küçük çaplı gerginlikler yaşayabilirsiniz, dikkat edin.  Haftanın ilerleyen günlerinde inzivaya çekilmek, kafanızı dinlemek ve iç hesaplaşmanızla baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Korkularınızla yüzleşmek adına da oldukça müsait günler… Bilinçaltınızda sizi rahatsız eden yersiz korkular su yüzüne çıkabilir. Çevrenize karşı sıkılgan, baskıcı ve kırılgan tutumlar sergilememenizde, sağduyulu olmanızda fayda var. Hafta sonu kendinizi daha rahat, ferahlamış ve özgür hissedebilirsiniz. Enerji ve motivasyonunuz son derece yerinde görünüyor. Dışarı çıkmak, seyahat etmek, entelektüel faaliyetlerde yer almak ve uzaklar ile iletişim kurmak gibi hareketli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Merkür’ün de dost burcunuz Terazi’ye geçmesi ile yaşam sevinciniz, seyahat isteğiniz ve ticari işleriniz bu dönem sizi bir hayli meşgul edebilir. Hem enerjinizi hem de motivasyonunuzu artıracak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi hür bir hafta sonu geçirebilir, rahatlayabilirsiniz sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz. Enerjik ve hareketli bir hafta sizleri bekliyor. Karşı cins ve ikili ilişkilerde fikirsel ayrılıklara karşı dikkatli olmalı, iletişim dilinize dikkat etmelisiniz. Eşinizle veya ortağınızla iş ve para konularında gerilmeden orta yolu bulmaya özen göstermelisiniz. Zira bu hafta karar alma aşamasına gelebilirsiniz. Kariyerinizde veya statünüzde sorumluluk alma zamanı gelmiş görünüyor… Haftanın ilerleyen günlerinde nefes almak, dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla eğlenmek adına oldukça hareketli geçebilir. Kalbi boş olan Balıklar ise katılacağı sosyal ortamlarda yeni birileri ile tanışabilir. Bu hafta flörtöz haliniz gözlerden kaçmıyor. Çok fazla ısrarcı ve baskılayıcı olmamanızda fayda var. Yüksek cazibeniz ile karşı cinsi etkilemek oldukça kolay. İlişkisi olanlar ise bu hafta aldatma ve aldatılmalara extra dikkat etmeleri gerekiyor. Cinsellik, ani dürtüler veya küçük kaçamaklar ağır basabilir, dikkat! Hafta sonu bireyselliğinize önem vermek isteyebilir, özgürce hareket etmek isteyebilirsiniz. bir çok Balık, yükselen izolasyon duygusu ile yalnız kalmak ve kafasını dinlemek isteyebilir. Entelektüel araştırmalar yapmak, kitap okumak, doğayla baş başa olmak gibi rahatlatıcı aktiviteler ruhunuza iyi gelecektir. Merkür’ün burç değiştirerek Terazi burcuna geçmesi ile birlikte bu dönem ortak kazançlar, bütçe, krediler, borçlar, cinsellik ve spritüal konular gündeminizi meşgul edebilir sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.