20.01.2018, 15:34

22 -28 Ocak Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, Koç burcunda başlıyoruz. Hırslı, enerjik ve hareketli bir ruh hali ile haftaya adapte olmak kolay görünüyor. Ay’ın Güneş ve Venüs ile olan dost açısı sayesinde kendimizi ve duygularımızı ifade etmek hem daha kolay hem de daha istekli görünüyor. İlişkilerde hareketlilik söz konusu olabilir. Ay ile Satürn’ün karesi ise bir taraftan duygularda kısıtlanma yaşayacağımızı zaman zaman gösterebilir. Karamsar olmadan cesur hareket edelim.

Salı günü Ay, Koç burcunda ilerlerken Merkür ile kare açı yapıyor. Mantığımız ile duygularımız ters düşebilir. Öte yandan Plüton ile Merkür’ün yakınlığı ise oldukça dikkat çekici. Fikirlerimizde inatçı tutumlar sergileyebiliriz, dikkat! Bugün karşı tarafa ısrarcı olmamamızda fayda var, aksi takdirde ilişkilerde gerginlik yaşanabilir.

Çarşamba günü Ay, Uranüs ile kavuşum yapıyor. Duygularımızda ve kararlarımızda dalgalanmalar görülebilir, kararsız bir gün geçirebiliriz. Ayrıca yaratıcılık adına oldukça ilham dolu bir gün.  Ufak tefek dikkatsizliklere ve sakarlıklara karşı temkinli olalım.

Perşembe günü Ay, Boğa burcunda güne başlıyoruz. Rahatımıza ve konforumuza düşkün olmak isterken beklenmedik çıkan işler rahatımızı kaçırabilir. Ay’ın Venüs ve Güneş ile olan kare açısı yoğun ve koşuşturmalı bir güne işaret ediyor. Sorumluluklar kaçınılmaz olabilir. Öte yandan harcamalara ve artan iştaha dikkat etmekte fayda var.

Cuma günü Ay, Boğa burcunda ilerlerken Mars ile karşıtlık yapıyor. Ani öfke atakları ve yüksek tansiyona dikkat! Jüpiter’in de Mars’ın yanında yer alması ve Mars’ın da Akrep burcunun son derecelerde oluşu oldukça önem arz ediyor. Ateşi harlamayıp elimizden geldiğince bugün sakinliğimizi koruyalım. İşlere daha çok yönelebilir ve haftayı toparlamak adına zihinsel olarak daha iyi konsantre olabiliriz.

Cumartesi günü Ay, İkizler burcunda. Hem zihnimiz hem de fiziksel enerjimiz oldukça hareketli ve değişken enerjiler içerisinde olabilir. İlişkiler, flört, kısa seyahatler ve arkadaşlarla oldukça hareketli bir hafta sonu planlayabiliriz. Mars, bugün Yay burcuna geçiş yapıyor. İnançlar, fanatizm, din, yüksek eğitim, açık hava sporları, macera, felsefe ve yabancı dil konularında hırslanacağımız bir döneme adım atabiliriz. Dikkat etmeli ve abartılı davranışlardan uzak durmalıyız.

Pazar günü Ay, İkizler burcunda ilerlerken Uranüs ile güzel bir açı yapıyor. Spontan planlar oldukça keyifli olabilir. İletişimin bolca yaşanacağı bu hafta sonunda dedikodudan uzak durmakta fayda var. Gönlümüzce gezme tozma zamanı!

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Koçlar. İşlere başlamak, sorumluluk almak ve dikkat toplamak adına gerekli motivasyona sahipsiniz. Bu hafta üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmeli mümkün olduğunca didişmemeye özen göstermelisiniz. Bazı durumlar sizi tahrik edebilir veya fikirsel ayrılıklara düşebilirsiniz. Zorlandığınızı düşünseniz de sabırlı olun ve tartışmaya girmeyin. Ayrıca parlak fikirler üretmek, çalışma şeklinizi, bakış açınızı ve kişisel görünüşünüzü de yenilemek size cazip gelebilir. Kendinizi revize edeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe ve finansal konular gündeminizde yer alırken harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Sosyalleşmek güzel olduğu kadar masraflı da olabilir, ölçüyü iyi ayarlayın. Beklenmedik harcamalar, vergi ve sigorta borçları adına da temkinli olmanızda fayda var. Öte yandan maaş zammı konusunda harekete geçmek isteyenler Cuma gününü değerlendirebilir. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor sevgili Koçlar. Sosyalleşmek, kısa seyahatlere çıkmak, yakın çevrenizle görüşmek ve iletişim kurmak adına oldukça aktif geçeceğe benziyor. Yönetici gezegeniniz Mars’ın Yay burcuna geçişi ile bu dönem vizyonunuz, extrem sporlara merakınız, siyaset, din, politika, ticaret ve yurt dışı konuları ile ilgili konular gündeminizde daha çok yer tutabilir. Bu konuları çok fazla abartmamanızda ve dozunda yaşamanızda fayda var çünkü fanatizme yatkınlık da görülebilir. Enerjinizi atmak ve sporla sağlığınızı daha iyi bir hale getirmek için oldukça avantajlı bir dönem sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya enerjiniz biraz durgun, içe dönük ve sessiz başlayabilirsiniz sevgili Boğalar. Bireysel çalışmak, haftalık çizelgenizi oluşturmak ve yükselen sezgilerinizden faydalanmak adına iç sesinize kulak verebilirsiniz. Uzak çevrele ile olan iletişiminize daha çok dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Sinirleriniz aniden gerilmeye müsait görünüyor. Her şeyi doğru ifade ettiğinize ve doğru anladığınıza emin olup o şekilde iletişime geçmenizde fayda var aksi takdirde zararlı anlaşmalar yapabilirsiniz.  Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz ve kendinize olan güveniniz bir hayli yükseliyor. Üstlerinizle olan diyaloglara dikkat edin. Her şeyi bilirim ve dediğim dedik havasına girmektense biraz alttan almanızda fayda var. Lütfen üstlerinizle ters düşmeyin. Öte yandan üstlendiğiniz sorumlulukları yerine getirmek adına oldukça disiplinli ve çalışkan görünüyorsunuz. Artan iştaha ve konfor ihtiyacına dikkat! Siz rahata kavuşmak isterken hesapta olmayan bir sürü iş sizi bekliyor olabilir. Hafta sonu bütçe ve finansal konular ön plana çıkabilir. Kazançlarınızı masaya yatırabilir ve kariyer gelirlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Mars, bu hafta burç değiştirerek Yay burcuna geçiş yapıyor. Sizin ortak kazançlar, borçlar, krediler ve eşinizin parası gibi konularda extra efor sarf edeceğiniz bir dönemi başlatıyor. Borçlarınızı bilmek ve farkındalık iyidir lakin ölçülü olup cimriliğe kaçmadan hareket etmenizde bu dönem fayda var sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya enerjiniz bir hayli yüksek başlıyorsunuz sevgili İkizler. Oldukça vizyoner, yurt dışı ilişkileri gündemde ve iletişim trafiği yüksek bir günle haftaya başlayabilirsiniz. Yüksek enerjiniz ile işlere başlamak ve organize etmek oldukça kolay görünüyor. Sorumluluklar gözünüzü korkutmasın. Ayrıca sosyalleşmek, dışarı çıkmak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve yeni çevrelere girmek adına oldukça hareketli bir hafta geçirebilirsiniz. Borçlar, krediler, tazminat veya ortak kazanç gibi konularda ısrarcı tavırlar sergilememenize fayda var. Fikirleriniz çok fazla kabul göremeyebileceği gibi itici olarak da karşılanabilir. Şartlara ayak uydurmanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde izole olmak, kendiniz, dinlemek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. İşleri toparlamak ve bireysel çalışmak adına haftanın son iki iş gününü verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu hak ettiğinizi alıyorsunuz. Hem enerjiniz tavan yapıyor hem de neşeniz! Sosyalleşmek, dışarı çıkmak, seyahat etmek, alışveriş yapmak veya eğlenmek adına içinizden geldiği gibi program yapabilirsiniz. Özellikle yurt dışı seyahat programları ve yabancılarla ilişkiler gündeme gelebilir. Öte yandan Mars, karşıt burcunuz Yay’a geçerek ikili ilişkilerdeki enerji ve eforunuzu artırıyor. Ortaklık ve eş ilişkileri bu dönem daha çok dikkat çekebilir. Fazla abartılı ve ısrarcı davranmayın ki karşı taraf boğulmasın sevgili İkizler, onun dışında Mars’ın enerjisi size iyi gelecek!

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Sorumluluk almak, işleri organize etmek ve planlamak adına oldukça enerjik olabilirsiniz. Ayrıca spor gibi hareketli aktiviteler için de gerekli motivasyona sahipsiniz. Bu hafta ikili ilişkilerde iletişime elinizden geldiğince dikkat etmelisiniz. Karşı tarafı iyi anladığınıza ve anlaşıldığınıza emin olup öyle konuşmalısınız. Israrcı ve inatçı tavırlar anca iticilik getirir, yapmayın. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek, biraz nefes almak, hayatın tadını çıkarmak ve arkadaşlarınızla eğlenmek adına oldukça elverişli görünüyor. Programlar yapın veya dâhil olun. Kırgınlıklar varsa gönül alın. Emin olun kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu arada iştaha dikkat, şekere ve karbonhidrata düşkünlük artabilir. Kalbi boş olanlar ise girecekleri ortamlarda yeni kişilerle tanışabilir, yeni flörtler söz konusu… Hafta sonu ise yalnız kalmak, kafanızı dinlemek, iç hesaplaşmalar yapmak ve içinizdeki birden fazla çıkan sesi dinlemekle meşgul olabilirsiniz. Aklınız biraz karışmış olabilir. Sezgileriniz bir hayli yüksek. Bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi dinleyin, kararlarınızı belirleyin ve ruhunuzu arındırın. Hareketli aktiviteler ve doğa yürüyüşleri çok iyi gelecektir. Ayrıcı Cumartesi günü Mars, burç değiştirerek Yay burcuna geçiş yapıyor. Sağlık, beslenme, düzen, iş ve rutin hayat konuları bu dönem daha çok ön plana çıkabilir. Gerekli düzenlemeleri yapın ve hayatınızı belirli bir rutine sokun sevgili Yengeçler. Zira bu dönem epey koşuşturmalı geçeceğe benziyor…

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya oldukça enerjik ve hızlı bir başlangıç yapıyorsunuz sevgili Aslanlar. Sorumluluk almak, işlere başlamak ve haftayı planlamak adına oldukça motivesiniz. Yurt dışı, yabancılar, eğitim, uzak çevreler, ticaret veya lojistik gibi konular gündeminizde yer alabilir. Öte yandan spor yapmak, çocuklarınızla veya partnerinizle eğlenceli vakit geçirmek gibi planlar da yapabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş, kariyer ve statü konuları gündeminizde yer tutabilir. İkili ilişkilerinizde iletişiminize ve doğru anlaşıldığınıza emin olmalısınız. Mantığınız ile duygularınız ters düşebilir ve ağzınızdan bambaşka kelimeler çıkabilir. İş performansınız ve iş arkadaşlarınız ile olan ilişkileriniz, yardımlaşmanız oldukça başarılı görünüyor. Sorumluluklarınızı rahatça yerine getirdiğiniz bir haftadasınız. Yoğun çalışmanızın karşılığını hafta sonu adeta alır gibisiniz. Sosyalleşmek, yorgunluk atmak, arkadaşlarınızla eğlenmek adına oldukça hareketli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Mars’ın da dost burcunuz Yay’a geçmesi ile birlikte aşk, ilişkiler, flört, spor ve hobiler bu dönem daha çok ilgi odağınız haline geliyor. Form tutmak ve hayattan zevk almak adına bu dönem daha hareketli görünüyorsunuz. Hayatın tadını çıkarın sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya ortak kazançlar, bütçe, borçlar, finansal konular veya krediler gibi mali konularla başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Harcamalarınızı gözden geçirebilir, sıkıntılarınızla yüzleşebilir ve borçlarınızı hesaplayabilirsiniz. Manevi konularda da sizi sıkan konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca gözden kaçırdığınız vergi, sigorta ya da herhangi bir banka borcunuz var ise dikkat edin, katlanarak büyümesin. Önlem almanızda fayda var.  Haftanın ilerleyen günlerinde yurt dışı, yabancılar, eğitim ve iletişim konuları ön plana çıkıyor. Uzaklarla daha çok iletişim içerisinde olabilir, network ağınızı genişletebilirsiniz. Ayrıca bir yanınız dinlenmek ve yükselen konfor ihtiyacınızı karşılamak isterken bir yanınız ise çıkan sürpriz iş yükü ile boğuşmak durumunda kalabilir. Haftayı kapatırken yoğun çalışmak durumunda kalabilirsiniz. İştahınız stres bazlı artabilir, dikkat. Hafta sonu aile büyükleri, baba, üstler, patronlar veya statü konuları gündeminizde yer alabilir. Özellikle değişken enerjiler sizde birden fazla fikri gözden geçirmenize ve karar vermenize imkân sağlayabilir. Aile büyüklerinizden akıl alabilir, rutin düzeninizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu hafta Mars, Yay burcuna geçiş yaparak sizin ev, aile ve gayrimenkul konularınızda bir hayli aktif olacak. bu konularda daha çok efor sarf edebilir. Kariyerinizde de daha çok uğraş verebilirsiniz sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya enerjiniz bir hayli yüksek başlıyorsunuz sevgili Teraziler. İkil ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alabilir.  Aşk, ilişkiler, spor, hobiler veya çocuk gibi size keyif veren konularla ilgilenmek enerjinizi daha çok artırabilir. Gündeminizde bu konular yer alırken keyfiniz daha çok yerine geliyor. Ayrıca yeni haftaya başlarken iş ve sorumlulukları almak, bir an evvel başlamak için oldukça motive görünüyorsunuz. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, finansal konular, borçlar ve krediler gündeminizde yer alabilir. Ev ile olan iletişim ve ilişkinizde daha dikkatli olmalı, dışarıda yaşadığınız stres ve gerginliği bu hafta eve taşımamaya azami özeni göstermelisiniz. Ayrıca alışverişlerinizde dikkatli olmalı ve harcamalarda ipin ucunu kaçırmamalısınız. Kırgınlıkları sonlandırmak ve annenizi üzdüyseniz gönlünü almak için Perşembe günü oldukça ideal görünüyor. Aile büyüklerinizle daha çok bir arada olmalısınız. Hafta sonu yurt dışı, seyahatler, iletişim, arkadaşlar ve eğlence içeren hareketli bir program yapabilir, gönlünüzce eğlenebilirsiniz.  Partneri olanlar tatile çıkabilir, ebeveyn olanlar ise çocukları ile eğlenebilir. Mars’ın da dost burcunuz Yay’a geçmesi ile birlikte bu dönem iletişim, seyahat ve eğitim gibi konularda daha çok efor sarf edecek ve kendinizi geliştireceksiniz sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya iş, günlük rutin, sorumluluklar ve sağlık konuları ile hızlı bir giriş yapıyorsunuz sevgili Akrepler. Pazartesi sendromuna biraz yatkın olabilirsiniz. Uykunuzu aldıysanız mesele yok.  Öte yandan iletişim dilinize ve yoğunluğunuza bağlı olarak hareketlerinize biraz daha dikkat etmenizde fayda var. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Ayrıca ısrarcı ve inatçı tavırlar sergilemek sizi itici yapabilir. İletişimde bunlara dikkat etmenizde fayda var. iş yoğunluğunuz hafta ortasına kadar sürebilir, Perşembe’den itibaren rahatlamaya başlıyorsunuz. İkili ilişkiler, eş ve partner konuları gündeminizde yer alıyor. Sağlam ilişkiler kurmak, yeni kişilerle tanışmak ve bağları kuvvetlendirmek adına güzel açılar mevcut görünüyor. Ev ve aile ile olan ilişkilere biraz dikkat etmekte fayda var; fikir ayrılıkları yaşanabilir. Sakin kalın ve işleri oluruna bırakın. Hafta sonu mali konular, bütçe, finansal konular ve borçlar gündeminizde yer alabilir. Yönetici gezegeniniz Mars’ın da Yay burcuna geçişi ile birlikte bu dönem parasal konularda daha çok efor saf edeceğiniz, emeğinizin peşinden daha çok koşacağınız bir döneme adım atabilirsiniz. Dikkat edin, abartırsanız cimri ve çekilmez algılanabilirsiniz sevgili Akrepler. Ölçüyü kaçırmayın… Ailenizle daha çok vakit geçirin ve bağları kuvvetlendirin, size ihtiyaçları var.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya yüksek enerji ve motivasyonla başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Aşk, ilişkiler, hobiler ve spor gibi hayattan keyif veren konular gündeminizde yer alabilir. İşlere başlamak, sorumluluk almak ve haftalık planı oluşturmak adına gerekli enerjiye sahipsiniz. Bu hafta spora ve yeni bir beslenme düzenine başlamak adına oldukça uygun bir hafta zira metabolizmanız oldukça hızlanıyor. Haftanın ilerleyen günlerinde iş yoğunluğunu artabilir. İletişime dikkat etmeli yoğunlaşan zihniniz ve temponuz ile çevrenize karşı olan nezaketinizi kaybetmemelisiniz. Yanlış anlamalar veya anlaşımalar yaşanabilir, dikkat.  Hafta sonu ikili ilişkiler, eş veya partner konuları ön plana çıkıyor. Yükselen enerjiniz ile birlikte sosyalleşmek, partnerinizle hareketli aktivitelere katılmak ve iletişim odaklı bir hafta sonu geçirmek planlarınız arasında yer alabilir. Ayrıca bu hafta sonu Mars, burcunuza geçiş yaparak gücünüze güç katıyor. Bu dönem beklentilerinizi gerçekleştirmek, artan metabolizma hızınızla kilo vermek, daha fazla araştırma yapmak, okumak ve bilgi edinmek adına daha aktif bir döneme adım atıyorsunuz sevgili Yaylar. Çok iyi değerlendirin, parlıyorsunuz!

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Sorumluluk almak, aile ilişkileri ile iletişim içerisinde olmak ve ev işleri ile ilgilenmek gündeminizde yer alabilir. Bazı fikirsel ayrılıklar yaşanabilir, tutumlarınızda ısrarcı ve inatçı olmamanızda fayda var. Özellikle anneniz ile olan iletişiminize dikkat! Haftanın ilerleyen günlerinde aşk, ilişkiler, hobiler, spor veya çocuklar ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Bu konularla ilgilenirken harcamalarınıza da dikkat etmenizde fayda var, ipin ucu biraz kaçabilir. Öte yandan sorumluluklarınızın bilincinde ve disiplinli bir şekilde haftayı yürütmek oldukça başarılı görünüyor. Sosyalleşmek, akşamları dışarı çıkmak ve arkadaşlarınızla eğlenmek adına oldukça istekli görünüyorsunuz. Hafta sonu dinlenmeli ve kendinize zaman ayırmalısınız. Yoğun ve hareketli geçen bir haftanın yorgunluğunu atmanız gerek. Sağlığınıza, beslenme düzeninize ve ev işleri gibi rutin işlere vakit ayırabilirsiniz. Kendinize bakım yapmak, yenileyici kürler uygulamak ve evde misafir ağırlamak adına hareketli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Ayrıca Mars bu hafta Yay burcuna geçiş yaparak bilinçaltı, rüyalar, gizli düşmanlar ve bilinmeyene duyulan ilgi alanınıza adım atıyor. Bu dönem kendinizi daha çok rahatlatmalı, arınmalı ve pasif agresif tutumlar sergilemekten uzak durmalısınız sevgili Oğlaklar…

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve iletişim odaklı başlıyorsunuz sevgili Kovalar. İşlere erkenden başlamak, motive olmak ve planlamak adına son derece enerjik ve isteklisiniz. Ayrıca gündeminizde yakın çevre, kardeşler, iletişim ve kısa seyahat konuları yer alabilir. Güneş’in ve Venüs’ün de burcunuzda yer alması bu ay extra size şans getiriyor ve öne çıkmanızı sağlıyor. Adeta parlıyorsunuz. Yaver giden şansınızı iyi değerlendirmelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ev ve aile konuları gündeme gelebilir. Onlarla bazı konularda ters düşebilir, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bilhassa anne ve baba ile olan iletişiminize dikkat, kalp kırmayın! Koşuşturmalarınız artabilir, alışveriş ve harcamalar yoğunlaşabilir. Bütçenize dikkat edin ipin ucu kaçabilir. Hafta sonu enerjiniz yükseliyor. Aşk, ilişkiler, spor ve hobiler gündeminizde yer alırken arkadaşlarınızla organize edeceğiniz eğlencelere katılabilir, bol bol iletişim kurabilirsiniz. Çok fazla dedikodu ve tanışmanın yer alacağı bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Size kendinizi iyi hissettirecek arkadaş çevreniz ile bir arada olmak moral ve motivasyonunuzu daha çok yükseltecek. Mars, Cumartesi günü burç değiştirerek dost burcunuz Yay’a geçiş yapıyor. Sosyal çevreler, yeni arkadaşlar, yeni çevreler ve yatırımlar gibi konularda daha çok efor sarf edeceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz. Aynı zamanda hayat koşuşturmacanızda arkadaşlarınızdan da destek görebilirsiniz sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya bütçe ve finansal konularla başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Harcamalarınızı gözden geçirebilir, elinizdeki parayı nasıl değerlendireceğinizin çalışmalarını yapabilir veya elinizdeki iş tekliflerine bakabilirsiniz. Özellikle uzak çevrelerden alacağınız bazı teklif veya haberler size şans getirebilir. Sorumluluk almaya kendinizi hazır hissediyorsunuz. Sosyal çevre ve ilişkileriniz ile olan ilişkilerinizi güçlü tutmanızda fayda var. Israrcı tutumlar sergilememeye ve itici olmamaya özen göstermelisiniz. Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve iletişim konuları gündeminizde yer alabilir. Çevrenizdeki kişilerden bazı sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Özellikle iş bakanlar bu hafta dikkatli olsun. Her an önlerine bir sözleşme gelebilir. Hafta sonu ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir. Evde vakit geçirebilir veya misafir ağırlayarak eğlenceli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bol bol iletişim yaşanırken dedikoduya dikkat! Cumartesi günü Mars, Yay burcuna geçiş yaparak iş ve kariyer alanınıza etki edecek. Bu konularda daha çok efor sarf edeceğiniz ve kendinizi ispatlayacağınız bir döneme adım atacaksınız sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
20
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 7 16
2. Trabzonspor 7 15
3. Altay 7 15
4. Beşiktaş 7 14
5. Hatayspor 7 13
6. Konyaspor 7 13
7. Alanyaspor 7 13
8. Kayserispor 7 11
9. Karagümrük 7 11
10. Galatasaray 7 11
11. Sivasspor 7 9
12. Adana Demirspor 7 9
13. Antalyaspor 7 8
14. Gaziantep FK 7 8
15. Başakşehir 7 6
16. Kasımpaşa 7 6
17. Malatyaspor 7 6
18. Göztepe 7 5
19. Giresunspor 7 2
20. Rizespor 7 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 7 19
2. Ankaragücü 7 15
3. Erzurumspor 7 15
4. Eyüpspor 7 13
5. Bandırmaspor 7 12
6. Tuzlaspor 6 11
7. Samsunspor 6 10
8. Kocaelispor 6 10
9. Manisa FK 7 9
10. Menemenspor 7 8
11. Gençlerbirliği 7 8
12. Boluspor 6 7
13. İstanbulspor 6 7
14. Altınordu 7 7
15. Adanaspor 7 6
16. Denizlispor 7 6
17. Balıkesirspor 6 6
18. Bursaspor 7 5
19. Ankara Keçiörengücü 6 4
Takımlar O P
1. Liverpool 6 14
2. Man City 6 13
3. Chelsea 6 13
4. M. United 6 13
5. Everton 6 13
6. Brighton 6 13
7. West Ham 6 11
8. Aston Villa 6 10
9. Brentford 6 9
10. Arsenal 6 9
11. Tottenham 6 9
12. Watford 6 7
13. Leicester City 6 7
14. Wolverhampton 6 6
15. Crystal Palace 6 6
16. Southampton 6 4
17. Newcastle 6 3
18. Leeds United 6 3
19. Burnley 6 2
20. Norwich City 6 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 7 17
2. Real Sociedad 7 16
3. Sevilla 6 14
4. Atletico Madrid 7 14
5. Rayo Vallecano 7 13
6. Barcelona 6 12
7. Real Betis 7 12
8. Valencia 7 11
9. Osasuna 7 11
10. Athletic Bilbao 7 10
11. Villarreal 6 8
12. Mallorca 7 8
13. Celta de Vigo 7 7
14. Espanyol 7 6
15. Cádiz 7 6
16. Elche 7 6
17. Levante 7 4
18. Granada 7 3
19. Deportivo Alaves 6 3
20. Getafe 7 0