Haftaya biraz gergin ve sinirli başlama ihtimalimiz yüksek görünüyor. Sebepsiz huzursuzluklara açık bir gün geçirebiliriz. Ani kazalara ve sakarlıklara karşı bu hafta temkinli olmamızda fayda var. Görülmez kazalar yaşanabilir. Diğer yandan fikirsel olarak disiplinli ve ciddi bir gün geçirebiliriz.

Salı günü Ay, Boğa burcunda yolculuğuna devam ederken Merkür ile kare açıya doğru ilerliyor. Fikirlerimiz ile duygularımız zaman zaman çatışabilir. Mars ile Uranüs karesi ise ani ve beklenmedik olaylara, hızlı değişen kararlara ve ani kazalara işaret edebilir. Dikkatli olalım! Sinir harbine girmemeye özen gösterelim.

Çarşamba günü oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Venüs ile Jüpiter’in dost açısı aşk, ilişkiler ve sosyal çevre anlamında güzel gelişmelerin habercisi adeta! Seyahat ve tatil planları için bugünü değerlendirebilirsiniz. Öğleye doğru Ay, İkizler burcuna girdiğinde ise iletişim trafiği bir hayli artıyor. Dedikodulara dikkat!

Perşembe günü Ay ve Venüs kavuşumu, Jüpiter’in desteği ile etkisini çok yüksek hissettirecek. Sevgi, aşk ve ilişkiler bugün ön planda olacak. Mevcut ilişki problemlerimizi bugün güzel bir iletişim dili ile çözebiliriz. Diğer yandan Mars burç değiştirmeye hazırlanıyor. Hırçın, gergin ve öfke kontrolünde zorlanmalar olabilir. Bu karşı sosyal çevremizden yardımlar alarak sakinleyebiliriz.

Cuma günü Mars, 5 Eylül’e kadar Aslan burcunda olacak. Bizi fiziksel olarak güçlü ve atak günler bekliyor. Gurur ve yersiz alınganlıklar da bu süreçte olabilir. Diğer yandan bugün Güneş ve Uranüs kare açı yaparak bizi ani kazalar ve yaralanmalar konusunda uyarıyor, dikkat edelim! Daha yavaş ve tedbirli hareket edelim.

Cumartesi günü Ay, Yengeç burcunda ilerlerken bizi yarın gerçekleşecek olan yeniaya da hazırlıyor olacak. Bugün yersiz gergin, huzursuz veya tedirgin hissedebiliriz. Evde dinlenmek ve vakit geçirmek daha doğru olacaktır.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! 12:46’da gerçekleşecek olan bu yeniay, yaşamdan zevk almak, hayatı renklendirmek ve daha çok keyif almak adına neler yapabiliriz onu düşündürecek.  Hedeflere odaklanmak, yeni projeler üretmek ve kendimizi göstermek adına Güneş, Aslan burcunda yönetici konumda olduğu için daha çok ön plana çıkacak. Güçlü etkilerin olacağı bir ay geçireceğiz denebilir. Bu dönem yaratıcılığımız artar, dikkat çekmek ve fark edilmek arzusunda oluruz.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

 Haftaya bütçe, finans gibi mali konularla başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Bugün rehavete kapılmak kolay ve iştahı kontrol etmek açısından zor bir gün olabilir. Ev kazalarına ve ufak tefek sakarlıklara karşı temkinli olmalısınız.

Salı günü fikirsel çatışmalara girebilirsiniz. Kendi içinizde bile duygularınız ile mantığınız ters düşebilir. Baş ağrıları ve sinir harplerine dikkat! Kendinizi işe ve spora vererek rahatlayabilirsiniz.

Çarşamba günü oldukça hareketli ve neşeli görünüyor. İkili ilişkilerinizde, eş ve partner ilişkilerinizde güzel gelişmelere ve iletişime açık bir gün geçirebilirsiniz. Aynı zaman telefon ve dedikodu trafiğiniz de yoğun olabilir.

Perşembe günü Mars, dost burcunuz Aslan’a geçiyor. Aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler ve bilhassa spor 5 Eylül’e kadar gündeminizde bir hayli yer tutacak. Bu konularda oldukça enerjik ve atak hareket edebileceksiniz. Ayrıca bugün aşk tazelemek, romantik saatler geçirmek ve sevdiğinizle iletişime geçmek için oldukça elverişli görünüyor.

Cuma günü Güneş ve Uranüs kare açı yapıyorlar, bu da kazalara karşı daha tedbirli olmanız gerektiğini anlatıyor. Ev, aile ve gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir, ev kazalarına dikkat!

Cumartesi günü evde vakit geçirmek, dinlenmek ve çeşitli düzenlemeler yapmak adına oldukça müsait görünüyor. Yer yer huzursuz hissetseniz de bu geçici bir durum, rahatlamaya çalışın.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler ve hayattan zevk aldığınız konular alanında etkili olacak. Yeni hobiler edinmek, çocuklarınızın geleceğini şekillendirmek veya mevcut ilişkinizde yeni kararlar almak adına bir süreçten geçeceksiniz. Bu arada kalbi boş Koçlar da her an yeni bir aşka yelken açabilir, oldukça tutkulu görünüyor!

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve motive başlıyorsunuz sevgili Boğalar. İşlere yönelmek ve disiplinli bir şekilde hareket etmek için oldukça hareketlisiniz. Diğer yandan iştahınız açık olabilir, dikkat edin.

Salı günü mantığınız ile duygularınız paralel ilerlemeyebilir, yer yer zihinsel gerginlikler hissedebilirsiniz. Bilhassa ev ve aile konularında fazla gerilmemeye ve evdekilere sert çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta iletişim kazalarına çok dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara açık bir haftadayız.

Çarşamba günü ilişkileri güçlendirmek ve iş yerinde ılımlı ilişkiler sergilemek adına enerjiler oldukça destekleyici görünüyor. Bütçe, finans ve mali konular gündeminizde yer alabilir. Para ile ilgili birçok konuda fikirler üretebilirsiniz.

Perşembe günü aşk, ilişkiler ve sevgi teması ön planda yer alıyor. Aileniz ile bağlarınızı kuvvetlendirebilir, mevcut ilişkinizde aşk tazeleyebilirsiniz.

Cuma günü Mars, Aslan burcunda yolculuğuna başlarken 5 Eylül’e kadar ev, aile ve gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir. Bu konularda extra efor sarf edebilirsiniz.  Bu hafta ayrıca ev kazaları ve aile fertleri ile ilgili ani beklenmedik durumlara karşı daha temkinli olmalısınız.

Cumartesi günü kısa seyahatler, yakın çevre ziyaretleri ve bol iletişim gündeminizde yer alabilir. Yakınlarınıza karşı ilgili, sevecen ve hassas yaklaşabilirsiniz.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin ev, aile, kökler ve gayrimenkul konularında etkili olacak. Yeni bir ev alabilir, taşınabilir, taşınmaz bir lüks mal alabilir veya ailenizde hasta var ise şifa haberlerini alabilirsiniz sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya sakin, enerjiniz biraz düşük ve yavaş başlayabilirsiniz sevgili İkizler. Bireysel çalışmak, yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek adına bugün ve yarın sizler için çok uygun görünüyor. Bu hafta parasal konularda bütçe yönetiminize çok dikkat etmelisiniz. Arkadaş veya sosyal çevreniz ile olan ilişkilerde harcamalarınıza özen göstermelisiniz, ani harcamalar çıkabilir.

Salı günü mantığınız ile duygularınız çelişebilir, zaman zaman gerginlik hissedebilirsiniz. Ruh halinizi karşı tarafa yansıtmamanızda fayda var, yersiz alınganlıklara mahal vermemelisiniz.

Çarşamba günü aşk, ilişkiler ve spor adına oldukça hareketli geçebilir. Enerjiniz hem yüksek hem de pozitif görünüyor. Bugün şans sizden yana da diyebiliriz.

Perşembe günü enerjiniz bir hayli yükseliyor ve kendinizi sevgi dolu hissettiriyor. Oldukça coşkulu, konuşkan ve atak bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklarınız veya partnerinizle güzel zamanlar geçirebilir, seyahat planları yapabilirsiniz.

Cuma günü Mars, 5 Eylül’e kadar kalacağı Aslan burcuna geçerek sizin iletişim, haberleşme, seyahatler ve eğitim alanızda etkili olacak. Bu konularda efor sarf etmeniz için sizi destekleyecek. Enerjinizi daha yüksek hissedebilirsiniz.

Cumartesi günü maddi konular ve aile meseleleri gündeminizde yer alabilir. Yer yer kırılgan ve hassas tutumlar sergileyebilir veya size yansıtılabilir. Alınganlık yapmamanızda fayda var, geçici bir durum. Beslenme, ev işi, yemek yapma ve evde vakit geçirme açısından son derece uygun bir hafta sonu da diyebiliriz.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin kısa seyahatler, eğitim, haberleşme, medya, iletişim ve kardeşler alanında etkili olacak. Gündeminizde bu konulardan hangisi yer alıyorsa o konu hakkında yeni ve heyecan verici gelişmeler sizleri bekliyor. Mars, yanınızda ve size destek veriyor, korkmayın ilerleyin sevgili İkizler!

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve sosyal başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Ağır ve kalıcı kararlar almak, o doğrultuda hareket etmek anlamında destekleniyorsunuz. Bu hafta kendisine en çok dikkat etmesi gereken burç sizsiniz! Gerek fiziksel gerekse maddi anlamda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz, her daim dikkatli olun.

Salı günü duygularınız ile mantığınız arasında sıkışabilir, zihinsel gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenize bu durumu yansıtmamaya özen gösterin.

Çarşamba günü daha sakin, huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. Bilinçaltınız oldukça aktif ve sezgileriniz son derece kuvvetli olabilir. Kalbini kırdığınız kişiler varsa gönül almanın tam zamanı! Mevcut ilişkilerdeki sorunları çözmek adına bugün ve yarın oldukça müsait görünüyor.

Perşembe günü seyahat planları yapmak, insan ilişkilerini geliştirmek ve bol bol iletişim kurmak adına enerjiler yoğun görünüyor. Mars, burcunuzdan çıkmaya hazırlanırken sizi yer yer gerebilir, huzursuz hissedebilirsiniz. Parasal konularda yaratıcı fikirler üretmek ve kariyerinizden destekler alabileceğiniz bir gün de geçirebilirsiniz. Ani ve beklenmedik haberlere hazırlıklı olun.

Cuma günü de sürecek bu etkiye bir de dikkat ekleniyor. Bugün çok dikkatli olmalı, trafikte ve işte son derece uyanık olmalısınız. Ani veya talihsiz kazalara karşı enerjiler biraz sert görünüyor.

Cumartesi günü enerjiniz oldukça yüksek, evcimen, sevgi dolu ve anaç bir ruh haline bürünebilirsiniz. Evde vakit geçirmek veya sevdiklerinizle bir arada olmak isteyebilirsiniz.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin maddi ve manevi konular alanında etkili olacak. Para, bütçe, manevi dünyanız ile ilgili yeni ve hızlı başlangıçlara adım atabilirsiniz. Elinize güzel ve yüklü bir para geçebileceği gibi sizi sıkan ve boğan mevcut bir durumunuz varsa şifalanabilirsiniz sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Yaratıcı fikirler elde etmek ve sorumluluk almak adına oldukça elverişli enerjiler devrede görünüyor.

Salı günü duygularınız ile mantığınız arasında kalabilir, iş anlamında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Günlük rutininizde ve iş yaşamınızda gerginliğinizi yansıtmamanızda fayda var. Dostlarla sohbet, iletişim ve sosyalleşmek size oldukça iyi gelecek.

Çarşamba günü işleri toparlamak adına oldukça heveslisiniz. Öğleden sonra karar alma süreçlerinizi daha iyi yönetebilirsiniz. Seyahat planları yapmak adına da oldukça uygun bir gün…

Perşembe günü sosyal çevre, aşk ve ilişkiler anlamında son derece pozitif etkiler devrede. İletişim trafiğiniz bol ve neşeli haberleriniz hızlı gelebilir. Ayrıca spor yapmak, hobilerle ilgilenmek ve çocuklarınızla keyifli zaman geçirmek için de son derece elverişli bir gün olabilir.

Cuma günü Mars, burcunuzda hareketine başladığından enerji ve motivasyonunuz bir hayli yüksek olacak. 5 Eylül’e kadar burcunuzda hareket edecek olan Mars, size başlatma ve ilerlemek istediğiniz konuda gerekli motivasyonu verecek.

Cumartesi günü dinlenmek, kendinizi dinlemek, zihninizi boşaltmak ve kabuğunuza çekilmek arzusunda olabilirsiniz. Sezgileriniz son derece kuvvetli olacağından, içinizdeki sese kulak vermenizde fayda var. Evde dinlenmek ve rehabilite olmak size iyi gelecektir.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin burcunuzda yaşanacak. Güneş de bugün sizin burcunuza geçtiğinden tüm Aslanların yeni yaşını kutlarım, her şey gönlünüzce olsun! Bu yeniay ile hangi konuda isterseniz o konuda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Korkmayın, Mars da yanınızda! Dış görünüşü değiştirmek, yeni bir işe, eğitime başlamak veya düzene girmek ise enerjiler sizi destekliyor. Her şey gönlünüzce olsun sevgili Aslanlar!

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya uzak seyahatler, iletişim, yabancılar ile ilişkiler ve teknolojik konular ile başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Enerji ve motivasyonunuz oldukça yüksek görünüyor. Bugün kendinizi sebepsiz yere huzursuz veya kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Üzerinde durmayın geçici bir durum.

Salı günü duygularınız ile mantığınız arasında kalabilir, zihinsel gerginlikler yaşayabilirsiniz. Karar almak için bugün pek uygun bir gününüzde değilsiniz.

Çarşamba günü yarım kalan işleri tamamlamak adına öğle saatlerine kadar oldukça uygun görünüyor. Öğleden sonra iş ve kariyer ile ilgili yeni bir projeye başlamak ve akıl yürütmek daha kolay olacaktır. Bu hafta üstlerinizden ve çalışma arkadaşlarınızdan destekler alabilirsiniz.

Perşembe günü iş veya statü anlamında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmelerin getirisinde elinize güzel maddi kazanç geçebilir, iyi değerlendirin. Bunun yanı sıra günün enerjisi sevgi dolu, neşeli ve iyimser görünüyor.

Cuma günü Mars, Aslan burcunda ilerlemeye başlayarak 5 Eylül’e kadar sizin bilinçaltı, rüyalar ve içsel korkular alanınızda son derece etkili olacak. Bu dönemde içsel hesaplaşmalarınızı yapabilir, düşman ve dostlarınızı seçebilir aynı zamanda korkularınız ile yüzleşebilirsiniz. Yeter ki pasif agresif tutumlardan uzak durun, çekilebilirsiniz. Akşamüzeri dışarı çıkmak, sosyalleşmek veya eğlenceli aktivelere katılmak size çok iyi gelecek.

Cumartesi günü dışarıda sevdiklerinizle olmak, ailenizle dışarıda vakit geçirmek ve program yapmak arzusunda olabilirsiniz. yersiz alınganlıklar veya yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, dikkatli olun!

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin bilinçaltı alanınızda etkili olacak. Hasta olanlar varsa şifalanabilir, korkuları ile yüzleşebilir ve psikolojik olarak sorunlarının üzerinden gelebilir. Bu süreçte ailenizden destek alabilir, onlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Evde veya sakin bir yerde günü geçirmek daha dinlendirici olacaktır sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya ortak kazançlar, mali konular, mahkeme davaları veya miras konuları ile başlayabilirsiniz sevgili Teraziler. Sessiz ve sakince çalışmak, kısıtlanmış hissine kapılmadan günü sürdürmek biraz güç olabilir. Bu hafta genel olarak ikili ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.

Salı günü duygularınız ile mantığınız ters düşebilir, karar almakta zorlanabilirsiniz. Parasal konularda duygusal davranmamanızı öneririm. Karar almak için bugün pek de uygun görünmüyor.

Çarşamba günü yarım kalan işlerinizi, birden fazla konu ile ilgilenmeniz gereken telefon trafiğinizi yönetebilir, öğleye kadar bitirebilirsiniz. Öğleden sonra karar almak ve o doğrultuda konsantre olmak daha kolay olacak. Alacağınız kararlar ile ilgili iletişim trafiğiniz öğleden sonra artabilir. Uzak seyahatler ve yabancılarla iletişim de gündeminizde yer alabilir. Enerjiniz oldukça yüksek görünüyor.

Perşembe günü kendinizi son derece sevgi dolu, barışçıl ve iyimser hissedebilirsiniz. Uzaktakilerden haber almak veya uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle iletişimde olmak adına son derece destekleniyorsunuz. Sevginizi, aşkınızı veya ilginizi bugün rahatça sergileyebilirsiniz. Karşınızdakini şımartma ve şımartılma zamanı!

Cuma günü Mars, dost burcunuz Aslan burcuna geçerek 5 Eylül’e kadar yolculuğuna burada devam edecek. Sizin sosyal çevre, arkadaşlar veya yatırımlar konusunda extra efor sarf etmeniz için sizi cesaretlendirecek.

Cumartesi günü ev ve aile konuları ilgilenmek, anaç bir tutum sergilemek ve korumacı bir ruh haline bürünmek günün enerjisi... Kendinizi sebepsiz yere huzursuz hissedebilirsiniz, geçici bir durum.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin sosyal çevre, arkadaşlar, hayattan beklentileriniz ve sürprizler anlamında oldukça etkili olacak. Yeni çevrelere girmek, kendinizi göstermek ve yeni arkadaşlıklara başlamak adına kendinizi son derece hazır hissedebilirsiniz. Sosyalleşin, umutlarınızı yükseltin ve cesaretinizi artırın sevgili Teraziler!

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya ikili ilişkiler, eş veya partner konuları ile başlıyorsunuz sevgili Akrepler.  Günlük rutininizde ani kazalara ve sakarlıklara dikkat etmelisiniz.

Salı günü duygularınız ile mantığınız ters düşebilir, karar almakta zorlanabilirsiniz. Bilhassa iş ile ilgili konularda bugün karar vermeniz çok uygun görünmüyor. İkili ilişkilerde karşı tarafı daha iyi anlamaya ve empati kurmaya çalışmalısınız.

Çarşamba günü yarım kalan işleri tamamlamak adına sabah harekete geçebilirsiniz. İletişim trafiğiniz öğleden sonra artabilir, kararlarınızı danışabilirsiniz. Ayrıca seyahat ve tatil planları yapmak adına da bugünü değerlendirebilirsiniz.

Perşembe günü kendinizi son derece iyimser, mutlu ve aşk dolu hissedebilirsiniz. Manevi anlamda enerjiniz bir hayli yükselebilir. Ruhsal sıkıntı veya kuruntularınız varsa bugün onları geride bırakabilirsiniz. Alacaklı olanlarınız ile bugün sevindirici haberler alabilir, elleri bollaşabilir.

Cuma günü Mars, Aslan burcuna geçerek 5 Eylül’e kadar burada yolculuğunu sürdürecek. Sizin iş, kariyer ve statü konularınızda sizi destekleyecek ve size gerekli enerjiyi verecek. Yalnızca yersiz gurur yapmaktan ve küstah tutumlara kapılmamaktan çekinmelisiniz.

Cumartesi günü enerjiniz ve sezgileriniz oldukça yükselecek. Uzak seyahatlere çıkmak, teknolojik konular ile ilgilenmek veya ailenizle sosyalleşmek adına bugünü değerlendirebilirsiniz.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin iş, kariyer ve statü alanınızda son derece etkili olacak. Yeni bir iş, terfi, statü değişikliği veya aile büyükleri ile ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz. Planladığınız ve harekete geçmeyi beklediğiniz bu konularla ilgili bir düşünceniz varsa tam sırası sevgili Akrepler!

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya iş, günlük rutin, angaryalar ve sağlık konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Yoğun bir iş temposu ve sorumluluklar sizi haftaya hazırlayabilir. Kendinizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebilirsiniz. Pazartesi sendromuna yakalanmamaya dikkat edin.

Salı günü artan iş temponuz, size güzel maddi gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Bugün iş ortamınızda veya günlük hayatınızda kendinizi doğru ifade etmeye bakın. Duygularınız ile mantığınız aynı dili konuşmuyor olabilir. Yanlış anlamaya veya anlaşılmaya açık bir gündesiniz.

Çarşamba günü enerjiniz bir hayli yükseliyor ve neşeniz de yerine geliyor. İkili ilişkiler, eş ve partner konuları gündeminizde yer alırken aşk, flört veya çapkın olabilirsiniz.

Perşembe günü enerjiler daha yoğun ve heyecanlı görünüyor. Kendinizi iyimser, sevgi dolu ve neşeli hissedebilirsiniz. Mevcut ilişkinizde varsa pürüzleri çözmek için son derece barışçıl ve pozitif yaklaşabilirsiniz.

Cuma günü Mars, dost burcunuz Aslan burcuna geçerek 5 Eylül’e kadar yolculuğuna burada devam edecek. Uzak seyahatler, yeni bir eğitim, yabancı dil veya yabancılarla ilişkiler konusunda oldukça cesaretli ve girişken bir dönem sizleri bekliyor.

Cumartesi günü evde vakit geçirmek, aile ile ilgilenmek, yemek yapmak ve bütçe yenilemek gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Evcimen, anaç ve korumacı bir ruh halinde olabilirsiniz. Kariyeriniz, geleceğiniz ve statünüz ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin uzak seyahatler, yabancılar, yeni bir eğitim, yabancı dil veya ticaret alanınızda oldukça etkili olacak. Yeni bir işe başlayabilir, yeni ve uzak çevrelere merhaba diyebilir, yabancı dil öğrenebilir veya hayat planlarınızı yenileyebilirsiniz. Bu konularda yapacağınız her türlü yenilik ve başlangıç için Mars sizi destekliyor olacak. Korkmayın, cesaretli olan kazanır sevgili Yaylar!

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler veya spor ile ilgilenebilir, yüksek enerjinizi atabilirsiniz. Günün gergin enerjisini spor yaparak atmak en çok size iyi gelecek.

Salı günü çocuklarınız veya partneriniz ile ilgili alacağınız kararlarda gerginlikler yaşayabilirsiniz; duygularınız başka mantığınız başka konuşabilir. Karar almak için bugün pek uygun görünmüyor.

Çarşamba günü iş ve rutin angaryalarınız artabilir, telefon trafiğiniz yoğunlaşabilir. Üstlerinizden veya aile büyüklerinizden destek alarak işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. Sağlık kontrolleri yaptırmak, varsa evcil hayvanınız ile ilgilenmek için de enerjiler oldukça uygun görünüyor.

Perşembe günü oldukça sevgi dolu, iyimser ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Bilhassa iş ortamınızda veya günlük hayatınızda sevildiğinizi ve ilgilenildiğinizi görmek ruhunuzu okşayacak. Varsa iletişim problemlerini çözmek bugün daha kolay.

Cuma günü Mars, Aslan burcuna geçerek 5 Eylül’e kadar yolculuğuna burada devam edecek. Ortak kazançlar, miraslar, mahkeme davaları veya eşinizin kazancı gibi konularda extra efor sarf edebilirsiniz.

Cumartesi günü ikili ilişkiler, eş veya partner durumları gündeminizde yer alabilir. Eşiniz veya partnerinizle vakit geçirmek, evde dinlenmek ve birbirinizi dinleyip empati kurmak açısından hafta sonunu değerlendirebilirsiniz.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin ortak kazançlar, gizli kalmış korkular, gizli düşmanlar, mahkeme davaları ve miraslar alanınızda etkili olacak. Bu konularda yeni haberler alabilir, yeni başlangıçlar yapabilir, korkularınız ile yüzleşebilirsiniz. Hasta olanlarınız ise hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girebilir. Gizli düşmanlarınız su yüzüne çıkabilir sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Gün içerisinde yersiz gergin veya huzursuz olabilirsiniz. Enerjiler, biraz kısıtlıyor gibi hissettirebilir.  

Salı günü duygularınız ile mantığınız örtüşmeyebilir, zihinsel gerginliğinizi ikili ilişkilerde yansıtabilirsiniz. Kalp kırmamaya dikkat edin! Bugün ayrıca iş kazalarına ve iş yerinde iş arkadaşlarınızla olan iletişim kazalarına dikkat etmenizde fayda var.

Çarşamba günü enerjiniz yükseliyor ve kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Bilhassa öğleden sonra yeni işlere başlayabilir ve daha kolay iletişim kurabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, çocuklar ve hobiler gündeminizde yer alabilir. Seyahat planları yapmak için de oldukça elverişli bir gün…

Perşembe günü enerjiniz ve yaşam sevinciniz daha da yükseliyor. Aşk tazelemek, karşı tarafa sevgi ve anlayışla yaklaşmak daha kolay görünüyor. Uzaktaki yakınlarınız ile konuşabilir, kalp kırmışsanız kolayca onarabilirsiniz. Zira telefon trafiğiniz bugün yoğun olabilir. İkili ilişkilerde empati yapmak ve mevcut sorunları çözmek için bugünü iyi değerlendirmelisiniz.

Cuma günü Mars, karşıt burcunuz Aslan burcuna geçerek 5 Eylül’e kadar yolculuğuna burada devam edecek. ikili ilişkiler, eş ve partner ilişkileri ile ilgili eforunuz bu süreçte biraz daha yükselecek. Karşıt burcunuzda olduğu için enerjinizi de yükseltecek, korkmayın hepsine gücüne yeter. Cuma günü işleri toparlamak ve haftayı kapatmak adına yoğun lakin başarılı geçebilir.

Cumartesi günü ev işleri, günlük işler, angaryalar, temizlik ve kişisel bakım gibi uğraşlarla meşgul olabilirsiniz. Evde dinlenmek veya yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Tedirgin veya huzursuz bir ruh haline bürünebilirsiniz. Üzerinde durmayın, geçici bir durum…

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin ikili ilişkiler, evlilik, eş veya ortaklık konularınız alanında son derece etkili olacak. Evlenme kararı alabilir, ortaklık kurabilir veya ikili ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gerekli cesaret sizde mevcut, yeter ki adım atın sevgili Kovalar!

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya kardeşler, yakın çevre ve iletişim konuları ile başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Telefon trafiğiniz bugün ve yarın yoğun olabilir. Kısa seyahatler ve organizasyonlar gündeminizde yer alabilir.

Salı günü iş ortamınızda bazı fikirsel ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin kalbini kırmamaya ve alınganlık göstermemeye özen göstermelisiniz. Çünkü bugün mantığınızla duygularınız arasında kalabilirsiniz.

Çarşamba günü ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeminizde yer alabilir. Evde vakit geçirmek, aile bireyleri ile iletişim kurmak veya evinizde sevdiklerinizi ağırlamak isteyebilirsiniz. Bu hafta ortak kazançlardan, ailenizden veya eşinizden/ortağınızdan güzel avantajlar elde edebilirsiniz.

Perşembe günü güzel enerjileri daha çok hissedebilirsiniz. Aranızın bozuk olduğu kişiler veya ile bireyleri varsa barışmanın tam fırsatı! Bugün oldukça sevgi dolu, iyimser, affedici ve barışçıl etkiler devrede olacak. bugünü iyi değerlendirmelisiniz.

Cuma günü yükselen enerjiniz ile kalan işleri toparlamak, spor yapmak ve sonrasında hobilerinizle ilgilenmek için oldukça elverişli görünüyor. Ebeveyn olanlarınız ise çocuklarıyla keyifli programlar yapabilir. Diğer yandan Mars, Aslan burcunda 5 Eylül’e kadar sürecek olan yolculuğuna başladı. Sizin iş, sağlık ve günlük rutin hayatınızda oldukça etkili olacak, extra efor sarf etmenize yol açacak.

Cumartesi günü sosyalleşmek ve çocuklarınızla vakit geçirmek için sezgilerinize kulak verebilirsiniz. Spor ve hobiler de oldukça ön planda görünüyor.

Gelelim haftanın en dikkat çeken olayı Aslan yeniayına! Pazar günü 12:46’da yaşanacak olan yeniay sizin iş, sağlık, iş ortamı, angaryalar ve günlük rutin alanınızda bir hayli etkili olacak. iş yerinde kendinizi göstermek, iş çevrenizde öne çıkmak isteyebilirsiniz. Ayrıca terfi, iş değişikliği ve sağlıkta güzel gelişmeler de yaşanabilir. Gündeminizde bu konulardan hangisi varsa öne çıkmak ve parlamak için tam zamanı sevgili Balıklar. Harekete geçin, korkmayın!

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.