Haftaya Ay, Yay burcunda başlıyoruz. Oldukça iyimser, neşeli ve aktif bir ruh hali ile başlıyoruz. Öte yandan Güneş bugün Akrep burcunda bir aylık yolculuğuna başlıyor. Tüm Akrep’lerin yeni yılını gönülden kutlarım! Hayatımızda daha derin, sezgisel ve gizemli bir ayın bizleri beklediğini de görebiliriz. Bu hafta Güneş, Jüpiter ve Merkür’ün yakın yolculuğu haritamızda Akrep burcunun simgelediği alanları daha da vurgulayacak. Bakalım hayatımızda hangi konularda derinleşeceğiz? Ayrıca Mars, Terazi burcuna geçiş yaparak adalet, uyum, denge ve hukukun ağır ağır basacağı dönemi de vurgulayacak.

Salı günü Ay, Yay burcunda yolculuğuna devam ederken Satürn ile kavuşuma gidecek. Oğlak burcunun enerjisini hisseder gibi daha ağırbaşlı, sorumluluk sahibi ve sınırlarımızın bilincinde hareket ediyoruz. Duygularımızı dile getirmek ve sevgimizi yansıtmak zor olabilir

Çarşamba günü Ay, Oğlak burcunda güne başlıyoruz. İş odaklı, ciddi ve disiplinli bir ruh haline bürünebiliriz. Güne Ay-Mars kare enerjisi etki ederken otorite figürleri ile anlaşmazlıklar yaşayabiliriz. Zor durumlara karşı stresi yönetebilmeliyiz.

Perşembe günü Ay, Oğlak burcunda yolculuğuna devam ederken Plüton ile yakınlığı dikkat çekiyor. Jüpiter’in de desteklediği bu zorlu açı, duygusal olarak krizlere açık olabileceğimize ve ilişkilerde yaşanabilecek gerginlikleri büyütebilmemize neden olabilir. Venüs ve Plüton’un da yapacağı zorlayıcı açı maddi ve manevi olarak zorlanacağımızı anlatıyor. Öfke kontrolüne ve bütçeye dikkat etmeli, duygusal harcamalardan kaçınmalıyız.

Cuma günü Ay, Oğlak burcunda ve sabah saatlerinde Uranüs ile yapacağı sert açı duygusal olarak olaylardan kolay etkilenebileceğimizi anlatıyor. Ani ve dürtüsel hareket etmekten kaçınalım. Beklenmedik haberler ve sürprizlerle karşılaşabiliriz. Güneş ile Jüpiter’in yakınlığı ise oldukça dikkat çekici. Gizli konular açığa çıkabilir ve fırsatları iyi gözlemleyerek yakalayabiliriz. Derinleşmek ve detaylara hakim olmak daha kolay görünüyor.

Cumartesi günü Ay, Kova burcunda güne uyanıyoruz.  Ay’ın Güneş ile kare açısı, hayatımızdaki otorite figürleri ile ters düşebileceğimizi gösteriyor. Duygularımız ile mantığımız paralel olmayabilir. Öte yandan Ay’ın Mars ile olan güzel açısı ise bizi fiziken güçlü ve atak yapıyor. Venüs ile Plüton’un bugün yapacağı tam kare açı ise ilişkilerde baskıcı, inatçı veya zorlayıcı olabileceğimizi de vurguluyor. Karşı tarafı boğmamaya dikkat edelim. Sağlığa ve sinirlere de dikkat etmek, bugün ayrıca önem arz ediyor.

Pazar günü Ay, Kova burcunda yolculuğuna devam ederken Cumhuriyet Bayramımızı özgürlükçü, eşitlikçi ve enerjik bir ruh hali kutluyoruz. Nice 94.yıllara olsun! Ay’ın Venüs ile olan dost enerjisi bizi hem enerjik hem sosyal hem de keyifli hissettirecek. İçimizden geldiği gibi hür ve rahat hareket edebileceğimiz bir Pazar bizleri bekliyor.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek ve iletişim odaklı başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Yabancılarla ilişkiler, e-mail trafiği ve ticaret gibi konular ön plana çıkabilir. Güneş’in bugün Akrep burcuna geçmesi ile ortak kazançlar, eşinizin parası, krediler veya mahkemeler gibi konular bu ay gündeminizde yer alabilir. Jüpiter’in de Akrep’e geçmesi ile finansal konularda (miras gibi) artış gözlemleyebilirsiniz. Ayrıcı bu dönem ikili ilişkiler, eş veya partner konularında da adalet, denge ve uyum arayışınız yüksek olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde daha sorumluluklarınızın bilincinde ve ciddi bir ruh haline bürünebilir, işlerinizi disiplinli bir şekilde yönetebilirsiniz. İradeniz de kuvvetleniyor. Öte yandan hayatınızdaki otorite figürleri ile zıtlaşmamaya dikkat etmelisiniz. Bu hafta hem eş hem de patron ilişkilerine dikkat etmenizde fayda var. Bazı zorlayıcılar enerjiler yüzünden sabrınızın sınandığını düşünebilirsiniz. Derin derin nefes alın ve sağduyuyu elden bırakmadan hareket edin. İnatlaşmak veya baskıcı olmak işlerinizi daha da çıkmaza sokabilir. Bu hafta kazalara, ani yaşanabilecek durumlara ve travmalara karşı daha dikkatli olmalısınız. Migreni olanlar ise stresi doğru yönetmezlerse canları epey sıkılabilir, dikkat! İş ve kariyer yaşamınızda bazı kaçınılmaz dönüşümler yaşanabilir, bu da sizin bir sınavınız haline gelebilir. Farkında olun ve olayları çok zorlamayın derim. Hafta sonu rahat bir oh çekmek, sosyalleşmek ve eğlenmek adına oldukça hareketli geçebilir. Bunu hak ettiniz! Bol bol spor yapabilir, içinizden geldiği gibi özgürce plan yapabilir veya dostlarınızla dertleşebilirsiniz, tamamen size kalmış. Yete ki eşinize veya hayatınızdaki kişilere karşı ısrarcı ve baskılayıcı bir tutum içine girmeyin. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Koçlar!

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya ortak kazançlar, finansal konular, miras veya hukuksal konular gündeminizde başlayabilirsiniz. Güneş’in karşıt burcunuz Akrep burcuna geçmesi ile birlikte bu ay eş, partner ve ikili ilişkiler bolca sahnede olacağa benziyor. İlişkilerinizde hem sorunları hem de güzellikleri açığa çıkarabilir ve gerekli düzeltmeleri sağlayabilirsiniz. İş, günlük yaşam, angaryalar ve sağlık konularında ise adalet, uyum ve denge ön planda hareket edeceksiniz. Sağlığınıza daha çok dikkat edeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Baş, kafa travmaları ve iş kazalarına karşı bu ay extra dikkat etmenizde fayda var. Günlük rutininizde bazı sıkıntılar veya aksilikler de yaşansa serinkanlılığı elden bırakmamalısınız. Haftanın ilerleyen günlerinde uzaklarla iletişim, ticaret, lojistik ve yüksek eğitim gibi konular gündeminizde yer alırken, sorumluluklarınızın extra bilincinde ve sağlam kararlarla hareket edeceksiniz. Değişim ve dönüşüm yaşadığınız bu konularda gerekli cesareti gösterebilirsiniz. Özellikle uzaklarla yapacağınız görüşmeler, anlaşmalar ve ticari imzalarda daha dikkat etmeli, duygusal reaksiyonlara karşı temkinli olmalısınız. Bütçe ve harcamalarınızı gözden geçirmenizde fayda var. iş, kariyer ve statü konularında daha özgürlükçü ve rahat davranmak, inisiyatif kullanmak isteyebilirsiniz. Kendinizi çalışma arkadaşlarınıza karşı daha rahat ifade etmek ve fikirlerinizi savunmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşanan veya gizlenen bazı sırlar ortaya çıkabilir, yüzleşmelere hazır olun. Bekar olanlar için ise çeşitli fırsatlar çıkabilir yeter ki bakmasını bilsinler. Hafta sonu aile büyükleri ile birlikte olmak, aile bireylerini mutlu etmek ve özgürlükçü davranmak adına destekleniyorsunuz. Sosyal olmak ve gönlünüzce hareket etmek için harekete geçin. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları ile oldukça hareketli başlıyorsunuz sevgili İkizler. Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte bu ay angaryalarınız artabilir, evrak işleri, sağlık ve beslenme düzeni gibi konular gündeminizde epey yer alabilir. Sizlere tavsiyem, bu ay hızlanacak olan metabolizmanızı bol bol çalıştırın, varsa fazlalıklarınızdan kurtulun. Sağlığınız ile ilgili konularda derinleşebilir, düzeninizi yenileyebilir ve doğru olarak bildiğiniz yanlışları keşfedebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve hizmet alanınız ile ilgili bazı sırların da açığa çıktığı ve gerçeklerle yüzleştiğiniz bir ay da yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza extra dikkat! Bağırsaklar hassas olabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, finansal konular, miras veya mahkeme davaları gibi konular gündeminizde yer alabilir. Hukuksal işler ile uğraşabilir, spritüal konularla da ilgilenebilirsiniz. Ortak kazançlar ve hukuksal konularda değişim ve dönüşüm yaşadığınız bu dönem canınız biraz sıkılsa da sağduyulu davranın ve alttan alın derim. Bu değişim biraz sancılı olabilir. Bu durumu ilişkilerinize veya çocuklarınıza yansıtmamanızda, bilhassa kalp kırmamanızda fayda var. Bazı ilişkiler bu sebepten kopma noktasına gelebilir, dikkat! Hafta sonuna doğru enerjiniz pozitife daha çok yaklaşıyor ve bir oh çekiyorsunuz. Seyahatler, yurt dışı konuları, iletişim ve eğitim gibi konular gündeminizde yer alabilir. Hafta sonu sosyalleşmek, seyahat etmek ve özgürce rahatlamak adına oldukça keyifli görünüyor. İlişkilerinizde daha serinkanlı ve alttan alan taraf olarak hareket edin, siz kazanırsınız. Özellikle Pazar günü daha keyifli ve hareketli geçebilir. Sosyalleşmek ve eğlenmek adına oldukça destekleyici enerjiler mevcut görünüyor. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili İkizler!

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya oldukça yoğun başlayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Neyse ki Pazartesi sendromuna yakalanmadan oldukça aktif bir şekilde işlere başlıyor ve yönetiyorsunuz. Güneş’in dost burcunuz Akrep burcuna geçmesi ile birlikte bu ay aşk, ilişkiler, hobiler, çocuklar veya spor, kısacası hayatta size zevk ve keyif veren konular ön plana çıkıyor. Hem enerjiniz hem de hayat motivasyonunuz bir hayli yükseliyor. Evli olanlar çocuk sahibi olmak isteyebilir, bekâr olanlar ise keyifli ortamlarda birileri ile tanışabilir, benden söylemesi… Aşk ve ilişkiler konusunda daha araştırmacı, detaycı ve tutkulu olabilirsiniz. Karşınıza bu konuda çıkabilecek şans ve fırsatları değerlendirmenizde fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde yer alabilir. Sorumluluklarınızın daha çok bilincinde, ciddi ve aklı başında hareket edebilirsiniz. Değişim ve dönüşüm yaşadığınız ikili ilişkiler konusunda zaman zaman zorlansanız da sabırlı olmanızda ve alttan almanızda fayda var çünkü karlı çıkan siz olacaksınız. Bu hafta ikili ilişkilerde stresi yönetmek çok önemli... Otorite figürleri ile zıtlaşsanız da canınız da sıkılsa sağduyuyu elden bırakmayın. Hafta sonunu evde geçirmek veya dinlendirici aktiviteler yaparak değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ortak kazançlar ve bütçe konusunda özgür hareket etmek isteseniz de baskıcı ve inatçı tutumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Siz de inatçı davranmayın ve sinirlerinizi yıpratmayın. Pazar günü daha rahatlatıcı ve keyif dolu geçebilir. Kafa dinlemek ve dilediğiniz aktiviteye yönelmek adına kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya enerjiniz bir hayli yüksek ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Aşk, ilişkiler ve çocuklar ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Spor yapmak, çocuklarınızla eğlenmek ve aktif olmak enerjinizi daha da yükseltecek. Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte bu ay ev, aile, kökler, gayrimenkul ve yatırım gibi konular ön plana çıkabilir. Kiminiz taşınabilir, ev alabilir veya ailesi(bilhassa baba) konuları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Jüpiter’in de bu alanınızda 13 ay boyunca seyahat edeceğini göz önünde bulundurursak, hasta olan aile bireylerinizde iyileşme, yatırım yapmak isteyenlerinizde ise çeşitli fırsatlar su yüzüne çıkabilir. İyi değerlendirin derim. İlişkisi olan Aslanlar ise bu dönem evlenebilir, evini kurabilir. Oldukça bereketli görünüyor. haftanın ilerleyen günlerinde iş, hizmet alanı, çalışma arkadaşları ve günlük angaryalar ile ilgili sorumluluklar yükselebilir. İletişim diliniz biraz serteşebilir veya yanlış anlaşılmalardan dolayı gereksiz tartışmalar yaşanabilir. Dikkatli olmalı ve alttan almalısınız. Enerjiler sert ve zorlayıcı göründüğü için yok yere kalp kırabilir veya kırılabilirsiniz. Bu hafta sağduyu çok önemli! Öfke kontrolü oldukça önem arz ediyor. Hafta sonu enerjiniz daha çok yükseliyor, keyfiniz biraz daha yerine geliyor. İkili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alabilir. Kendinizi özgürce ifade etmek, iletişim dilinizde serbest olmak ve dilediğinizi yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde bazı inatçı ve baskılayıcı durumlar yaşanabilir, sinirleri yıpratmamaya dikkat edin. Pazar günü özellikle daha keyifli ve sosyal geçeceğe benziyor. Spontane hareket etmek ve dostlarınızla eğlenebilirsiniz. Bayram için de harika bir gün. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Enerjik ve aktif ruh halinizle işlere dört elle sarılarak bir an evvel başlayabilirsiniz. Güneş’in dost burcunuz Akrep burcuna girmesi ile yakın çevre, kardeşler, sözleşmeler, imzalar ve kısa seyahatler ile ilgili konularda şanslı olacağınız bir döneme de adım atıyorsunuz. Jüpiter’in de burada yer almasıyla çevreniz genişleyebilir ve daha karlı işlere imza atabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde aile kavramı, sorumluluklar ve işler gündeminizde yer alırken kendinizi daha ciddi hissedebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek biraz kısıtlı olabilir. Hayatınızdaki ilişkilerde baskılayıcı, kısıtlayıcı ve otorite odaklı olmamaya dikkat etmelisiniz, bazı durumlar sizi buna sürükleyebilir, dikkatli olun. Ebeveyn olanlarınız ise çocuklarına karşı daha anlayışlı olmalı… Ayrıca ilişkiler ve para arasındaki bağlantıda daha dikkatli olmalı, harcamalarınıza odaklanmalısınız. Çoğunuz duygusal reaksiyonlara karşı alışverişi abartabilir. Bunun farkındalığında olmalı ve kendinizi spor gibi sizi deşarj eden aktivitelerle daha çok meşgul etmelisiniz. Yüksek enerjinizi hareketli uğraşlarla değerlendirebilir, çocuklarınızın ihtiyaçları ile daha çok meşgul olabilirsiniz. Bu dönem para ile sınavınız ciddileşebilir ve ödemeler sizi biraz uğraştırabilir. Mars’ın Terazi burcuna geçmesi ile birlikte bütçenizde dengeyi sağlamak için efor sarf edebilirsiniz.  Hafta sonunu evde ailenizle geçirebilir veya kendinize zaman ayırarak kişisel bakım yapabilirsiniz. Beslenme düzeninizi gözden geçirebilir ve sağlığınızı mercek altına alabilirsiniz. İçinizden geleni yapmak isteyebilir, daha özgür bir hafta sonu planlayabilirsiniz. Özellikle Pazar günü dilediğinizce dinlenmek ve eğlenmek adına oldukça elverişli görünüyor. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve motive başlıyorsunuz sevgili Teraziler. İletişim, yakın çevre ve sözleşmeler gündeminizde yer alırken telefon trafiğiniz de bir hayli artabilir. Güneş’in bu hafta Akrep burcuna girmesi ile birlikte bu ay sizi maddi ve manevi konularda oldukça parlak bir dönem bekliyor. Jüpiter’in de burada yer alması ile maddi konularda şans ve fırsatlara açık olabilir ve yakalama şansınız daha da artabilir. İyi değerlendirin derim. İletişim konularında ve bilhassa yapacağınız anlaşmalarda bu hafta ekseriyetle daha ciddi ve disiplinli bir ruh hali ile karar aşamasına gelebilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmek, göremediğiniz ayrıntıları da yakalamanıza yardımcı olacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Bol bol araştırın, iyi okuyun ve öyle imzalar atın. Gerekirse aile büyüklerinize veya hayatınızdaki otorite figürlerine de danışmaktan çekinmeyin. İşlerinizi epey kolaylaştıracaktır. Öte yandan ailenizle olan ilişkilerde ve iletişim dilinde bu hafta bazı çekişmeler yaşamanız olası. Alttan alan ama gerektiğinde de elini taşın altına koymaktan çekinmeyen taraf siz olmalısınız. Sizi bazı konularda deniyor ve gözlemliyor olabilirler, bu sınavı ailenize karşı iyi bir şekilde vermelisiniz. Ayrıca evde vakit geçirmek, evi düzenlemek ve büyüklerle bir arada olmak sizi zorlasa da manevi olarak da güçlendirecek. Bunun farkına sonradan varabilirsiniz. Mars, burcunuza bu hafta giriş yaptı. Demek oluyor ki efor, hırs, dürtüsel yaklaşım ve mücadele bu dönem sizleri bekliyor. Hangi konularda hırslısını ve başarmak istiyorsunuz, bir düşünün ve harekete geçin. Gözünüze bazı adaletsizlikler mi çarpıyor, sesinizi çıkarma zamanı! Özellikle yeni bir hobi edinmek, hayat amaçlarını gözden geçirmek ve spora başlamak bu dönem daha kolay olacak. O azim sizde mevcut, yeter ki isteyin ve bir yerden başlayın. Hafta sonu yükselen enerjiniz ile partneriniz veya çocuklarınızla özgürce hareket etmek isteyebilir, gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Ayrıca entelektüel sohbetler içerisinde olmak ve vizyonunuzu genişletmek arzusunda olabilirsiniz. Özellikle Pazar günü oldukça hareketli geçebilir. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Teraziler!

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya maddi ve manevi konularla başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Ayrıca hepinizin doğum gününü kutlarım. Bu yıl her şey gönlünüzce olsun! Güneş sizin burcunuzda bir aylık seyahatine bugün başlıyor. Parlama, kendinizi ortaya çıkarma ve harekete geçme zamanı! Aklınızda planladıklarınızı eyleme dökme zamanı! Kendinize daha çok özen gösterebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Jüpiter’in de burcunuzda oluşu ile bu ay birçok fırsatları daha iyi gözlemleyebilirsiniz. Düşünüp aldığınız kararları bu ay uygulamaya geçmek için oldukça enfes bir ay. Iskalamayın derim. Haftanın ilerleyen günlerinde iletişim, kardeşler, yakın çevre ve seyahatler gündeminizde yer alabilir. Bu konularda sorumluluk almak ve ciddi bir tavır sergileyerek kararlılığınızı gösterebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars, bu hafta Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bilinçaltında halının altına süpürdükleriniz, rüyalarınız ve korkularınız ile yüzleşme zamanı. Bunlar daha çok ortaya çıkabilir. Zaman zaman pasif agresif tutumlar içerisine girebilirsiniz. Sizlere tavsiyem meditasyon ve nefes çalışmaları gibi rahatlama tekniklerine daha çok zaman ayırmanız. Çevrenizden çıkaracağınıza, sinirinizi meditasyon ve spor ile dışarı atın derim. Bu hafta özellikle pasif agresifliği hat safhada yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz bu konuların su yüzüne çıkması için bilinçli veya bilinçsizce konuşuyor olabilir. Dikkatli olun ve kalp kırmamaya çalışın. Hafta sonu evde vakit geçirmek veya dostlarınızı evde ağırlamak adına oldukça elverişli görünüyor. Özgürce hareket etmek ve entelektüel sohbetler yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle Pazar günü özgürlük ihtiyacınız fazlası ile yükseliyor. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Akrepler!

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya oldukça enerjik ve dinç başlıyorsunuz sevgili Yaylar. İşlere başlamak, haftayı planlamak ve harekete geçmek için oldukça motivesiniz. Bu hafta Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte daha çok izolasyon ihtiyacı hissedebilirsiniz. Kendinizi dinlemek, iç hesaplaşmalarınızı yapmak ve kapalı düşmanlarınızı fark etmek adına şarj evresi dediğimiz bir ay geçirebilirsiniz. Daha çok yazabilir, eğitim alabilir, yalnız kalabilir ve bilginizi artırabilirsiniz. Kitap okumak, kişisel gelişim ve kendinize yatırım yapmak adına bu ay oldukça verimli geçebilir. Tamamen bakış açınıza bağlı! Özellikle bazı bağımlılıklarınızdan kurtulmak için harekete geçme zamanı. Yeter ki farkına varın ve isteyin. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe ve harcamalar gündeminizde yer alabilir. Değişim ve dönüşümden geçtiğiniz maddi ve manevi konular gündeminizde yer alırken sosyal çevreniz ile olan ilişkileriniz bu durumdan etkilenebilir. Yatırımlarınızı iyi gözden geçirmeli, para harcadığınız alanları mercek altına almalısınız. Duygusal ve sosyal bazlı harcamaları artırmak sizi manevi olarak da kötü hissettirecektir, dürtüsel davranmamaya dikkat edin. Mars bu ay dost burcunuz Terazi burcuna geçerek, sosyal çevrenize karşı hukuk ve adalet arayışında olacağınızı vurguluyor. Çevrenize karşı daha adil davranmak ve aynı şekilde davranılmak büyük önem arz edecek. Hafta sonu enerjiniz bir hayli artıyor. Kısa seyahatler, iletişim yakın çevre ile ilişkiler bir hayli göz önünde yer alabilir. Özgürce hareket etmek isteyebilir, bol bol araştırmalar yapmak ve entelektüel ortamlarda yer almak isteyebilirsiniz. Özellikle Pazar günü bir hayli hareketli ve eğlenceli görünüyor. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Yaylar!

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya sakin veya biraz durgun başlayabilirsiniz sevgili Oğlaklar. İçsel olarak duygularınızı ifade etmek zor olabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İzolasyon ihtiyacınızın arttığı bu günde bireysel çalışmak daha çok faydalı olabilir. Güneş’in dost burcunuz Akrep burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevre, yatırım, hayattan beklentiler ve mucizeler anlamında daha bereketli ve parlak bir döneme adım atıyorsunuz. Hayata karşı umutlarınızın yükseldiği gibi mucizelerin de gerçekleşmesi sizi daha da güçlendirecek. Jüpiter’in de burada yer alması ile bu ay şans ve fırsatlar sizden yana görünüyor. Rüzgârı arkanıza alıp ilerleyebilirsiniz. Bu enerji ile haftanın ilerleyen günlerinde daha faal görüyorsunuz.  Sorumluluklarınızın bilincinde ve kişisel dönüşümüz ile daha güçlüsünüz. Bu hafta istikrar çok önem arz ediyor. Özellikle iş ve kariyer hayatınızda, otorite figürleri ile çekişmemeye dikkat edin. Sizi zorlayabilir ve zaman zaman sabrınızı sınayabilirler. Bunun farkında olun ve sağduyuyu elden bırakmayın. Gerekirse arkadaşlarınızla dertleşin, dışarı çıkın ve sosyalleşin. Sizi motive eden uğraşlar ile işleri halletmek, bu haftayı biraz daha katlanılır kılacak. Enerjiler zorlayıcı olsa da serinkanlılığı elden bırakmayın. Mars’ın bu hafta Terazi burcuna geçmesi ile birlikte iş, kariyer ve statü konularında extra efor sarf edeceğiniz ve aynı zamanda da adaleti arayacağınız bir döneme adım atacaksınız. Hakkınızı arayın ama bunu yaparken de dengede kalın. Hafta sonu maddi ve manevi konular ön olanda olabilir. Sakin, özgür ve rahat bir aktivite ile haftanın yorgunluğunu atmak isteyebilirsiniz. Evde kalmak veya evde arkadaşlarınızı ağırlamak daha cazip gelebilir. Özellikle Pazar günü biraz daha hareketli geçebilir. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Oğlaklar!

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya bir hayli hareketli ve neşeli başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Sosyalleşmek, eğlenmek ve arkadaşlarınızla daha çok birlikte olmak isteyebilirsiniz. Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile bu ay iş, kariyer ve statü konuları göz önünde olacak. Jüpiter’in de Akrep burcunda yer alması ile birlikte kariyeriniz ile ilgili çeşitli şans ve fırsatlara bu ay daha da açık olacaksınız. Özellikle iş arayanlarınız varsa bu şansı çok iyi değerlendirebilir. Kiminiz statüsü ile ilgili önemli bir evreye adım atarken kiminiz ise terfi edebilir. Bu, tamamen gündeminizdeki konu ile ilgili… Haftanın ilerleyen günlerinde biraz daha sakin, izole ve bireysel çalışmak isteyebilirsiniz. Enerjiniz biraz düşebilir. İşinize odaklanıp kulaklarınızı tıkamalısınız. Bu hafta kendiniz ile ilgili bazı dedikodular kulağınıza gelebilir. Siz yine de canınızı sıkmayın ve önünüze bakın. Bunların hiç biri sizin modunuzu düşürmesin. Mars, bu hafta dost burcunuz Terazi burcuna geçerek hukuksal konularda, eğitim, dış ülkeler, ticaret ve hayattan yeni beklentiler anlamında sizi daha hırslı hissettirecek. Hukuksal ve bürokratik konular ile bu beş hafta boyunca daha çok haşır neşir olabilirsiniz, hazırlıklı olun. Yeni dil öğrenmek isteyen veya işi ile ilgili mesleki eğitim alanlar için ise bu dönem daha verimli geçebilir. Yüksek eğitim ve öğrenciler içinse ayrıca bir efor zamanı! Hafta sonu enerjiniz oldukça yerinde ve keyifli görünüyorsunuz. Hafta sonunu dilediğiniz gibi planlayabilir, ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Kalbini kırdıklarınız ile ilişkilerinizi iyileştirebilir ve entelektüel sohbetlerde bulunabilirsiniz Bilhassa Pazar günü ilişkiler anlamında daha elverişli görünüyor. Tam bir bayram havası! Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Kovalar!

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Balıklar. İşlere oldukça enerjik ve iyimser bir ruh haliyle Pazartesi sendromuna yakalanmadan başlıyorsunuz. Güneş, bu hafta dost burcunuz Akrep burcuna geçerek bu ayı oldukça enerjik, derin sezgili, tutkulu ve yüksek eğitim konuları ile geçireceğinizi anlatıyor. yurt dışı konuları, uzak seyahatler ve yabancılar ile ilgili konular gündeminizde daha görünür bir hale gelebilir. Yeni bir eğitime başlamak veya yeni bir dil öğrenmek gibi istekler içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Ticaret ve lojistik ile ilgilenenler içinse oldukça parlak bir ay görünüyor. Jüpiter’in de burada yer alması ile şanslar daha fazla ve gözle görünür halde sizleri bekliyor. Yeter ki bakmasını bilin. Ayrıca din, felsefe, astroloji, astronomi ve metafizik gibi konular ilginizi bu dönem daha çok çekebilir ve bu konularda derinleşebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde kariyeriniz veya statünüz ile ilgili önemli bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde ve gayet disiplinli bir şekilde yol alarak maddi gücünüzü de artırabilirsiniz. Ayrıca sosyalleşmek, arkadaşlarınızla eğlenmek ve yeni ortamlara girmek bu hafta çokça karşınıza çıkan bir durum olabilir. Bu kadar aktifken cebinizi sakın göz ardı etmeyin, harcamalarınızı abartma eğiliminde olabilirsiniz. Mars’ın da ortak kazançlar ve bütçe alanınıza geçmesi ile birlikte bu önümüzdeki beş hafta boyunca borçlar, krediler veya mahkemeler gibi konularla daha çok efor sarf edebilirsiniz, dikkatli olun. Başınızın ağrımasını istemiyorsanız hem cebinize hem de bonkör tutumlarınıza biraz ket vurun. Hafta sonu sakin ve özgür bir şekilde dinlenerek kafa dinlemek isteyebilirsiniz. kitap okumak, inzivaya çekilmek ve entelektüel sohbetlerde bulunmak ilginizi çekebilir. Sanat ve kültür adına Pazar günü bir hayli aktif görünüyor. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun sevgili Balıklar!

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.