Haftaya Ay, Yay burcunda başlıyoruz. Merkür ile olan yakınlığı ise kararlarımızla duygularımızın orantılı olabileceğini, Mars’ın da desteği ile daha girişken davranabileceğimizi vurguluyor. Aklımıza koyduğumuzu icraata geçirmek, bugün daha kolay görünüyor. Ay, aynı zamanda Mars ile Plüton arasındaki rekabet enerjisini artırıyor. Zorlandığımız ne varsa üzerine gitmeli ve mücadeleci olmalıyız.

Salı gününe Ay, boşlukta uyanıyoruz. Konsantrasyonumuzu toplamak sabah saatlerinde zorlaşabilir. Öğleye doğru Oğlak burcuna geçen Ay, sorumluluk duygumuzu ve işlere karşı ciddiyetimizi artırıyor.  Karamsarlığa kapılmadan işlere yönelmekte fayda var zira Güneş, bugün Akrep burcunda son gün misafir olduğu için geçmişe karşı takıntı geliştirebiliriz. Lütfen bunun farkında olalım.

Çarşamba günü Güneş, Yay burcunda güne başlıyoruz. Tüm Yay’ların yeni yaşını kutlarım! Bir ay boyunca Yay burcunda ilerleyecek olan Güneş bizi iyimser, neşeli, atik ve sosyal yapacak. Eğitim, öğrenme ve araştırma arzusu yükselebileceği gibi uluslararası gelişmeler gündemimizde daha ön plana çıkabilir. Öte yandan Ay’ın, Plüton ile yakınlığı bugün kadın figürleri ile olan ilişkimize dikkat etmemizi vurguluyor. İletişimde zorluklara dikkat!

Perşembe günü Ay, Oğlak burcunda yolculuğuna devam ederken Uranüs ile zorlu açıda görünüyor. Duygularımızda dengesizlik veya duygusal anlamda karamsarlığa düşmek kolay olabilir. Bağımsız değişkenleri kontrol edememek bizi gerebilir. Günün enerjisi zorlayıcı görünüyor, akışta olmak zorlaşabilir. Sinirlerimizi yıpratmamaya özen gösterelim.

Cuma günü Ay, Kova burcunda güne başlıyoruz. Özgürlükçü, hümanist ve bağımsız davranmak isteyebileceğimiz bir gün geçirebiliriz. Ay’ın Jüpiter ile kare açısı ise bizi duygularımızı abartılı yaşamamıza neden olabilir. Karşımızdakiler de aynı şekilde hareket edebileceği için tepkisel davranabilir veya tepki alabiliriz. Kuralları yıkmak için pek uygun bir gün değil, abartılı davranışlarda uzak duralım.

Cumartesi günü Ay, Kova burcunda yolculuğuna devam ederken Venüs ile kare açı yapıyor. İlişkilerde ve harcamalarda olumsuz durumlar yaşanabilir, dikkat! Ay’ın Mars ile olan dost açısı ise özgürlüğü abartmamıza ve başımıza buyruk hareket etmemize neden olabilir. Öte yandan hareketli olmak, hızlı bir şekilde işleri bitirmek ve metabolizmayı hızlandırmak adına oldukça verimli bir gün geçirebiliriz.

Pazar günü Ay, boşlukta güne uyanıyoruz. Tembellik yapmak, dinlenmek ve evde vaki geçirmek adına oldukça muazzam bir gün. Akabinde Balık burcuna geçen Ay, Güneş ile kare açı yaparak bizi zorlayabilir. Otorite figürleri ve hayatımızdaki sorumluluklar bizi gerebilir. Duygusal olarak hassas bir gün geçirebiliriz, dolayısı ile izole olmak ve kendimizle baş başa kalmak isteyebiliriz. Rahatlayalım ve haftaya şarj olmuş bir şekilde başlayalım. Bugün herkes kafa dinlemek isteyebilir.

Hafta burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya oldukça enerjik, iyimser ve neşeli başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Uluslararası ilişkiler, uzak iletişim veya yüksek eğitim gibi konular gündeminizde yer alabilir. Üstlerinizle olan ikili ilişkilerinizde rekabet ortamlarına çekilebilirsiniz, dikkatli olun. İş, kariyer ve statü konuları ile zihniniz bir hayli meşgul olabilir. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederken karamsarlığa dikkat edin. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile bu ay enerjiniz, iyimserliğiniz ve girişkenliğiniz yükselirken vizyonunuzu genişletecek kişilerle tanışabilir veya yeni yerlere seyahat sıklığınız artabilir. Hayat görüşünüzü ve beklentilerinizi bu ay daha mercek altına alabilirsiniz. Daha çok okumak, araştırmak ve kendinizi geliştirmek adına isteğiniz yükselebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde iş ile ilgili konularda sizden bağımsız bazı değişiklikler veya beklenmedik durumlar yaşanabilir. Duygularınızda karamsarlığa daha çabuk düşebilirsiniz, dikkatli ve farkında olun. İşlerinizi yönetirken aldığınız kararların aniden olmamasına özen gösterin. Sosyalleşmek, yeni kişilerle tanışmak ve entelektüel sohbetler yapmak adına dışarı çıkma arzunuz yükselebilir. Bütçe ve harcamalarınıza dikkat etmeli, alışverişi fazla abartmamalısınız. Fazla sosyalleşmek size biraz masraf çıkarabilir. Hafta sonu devam eden bu etkilerle kendinizi abartılı davranış ve harcamalardan mutlaka uzak tutmalısınız. Öte yandan hareketli aktivitelere yönelmek ve stres atmak adına metabolizmanız oldukça hızlanıyor, iyi değerlendirin derim. Pazar günü tembellik yapmak ve evde vakit geçirerek kendinizi dinlemek adına daha elverişl görünüyor. Duygusal dengesizliklere açık bir gün olacağından geçmişe takılabilir veya izole olmak isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi olarak kendinizi rahatlatmanın yollarını keşfetmeli ve günü öyle kapatmalısınız sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya ortak kazançlar, bütçe ve harcamalar ile başlıyorsunuz sevgili Boğalar. İş yerinizde sizi zorlayan kişiler veya rekabete çekileceğiniz ortamlar oluşabilir. Zorlukların üzerine giderek yüzleşmenizde fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Ticaret, lojistik veya uzak çevrelerle ilişkileriniz artabilir, telefon trafiğiniz sıklaşabilir. Güneş, bu hafta Yay burcuna geçiş yaparak mali konularla, miras ortak kazanç veya eşinizin parası gibi konularla bu ay daha çok haşır neşir olacağınızı gösteriyor. Kira tahsilatları, mahkemeler ve krediler gündeminizde epey yer tutabilir. Uzak çevreler ve iletişim konusunda bazı dönüşümler yaşayabilirsiniz. Canınız biraz sıkılsa da sorunları aştığınızı gördükçe çözüm metotlarınızı geliştireceksiniz. Hafta sonu ev, aile ve statü konuları dikkat çekebilir. Anneniz ile olan iletişim artabilir. Hızlanan metabolizmanız ve artan enerjiniz ile meseleleri daha rahat halledebilirsiniz. Pazar günü gönlünüzce dinlenebilir, eğlenebilir veya çocuklarınızla vakit geçirebilirsiniz. Aile bağlarınız kuvvetlendirmek ve tembellik yapmak adına oldukça elverişli görünüyor. İştaha dikkat sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya son derece enerjik ve neşeli başlıyorsunuz sevgili İkizler. İkili ilişkiler, karşı cinsle iletişim ve haberleşme gündeminizde yer alabilir. Günlük rutininiz sizi biraz zorlayabilir ancak zorlandıkça sorunları hırsla aştığınızı görüp motive olacaksınız. Güneş bu hafta Yay burcuna geçerek ikili ilişkiler, ortaklık ve eş konularına ışık tutuyor. Bu ay ikili ilişkileriniz daha çok ön plana çıkabilir, daha flörtöz ve çekici olarak algılanabilirsiniz karşı cins tarafından. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, borçlar, krediler veya alacaklar ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Harcamalarınızı mercek altına alabilir, borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Karamsarlığa kapılmadan objektif bir kararlılıkla adımlarınızı atmanızda fayda var. Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. Uzak seyahatler veya uzaklardan gelen misafirler, yurt dışı ile iletişim gibi konular gündeminizde yer alabilir. Özgür hareket etmek, içinizden geldiği gibi davranmak isteyebilirsiniz. Asilik ile özgürlük arasındaki ince çizgiyi ayırt etmelisiniz zira herkes o ruh halinde olabilir. Size davranılmasını istemediğiniz şekilde karşınızdakine karşı da davranmayın, sınırlarınızı bilin. Pazar günü ev, aile ve statü konuları gündeminizde yer alabilir. Evde vakit geçirmek, anne veya baba ile ilgili konularla ilgilenmek ve duygusal olarak hassas bir gün geçirmek gündeminizde yer alan maddelerden görünüyor. bugünü rahatlamaya ve kafanızı boşaltmaya ayırın sevgili İkizler, beynini bugün daha az düşünsün.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya iş, sorumluluklar, günlük rutin veya sağlık konuları ile başlayabilirsiniz sevgili Yengeçler. İşlere bir an evvel başlamalı, Pazartesi sendromuna girmeden çıkmalısınız. Aşk, ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularda bazı zorlanmalar veya dönüşümler yaşanabilir. Canınızı sıkmayın ve sorunlarla yüzleşin, üstesinden gelebileceksiniz. Güneş bu hafta Yay burcuna geçerek iş yükünüze ve sağlığınız ile ilgili konulara ışık tutacak. Hasta olanlar bu ay şifalanabilir, iş ve hizmet alanı ile ilgili sorunlar yaşayanlar ise çözüme kavuşabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeme gelebilir. Özellikle hayatınızdaki kadın figürleri ile olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz, sizi zorlayabilirler.  Kariyerinizdeki iletişim diline, aldığınız sorumluluklara ve alacağınız insiyatife dikkat etmelisiniz. Her şeyi kontrol edemeyebilirsiniz ve bazı beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Akışta olun ve sinirlerinizi yıpratmayın. Ortak kazançlar, kiralar, mahkemeler ve borçlar gibi konularda daha özgür ve sıra dışı hareket etmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişiler de o ruh halinde olabilir o yüzden kararlarınızı ve adımlarınızı doğru hesaplamalı çok da aşırıya kaçmamalısınız. Hafta sonu maddi ve manevi değerlerinizi sorgulayacağınız ve biraz daha izole olmak isteyeceğiniz bir şekilde geçebilir. Yalnız kalmak, rahat düşünmek ve içinizden geldiği gibi hareket etmek isteyebilirsiniz. Pazar günü enerjiniz yükseliyor ve daha dışa dönük bir ruh haline bürünüyorsunuz. Tembellik yapmak, duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak ve ailenizle bir arada dışarıya çıkmak isteyebilirsiniz. Tatlı tüketiminiz artabilir, şekere dikkat sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya aşk, ilişkiler, hobiler, spor veya çocuklar ile ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Enerjik bir şekilde haftaya başlamak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için oldukça motive görünüyorsunuz.  Ayrıca Güneş, bu hafta dost burcunuz Yay burcuna geçiş yaparak aşk, ilişkiler, flört, çocuklar ve hayattan keyif aldığınız tüm hobilerinizi daha görünür kılıyor. Dilediğinizce size keyif veren faaliyetler hayatınızı renklendirebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde iş yoğunluğunuz artarken sorumluluklarınızın bilincinde oldukça ciddi bir tutum sergileyerek ilerliyorsunuz. İş, günlük rutin veya sağlık konularında uzun zamandır değişim ve dönüşümden geçtiğiniz için artık daha kolay adaptasyon sağlıyorsunuz. Yeter ki karamsarlığa kapılmadan sabırla akışta kalın. Hafta sonu ikili ilişkiler, eş ve ortaklık konuları gündeminizde yer alabilir. Özgürce hareket edip sıra dışı düşünerek ilişkilerinizi yönetmek isteyebilirsiniz. Unutmamalısınız ki karşı taraf da sizinle aynı düşüncede bireysel hareket edebilir. Abartılı davranışlardan uzak durmalı ve empati yeteneğinizi kaybetmemelisiniz. Ayrıca yükselen enerjinizle hareketli aktivitelere yönelebilir, metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Pazar günü biraz daha rahat ve melonkolik olmak adına izole geçirebilirsiniz. Evde film izlemek veya sinemaya gitmek yapılacaklar arasında olabilir. Dinlenmenize bakın sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Aileniz ile daha çok iletişimde veya evin ihtiyaçları ile daha çok ilgili olabilirsiniz. Ayrıca bu hafta Güneş, Yay burcuna geçiş yaparak önümüzdeki bir ay boyunca ev ve aile konularına ışık tutacak. Kiminiz taşınabilir, ev alma konusu gündeme gelebilir veya baba ile ilgili olumlu bir gelişme yaşayabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde aşk, ilişkiler, çocuklar veya hobiler gündeminizde yer alabilir. Yükselen enerjinizle sporda daha aktif olabilir, daha çok kalori yakabilirsiniz.  Ayıca bu konularda uzun zamandır yaşadığınız değişim ve dönüşüm sizi değiştirmiş ve güçlendirmiş olabilir. Kiminiz daha çok spora yöneldi ve bedenini iyileştirdi kiminiz ise çocuk konusuna eğildi ve ebeveyn ilişkisini geliştirdi. İlişkilerinde de epey uzun ve zorlu yoldan geçen Başaklar da oldu, olgunlaştınız. Bu hafta ilişkilerinizdeki kadın figürlerine dikkat edin. Sizi zorlayabilirler. Hafta sonuna doğru haftayı toparlıyor ve sıra dışı düşünme ve çalışma şeklinizle dikkat çekiyorsunuz. Düzeninizi değiştirebilir, her zaman yaptığınız işleri farklı yollardan bitirebilirsiniz. Siz yine de mevcut düzeni çok fazla zorlamayın zira çevrenizdekiler de sizi zorlayabilir. Hafta sonu ev işleri, sağlık, bakım ve güzellik gibi konularla meşgul olabilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz. Pazar günü eş, ilişkiler ve partner konuları ön plana çıkıyor. Akışta olun ve partnerinizle zıtlaşmayın. Bugün mükemmeliyetçi olmanıza gerek yok, bırakın su aksın ve yolunu bulsun. Duygusal yıpranmalara izin vermeyin sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya son derece enerjik ve iletişim odaklı başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Bol bol telefon görüşmeleri yapabilir, mail trafiğiniz yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca bu hafta Güneş’in dost burcunuz Yay burcuna geçmesi ile birlikte yakın çevre, kardeşler, iletişim ve kısa seyahatler gündeminizde bir ay boyunca yer tutabilir. Oldukça keyifli ve hareketli bir ay geçirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile ve gayrimenkul konuları ile meşgul olabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler ve ailedeki kadın figürleri ile bazı iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Anne ile olan ilişkinize daha çok dikkat edin.  Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. Aşk, ilişkiler, hobi ve çocuklar ile ilgili konularla ilgilenirken işleri bir an evvel toparlayıp özgür olma arzusunda olabilirsiniz. Hafta sonu devam eden bu etki ile çok da başınıza buyruk hareket etmemelisiniz zira kontrol edemediğiniz bazı bağımsız değişkenler olabilir. Karşınızdakiler de sizin gibi olabilir, kısacası kuralları yıkmak için pek uygun görünmüyor. Pazar günü dinlenmek, detoks yapmak, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek adına kendinize mutlaka zaman ayırmalısınız. Akışta olun ve bedeniniz size ne sinyaller veriyorsa kulak verin. Evde dinlenmek hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecektir sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya maddi ve manevi konular ile başlıyor, finansal mevzularla meşgul görünüyorsunuz sevgili Akrepler. Bütçe yapmak, harcamaları gözden geçirmek ve borçları yeniden yapılandırmak adına oldukça motive görünüyorsunuz. Ayrıca bu hafta Güneş, Yay burcuna geçiş yaparak bu ay parasal mevzularınıza ışık tutuyor. Gelirinizi artırabilir veya kazancınızı daha doğru değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iletişiminiz ve yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz artabilir. Kısa seyahatler, toplantılar ve iletişim sıklaşabilir, oldukça faal görünüyorsunuz. İletişim dilinize dikkat etmeli, bilhassa çevrenizdeki kadın figürleri ile olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Sizi zorlayabilirler. Ayrıca çalışma alanınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Kontrolünüz dışında gelişen olayları sağduyu ile karşılamalı, fevri çıkışlar sergilememelisiniz. Sinilerinizi yıpratmayın ve akışta olun. Hafta sonuna doğru daha özgür, hümanist ve entelektüel araştırmalar içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Ev ve aile konuları gündeminizde yer alırken evde yapacağınız bazı sıra dışı düzenlemeler olabilir. Evdeki bireylere karşı davranışlarınızda aşırıya kaçmamalı, özgürlük temasını çok fazla abartmamalısınız. Karşınızdakiler de sizin gibi olabilir. Asilik ile özgürlük arasındaki iççe çizgiyi korumalısınız. Hafta sonu bu enerjiler devam ederken Pazar günü enerjiniz ve sezgileriniz yükseliyor. Aşk, ilişkiler ve romantizm ön plana çıkarken, akışta olmak ve sezgilerinize kulak vermek daha doğru olacaktır. Sevginizi de tutkunuzu da yoğun yaşayabilirsiniz sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya enerjik, iyimser ve neşeli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Yaylar. İşlere bir an evvel başlamak ve Pazartesi sendromuna yakalanmadan çalışmak adına en doğrusunu yapıyorsunuz. Ayrıca Güneş, bu hafta sizin burcunuza giriş yapıyor. Yeni yaşınız kutlu olsun sevgili Yaylar! Her şey gönlünüzce olsun… Bu ay daha çok öne çıkabilir, istediklerinizi daha kolay dile getirebilir, dış görünüşünüz ve verdiğiniz intiba ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu ayı iyi değerlendirin derim. Haftanın ilerleyen günlerinde maddi ve manevi konularla meşgul olabilirsiniz. Değişim ve dönüşüm yaşadığınız maddi konularda biraz zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca kadınlarla olan ilişkinizde, bilhassa anneniz ile olan iletişiminize dikkat edin, gerilmeyin. Hafta sonuna doğru daha sosyal ve konuşkan ruh haliniz ile özgürlük arzunuz yükselebilir. Kafanıza göre plan yapmak, spontan takılmak ve bol bol iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Farklı bir tarz denemek isteyebilir ve kişilere başka açılardan yaklaşarak sorunları çözmek isteyebilirsiniz. Siz yine de çok sıra dışı olmayın, tepki almayın. Hafta sonu da devam eden bu enerjiler ile entelektüel sohbetlere katılabilir ve bu tarz ortamlarda vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Pazar gününü evde geçirmek, ruhunuzu ve bedeninizi rehabilite etmek adına kendinizi dinlemeli, ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Her zaman mantıklı kararlar almanız gerekmiyor, bugün akışta olun ve rahat işlerle uğraşın sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya sezgileriniz yüksek başlayabilirsiniz sevgili Oğlaklar. Arkanızdan dönen işleri veya dedikoduları sezebilir, ortaya çıkarabilirsiniz. Ev ve aile konuları ile ilgili beklenmedik güzel gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Sürprizlere açık bir gün geçirebilirsiniz. Bu hafta Güneş, Yay burcuna geçiş yaparak bilinçaltı, gizli kalmış korkular, gizli düşmanlar ve arkanızdan dönen işlere ışık tutuyor. Her şeyin farkına varma ve idrak etme ayı olarak da nitelendirebilirsiniz. Böylece kim dost kim düşman keşfetmiş olacaksınız. Enerjiniz biraz atıl olabilir, izole olmak isteyebilirsiniz ama şifalanmak ve kendinizi bulmak adına güzel bir ay. Haftanın ilerleyen günlerinde gündeminiz hızlanıyor. Yükselen enerjinizle işlere daha çok asılıyor ve toparlıyorsunuz. Yalnız bunu yaparken üslerinizle olan ilişkilerinize daha çok dikkat etmelisiniz. Özellikle kadın figürlerine; sizi zorlayabilir. Sorumluluk bilinciniz son derece yüksek, sağduyuyu elden bırakmayın ve haftayı sakin bir şekilde kapatın. Hafta sonu daha özgür, hümanist ve sıra dışı olmak isteyebilirsiniz. Bütçe ve finansal konuları masaya yatırabilir, harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Siz bütçenize dikkat edin ve abartılı davranışlardan kaçının. Pazar günü biraz daha rahat ve dinlendirici geçeceğe benziyor. Yakın çevrenizle bir arada olabilir, sosyalleşebilir veya kısa seyahatleri tercih edebilirsiniz. Ruhsal olarak sizi dinlendiren tüm aktivitelere yönelebilirsiniz. Sinirlerinizi dinlendirin sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya sosyal, enerjik ve hızlı başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Uzak çevreler ile ilişkilerinizde bazı zorlanmalar yaşayabilir ama üstesinden gelebilirsiniz. Bu hafta Güneş, Yay burcuna geçiş yaparak yeni sosyal çevreler, hayattan beklentiler, umutlar ve yatırımlar ile ilgili konularınıza ışık tutuyor. Bu ay oldukça hareketli, sosyal ve neşeli geçirebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler ve mucizevi değişimeler de gündeminizde yer alabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde sezgileriniz, bilinçaltınız ve rüyalarınız hızlanabilir. İç sesisiniz size bir şeyler anlatmak ve sıkıntılarınızı çözümlemek isteyebilir, kulak verin. Kadın figürleri ile olan ilişkilerinize biraz daha dikkat edin, sizi gerebilir. Öte yandan sizden bağımsız bazı ani değişiklikler yaşanabilir. Her şeyi kontrol edemezsiniz, akışına bırakın. Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. Haftayı toparlamak ve bir an önce rahat bir nefes almak isteyebilirsiniz. Sıra dışı, özgür ve bağımsız çalışmak isteyebilir, kendi bakış açınızla davranmak isteyebilirsiniz. Siz yine de çok aşırıya kaçmayın, etrafınızdakiler de aynı enerjiler içerisinde olacağından bazı tuhaflıklar yaşanabilir. Duygularınızı abartılı yaşamayın. Hafta sonu da devam eden bu enerjilerle entelektüel sohbetlere katılabilir ve vizyonunuzu genişletecek ortamlara girebilirsiniz. Pazar günü biraz daha ruhsal olabilir, rahatlatıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Bütçe ve finansal konularınızı revize edebilir, evde dinlenerek vakit geçirebilirsiniz. Her zaman mantıklı hareket etmeniz gerekmiyor sevgili Kovalar. Kendinize vakit ayırın ve rahatlayın.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Üstlerinizle bir arada olmak, projelerde boy göstermek ve güçlü kararlar almak adına motive görünüyorsunuz. Harcamalarınıza ve gelirlerinize daha çok dikkat etmeli ve beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu hafta Güneş, Yay burcuna geçiş yaparak iş, kariyer ve statü konularınıza ışık tutuyor. Bu ay kariyerinizde daha çok öne çıkabilir, statünüz ile ilgili gelişmelere daha çok şahit olabilirsiniz. Ayrıca evlilik ve iş ile ilgili yeni gelişmeler de yaşanabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde daha sosyal, enerjik ve hareketli görünüyorsunuz. Sosyal kuruluşlarda yer almak, yardımlaşma bilincini yükseltmek ve hayattan beklentilerinizi sorgulamak adına sıra dışı bir düşünce yapısında olabilirsiniz. Duygularınızı abartılı yaşamamanızda fayda var. Çevrenizdekiler de tepkisel davranabilir, aşırıya kaçmamaya bakın. Özgürlük sınırlarınızı iyi çizin. Hafta sonu da devam eden bu etkilerle oldukça hareketli ve neşeli görünüyorsunuz. Pazar günü enerjiniz daha çok yükseliyor. Sevgi bağlarınızı güçlendirebilir ve yükselen sezgilerinizle içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek adına oldukça verimli bir gün. Tembellik yapabilir, evde dinlenebilir ve meditasyon gibi ruhsal çalışmalarla kendinizi arındırabilirsiniz sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Selda kamaracı 12 ay önce

çok güze lyorumluyorsunuz burçları. teşekkür ederim