24.12.2017, 00:01

25 – 31 Aralık Haftası Burç Yorumları

Yılın son haftasına adım atarken Ay, Balık burcunda başlıyoruz. Gün içerisinde sorumluluk almak, işlere konsantre olmak zor olabileceği gibi daha rahat ve hayalperest bir enerjide olabiliriz. Ciddi işlere yarın başlamakta fayda var.

Salı günü Ay, Koç burcunda güne başlıyoruz. Atik, hızlı ve girişken bir enerji içerisinde işlere dört elle sarılabiliriz. Bugün ayrıca Venüs ve Satürn kavuşumda olacak. İlişkilere, alışverişe ve para ile ilgili her türlü münasebete karşı bugün sorumluluk bilincimiz daha yüksek olabilir. Ay’ın Koç burcunda ilerlerken Venüs ile Satürn böyle bir kavuşumda olması ise ilişkilerde hayatımızdan birden çıkan insanlar olabilir. Bize zarar veren kişileri hayatımızda barındırmama kararı alabiliriz.

Çarşamba günü Ay, Koç burcunda ilerlerken Uranüs ile kavuşum yapıyor. Hem zihnimize hem de bedenimiz ani değişimlere ve yüksek enerjiye açık bir gün geçirebilir. Öte yandan bu kavuşum Plüton ile kare açı yaptığından dolayı duygusal anlamda yorucu bir gün geçirmemize neden olabilir. Ay’ın Merkür ile dost enerjisi ise duygularımız ile mantığımızı dengede tutabileceğimizi söylüyor. Bugün spontan ve özgür olmak isteyebiliriz.

Perşembe günü Ay, Boğa burcuna geçiyor. Ay’ın Güneş, Venüs ve Satürn ile yaptığı dost açı sayesinde keyifli ve rahat bir gün geçirebiliriz. İlişkiler, yemek, alışveriş ve güzellik konuları gündemimizde yer alarak kendimizi ödüllendirmek isteyebiliriz. Artan iştaha dikkat!

Cuma günü Ay, Boğa burcunda ilerlerken Mars ve Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Strese açık ve kolay gerilebilen bir enerji söz konusu, dikkatli olalım. Öte yandan daha kolay işlerle ilgilenmek ve biraz da keyif yapmak isteyebiliriz. Yılın yorgunluğu tavan yapabilir.

Cumartesi gününe Ay boşlukta başlıyoruz. Plansız, özgür ve tembellik için gayet uygun enerjiler mevcut. Öğleden sonra İkizler Burcuna giren Ay, duygularda değişkenliğe ve kararsızlıklara yol açabilir, fiziksel olarak ise oldukça dışa dönük ve konuşkanız. Merkür’ün de Yay burcunda yer alması dolayısı ile kararsızlığımızın artmasına ve sürekli fikir değiştirmemize neden olabilir.

Pazar günü Ay, tün gün İkizler burcunda yer alacak. Yeni yılı karşılayacağımız saatler de dâhil… Dolayısı ile kıpır kıpır, konuşkan, neşeli ve enerjisi yüksek bir yılbaşı bizleri bekliyor. 2017’yi geride bırakırken tüm sıkıntı ve hastalıkları da geride bırakarak 2018’de tertemiz sayfalar açacağımız mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Her şey gönlümüzce olsun!

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya sezgisel, derin ve enerjiniz içe dönük bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Koçlar. Bireysel çalışmak ve çok zorlu olmayan işlerle haftaya başlamak daha kolay olabilir. Hayalperest ve yaratıcılık isteyen işlerle ilgilenebilirsiniz, sinema ve tiyatro gibi görsel sanatlara vakit ayırabilirsiniz. Salı gününden itibaren enerjiniz bir hayli yükseliyor adeta kendinize geliyorsunuz. İş, kariyer ve statü konuları ile ilgilenmek için oldukça motivesiniz. Bu konulardaki sorumluluk bilinciniz takdire şayan. Kariyeriniz ile ilgili hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kişiler olabilir. İş ilişkilerinizde bazı elemeler yapabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde spontan ve özgür bir şekilde hareket etmek isteyebilir, yaratıcı yönünüzü ortaya çıkartabilirsiniz. Yurt dışı iletişim, yabancılar veya ticaret konularında parlak fikirler üretebilirsiniz. Günün sonunda kendinizi epey yorgun hissedebilirsiniz, dinlenmeyi ihmal etmeyin. Hafta sonuna doğru keyif, konfor ve rahatlık ihtiyacınız yükselebilir. Bütçe ve para konularında daha bonkör davranmak isteyebilirsiniz. Çok fazla borçlanmadan alışverişlerinizi yapmanızda fayda var. Hafta sonu ise oldukça hareketli, canlı ve bol iletişim ile geçeceğe benziyor. Kısa seyahatler, kararsızlıklar ve bol kahkaha gündeminizde yer alabilir. Yeni yıla oldukça enerjik ve zinde giriyorsunuz sevgili Koçlar. Her şey gönlünüzce olsun!

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya oldukça sosyal, neşeli ve keyifli başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek, eğlenmek ve ikili ilişkilerde rahat davranmak adına oldukça istekli görünüyorsunuz. Ciddi işleri bugün ertelemenizde fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde bireysel, ciddi, atak ve son derece disiplinli bir şekilde işlerinize koyuluyorsunuz. Bireysel çalışmak isteyebilir, yılı kapatırken rahatsız edilmeden full konsantre çalışmak isteyebilirsiniz. Ruhen de izolasyon ihtiyacınız artabilir ve tüm bir sene olan bitenleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Parasal konular ile ilgili ani gelişmeler, parlak fikirler ve yatırımlar söz konusu olabilir. Sezgilerinize güvenin ve çalışmalarınızı o yönde ilerletin, kazançlı çıkabilirsiniz. Perşembe’den itibaren enerjiniz, keyfiniz ve konfor ihtiyacınız yükselirken iştahınız da bir hayli artabilir aman dikkat! Özellikle karbonhidrat tüketiminiz artabilir. İkili ilişkilerde sürtüşmelere ve rekabete karşı temkinli olmalı, birden parlamamaya özen göstermelisiniz. Kariyeriniz, iş veya statü konularınız ile ilgilenmeniz sizin için daha doğru olacaktır. Hafta sonu bütçe, finansal konular ve harcamalar derken yeni yıl kutlamalarının ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Organize olmak, evde veya dışarda olmak arasında kararsız kalabilirsiniz. Abartılı harcamalarda bulunmadan bir karar vermenizde fayda var. Oldukça eğlenceli ve bol iletişim odaklı bir yeni yıl akşamı geçirebilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun!

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya iş, kariyer veya statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili İkizler. Ciddi meselelerden ziyade fazla sorumluluk almadan daha sıradan işler ile haftaya başlamak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha hayalperest hissedebilir, daha rahat işlerle meşgul olmak isteyebilirsiniz. Önemli kararlar almaktan kaçının. Haftanın ilerleyen günlerinde yükselen enerjiniz ve neşeniz sayesinde işlere full konsantre olabilir ve disiplinli bir şekilde yıl kapanışı yapmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyalleşmek, arkadaşlarınızla plan yapmak ve beklentilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. ayrıca borçlarınızı yapılandırmak, alacaklarınızı tahsil etmek ve küs olduklarınız ile barışmak adına oldukça güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Bilhassa hafta ortası ani değişiklikler, ikili ilişkilerde sürprizler ve bol iletişim gündeminizde yer alabilir. Barışmak veya kırgınlıkları gidererek gönül almak adına oldukça güzel bir enerji, mutlaka değerlendirin. Hafta sonuna doğru izole olmak, bireysel çalışmak ve iç sesinize kulak vererek hareket etmek isteyebilirsiniz. Oldukça iyi edersiniz. İşleri bitirmek ve sakinlemek enerjinizi daha çok yükseltecektir. Hafta sonu formunuzda olacaksınız. İletişim, enerji, heyecan ve bol kararsızlık dolu bir hafta sonu yaşanabilir. Nereye yetişeceğinize ve kimlerle organize olacağınıza zor karar verebilirsiniz. Neşeli, heyecanlı ve enerjik bir yılbaşı sizleri bekliyor! Her şey gönlünüzce olsun sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya oldukça enerjik, rahat ve iletişim odaklı başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Yurt dışı, yabancılar, ticaret veya lojistik gibi konular ile ilgilenebilir ve daha rahat karar alarak ilerlemek isteyebilirsiniz. Ciddi işlerinizi ertelemenizde ve mevcut düzeni korumanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde iş, kariyer ve statü konuları ile meşgul olurken oldukça hırslı ve sorumluluk bilinci yüksek bir şekilde ilerleyebilirsiniz. İkili ilişkilerden alacağınız destek ile girişimlerinizi hızlandırabilir ve hayatınızda bulunmaması gereken kişileri de eleyebilirsiniz. Özellikle günlük rutininiz, iş çevreniz ve sağlığınız ile ilgili kararlarda ani kararlar alma potansiyeline sahip olabilirsiniz. Duygularınız ile mantığınız paralel ilerleyeceğinden isabetli kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yükselen enerjiniz ile sosyalleşmek, alışveriş yapmak, çocuklarınızla eğlenmek ve yatırımlarınızı gözden geçirmek adına oldukça keyifli görünüyorsunuz. Eşiniz veya ortağınızla uyum içinde hareket ederek yeni yıl hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Hafta sonu oldukça hareketli geçebilir. Evde misafir ağırlayabilir veya siz konuk olabilirsiniz. Sezgilerinizin son derece yükseleceği bir yılbaşı akşamında içinizden geldiği gibi hareket etmeli ve akışta olmalısınız. Yaşanabilecek kararsızlıklara karşı bilhassa sezgilerinize kulak verin. Hareketli ve bol iletişim bir hafta sonu sizleri bekliyor. Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya ortak kazançlar, harcamalar, vergi ve krediler gibi konularla adım atabilirsiniz sevgili Aslanlar. Yeni haftaya odaklanmak ve dikkat isteyen işlere başlamak adına kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Rahat ve hayalperest bir ruh halinde olabilirsiniz. Salı gününden itibaren yükselen enerjiniz ve dikkatinizle işlere odaklanmak daha kolay olacak. Yurt dışı, yabancılar, yüksek eğitim ve iletişim konularında oldukça yok kat edebilirsiniz. Özellikle ilişkisi veya çocuğu olanlar oldukça hareketli programlar yapabilir. Bu hafta günlük rutininiz, iş yaşamınız ve sağlığınız ile ilgili konularda ciddi kararlar alabilir, gereksizleri eleyebilir ve hayatınızdaki tüm fazlalıklardan arınmak isteyebilirsiniz. Size faydası olmayan ve önemini yitirmiş kişileri de hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Buna bir nevi temizlik haftası da diyebiliriz. İşinizle ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde güven verici adımlar atabilir, bağlarınızı daha çok kuvvetlendirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şu ki; iyi dinleyip anlamdan cevaplar vermemeli ve aile ilişkilerinize de karşı aynı şekilde hareket etmelisiniz. Ani öfke patlamaları ve agresyon sizi olmadık yerlere götürebilir. Sakin hareket etmenizde fayda var. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Alışveriş yapmak, sosyal çevrenizle bir arada olmak ve eğlenmek arzunuz yükselebilir. Karasızlıklar ve eğlence programları seçiminde fikir değişiklikleri sıkça yaşanabilir. Alternatifiniz çok görünüyor. Yeni yıla bol kahkahalı, eğlenceli ve hareketli bir şekilde adım atıyorsunuz. Zihniniz ve iletişiminiz de bir hayli yüksek. Her şey gönlünüzce olsun sevgili Aslanlar, tadını çıkarın!

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya ikili ilişkiler, eş, partner veya ortaklıklar konuları ile ilgili başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Dikkat isteyen işlere odaklanmak, ciddi kararlar almak ve adım atmak adına kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Biraz daha hayalperest ve yaratıcılık isteyen işlerle meşgul olabilirsiniz. Yakın çevreniz ile bir arada olabilir, eğlenebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, borçlar, krediler veya miras gibi konular gündeminizde yer alabilir. Harcamalarınızı gözden geçirebilir ve böylece bütçenizi revize ederek gerekli veya gereksiz ihtiyaçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Öte yandan spor yapmak, ter atmak ve stresinizi azaltmak adına spor yapmak size çok iyi gelecektir. Ani değişiklikler, harcamalar veya ortaya çıkan borçlar yüksek enerjiniz sayesinde sizi yıpratmadan üstesinden gelmenize yardımcı olacak. yurt dışı, seyahatler, tatil planları ve yabancı kültürler ile ilgili iletişim kurabilir, rahat ve konforlu planlar yapabilirsiniz. Hafta sonu bir hayli hareketli geçeceğe benziyor. Statünüz, eşiniz veya aile büyükleriniz ilgili konularla meşgul olabilir, kalabalık bir şekilde yeni yılı karşılayabilirsiniz. Bol iletişim, eğlence ve kahkaha dolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz sevgili Başaklar. Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun!

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya günlük rutin, iş, angaryalar veya sağlık konuları ile meşgul bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Teraziler. Halletmeniz gereken birçok iş ve sizi bekleyen görevler yer alabilir. Öte yandan siz biraz daha rahat ve yüksek sorumluluk istemeyen işlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Dikkat edin ve sağlığınızı ihmal etmeyin. Yılsonu kapanışı ile yoğun bir iş temposuna adım atmak için Salı gününü beklemenizde fayda var. ikili ilişkiler, eş, partner veya ticari ilişkiler gündeminizde yer alırken ihtiyacınız olan motivasyonu size sağlamada destek olacak. Öte yandan küslük veya kırgınlık içinde olduğunuz kişilerle bir arada olarak gönül alabilirsiniz. Aynı şekilde sizin de gönlünüzü alabilirler. Böylece hayatınızda kim eksik veya kim fazla görebilir ve ilişkilerinizi bu yönde düzenleyebilirsiniz. Ayrıca ev ve aile konularında da destek alabilir, sırtınızı dayayabileceğiniz kişilerin verdiği güven ile daha doğru kararlar alabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, borçlar, krediler ve harcamalar gündeminizde yer alırken borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Bu konuda ailenizden maddi ya da manevi destek istemeye çekinmeyin, yanınızda olacaklar. Öte yandan haftanın yorgunluğunu yavaş yavaş hissetmeye başlayabilir ve yükselen konfor arzunuzla rahata ermek isteyebilirsiniz. İştahınız açılabilir, karbonhidrat tüketimine dikkat! Hafta sonu oldukça enerjik, canlı, kıpır kıpır ve oldukça sosyal geçebilir. Birden fazla şeyle uğraşabilir, oradan oraya koşturabilirsiniz. Yapacağınız plan ve programlarda kararsızlık yaşayabilir ve seçmekte zorlanabilirsiniz. İster yurt içi ister yurt dışında yeni yıl kutlamalarınız bir hayli eğlenceli geçeceğe benziyor. Tadını çıkarın ve her ley gönlünüzce olsun sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler veya size keyif veren işlerle başlayabilirsiniz sevgili Akrepler. Ciddi sorumluluklar almadan ve hayal gücünüzü kullanacağınız işlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Ayrıca spor, yüzme ve bedensel olarak efor sarf ettirecek aktiviteler enerjinizi bir hayli yükseltecektir. Haftanın ilerleyen günlerinde günlük işleriniz ve angaryalarınız bir hayli artabilir. Yılsonu kapanışları, sunumlar, çalışma alanınız, raporlar ve sağlığınız ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Kendinizde çok fazla yormadan ve iletişim dilinizde yanlış anlaşılmalara mahal vermeden ilerlemenizde fayda var. aslında yakın çevreniz ile kuracağınız kontaklar sayesinde kim hayatınızda kalmalı ve gitmeli gibi bazı sonuçlara karar verebileceksiniz. Duygularınız ile mantığınız paralel hareket edecek ve aldığınız kararlar isabetli olacak. İkili ilişkiler, eş, partner veya ortaklık konuları gündeme gelirken haftanın yorgunluğunu yavaştan hissetmeye başlayabilirsiniz. Dinlenmek, konfor alanınızı yükseltmek ve alışveriş yapmak gibi planlar organize edebilirsiniz. Hafta sonu oldukça hareketli ve bol sohbetli geçebilir. Evinizde, ailenizle veya yakınlarınızla programlar organize edebilir, çok yorucu olmayan davetlerle yeni yılı karşılayabilirsiniz sevgili Akrepler. Her şey gönlünüzce olsun!

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya ev ve aile konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Rahat, hayalperest ve sakin bir gün geçirme arzusuyla haftaya başlamak istiyorsunuz. Açıkçası bugün dikkatinizi toplamak ve sorumluluk isteyen işlere başlamak için pek uygun görünmüyor. Mevcut düzeni korumanızda fayda var. Salı gününden itibaren yükselen enerjinizle haftaya kaldığınız hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Ayrıca spor yapmak, çocuklarınızla veya partnerinizle eğlenmek de gündeminizde yer alıyor. Sizi motive eden hobilerinize zaman ayırdığınız takdirde işleri daha kolay çözdüğünüzü ve ilerlediğinizi göreceksiniz. Size keyif veren konular ile ilgili ve hayatta beklentileriniz alanında bazı radikal kararlar alabilir ve uygulamaya geçebilirsiniz. Bir nevi size neler yarıyor ve zarar veriyor diye bir fizibilite yapabilir ve ilerleyebilirsiniz. Haftanın ilerleye günlerinde yılsonu işleri bir hayli yoğunlaşabilir. Bir yanınız dinlenmek ve rahatlamak isterken bekleyen işler ve günlük rutininiz sizi yormaya devam edebilir. Son bir gayret ile haftayı güzel bir şekilde toparlamalı ve akabinde rahat ermelisiniz. Bu süreçte sağlığınıza ve iştahınıza da dikkat etmenizde fayda var. Hafta sonu enerjiniz son derece yüksek, keyifli ve heyecanlı görünüyor. ikili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alırken, yılbaşı programı yapmakta kararsız kalabilirsiniz. Birden fazla opsiyon karşısında yaptığınız planlar sürekli değişikliğe uğrayabilir. Her neyi seçerseniz seçin yeni yıla bol kahkahalı, eğlenmiş ve enerjik adım atıyorsunuz sevgili Yaylar. Bu yıl her şey gönlünüzce olsun! Satürn, artık burcunuzdan çıktığına göre 2018 size ödülünü sunuyor, tadını çıkarın.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Güneş’in burcunuzda yer alması da gücünüze güç katıyor adeta… Yakın çevre, ilişkiler, sosyallik, kısa seyahatler ve kardeşler ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeminizde yer alırken bu konularla ilgili gerekli sorumlulukları alarak aksiyona geçebilirsiniz. Kendiniz ile ilgili bazı kararlar alırken, ev ile ilgili size ne gerekli ve ne fazla ise ona göre hareket ediyorsunuz. Hayatınızdaki, evinizdeki veya karakterinizdeki fazlalıklardan kurtulmak adına kararlar alabilirsiniz. Çok da iyi edersiniz. Yeni yıla yüklerinizden hafiflemiş bir şekilde adım atmanızda fayda var. Yükselen enerjinizle spor yapmak, hobilerinizle ilgilenmek, alışveriş yapmak veya çocuklarınıza vakit ayırmak adına oldukça istekli görünüyorsunuz. Haftayı bir an evvel kapatmak ve ailenize vakit ayırmak arzusunda olabilirsiniz. Konfor ihtiyacınız yükseliyor. Hafta sonu birden fazla iş ile uğraşabilir, yılbaşı programlarını seçmekte zorlanabilir veya evde misafir ağırlayarak kalabalık bir şekilde yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve bol kahkahalı geçeceğe benziyor. Tadını çıkarın. Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya bütçe, finansal konular ve harcamalar gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Kariyerinizden para kazanmanızın yanı sıra size ek gelir getirecek işler de kurgulayabilirsiniz. Rutin iş temposu ve sorumluluk almak bugün pek size göre değil. Dikkatiniz çabuk dağılabilir. Salı gününden itibaren yükselen enerji ve motivasyonunuz ile yakın çevre, iletişim, kardeşler, medya ve kısa seyahatler gibi konular gündeminizde yer alabilir. Bilinçaltınızda tasarladığınız ama henüz kendinizin bile haberi olmadığı bazı konular gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca arkanızdan dönen işleri ve dedikoduları fark edip hayatınızın belli yerlerinde temizlik yapabilirsiniz. Dostunuzu ve düşmanınızı bu hafta daha iyi görebilirsiniz. Sosyal çevrenizden bazı sürpriz haberler veya davetler alabilirsiniz. Keyfiniz yerine geliyor. Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile ve yuva konuları gündeminizde yer alırken içinizden keyif yapmak ve yorgunluk atmak gelebilir. Aslında hafta boyunca su yüzüne çıkan yorgunluğunuzu dinlenerek konforlu bir şekilde atmak isteyebilirsiniz. Haftayı kapatırken yılsonu, kapanış ve alışveriş gibi koşuşturmalarla meşgul olabilirsiniz. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Aşk, ilişkiler, partner veya çocuklar ön plana çıkıyor. Yeni yıla sevdiklerinizle, varsa partnerinizle aşk tazeleyerek girebilirsiniz. Oldukça hareketli, eğlenceli ve iletişim dolu bir yılbaşı akşamı sizleri bekliyor sevgili Kovalar. Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun!

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya enerji ve motivasyonunuz son derece yüksek başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Sosyalleşmek, eğlenmek ve seyahat planları yapmak adına oldukça hayalperest bir ruh halinde olabilirsiniz. Ciddi iş ve sorumlulukları üzerinize almak içinizden gelmeyebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde daha dikkatli ve emin adımlarla ilerleme kaydedebilirsiniz. Özellikle bütçe ve harcamalarınızı gözden geçirirken tüm detayları ile değerlendirmelisiniz. Yatırımlarınızı iyi organize etmeli ve size fayda sağlamayanları gözden geçirmelisiniz. Aynı şekilde sosyal çevre ve dostlar için de aynı değerlendirmeyi yapabilir, size zarar verenleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Söz konusu değişikliklerde aile büyüklerinizden veya üstlerinizden de fikir alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru konfor ve rahatlama ihtiyacınız yükseliyor. Tüm senenin yorgunluğunu omuzlarınızdan atmak için adeta hafta sonunu kolluyorsunuz. Alışveriş yapmak, yeni yıla hazırlanmak veya kısa seyahatlere çıkmak gibi planlar yapabilirsiniz. Hafta sonu oldukça hareketli ve neşeli geçeceğe benziyor. Evde misafir ağırlamak ve sevdiklerinizle bir arada muhteşem bir program yapmak planlarınız arasında yer alıyor. Kararsızlık yaşayabilir, birden fazla opsiyon karşısında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Her ne seçerseniz seçin bol iletişimli ve kahkahalı bir yılbaşı sizleri bekliyor sevgili Balıklar. Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun.

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
33
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0