Haftaya Ay, Başak burcunda başlıyoruz. Disiplinli, iradeli ve sistematik bir Pazartesi için kolları sıvayabiliriz. İşlere yoğunlaşmak ve detayları yakalamak adına oldukça konsantre görünüyoruz. Tek handikap iletişim dilimize daha dikkat etmeli, kelimelere takılıp eleştirel yaklaşmamalıyız. Takıntı yapmak hem zihnimizi hem de midemizi yoracaktır, dikkat edelim.

Salı günü Ay, Başak burcunda seyrine devam ederken Neptün ile karşıtlık yapacak. Merkür’ün de bu karşıtlığı desteklemesi ile zihnimiz dalgın olabilir. Karar vermekte zorlanabilir. Kandırılmalara karşı da dikkatli olmalıyız. Bugün daha rahat ve kolay işleri halletmekte fayda var.

Çarşamba günü, haftanın olayı Başak yeniayı gerçekleşiyor. Sabah 08:30’da gerçekleşecek olan bu dolunay, Başak burcunun 27 derecesinde yaşanacak. Başak burcunun temsil ettiği düzen, çalışma, verim elde etme ve disiplinize olma gibi konularda hayatımızda yeni adımlar atmaya hazırlanacağız. Hasat toplama zamanı da diyecek olursak kolları sıvamalı ve yeni oluşum, düzen için niyetlenmeliyiz.

Perşembe günü Ay, Terazi burcunda. Denge, diplomatik davranma, iyimser ve adaletli davranma anlayışı güne hakim olabilir. Kendimizi oldukça sosyal hissedebiliriz. Gün içinde yaşanacak olan Ay- Plüton karesi bizi duygusal anlamda negatif etkileyebilir. Kıskanç, kısıtlayıcı veya aşırı sahiplenici tutumlar sergileyerek ilişkide olduğumuz kişileri sıkabiliriz. Düşüncelerimizi kabul ettirme çabasına girebiliriz. Bugün ruh durumunu dengede tutmak çok önem arz ediyor.

Cuma günü, Terazi burcundaki Ay- Jüpiter kavuşumu güne hakim olacak. Üzüntü veya mutluluklarımızı uçlarda yaşayabiliriz; abartıdan kaçınmak gerekiyor. Öte yandan bu kavuşum, Uranüs ile karşıtlık yaparak ilişkilerdeki ani değişiklikleri vurgular hale geliyor. Ani kararlar almaya ve uygulamaya yatkın olabiliriz. Duygusal kararlarımızı iki kere sorgulayıp öyle hareket edelim. Aynı şekilde dış görünüşümüzle de oynamak isteyebiliriz.

Cumartesi günü Ay, Akrep burcunda güne uyanıyoruz. Venüs ile olumlu açısı kendimizi oldukça iyimser ve mutlu hissettirecek. Öte yandan Güneş, Terazi burcuna geçiş yaparak bir ay süresince burada olacak. Tüm Terazi burçlarının yeni yaşını kutlarım! Her şey gönlünüzce olsun… Bu ay kendimize daha çok bakım yapmak, estetiğe yönelmek ve yaşamımızda uyumlu hareket etmek adına adımlar atabileceğiz.

Pazar günü Ay, Akrep burcunda seyahatine devam ederken Merkür ile güzel bir açı yapıyor. Düşüncelerimizde derinleşebilir ve detayları tüm çıplaklığı ile irdeleyebiliriz. Ayrıca sağlık ve beslenme konularına da dikkat edelim. Ay, Akrep’teyken boşaltım sistemi maksimum düzeyde çalıştığı için detox zamanı! Hem ruhu hem de bedeni arındırmak için bugünü çok iyi değerlendirelim. Sessiz ortamlar ve terapiler kendimizi çok iyi hissettirecektir.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya iş, angaryalar, günlük rutin ve sağlık konuları ile başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Bu hafta bir hayli yoğun geçebilir. İnce eleyip sık dokurken detaylarda fazla kaybolmamalı ve büyük resmi kaçırmamalısınız. Ayrıca iletişim dili ve çalışma arkadaşlarınız ile olan diyaloglara son derece dikkat etmelisiniz, istemeden de olsa kırıcı olabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza da bu hafta extra özen göstermenizde fayda var. Olayları yersiz yere büyütüp sağlığınızdan olmayın; başınız ve mideniz olumsuz etkilenebilir, dikkat! Gelelim haftaya damga vuran Başak yeniayına. Sizin hizmet alanınız, çalışanlarınız, eve gelen temizlikçiden tutunda beslediğiniz evcil hayvan ve bilhassa sağlığınız ile ilgili konularda bir yeniay yaşayacaksınız. Yeni bir işe kalkışmak, tedavi olmak veya evcil hayvan sahibi olmak açısından 20 Eylül sonrasını değerlendirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde yer alabilir. Uyumlu, diplomatik ve uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde fayda var. Duygusal anlamda karşımızdaki kişiye düşüncelerimizi dayatmamalısınız. Koç’un ısrarcı tavrı burada maalesef öne çıkabilir, dikkat! Duygusal konularda karar alırken ani kararlardan uzak durmalısınız. Duygularınızı uçlarda yaşamanız, size yanlış kararlar aldırabilir. İkili ilişkilerdeki tutumunuzda denge sağlamalısınız. Hafta sonu ortak bütçe, finans ve spritüal konular ile ilgilenebilirsiniz. Ruhunuzu arındırmak, haftanın stresli enerjisini atmak ve rahatlamak için inzivaya çekilmenizde, kendinizi dinlemenizde fayda var. İç sesinize kulak verin. Bastırılmış korkularla veya bilinçaltınızla yüzleşip şifalanın! Tam sırası sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya aşk, ilişkiler, çocuklar veya hobiler konuları ile başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Kendinizi son derece hırslı, enerjik ve motive bir şekilde güne uyanmış hissedebilirsiniz. Yalnızca kelimelere takıntı yapmadan işlerinize odaklanırsanız daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Midenize ve iskelet sisteminize dikkat edin, kendinizi çok yormayın. Gelelim haftaya damga vuran Başak yeniayına. Sizin aşk, ilişkiler, hayattan beklentileriniz, umutlarınız veya çocuklarınız ile ilgili konularda bir dolunay yaşayacaksınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler 20 Eylül itibarı ile harekete geçebilir! Kalbi boş olanlar da yeni bir aşka yelken açabilir. Bir hayli eğleneceğe benziyorsunuz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş temponuz yoğunlaşabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizde ısrarcı olmamanızda fayda var. Herkes sizin gibi düşünmek durumunda değil. İlişkilerinizi germeden ve düşüncelerinizi kabul ettirme çabasına girmeden hareket etseniz daha doğru olur. Haftanın son iş günü duygusal olarak uçlarda gezinebilirsiniz. Ya çok mutlu ya da çok mutsuz hissetmemek için dengede kalmalısınız. Biraz akışına bırakın, her şeyi kontrol edemezsiniz. Ani kararlar almamaya özen gösterin. Hafta sonu ikili ilişkiler, eş ve partner konuları gündeminizde yer alacak. Duygusal paylaşımlarda bulunmak, partnerinizle güzel iletişim kurmak ve sevgi dolu bir şekilde kendinizi ifade etmek adına elverişli bir hafta sonu olabilir. Güneş, Terazi burcuna geçerek sizin sağlık, iş hayatı, iş arkadaşları ve günlük rutininiz ile ilgili konularda parlak bir ay geçireceğinizin de habercisi… Yeni bir düzen kurmak veya beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmek için de oldukça elverişli bir ay başlayacak sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya ev, aile ve yuva konuları ile başlıyorsunuz sevgili İkizler. Ev veya aile büyükleriniz ile ilgili konularda titizlenebilir, eleştirel bir tutum sergileyebilirsiniz, dikkat edin. Kariyeriniz ile ilgili meseleleri veya evinizde yaşanan durumları birbiri ile karıştırmamaya dikkat etmelisiniz. Şu sıralar özel hayat ile iş hayatını ayırt etmekte zorlanabilirsiniz. Zihniniz dalgın olabilir, işlere odaklanmada zorluklar yaşayabilirsiniz. Gelelim haftaya damga vuran Başak yeniayına. Sizin ev, aile, gayrimenkul veya aile bireyleri ile ilgili konularınızda bir yeniay etkili olacak. Taşınmak, evi tadilat ettirmek, anneniz veya babanız ile ilgili bir durumun aydınlanması veya gayrimenkul satın almak gibi yeni olaylar yaşayabilirsiniz. Köklü ve kalıcı olacağı kesin! Harcayacağınız efor inanın buna değecek. Toprağa yatırım yapmak, mahsul almak veya ailesel yeni bir oluşum geçireceğiniz evreye adım atabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Aşk, ilişkiler, çocuk ve hobileriniz ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Uyumlu, sosyal, enerjik ve diplomatik ruh haliniz ile ilişkilerinizi daha iyi seviyeye taşıyabilirsiniz. Uçlarda olmaktan uzak durun. Ya çok mutlu ya da çok mutsuz olabilir, dengenizi yitirebilirsiniz, dikkatli olun! Bu da cüzdanınıza zarar verebilir, benden söylemesi… Hafta sonu detox yapmak, ruhunuzu ve bedeninizi dinlemek, inzivaya çekilmek ve meditasyon yapmak sizin için birebir! Sezgileriniz ve bilinçaltınız ayaklanabilir, kulak verin. Öyle bir arının ki, Güneş’in dost burcunuz Terazi burcuna geçmesi ile birlikte yaşamdan alacağınız tat daha çok artsın. Bu dönem eğlenmek, aşık olmak, çocuk yapmak veya çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınız verimli bir dönem olacak. Arının ki yeni güzelliklere kendinizi hazırlayın sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya oldukça dinamik, çalışkan ve disiplinli başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. İletişim, medya, kısa seyahatler, sözleşmeler ve ya kardeşler ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Haftayı koordineli planlamak ve güzel iletişim kurmak adına haftaya güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. İletişim diliniz çok eleştirel olabilir, dikkat edin çevrenizdekileri kırmayın. İfade etmek istediğiniz ile ağzınızdan çıkanlar örtüşmeyebilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. İnsanlar size bunu söylerlerse dikkate alın. Gelelim haftaya damga vuran Başak yeniayına. Sizin yakın çevre, kontratlar, kardeşler ve kısa seyahatler alanınızda etkili olacak. Yeni bir sözleşmeye imza atmak, kardeşlerinizle yeni ve sağlam bir iletişim dili geliştirmek gibi güzellikler de yaşayabilirsiniz. Atacağınız imza ile telefon trafiğiniz veya seyahatleriniz artabilir, hazırlıklı olun. Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile ve gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir. Evde daha çok vakit geçirmek, evi güzelleştirmek, alışveriş yapmak ve aile bireyleri ile daha çok bir arada olmak isteyebilirsiniz. Kıskanç, kısıtlayıcı veya aşırı sahiplenici tutumlar sergilemekten uzak durun, böyle bir enerji mevcut görünüyor. Düşüncelerinizi dikte ettirmek zorunda değilsiniz. Dengede kalmak ve her görüşe saygılı olmak büyük önem arz edecek. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükselecek. Sezgileriniz, iç sesiniz ve bilinçaltınız bir hayli aktif hale gelebilir. Çocuklarınızla, aşkınızla veya bir hobiniz ile vakit geçirebilirsiniz. Öte yandan Güneş’in Terazi burcuna geçişi ile ev, aile ve gayrimenkul konuları ile ilgili parlak bir döneme adım atıyorsunuz. Karşınıza bu konular ile ilgili çıkacak fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya maddi ve manevi konular ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Mali konular bir hayli meşgul edebilir. Harcamalarınızı, gelir gider dengenizi gözden geçirmenizde fayda var. Tam da bu konular ile ilgili bu hafta Başak yeniayı yaşayacaksınız. Maddi ve manevi değerleriniz ile ilgili yeni oluşumlar yaşayacağınız bir yeniay olacak. Bu yeniay toprak grubu bir burçta yaşandığından dolayı, yaşayacağınız yenilik köklü ve kalıcı olacak! Maaşınıza zam veya yüksek maaşlı bir işe geçiş, içinizde sebebini bilmediğiniz ama sizi yıpratan bir sıkıntı ile yüzleşip bundan kurtulmak gibi güzel oluşumlar yaşayabilirsiniz. Yapacağınız yatırım veya alacağınız her türlü varlığı iyice düşünüp o şekilde almaya karar vermelisiniz. Resmin bütününe odaklanın. Haftanın ilerleyen günlerinde yakın çevre, kardeşler, iletişim ve kısa seyahatler gündeminizde yer alabilir. Telefon trafiğiniz artabilir. Oldukça iyimser ve uzlaşmacı ruh haliniz ile birçok işinizi halledebilirsiniz. Yalnız şuna dikkat etmenizde fayda var ki; yanlış anlamaları veya anlaşılmaları fazla büyütmemeniz. Alttan alan siz olun, yeter ki dengeniz bozulmasın. Düşüncelerinizi kabul ettirmek için direnmeyin, bırakın inanan istediğine inansın. Hafta sonu ev, aile veya gayrimenkul konuları ile meşgul olabilirsiniz. Anneniz veya aile büyükleriniz ile vakit geçirip, gerçekten sizden ne beklediklerini iyi gözlemlemelisiniz. Sezgileriniz de yükseleceği için, iç sesinize kulak verebilirsiniz. Evde misafir ağırlayabilir veya size ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatarak onlara şifa olabilirsiniz. Güneş’in Terazi burcuna girmesi ile bu ay çok seyahat, bol iletişim ve çok imza gündeminizde yer alabilir. Yeni çevrelere girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Oldukça sosyal ve hareketli bir ay sizleri bekliyor sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek ve motive başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Haftayı planlamak, işlere yoğunlaşmak ve aynı zamanda da kendinizi ihmal etmeden güzel bir Pazartesi geçirebilirsiniz. Bu haftanın en dikkat çeken burcu sizsiniz. Burcunuzda yaşanacak olan yeniay ile hayatınızda yapmak istediğiniz bir yeniliğe başlayabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek, estetik yaptırmak, tatile çıkmak, yeni bir işe başlamak veya kendiniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak gibi… 20 Eylül sonrası bunları yapmak istiyorsanız harekete geçebilirsiniz. İyice plan yapmadan harekete geçmeyen siz Başakların yapacağı bu yenilik de kalıcı ve köklü olacaktır haliyle. Mantığınız ile duygularınızın paralel ilerlediği bir karar alarak başlangıç yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde biraz daha dikkatli olun. Karşı taraf veya ortağınız sizi bazı konularda yanıltabilir, temkinli olun. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe, finansal konular ve harcamalar gündeminizde yer alabilir. İpin ucunu kaçırmadan bütçe kontrolü yapmanın tam zamanı! Zira Güneş’in de Terazi burcuna geçerek sizin maddi alanlarınızda ilerlemesi, parasal olarak parlak bir dönemin de habercisi… Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Hafta sonu yakın çevre, kısa seyahatler, arkadaşlar, kardeşler ve iletişim konuları bir hayli gündeminizi meşgul edeceğe benziyor. Sezgileriniz bir hayli yükselecek. Yakınlarınızı tanımak, kim dost kim düşman anlamak için güzel fırsatlar yakayabilirsiniz. Eşiniz ile romantik dakikalar geçirmek ve eğlenmek adına keyifli bir hafta sonu sizleri bekliyor sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya dikkatli, sessiz, sakin ve dingin başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Bireysel çalışmak, gözlem yapmak ve analitik bir bakış açısıyla işlerinize konsantre olmak isteyebilirsiniz. İşlere eleştirel yaklaşmamak ve gereksiz sorgulamamak adına detaylara fazla takılmayın. Takıntı yaparsanız hem zihninizi hem de bedeninizi yorabilirsiniz, dikkat! Ciddi kararlar almak ve büyük imzalar atmak için bu hafta çok uygun görünüyor zira dalgın bir ruh halinde olabilirsiniz. Gelelim haftaya damga vuran Başak yeniayına. Sizin bilinçaltı, rüyalar, gizli kalmış korkular, gizli düşmanlar veya kapalı alanlarınızı içeren konuları etkileyecek. Gizli düşmanlar veya arkanızdan dedikodunuzu yapanlar önünüze düşebilir. Rüyalarınızı anlamlandırabilir ve büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. İçinizi sıkan, yaşama sevincinizi elinizden alan veya sizi ruhen sıkan her türlü kötülükten arınmak için bu yeniay birebir görünüyor. Bu hafta bir fakir veya bir yetim doyurmanızda fayda var. Size getirisi büyük olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde kendinizi daha rahatlamış ve hafif hissedebilirsiniz bilhassa 20 Eylül’den sonra! Enerjiniz yükselecek, canlanacaksınız. İyimser, uzlaşmacı ve adaletli ruh haliniz ile çevrenizin takdirini toplayacaksınız. İkili ilişkilerde yaşanabilecek ani durum değişiklileri dengenizi bozmasın. Ne çok üzülün ne de çok sevinin. Diğer türlü çok yıpranırsınız. Buna dikkat edin, duygularınızı abartılı yaşamayın. Hafta sonu Güneş sizin burcunuza geçiş yapıyor! Hepinizin doğum günü kutlarım! Bu ay enerjiniz hem yükselecek hem de çevrenize ışık saçacaksınız. Sizin parlama ayınız Teraziler, bunu lütfen iyi değerlendirin. Hafta sonu maddi ve manevi konular gündeminizde olabilir. Sezgileriniz yükselebilir, iç sesinize kulak verin ve o ne diyorsa onu yapın sevgili Teraziler. Bu yeniayı iyi değerlendirin ve sizi rahatsız her türlü negatiften arının ki, yeni yaşınız yenilikleri de beraberinde getirsin…

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya oldukça enerjik başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz ve hayattan beklentileriniz anlamında oldukça umutlu bir haftaya başlıyorsunuz. İşlerinizi organize etmek, disiplinli bir şekilde çalışmak ve konsantre olmak bu hafta daha kolay olabilir. Gelelim haftaya damga vuran Başak yeniayına. Sizin ‘mucizeler’ diye adlandırdığınız, olmasına pek ihtimal vermediğiniz konular ile ilgili bir yeniay kapınızı çalıyor! Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir, hayvanlar veya yardıma muhtaç kişiler ile bir araya gelebilir, manevi olarak kendinizi zenginleştirebilirsiniz. Böylece hayattan beklediğiniz mucize, kucağınıza düşebilir. Ayrıca yatırım yapmak, hayattan keyif almak ve yeni sosyal çevrelere girmek gibi durumlar da gündeminizde yer alabilir. Köklü ve kalıcı yenilikler sizleri bekliyor. Artık hayattan keyif alma zamanı! Haftanın ilerleyen günlerinde yalnız kalmak, bireysel çalışmak ve ruhunuzu şarj etmek isteyebilirsiniz. Gizli düşmanlıklara ve dedikodulara karşı dikkatli olun. Kimsenin canınızı sıkmasına izin vermeyin, sizi çok güzel şeyler bekliyor. Haftanın son iş günü biraz sıkışabilirsiniz. Bir yanınız rahat işlerle haftayı kapatmak isterken diğer yanınız sorumluluk alıp büyük işlere imza atmanın peşinde olabilir. Sürpriz çıkan işler veya uzayan toplantılar da keyfinizi kaçırabilir, biraz daha dayanın! Hafta sonu enerjiniz hem yükseliyor hem de sezgileriniz iyice derinleşiyor. Ruhsal çalışmalar yaparak hem zihninizi hem de bedeninizi arındırabilirsiniz. Detox zamanı! Aşk ve ilişkiler adına da oldukça romantik ve içten bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bu ay biraz içinize kapanma ve inziva zamanı. Şarj olma evresi de dediğimiz bu ayı çok iyi değerlendirmeli ve çalışmalarınızı yapmalısınız sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya iş, kariyer, statü veya aile büyükleri ile ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Disiplinli bir şekilde programınızı organize edebilir, işlere daha kolay adapte olabilirsiniz. Ciddisiniz ve bu da üstlerinizin gözünden kaçmıyor. Gelelim haftaya damga vuran Başak yeniayına. Sizin iş, kariyer veya statü konularınızda son derece etkili olacak. Yeni bir işe başlamak, terfi etmek, statünüz ile ilgili bir yenilik, evlilik kararı almak veya anneniz ile ilgili yeni bir durum gündeminizde yer alabilir. Mantıklı ve işi ince eleyip sık dokuyarak ilerlemenizde fayda var. Kiminiz için beklediği görev değişikliği sonunda yaşanıyor, gözünüz aydın. Toplum önünde parlamayı da anlatan bu yeniay ile köklü ve kalıcı yenilikler hayatınıza dahil olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Sosyalleşmek, eğlenmek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek adına planlar yapabilirsiniz. Çok abartmamanızda özel hayatınızı da dengede tutmanızda fayda var. Dikkat edin, ipin ucu fazla kaçmasın. Partnerinize veya çocuklarınıza da yeterli zamanı ayırdığınızdan emin olun. Güneş’in de dost burcunuz Terazi burcuna geçmesi ile birlikte bu ay sosyal ortamlardan kopamayabilirsiniz. Hayattan daha çok keyif almak, sosyalleşmek, gezmek ve eğlenmek zamanı, hazır olun! Hafta sonu kendinizi bir miktar yorgun veya halsiz hissedebilirsiniz. Evde vakit geçirmek, yalnız kalmak ve dinlemek size çok iyi gelecektir. Sezgileriniz ve rüyalarınız bir hayli aktif olacak. Uykularınız da kaçabilir. Bu hafta sonu iç sesinize kulak verin, size ne yapmanız gerektiğini fısıldayacak sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek ve motive başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. İşlere yoğunlaşmak ve organize olmak adına zihniniz bir hayli analitik çalışıyor. İletişim dilinizde bazı yanılgılara mahal vermemek adına daha dikkatli olmalısınız. Takıntı yapmayın, kim ne demiş, niye demiş diye düşünürseniz midenize de zarar verebilirsiniz, yapmayın! Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Başak yeniayına! Yurtdışı, uzak eğitimler, yabancılar, yeni kültürler ve uzak iletişim ile ilgili konularda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yurt dışı yolculuğuna çıkabileceğiniz gibi ticaret yapıyorsanız ithalat ve ihracat ile ilgili olaylarınız da başlayabilir. Yapacağınız bu eğitim veya yeni başlangıç hayatınızda köklü ve kalıcı olacak. Ayakları yere sağlam basan bir projeye de başlıyor olabilirsiniz. Mahkemesi olanlar ile davaları ile ilgili sonuçlar alabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde iş, kariyer ve statü gündeminizde yer alırken patronlarınız ile olan ilişkileriniz oldukça iyimser ve uzlaşmacı görünüyor. Ev ve aile büyükleriniz ile ilgili konularda aşırı sahiplenici ve dikte edici davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Düşüncenizi kabul ettirme çabalarına girmeyin, üzülen siz olursunuz. Hafta sonu sosyalleşmek, dışarı çıkmak, arkadaşlarınızla organizasyonlara gitmek gibi hareketli aktivitelerde olabilirsiniz. Oldukça içten ve samimi bir iletişim dili ile kırgın olduklarınızın gönlünü alabilirsiniz. Ayrıca içinizdekileri dökmek, rahatlamak ve huzur bulmak adına bu hafta sonunu çok iyi değerlendirebilirsiniz sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya bütçe, finans, ortak kazançlar veya spritüal konularla başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Bütçe yapmak veya borçlarınızı yapılandırmak adına işlerinize konsantre olabilirsiniz. Para konusunda oldukça titizlenebilir ve detaylara takılabilirsiniz. Takıntı yapmayın, sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Kendinizi daha rahat ve stres içermeyen işlere vermenizde fayda var zira dalgınlıklara açık bir hafta olabilir. Gelelim haftaya damgasını vuran Başak yeniayına! Ortak kazançlar, mahkemeler, miras, nafaka ve krediler ile ilgili güzel oluşumlar yaşayabilirsiniz. Bir alacağınızı tahsil etmek veya beklemediğiniz yerden size miras kalması gibi düşünebilirsiniz. Her ne yaşanacaksa kısa süreliden ziyade oldukça köklü ve kalıcı olacağa benziyor. Haftanın ilerleyen günlerinde uzak seyahatler, yabancılarla ilişkiler, yabancı dil veya ticaret gibi konularla meşgul olabilirsiniz. Diplomatik ilişkiler kurmak ve uzlaşmacı yaklaşımlarda bulunmak adına destekleniyorsunuz, güzel enerjiler mevcut görünüyor. Duygularınızı, sevincinizi veya üzüntünüzü çok uçlarda yaşamamaya özen göstermelisiniz. dengede kalmak çok önemli görünüyor. Hafta sonu ev ve aile büyükleri ile bir arada vakit geçirebilir, büyüklerinizin gönlünü alabilirsiniz. Ayrıca işinizi nasıl daha iyi bir hale getirebilir ve nasıl extra gelirler elde edilir gibi yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. İçinizdeki ilhama kulak verin sevgili Kovalar, çok güzel işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde yer alabilir. Kendinizi oldukça eleştirel, detaycı veya gergin hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde iletişim dilinize dikkat etmenizde fayda var. Gerginliğinizi karşı tarafa yansıtıp onun da tadını kaçırmamalısınız. Öte yandan çalışmak, işlere konsantre olmak ve işin tüm detaylarını masaya yatırmak adına oldukça başarılı görünüyorsunuz. Kendinizi işinize vererek güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Gelelim haftaya damgasını vuran Başak yeniayına! Evlenmek, ortaklık kurmak veya ticari işlere başlamak gibi konular gündeminizde yer alabilir. Köklü ve kalıcı başlangıçlar yapmak için 20 Eylül ve sonrasında harekete geçebilirsiniz. Mevcut ilişkinizde sorunlar varsa ve artık yürütmek istemiyorsanız nokta da koyabilirsiniz. Mevcut sorunlu ortaklıklar için de bu geçerli olacaktır. Geçmişten tanıdığınız biri ile de yeni bir düzen, evlilik, ortaklık veya ilişki kararı da alabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, miras, nafaka veya bütçe konuları gündeminizde yer alabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeli bilhassa duygusal harcamalardan kaçınmalısınız. Örneğin sinirinizi, mutluluğunuzu veya mutsuzluğunuzu alışverişten çıkarmayın zira miktar yüksek olabilir. Duygusal olarak dengede kalmak hem sağlığınıza hem de bütçenize daha iyi gelecektir, benden söylemesi. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Uzaklarla iletişim, yurt dışı seyahat veya uzak yolculuklar, ticaret ve iletişim konuları bir hayli gündeminizi meşgul edebilir. Hep yapmak istediğiniz ama hep ertelediğiniz sizi mutlu eden bir zevkinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca manevi anlamda da kendinizi dinlemeniz ve sezgilerinizin size yol göstermesi oldukça yaratıcı geçecek bir hafta sonunun da habercisi adeta. Tadını çıkarın ve rahatlayın sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.