Haftaya Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Önümüzdeki yaklaşık olarak 1 yıl içindeki olayları etkileyecek ve başlatacak olan güçlü bir enerji ile haftaya adım atıyoruz. Aslan burcu, sahne sanatlarını, öne çıkmayı, lüksü, hayattan keyif aldığımız konuları anlattığı için hayatımızda neler eksik ve neleri tamamlamalıyız, nelerden daha çok keyif alırız gibi sorularla kendimizi yeni döngüye hazırlayabiliriz. Bu tutulmaya Uranüs ve Satürn de eşlik edeceği için oldukça güzel ve sağlam başlangıçlara elverişli olacak. Bu yeniay ile bizi motive eden şeyleri ortaya çıkarmalıyız.

Salı günü Ay, Başak burcunda güne başlarken kendimizi oldukça çalışkan, disiplinli ve işlerimize konsantre hissedebiliriz. Ay ve Merkür’ün de yakınlığı duygularımız ile mantığımızın paralel işlediğini, aklımızdaki sorunlara daha kolay yanıt bulabileceğimizi anlatıyor. Aynı zamanda Merkür’ün Retro olması, kaybettiğimiz eşyaları veya bilgileri bize buldurabilir.

Çarşamba günü Güneş Başak burcuna geçiyor. Tüm Başakların yeni yaşlarını kutlarım, her şey gönlünüzce olsun! Gündemimizde çalışkan olmak, düzenli yaşamak ve üretken olmak yer alacak. Aynı zamanda sistem kurmak, sağlığa önem vermek ve detaylara dikkat etmek için de güzel enerjiler devrede olacak. Merkür’ün de Başak burcunda ve retroda olduğunu düşünecek olursak kaçırdığımız fırsatlar yeniden karşımıza çıkabilir veya yanlış yaptığımız işleri düzeltme şansı elde edebiliriz.

Perşembe günü Ay Terazi burcunda güne uyanırken neşeli, sosyal ve dengeli bir enerjiyle güne başlayabiliriz. Radikal değişikliklere veya lüks alışverişlere olan yatkınlığımız ortaya çıkabilir. Bugün bunları yapmamaya dikkat etmeliyiz.

Cuma günü Ay ve Jüpiter’in yakınlığı bizi aşk ve ilişkiler anlamında aktif hale getirirken ani kararlardan uzak durmalıyız. Ani kararlarla aksiyona geçmek ve uçlarda kararlar vermek gibi düşünceler gün içerisinde etkin olabilir. Bugün ilişkilerde dengede kalmak çok önemli, dikkat!

Cumartesi günü Venüs burç değiştirerek Aslan burcuna geçiyor. Venüs, Aslan'dayken gösterişli olmak, ön plana çıkmak, abartılı giyim veya makyaj gibi konular ön plana çıkarken sevildiğimizi ve beğenildiğimizi hissetmek isteyeceğiz. Öğleye kadar boşlukta olan ay, öğleden sonra Akrep burcuna geçiş yaparak sezgiselliğimizi ve derinleşme istediğimizi artırıyor.

Pazar günü Merkür ile Güneş birlikte hareket ederken Ay’ın da Akrep burcunda ilerlemesi araştırma yapmak, detaylara inmek ve potansiyelimizi ortaya çıkarmak için adeta birlikte hareket ediyorlar. İşleri sistematik bir şekilde yapmak ve planlamak bugün daha kolay görünüyor.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Dost burcunuzda gerçekleşen bu yeniay ile aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler ve hayattan keyif aldığınız konuları sorgulayabilir, bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kalbi boş olanlar hayatlarının aşkıyla karşılaşabileceği gibi çocuk isteyenler ise oldukça elverişli bir döneme adım atacaklar. Sağlam ve güçlü bir Güneş tutulması, sizi bu konularda etkileyecek. Haftanın ilerleyen günlerinde disiplinli, yoğun ve düzenli bir şekilde çalışabilir, sağlığınız ile ilgilenebilirsiniz. Çözemediğiniz bir konu veya çare bulamadığınız bir hastalığınız varsa karşınıza bunlarla ilgili güzel çözümler çıkabilir. Kaybettiğiniz herhangi bir eşyanızı da bulabilirsiniz. İkili ilişkiler, eş veya ortaklık ilişkileri gündeminizde yer alırken bu ay günlük temponuz bir hayli yoğunlaştığını gözlemleyebilirsiniz. Yeni bir sistem kurabilir, düzeninizi geliştirebilir veya sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta içi sosyalleşmek, eşiniz veya partnerinizle romantik planlar yapmak ve bu konularla ilgili ani kararlar almaya açık olabilirsiniz. İlişkilerde dengede kalmalı ve abartıdan uzak durmalısınız. Hafta sonu Venüs’ün de dost burcunuz Aslan’a geçmesi ile birlikte aşk ve ilişkileriniz bir hayli hızlanıyor. Hayattan daha çok keyif aldığınızı ve yaşadığınızı hissedeceğiniz günler kapıda! İşlerinizi sistematik bir şekilde planlı yapmaya devam etmeniz durumunda potansiyelinizi daha çok ortaya çıkarabilir ve parlayabilirsiniz sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Ev, aile, yuva veya gayrimenkul konularında gerçekleşecek olan bu yeni ay, bu konularda güçlü bir başlangıca ifade ediyor. Ev almak, yuva kurmak, baba veya aile büyükleri ile ilgili yeni bir gelişmeye şahit olmak gibi düşünebilirsiniz. Uzun süreli ve güçlü bir başlangıç yapacağınız bu konular, hayatınızda kalıcı olacak. Beklemediğiniz bir anda, tamda olması gereken zamanda elinize fırsatın geçmesi ile birlikte hayallerinize bir adım daha yaklaştığınızı gözlemleyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde aşk, ilişkiler veya çocuklar ile ilgili konular gündeminizde yer alırken enerjiler de son derece destekleyici görünüyor. Ebeveyn Boğalar, çocukları ile ilgili bir gelişmeye veya habere şahit olurken, kalbi boş olanlar ise geçmişteki ilişkilerinden bazı haberler alabilir. Hafta ortasından itibaren bu konuların daha da gündeminizde yer aldığını, enerjinizin bir hayli yükseldiğini ve hayattan daha çok zevk aldığınızı görebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boşunca oldukça motive, hırslı, çalışkan ve kendinizi bir hayli enerjik hissedebilirsiniz. Yeni bir beslenme düzenine geçmek, spora başlamak ve hobilerinize zaman ayırmak için gayet elverişli bir ay sizleri bekliyor. Haftanın ilerleyen günlerinde günlük angarya işleriniz yoğunlaşsa bile oldukça uzlaşmacı ve diplomatik bir dil ile iş ilişkilerinizi yoluna koyabilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkiler, partner veya ortaklık ilişkileri ön plana çıkarken Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile birlikte evinizi dekore etmek, gerekli tadilatları yapmak ve yenilemek gibi bir motivasyona bürünebilirsiniz. Son derece elverişli görünüyor, rahatça evinizi dekore edebilirsiniz sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Dost burcunuz Aslan burcundaki yeniay ile kardeşler, iletişim, yakın seyahatler, anlaşmalar, imzalar, kontratlar ve eğitim gibi konularda önünüze yepyeni bir sayfa açılıyor sevgili İkizler. Yeni bir eğitime, işe başlayabilir veya seyahate çıkabilirsiniz. Bu konularda oldukça kalıcı, sağlam ve güçlü başlangıçlar yapacaksınız. Hayatınızın bundan sonrasını şekillendirmenizde size bir başlangıç olacağa benziyor. Tam da istediğiniz bir zamanda gelecek olan bu yenilik, enerjinizi bir hayli yükseltecek. Partneriniz, çocuklarınız veya eşinizden de bir hayli destek göreceksiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün retroda olduğunu hesaba katarsak, bu hafta ev ve aile konuları hakkında geçmişten gelen bazı konuların yeniden açıldığına ve bir şekilde çözümlendiğine şahit olabilirsiniz. Örneğin evde kaybettiğiniz bir eşyanızı bulabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ev, aile veya gayrimenkul konularında oldukça çalışkan, sistemli ve düzenli bir ruh haline bürünebilir, bu ayı ev konuları odaklı geçirebilirsiniz. Spor yapmak, sosyalleşmek, bol bol iletişim kurmak ve arkadaşlarınızla sosyalleşmek de haftanın diğer konuları arasında yer alıyor. Harcamalarınıza ve bütçenize dikkat etmenizde fayda var. Hafta sonu kendinize bakım yapmak, ev işleri ile uğraşmak ve detox için son derece elverişli görünüyor. Kendinize zaman ayırmalı ve bol bol dinlenmelisiniz sevgili İkizler. Venüs'ün dost burcunuz Aslan'a geçmesi ile kardeşler, yakın çevre ve kısa seyahatleriniz konusunda oldukça şanslı bir döneme adım atabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Maddi ve manevi konular alanınızda son derece kuvvetli yaşayacağınız bu yeniay ile mali konularda yeni başlangıçlar ve adımlar atabilirsiniz. İş yerinizde terfi edebilir veya iş değiştirerek yüksek ücretli bir işe başlayabilirsiniz. İş ve kariyer odaklı gelir artışına benzeyen bu Güneş tutulması ile bir hayli rahatlayacağa benziyorsunuz. İletişim, haberleşme ve kısa seyahatler gündeminizde yer alırken, geçmişten gelen anlaşmazlıkları ve küslükleri gidermek için şanslar elde edebilirsiniz. Güneş’in de Başak burcuna geçmesi ile bu ay bol bol iletişim, seyahat ve kardeş konuları gündeminizde yer alabilir. Çeşitli anlaşmalar ve karlı imzalar da atabilirsiniz. Daha düzenli ve sistematik hareket etmek kolaylaşacaktır. Ev, aile ve yuva konuları gündeminizde yer alırken ev için çeşitli alışveriş yapabilir ve evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Aile bağlarını kuvvetlendirmek için aile ziyaretleri oldukça faydalı görünüyor. Yakınlarınızı arayıp sorabilir, vefa borcunuzu ödeyebilirsiniz. Hafta sonu Venüs burç değiştirerek Aslan burcuna geçiyor. Maddi ve manevi değerler alanınızda etkili olacak Venüs, mali kazançlar sağlayabileceği gibi gizli kalmış sıkıntılarınızı da şifalandırabilir. Ayrıca aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobiler de bu hafta sonu sizi meşgul ederken enerjinizi de bir hayli yükseltecek sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya burcunuzdaki yılın en çok ses getirecek Güneş tutulması ile başlıyoruz. Kendinizi ortaya koymak, ön plana çıkmak, lüks ihtiyaçlar, kişisel bakım, dış görünüşü değiştirme gibi konular gündeminizde yer alabilir. Başarmak istedikleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda hareket etmek için gerekli motivasyon ve enerjiye sahip hissedebilirsiniz. Öte yandan aşk, çocuklar, hobiler ve spor gibi keyif veren konular da neşenizi bir hayli yerine getirecek. Kısacası bu Güneş tutulması en çok size yarayacak ve geliştirecek sevgili Aslanlar. Hayatınızın bundan sonrasında yapacağınız işler oldukça kalıcı ve sağlam olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe ve mali konular gündeminizde yer alırken, alacaklı olduğunuz paraları tahsil edebilirsiniz. Merkür’ün retroda oluşu, sizin para konularınız hakkında geçmişte kalan sorunları çözmek için çalışıyor adeta. Aynı zamanda ödemelerinizi veya kredilerinizi yeniden yapılandırma şansına da sahip olabileceksiniz. Güneş’in de Başak burcuna geçerek sizin para konularınızda ilerliyor oluşu, size maddi kaynaklar konusunda çeşitli fırsatlar sunabilir. Bu hafta hedeflerinize odaklanmalı ve var gücünüzle hedefe kitlenerek çalışırsanız oldukça avantajlı çıkacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde kısa seyahatler, bol haberleşme ve kardeşler konusu gündeminizde yer alabilir. Diplomatik ve uzlaşmacı tavrınızla olayları lehinize çevirebilirsiniz. Ani kararlar almamaya dikkat edin. Hafta sonu ev ve aile konuları gündeminizde yer alırken evde vakit geçirmek ve dinlenmek size oldukça iyi gelecek. Kendinize, evinize ve köklerinize odaklanabilir, hayatınızı gözden geçirerek rehabilite olabilirsiniz. Bir nevi iç hesaplaşma gibi bu hafta sonunu daha dingin geçirmenizde fayda var sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Bilinçaltı, gizli kalmış korkular, rüyalar ve gizli düşmanlar ile ilgili konularda şifalanma; bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün retroda olması enerjinizi biraz düşürse de bu Güneş tutulması enerjinizi bir nebze yükseltecek. Gizli kalmış korkular veya düşmanlar ile yüzleşebilir, rahatlayabilirsiniz. Hayatınızı bundan sonra şekillendirirken daha farkında ve bilinçli olarak doğru insanlarla yolunuza devam etmenizde kalıcı değişimler yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yarım kalmış veya geçmişte çözülememiş mevzularınız ile ilgilenebilir, kaybettiğiniz bir eşyanızı bulabilirsiniz. Öte yandan iletişim konularına dikkat etmeli, kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Sinirlerinizin de hassaslaşması, alınganlığınızı artırabilir, her şeyin fazla üzerinde durmayın. Çarşamba günü Güneş sizin burcunuza geçiyor. Tüm Başakların yaş gününü kutlarım, yeni yaşınızda her şey gönlünüzce olsun. Retro olsa bile bu ay kendinizi ortaya koymak, çalışkan ve disiplinli iradenizi yitirmeden ilerlemek adına daha rahat hareket edebileceksiniz. Tamamlanmamış, yanlış yapılmış veya eksik yapılmış bazı projeler karşınıza gelebileceği gibi düzeltme fırsatlarını da kolay elde edebileceksiniz.  Bütçe, finans ve harcamalar gündeminizde yer alırken bu konularda ani kararlar vermemeye dikkat etmelisiniz. Aşk ve ilişkilerde uçlarda hareket etmek ve radikal kararlar almak da gündeminizde yer alabilir, dikkatli olun. Hafta sonu kısa seyahatler, küçük çaplı tatiller, kardeşler ve sosyallik ön plana çıkarken sezgilerinizin daha da kuvvetlenmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz. Araştırma yapmak, detayları gözden geçirmek ve sistematik bir şekilde ilerlemek adına güzel enerjiler devrede görünüyor. Partneriniz veya eşinizle fikir alışverişlerinde bulunabilir, bakış açınızı genişletebilirsiniz sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Dost burcunuzda gerçekleşen bu yeniay ile hayatınıza yenilikleri, olmaz dediğiniz mucizeleri ve yeni sosyal çevreleri çekebilirsiniz. Bakış açınızın değişeceği ve hayatınızın geri kalanını daha farklı ve istikrarlı yönde geçireceğiniz ikinci dilim de başlıyor diyebiliriz. Yeni yatırımlar yapmak, hayır kuruluşlarında gönüllü çalışmak ve özellikle de muhtaç insanlara daha fazla faydalı olmak adına araştırmalar yapabilir, manevi yönünüzü zenginleştirebilirsiniz.  Hayattan daha keyif almak ve kendinizi bir revizyondan geçirmek adına bu yeniay size çok iyi gelecek. Kalıcı ve sağlam kararların alınacağı bu yeniay ile değişim kaçınılmaz görünüyor, yeter ki egonuzu dengede tutun… Haftanın ilerleyen günlerinde yalnız kalmak, düşünmek ve iç hesaplaşmalar yapmak isteyebilir, kendinizi dinleyerek daha sağlıklı kararlar almak isteyebilirsiniz. Haliyle gizli kalmış korkular, öfkeler ve sıkıntılarla yüzleşmek için bireysel hareket etmek isteyebilirsiniz. Hafta ortası Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile birlikte bu ay daha çok inziva, şifalanma, bol bol araştırma yapma ve bir nevi kendinizi keşfetmek adına içsel yolculuğunuza çıkabilirsiniz. Şarj olmak olarak değerlendireceğiniz bu ay da, gizli kalmış birçok yönünüzü keşfedebilirsiniz. Neleri yanlış yaptınız ve düzeltmelisiniz gibi sorularla zihniniz meşgul olabilir. Akabinde enerjinizin yükseldiğini, daha sağlıklı kararlar alabildiğinizi görüp motive olabilirsiniz. Bu hafta alışveriş, güzellik, estetik ve sosyalleşme arzunuz yükselirken harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Dengede kalmak çok önemli. Ayrıca artan iştahınıza da dur demenizde fayda var. Hafta sonu bütçe ve finans konuları ile ilgilenebilir, gelir gider dengenizi gözden geçirebilir ve maneviyatınızı güçlendirmek için çeşitli ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz sevgili Teraziler. Bunun yanı sıra ev işleri, günlük angaryalar ve akabinde kişisel bakım için verimli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. İş, kariyer, statü veya aile büyükleri ile ilgili konularda yaşayacağınız bu yeni ay ile iş hayatınızın bundan sonrası köklü değişime uğrayabilir. Etkilerini bir kaç ay içinde gösterecek olan bu tutulma, hayatınızdaki değişikliklerin kalıcı ve sağlam olacağını da ayrıca vurguluyor. Terfi edebilir, yüklü bir gelir elde edebilir veya statünüzde köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz. Her zamanki gibi sezgileriniz size hangi yoldan gitmeniz gerektiğini güçlü bir şekilde fısıldayacak. Haftanın ilerleyen günlerinde bu pozitif tutulmanın da etkisiyle sosyalleşmek, belki kutlamalar yapmak ve eğlenmek gibi hareketli günler sizleri bekliyor. Geçmişten gelen arkadaşlarınız ile karşılaşabilir veya uzun zamandır görüşmediklerinizle sosyalleşebilirsiniz. Hafta ortası Güneş Başak burcuna geçiş yaparak sizi oldukça sosyal, neşeli, enerjik ve umut dolu bir aya adeta davet ediyor. Çok iyi değerlendirmeli ve enerji toplamalısınız. Merkür’ün de Başak burcunda ve retroda olduğunu düşünecek olursak kaçırdığınız avantajları yeniden elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizden karlı faydalar sağlayabilirsiniz. Ayrıca kendinizi dinlemek, bilinçaltınızdaki mevzuları gözden geçirmek ve şifalanmak adına da verimli bir hafta geçirebilirsiniz. İç sesiniz bu hafta çok yükselecek. Ani kararlar vermek veya radikal değişiklikler yapmak için biraz daha beklemelisiniz. Hafta sonu Venüs’ün de kariyer alanınıza geçiş yapması ile birlikte üstlerinizle iyi geçineceğiniz, onlardan güzel imkânlar göreceğiniz bir aya da adım atmış bulunuyorsunuz. Çeşitli iş ve kariyer fırsatları da karşınıza çıkabilir, iyi değerlendirin sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Dost burcunuzda gerçekleşen bu yeniay ile yeni bir eğitim, yurt dışı seyahatler, yabancılar ile ilgili konular, size vizyon katacak yeni konular gündeminizde yer alırken, yapacağınız değişim köklü ve kalıcı olacak. Uzun zamandır burcunuzda yer alan Satürn’ün de etkisiyle bu değişime artık hazır olduğunuzu bir kez daha görebilirsiniz. Alacağınız karar ne olursa olsun hayatınızın bundan sonrasını bir hayli etkileyecek ve hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Bu Güneş tutulmasının etkilerini birkaç ay içinde net bir şekilde hayatınızda gözlemleyebilirsiniz. Merkür’ün Retro da oluşu işinizi ve kariyerinizi gözden geçirmenizi, neleri eksik veya yanlış yaptınız gibi soruları önünüze getirebilir. Yanlışları düzeltmek için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Hafta ortası Güneş Başak burcuna geçerek size iş, aile büyükleri ve statü konularında size çeşitli fırsatlar sunacak. Bu konularda ince eleyip sık dokuyarak tüm detayları gözden geçirmelisiniz. Yeni iş veya ev fırsatları karşınıza çıkabileceği gibi önceden kaybettiğiniz veya kaçırdığınız teklifler de yeniden gündeminize gelebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek, arkadaşlarınızla görüşmek, dertleşmek ve eğlenmek adına oldukça hareketli geçebilir. Hayatınızdaki aşk ve ilişkiler ile ilgili konular da aktif hale gelirken ani kararlardan uzak durmalısınız. İlişkilerde dengede kalmak çok önemli, duygusal reaksiyonlara dikkat edin! Hafta sonu Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile yeniayın gündeminize getireceği konularda size güzel fırsatlar sunacak olan Venüs, neşenizi daha da artıracak. Yabancılarla ilişkiler, bürokratik durumlar ve yeni ülkeler gündeminizde yer alabilir. Yay olarak size keyif veren bu konular yaşam enerjinizi de bir hayli yükseltecektir.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya, Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Hayatınızın bundan sonrasını bir hayli etkileyecek olan bu yeniay sizin miras, ortak kazançlar, gelirler ve mahkeme davaları gibi konularda bir hayli etkili olacak. Bu yeni ay akabinde sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Yeni bir yatırım yapmak, borçlarınızı kapatmak, mülk almak veya gizli korkularınızla yüzleşmek adına oldukça verimli bir döneme adım atabilirsiniz. Bu tutulmaya Satürn ve Uranüs de eşlik edeceği için kalıcı kararlar almak adına rahat hareket edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ticaret, lojistik, uzaklarla iletişim veya mahkeme kararları gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Merkür’ün sizin bu konularınızda retroda oluşu gözden kaçırdığınız konuları veya kaybettiğiniz fırsatları yeniden önünüze getirebilir. İletişime, mail trafiğine ve yazışmalarınızı yeniden kontrol etmenizde fayda var. Aksaklıklar yaşanabilir. Güneş’in Çarşamba günü Başak burcuna geçmesi ile enerjiniz bir hayli yükseliyor. Bu ay ticaret veya yabancılarla yapacağınız işler konusunda daha verimli bir ay geçirmeniz sizin önünüze çeşitli fırsatlar gelebilir, iyi değerlendirin derim. Aklınızla mantığınızı daha paralel kullanarak başarılı kararlar verebilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşmek, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve eğlenmek adına oldukça verimli görünüyor. Ayrıca Venüs’ün de Aslan burcuna geçmesi ile maddi kazançlar ve ortak yatırımlar anlamında parlak bir döneme adım atabilirsiniz sevgili Oğlaklar. Eşinizin kazancında artış veya ailenizden size maddi faydalar gelebilir.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Karşıt burcunuzda yaşanacak olan bu yeni ay sizin evlilik veya ortaklık gibi konularınızda son derece etkili olacak. Evlenme veya ortaklık kurma kararı alabileceğiniz gibi sorunlu giden bir birlikteliğinizi de sonlandırabilirsiniz. Alacağınız bu karar, hayatınızın bundan sonrasını bir hayli etkileyecek. Satürn ve Uranüs’ün de eşlik ettiği bu tutulmayla kalıcı ve sağlam kararlar alacaksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe, finans ve ortak kazançlar gibi konularda gündeminizde yer alırken, Merkür’ün de Retro etkisiyle uzun zamandır beklediğiniz veya unuttuğunuz bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Çarşamba günü, Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile birlikte ortak kazanç, miraslar, eşinizin veya ortağınızın geliri gibi konularda parlak bir döneme de işaret ediyor. Enerjiniz, hayata bakış açınız ve uzaklarla olan iletişiminiz bu hafta artıyor. İlişkilerinizde diplomatik ve uzlaşmacı tavrınızla işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Ayrıca aşk ve ilişkiler konusunda da ani ve radikal kararlar almaya enerjiler yatkın görünüyor, dikkatli olmalısınız. Hafta sonu aile büyükleri ile bir arada olabilir, onları ziyaret ederek manevi bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Ayrıca Venüs’ün de Aslan burcuna geçmesi ile birlikte eş ve ortaklık konularında olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir döneme adım atıyorsunuz sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya Aslan burcundaki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Hayatınızın bundan sonrasını bir hayli etkileyecek olan bu yeniay sizin günlük rutin, sağlık, düzen, yeni bir beslenme şekli ve iş ortamı gibi konularınızı içeriyor. Yeni bir çalışma ortamına geçebilir, iş yapış şeklinizi değiştirebilir, sağlık ve şifa konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Maddi kazançları da beraberinde getirecek olan bu yeniay enerjinizi bir hayli yükseltiyor. Yapacağınız yenilik köklü ve kalıcı olacak. Merkür’ün retroda oluşu ikili ilişkilerinizde çözülememiş sorunları açıklığa kavuşturmak için yeniden gündeme getirebilir. Bu hafta detayları incelemek ve mantıklı kararlar almak adına desteklendiğiniz için sorunları çözmek için birebir görünüyor.  Hafta ortası Güneş’in Başak burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki ay evlilik, ortaklık gibi konular için parlak bir dönemin başlayacağını da anlatıyor. Aklınızda planladığınız bir iş ortaklığı varsa harekete geçmek için bu bir ayı değerlendirebilirsiniz.  Haftanın ilerleyen günlerinde harcamalarınızı gözden geçirebilir, borçlarınızı yeniden yapılandırabilir ve kredileri inceleyebilirsiniz. Bu konularla ilgili ani ve radikal kararlar almamalı, lükse yönelik harcamaları yaparken temkinli olmalısınız. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Uzak yolculuklar, yabancılarla iletişim ve haberleşme gündeminizde yer alabilir. Sezgileriniz bir hayli yüksek olacak. Detaylı araştırma yapmak için oldukça verimli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Venüs, Cumartesi günü Aslan burcuna geçerek sizin günlük rutininiz, sağlığınız ve hizmet alanınız ile ilgili konularda oldukça şanslı bir döneme adım atacağınızı anlatıyor sevgili Balıklar. İyi değerlendirin!

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.