Bu hafta kendimizi biraz kısıtlanmış ve duygusal olarak engellenmiş hissedebiliriz. İlerleyen saatlerde işlere sarılmak ve disipline olmak için oldukça elverişli görünüyor. 20 Mart’ta Güneş, Koç burcuna geçiş yapıyor. Tüm Koç’ların doğum günü kutlu olsun! İş bitici, atik, başlatan bir enerji devrede olacak ve astroloji takvimine göre baharı karşılayacağız. Haftanın ilerleyen günlerinde içe dönük, yer yer karamsar bir enerjide olabiliriz. Bu hafta enerjiler biraz zor görünüyor.  Ay, haftanın ortasına kadar Oğlak burcunda olacağı için sorumluluklarımızın bilincinde ve mücadeleci bir hafta içerisinde olacağız.

Hafta sonu ise tam tersine duygular ön planda olacak. Şifalanmak, dinlemek ve manevi anlamda değer kazanmak ön planda olacak. Pazar gününe dikkat etmekte fayda var. Sıra dışı düşünebilir, radikal kararlar alabiliriz. Düşündüklerimizi özgürce ifade etmekten çekinmeyeceğiz.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:


Öncelikle tüm Koç’ların doğum gününü kutluyorum! Bu yıl her şey gönlünüzce olsun. Haftaya sorumluluklarınızın bilincinde, ciddi, biraz da karamsar başlayabilirsiniz. Her sorumluluğunuzu bir iş olarak görebilirsiniz, bu da sizi biraz sıkabilir. Bu hafta biraz gergin enerjiler mevcut açıkçası… bu hafta kariyerinizde ön plana çıkmak, atakta bulunmak veya kendinizi ispatlamak isteyebilirsiniz lakin ufak bir es vermenizde fayda var derim. Çabuk gerilmeniz söz konusu… Her zamanki stratejinizi korumalı ve o yolda ilerlemelisiniz. Yeni şeyler denemek için bu hafta çok uygun görünmüyor. Öte yandan ikili ilişkilerinizdeki sıra dışı değişim de tüm hızıyla devam ediyor. İletişiminizde farklı yollar deneyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek isteyebilir, arkadaşlarınızla eğlenmek isteyebilirsiniz. Motivasyonunuzu yükseltmek için size çok iyi gelecektir. Hafta sonu kendinizi dinlemek, iç dünyanıza çekilmek, yardımlaşmak, meditasyon çalışmaları yapmak ve şifalanmak için oldukça faydalı olabilir. Pazar günü ise sıra dışı düşünebilir ve kendiniz ile ilgili radikal kararlar alabilirsiniz sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya maddi konularda sorumluluk alarak başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Bütçe ve finans konularında ciddi işler sizleri bekliyor olabilir. Mars’ın da Boğa’da ki seyahati sizi daha da hırslandırabilir. Çok inatçı olmaktan uzak durmalısınız. Sıra dışı fikirleriniz ile yeni uygulamaları hayata geçirme fikirleri aklınıza gelebilir. Hafta geneli biraz gergin görünüyor. Ani çıkışlardan ve kalp kırmaktan uzak durmanızda fayda var. Bir yanınız düşündüklerinizi içinize atarken diğer yanınız öfkenizi dışa vurmak isteyebilir; arada kalabilirsiniz. Sakinliğinizi bu hafta bilhassa siz korumalısınız. Hafta ortasında kariyeriniz ile ilgili bazı dönüşüm/değişim fikirleri aklınızda canlanabilir, biraz soğuk ve mesafeli davranabilirsiniz. Fikir konusunda arkadaşlarınızdan ilham alabilir, sanat ile uğraşıyor iseniz hayal kurarak görsel zekânızdan faydalanabilirsiniz. Hafta sonu nefes almak, haftanın gerginliğini atmak, iyi beslenmek, arkadaşlarınızla sosyalleşmek için oldukça elverişli olabilir. Kendinizi dinleyin ve iç sesiniz ne istiyorsa kulak verin. Pazar günü bilinçaltınız size sıra dışı fikirler verebilir ve radikal kararlar aldırabilir sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya ikili ilişkilerde oldukça ciddi ve biraz da sorumluluk alarak başlıyorsunuz sevgili İkizler. Ortaklık, partner ve ya eş ilişkilerinizde karamsar bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Bu hafta enerjiler biraz gergin olacağı için bu bakış açısına saplanıp kalmamanızda yarar var Ortak kazançlar, finans ve bütçe konularında biraz agresifleşebilirsiniz. Mantığınız ile duygularınız ters düşebilir, bu da sizi gerebilir. Sezgilerinizi pasif agresif olmaktansa iş bitici olmak yönünde kullanmanızda büyük yarar var. Hafta ortası ilişkiler iyice gerilebilir, siz de soğuk ve mesafeli davranabilirsiniz. İşinize odaklanmakta ve kimseye bulaşmamanızda fayda var. Perşembe’den itibaren gökyüzü biraz daha yumuşuyor ve yüzünüzü gülmeye başlıyor. Uzak çevreler ile iletişim, medya,  uzak seyahatler, yurt dışı ve ya yabancılar ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sevgiliniz veya çocuklarınız ile birlikte seyahat planları yapabilirisiniz. Hafta sonu hayatınızı ile ilgili hayaller kurmak, geleceğiniz planlamak gibi konularla meşgul olabilirsiniz. Pazar günü sosyalleşebilir, arkadaşlarınız ile vakit geçirebilir ve hiç olmadık bir anda sıra dışı fikirler edinebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden size radikal kararlar aldıracak kimseler olabilir, kulak verebilirsiniz sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya günlük rutin, angaryalar, sağlık ve hizmet alanınız gibi konularla bir hayli meşgul başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Açıkçası size bu konularda ciddi sorumluluklar veriliyor diyebilirim. Haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkileriniz ön plana çıkarken, sosyal çevrenizden de ilgili destekleri görebilirsiniz. Hafta genelinde sert enerjiler yaygın görünüyor. Duygularınız ile mantığınız genel olarak ters düşebilir. Yer yer soğuk ve mesafeli davranabilirsiniz; bilhassa üstlerinizle ikili ilişkilerinizde… Hafta ortasından itibaren gökyüzü biraz daha yumuşamaya başlayacak. Perşembeden itibaren bütçe ve finans konuları ile daha ilgili ve başarılı olabilirsiniz. Ailenizden de maddi ve ya manevi destek görebilir, ev konusunda da yardım alabilirsiniz. Gayrimenkul işi ile uğraşanlar da güzel destekler alabilir. Hafta sonu seyahate çıkmak, yurt dışı ya da yabancılar ile iletişimde olmak gibi uzaklar ilginizi çekebilir, hayal kurabilir veya hep gitmeyi istediğiniz fakat ertelediğiniz bir seyahate çıkabilirsiniz. Pazar günü kariyeriniz ile ilgili sıra dışı fikirler akıl edebilir ve radikal kararlar alabilirsiniz sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya aklınız çocuklarınız, hayattan aldığınız keyif, hobileriniz, aşk ilişkileriniz ve ya partneriniz gibi konularda olabilir. Öte yandan keyif alamayabilir ve karamsar bir yapıda olabilirsiniz. Hafta ortasına kadar hayat size ciddi ve sorumluluklar silsilesi gibi soğuk görünebilir bu nedenle de insanlara karşı mesafeli davranabilirsiniz; çok normal. Gökyüzü bu hafta biraz gergin görünüyor. Mantığınız ile duygularınız ters düşebilir, iş yükünüz fazla gelebilir ve insanlar sizi anlamıyor gibi gelebilir. Tüm bu ufak tefek durumları yaşayabilirsiniz. Öte yandan Perşembe’den itibaren ikili ilişkileriniz canlanacak, kadın ve erkek iletişim trafiğiniz artacak, keyfiniz yeniden yerine gelecek sevgili Aslanlar. Kısa seyahatler, küçük çaplı organizasyonlar ve ya ikili ilişkilerde iletişim trafiği yoğunlaşabilir. Hafta sonu ise tembellik yapmak, hayal kurmak, bütçe yapmak, varsa mahkeme süreciniz gözden geçirmek için oldukça ideal görünüyor. Pazar günü ise yabancılar ve ya uzak seyahat planları ile ilgili sıra dışı fikirler düşünebilir, radikal kararlar alabilirsiniz sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya aklınız ev ve aile konuları ile başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Evinizde yapmanız gereken tadilat ve ya düzenlemeler varsa yapabilir, tadilat işleri varsa gerekli sorumlulukları üstelenebilirsiniz. Ailesi ile birlikte yaşayan Başaklar ise babaları ile olan ilişkilerine dikkat etsinler, babaları ile ilgili bir meselede bir sorumluluk alabilirler. Bu hafta enerjiler biraz sert görünüyor. Hayattan pek keyif alamayabilir, zorlanabilir, her zaman yaptığınız rutin işlerde bile aksilikler yaşayabilirsiniz. Öfkenizi belli etmemek için de çevrenize karşı soğuk ve mesafeli davranabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız zaman zaman ter düşebilir. Çevreniz tarafından da tuhaf algılanabilirsiniz. Bu durumun geçici olduğunu bilin ve sakinliğinizi lütfen koruyun. Perşembe’den itibaren enerjiler biraz daha düzelecek. Böylece işlerinizi toparlayabilir ve haftayı düzgün bir şekilde kapatabilirsiniz. Hafta sonu eşiniz veya partneriniz ile birlikte vakit geçirebilir, bol bol dinlenebilir ve hayal kurabilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirmek size çok iyi gelecek. Pazar günü ailenizin de desteği ile ortak bütçe ve finans konularında sıra dışı fikirler aklınıza gelebilir ve radikal kararlar alabilirsiniz sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya yakın çevreniz, iletişim, kardeşler, eğitim ve kısa seyahatler gibi konular ile meşgul başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Bu hafta kişiler karşı soğuk ve mesafeli bir tavır sergileyebilirsiniz zira aklınız ile duygularınız ters düşebilir. Bir yanınız olaylara duygusal yaklaşmak isterken diğer yanınız somut ve gerçekçi olmak konusunda ısrarcı davranıyor. Bu da sizi ister istemez gerginleştiriyor. Gökyüzü genel olarak bu hafta biraz gergin olacak. Perşembe’den itibaren bulutların biraz dağılacağınız ön görecek olursak biraz nefes alıyorsunuz. Spor yapabilir, hobilerinize yönelebilir, varsa partneriniz ile vakit geçirebilirsiniz. Venüs retrosunu göz önünde bulundurursak hayattan fazla zevk alamıyorsanız bu durumu fazla büyütmeyin, 16 Nisan’dan sonran eski halinize döneceksiniz. Cuma günü bir nebze olsun enerjiler daha parlak görünüyor. İster evde vakit geçirin ister dışarıda, oldukça keyifli zaman geçireceğe beziyorsunuz. Hafta sonu rutin düzeninize yönelebilir ve ya hayallerinizdeki düzeni kurmak için planlar yapabilirsiniz. Hayalinizdeki gibi bir ev, araba, beslenme düzeni ve ya yaşam biçimi gibi… Pazar günü ise eş, partner ve ya ortaklık konularında yakın çevrenizden birinin desteği ile sıra dışı düşünebilir ve radikal kararlar alabilirsiniz sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya aklınız para, bütçe, finans gibi maddi ve manevi konularda başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Bu konularda sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir ve ummadığınız geliri elde edebilirsiniz. Gerçi bazılarınızın uzun zamandır almayı beklediği paralar vardı, sonunda onları bu hafta alacaklar. Hafta genelinde sert enerjiler mevcut. Akrepler kriz yönetiminde uzman oldukları için en az zorlanacak olan yine Akrepler olacak. İşinizde bazı aksaklıklar, sağlığınızda bir takım bozukluklar ve ya ufak tefek sakarlıklar olabilir. Aklınız ile duygularınız ters düşebilir, gerilebilirsiniz. İnsanlara karşı soğuk ve mesafeli olabilir, iletişimize bunu yansıtabilirsiniz. Kişilerle olan diyaloglarınızın ve çıkarlarınızın etkilenmesini istemiyorsanız bu durumu çok iyi yönetmelisiniz. İşinizde beklenmedik işler ve extra sorumluluklar çıkabilir. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin, rahatlamak için ne gerekiyorsa yapın derim. Perşembe’den sonra enerjiler biraz daha yumuşayacak. Evde vakit geçirmek ve dinlenmek size çok iyi gelecek. İç sesinizi dinlemek ve meditasyon gibi ruhsal çalışmalar yapmak sinirlerinizi büyük ölçüde dinlendirecektir. Hafta sonu sezgileriniz çok kuvvetli olacağından olayları çok önceden hissedecek, olası tehlikeleri ve haberleri öncesinden sezebileceksiniz. Çocuklarınızla ve ya partnerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz. Pazar günü sezgileriniz size mevcut düzeniniz hakkında sıra dışı fikirler verebilir ve radikal kararlar alarak hayatınızda bir takım değişiklikler yaptırtabilir sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftanın yükü omuzlarınızda, biraz yorgun ve pazartesi sedromuna yatkın başlayabilirsiniz sevgili Yaylar. Aslında yaklaşık 2 yıldır Satürn ensenizde olduğundan bu duruma alışkınsınız. Bu hafta enerjiler biraz zor olacak. İş yükünüz, sorumluluklarınız ciddileşebilir. Bu nedenle ilişkilerinizde soğuk ve mesafeli olabilirsiniz. Duygularınız ile mantığınız ters düşebilir. İnsan ilişkilerinde ters düşüp kalp kırmaktansa işlerinize dört elle sarılıp hepsini rahatlıkla bitirebilirsiniz. Para konularında bu hafta bazı değişim ve dönüşüm yaşayabilirsiniz. Ailenizden destek alabilirsiniz. Kiminiz hobilerinden para kazanmak konusunda oldukça hırslı ve iddialı görünüyor. Yaratıcılığınız bu ay daha çok artacak ve fikirsel anlamda güzel işler başarabileceksiniz. Yalnız Venüs retrosu olmasa verim daha yüksek olabilirdi tabi ki... Perşembe’den itibaren gökyüzü biraz daha pozitife dönerek motivasyonunuzu yükseltecek. Haftayı daha verimli kapatabileceksiniz. Kısa seyahatler ve ya yakın çevreniz ile sosyalleşmek için son derece ideal görünüyor. Hafta sonunu evde geçirebilir ve ya ev/ aile konuları ile ilgilenebilirsiniz. Evinizi güzelleştirebilir, hasta bir kimse varsa şifalandırabilir ve ya ruhani rahatlama yöntemleri deneyerek hafta sonunuzu geçirebilirsiniz. Pazar günü hayattan zevk alma yollarınız ile ilgili sıra dışı düşünceler aklınıza gelebilir ve bu konuda radikal kararlar alarak özel hayatınızda bir takım değişikliklere gidebilirsiniz sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya enerjiniz biraz düşük, karamsar veya ciddi bir ruh hali ile başlayabilirsiniz sevgili Oğlaklar.     Bu hafta planladıklarınızı bir bir hayata dökme zamanı; gerek ev gerek ise kariyer konularında. Sorumluluk alıp harekete geçme zamanının geldiğini düşünebilirsiniz. Hafta ortasına kadar insanlara karşı soğuk ve mesafeli davranabilirsiniz. İşlerinize odaklanıp, kendinizi çevrenizden soyutlayabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyup motivasyonunuzu artıracak (spor gibi) faaliyetlere yönelebilirsiniz. Bu hafta gökyüzünde enerjiler biraz gergin görünüyor. Mantığınızla duygularınız arasında kalabilirsiniz; bilhassa ev ve aile konularında.  Bir tarafınız evde vakit geçirmek isterken bir yanınız kendini dışarı atmak isteyebilir. Eviniz ile ilgili herhangi bir tadilat veya değişiklik gibi işleri 16 Nisan sonrasına ertelemenizde fayda var. Ben size bu ay bol bol spor yapmanızı ve varsa biriken negatif enerjinizi sporla atarak deşarj olmanızı öneriyorum sevgili Oğlaklar. Perşembe gününden itibaren enerjiler biraz daha yumuşayacak. Sosyalleşmek, yakın çevrenizle iletişim kurmak veya eğlenmek için dışarı çıkmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu da kısa seyahatler düzenleyebilir ve ya yakın çevreniz ile ufak çaplı organizasyonlara dahil olabilirsiniz. Pazar günü içinizden bir his size ev veya aile konuları hakkında sıra dışı düşündürtüp radikal kararlar aldırtabilir sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya kendinizi kısıtlanmış ve ya duygusal olarak biraz engellenmiş başlayabilirsiniz sevgili Kovalar. Ciddiyet ve sorumluluklar sizi bekliyor olabilir. Bekleyen işlerinizi planlamak ve bir an önce başlamak için oldukça disiplinli bir hafta ve siz bu disipline sahip görünüyorsunuz. Hafta genelinde enerjiler biraz sert görünüyor. Duygularınız ile mantığınız ters düşebilir. Bir tarafınız sosyalleşmek isterken diğer tarafınız kabuğuna çekilip yalnız kalmak isteyebilir. İç sıkıntılarınız, korkularınız ve ya içsel dönüşümleriniz ile yüz yüze geleceğiniz bu hafta güçlü olmalısınız. Kendiniz ile çatışmayın, yüzleşin. Yakın çevrenizle de çatışmayın onlar size aynalık edecek, dikkate alın.  Bu hesaplaşmadan daha güçlü çıkın. Perşembe gününden itibaren enerjiniz yükselecek. Hayata bakış açınız daha pozitife ve iyimserliğe dönecek. Ev ve aile konuları ile ilgili ufak tefek pürüzler olabilir ama aşılamayacak şeyler değil, çok üzerinde durmayın.  Hafta sonu bütçe ve finans konuları ile ilgilenebilir, harcamalarınızı öngörebilir veya eve bir takım harcamalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü yakın çevreniz, kısa seyahatler veya yakınlarınızdan sıra dışı bir haber alabilirsiniz. Onlar size fikir verebilir ve radikal bir karar alarak arkadaşlarınıza haber verebilirsiniz sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya iş, statü ve kariyer konularında biraz kısıtlanmış veya sorumluluk almaya zorlanmış gibi başlayabilirsiniz sevgili Balıklar. Bu hafta ağır işleri yerine getirmek ve ya extra iş alıp tamamlamak için oldukça uygun bir hafta. Hafta biraz zor göründüğü için işlere odaklanıp bitirmekte fayda var. Güneş’in sizin burcunuzdan çıkıp 20 Mart’ta Koç burcuna geçmesi ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca maddi ve manevi konular gündeminizi oldukça meşgul edecek. Venüs retrosunun da burada yaşandığını düşünecek olursak bu sürecin çok da kolay olmayacağını, biraz uğraştıracağınız söylemek zorundayım. Arkadaş çevrenize karşı bu hafta oldukça soğuk ve mesafeli davranabilirsiniz. Bu geçici bir durum çok üzerinde durmayın. Bu süreçte kalp kırmayın ve alttan alın. Yapacağınız en güzel şey kendinizi işlere vermek ve iç dünyanızı güçlendirmek olacak. Yakın gördüğünüz kişilere kendinizi açabilirsiniz. Perşembe’den itibaren enerjiler biraz yumuşayacak. Sezgilerinize kulak verin ve içinizden ne geliyorsa onu yapın. Unutmayın, 12 burcun için en deneyimlisi ve tekamüllüsü sizsiniz! Bu durum hafta sonu için de geçerli. Enerjiniz bir hayli yükselecek. Ay, sizin burcunuzda olacak. Keyfiniz yerine gelecek. Hayalperest olabilir, gelecek planları yapabilir veya sinema gibi görsel hafıza ile ilgili işlerle hafta sonu meşgul olabilirsiniz. Pazar günü ise maddi ve manevi konularda sıra dışı düşünebilir ve radikal bir karar alabilirsiniz sevgili Balıklar.

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.