Haftaya Ay, Oğlak burcunda sorumluluklarımızın bilincinde ve oldukça ağırbaşlı başlıyoruz. Güneş ile Merkür’ün Uranüs ile kavuşumda olması ise düşüncelerimizi bir an evvel hayata geçirme arzumuzu körükleyebilir. Diğer yandan Oğlak burcundaki Ay, ağır hareket etmeyi ve retro yapan Merkür ise kararları iki kez gözden geçirmemiz gerektiğini bize tembihliyor.

Salı günü de Ay, Oğlak burcunda seyrine devam ederken yoğun iş toplantıları veya sorumluluk gerektiren çalışmalara yoğunlaşmak için oldukça uygun günlerdir. Sabırlı ve kontrollü bir şekilde uzun vadeli çalışmalar yapabiliriz. Salı günü ayrıca olaylara bakış açımız biraz daha derin ve yoğun olabilir.

Çarşamba günü öğle saatlerine kadar zihinsel gerginlikler yaşayabiliriz. Duygularımız ile mantığımız pek örtüşmeyebilir, gerilmeyelim. Ay, öğleden sonra Kova burcuna geçiş yaparak daha vizyoner ve özgürlüğümüze düşkün bir bakış açısı ile hareket edebiliriz. Kolay aksiyona geçmek için de gayet uygun zamanlar diyebilirim.

Perşembe günü Güneş, Boğa burcuna geçiyor. Tüm Boğa burçlarının doğum günlerini kutlarım! Ay, Kova burcunda seyahatine devam ederken gün boyunca Jüpiter ile olumlu açısı sayesinde duygularımızı ve isteklerimizi daha rahat ifade edebileceğiz.

Cuma günü zor işleri veya bitmesi gereken teferruatlı işleri öğleden önce bitirmekte fayda var. İlerleyen saatlerde Ay, Mars ile kare açı yapacağından öfke kontrolü biraz zorlaşabilir. Rasyonel yanımız oldukça ağır basıyor. İletişim dilimize ve kararlarımıza çok dikkat edelim.

Hafta sonu Ay, Balık burcunda olacak. Maddiyattan çok maneviyata ve soyut konulara olan ilgimiz daha çok artabilir. Kendimizi daha duygusal ve romantik hissedebiliriz. Cumartesi günü Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte ellerimiz daha marifetli işleyebilir, kelimelerimiz ise bir ok gibi delici ve iğneleyici olabilir.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya aklınız iş, kariyer ve statü konularında bir hayli yoğun başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Salı günü de dahil olmak üzere kariyerinize odaklanmak ve sorumluluk isteyen projelere yönelmek için oldukça elverişli günler diyebilirim. Bakış açınız derinlemesine olacağı gibi dar olmamasına da dikkat etmenizde fayda var. Venüs retrosunun da sona ermesi ile birlikte bilinçaltınıza kulak verebilir ve stratejilerinizi bu doğrultuda planlayabilirsiniz. Para konularında Retro yapan Merkür, risk ve acele karar almamanız konusunda sizlere adeta uyarıda bulunuyor, lütfen kulak verin. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek ve vizyoner bir bakış açısı ile özgürleşmek isteyebilirsiniz. Sıra dışı düşünmek ve bu doğrultuda adımlar atmak sizlere heyecan verebilir. Eşiniz veya ortağınız ile düşüncelerinizi paylaşabilir, kendisi ile sosyal ortamlarda boy gösterebilirsiniz. Hafta sonuna kadar somut konuları ele aldığınız zihniniz, hafta sonu dinlenmek ve inzivaya çekilmek isteyebilir. Yorgunluk atmak için ruhsal çalışmalar yapabilir veya yorucu olmayan sizi rahatlatacak aktiviteler ile meşgul olabilirsiniz. Eksikliğini hissettiğiniz veya yaralı olduğunuz bilinçaltınızda herhangi bir konu açığa çıkabilir, şifalanabilirsiniz. Hafta sonunu kendinize ayırıp, ruhunuzu beslemenizde fayda var sevgili Koçlar. Cumartesi günü Mars, İkizler burcuna geçiş yaparak yakın çevre, iletişim ve kısa seyahatler gibi konularda değişken koşullara hazırlıklı olmanızı söylüyor.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya uzaklarla iletişim, seyahatler, mahkeme kararları ve yabancılar ile ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Sorumluluk ve disiplin isteyen işlere yönelmek tam size göre. Ay, Oğlak burcunda ve sizi oldukça destekliyor. Konsantre olmak istediğiniz konuların derinliğine rahatça inebilir ve istediğiniz sonuçları elde edene kadar uzun saatler çalışabilirsiniz. Perşembe gününe kadar sürecek bu durumu avantaja çevirerek somut konularla ilgilenmek için oldukça elverişli günler diyebilirim. Haftanın enerjileri genel olarak olumlu görünüyor. İş, kariyer ve statü konuları gündeminizi bir hayli meşgul edecek ve haftayı bu konular ile tamamlayacaksınız. Bu hafta Boğalar, adeta bir arı gibi çok çalışıyorlar. Ayrıca Perşembe günü Güneş sizin burcunuza geçiyor. Tüm Boğaların doğum günlerini şimdiden kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun.  Enerjiniz bu ay daha da yükselecek, şans ve fırsatları kendinize daha çok çekeceğiniz bir aya giriş yapacaksınız. Oldukça keyifli, sosyal ve hareketli bir hafta sonu görünüyor. Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilir veya aile bağlarınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Diğer yandan Mars, Cumartesi günü sizin burcunuzdan İkizler burcuna geçiş yapıyor. Para konularında daha değişken koşullara hazırlıklı olmalı ve ona göre gardınızı almalısınız sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya aklınız ortak kazanç, finans ve manevi değerler gibi konularda oldukça yoğun başlıyorsunuz sevgili İkizler. Ciddiyet ve sorumluluk isteyen uğraşlar tam size göre. Konsantre ve derinlik isteyen araştırma konularına rahatça uyum sağlayabileceksiniz. Sıra dışı fikirler de çözüm odaklı yaklaşımlarınızda size yardımcı olabilir. Perşembe günü daha özgürlükçü, iletişim odaklı ve sonuç odaklı düşünen bir yapıda hissedebilirsiniz. Enerjiniz bir hayli yükselecek. Partneriniz veya çocuklarınız ile eğlenceli programlar düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda Güneş, Boğa burcuna geçiş yaparak bilinçaltı ve rüyalar alanınızı bu ay oldukça meşgul edebilir. Düşüncelerinizi yada içsel sıkıntılarınızı partneriniz veya ortağınız ile rahatça paylaşabilirsiniz. Cumartesi Mars, sizin burcunuza geçerek enerjinizi bir hayli arttırıyor. Çok konuşan yapınız bir tık daha artabilir, zihniniz daha da hızlanacak kontrol altına alsanız iyi olur. Yönetici gezegeninizin retroda olduğunu düşünürsek sözlerinize daha çok dikkat etmelisiniz. Hafta sonu daha soyut ve maneviyata yönelik işlerle uğraşmak, statünüzü sorgulamak, eksik yönlerinizi keşfedip onarmak için oldukça elverişli görünüyor. Aile büyükleriniz ile daha çok vakit geçirebilir ve varsa kırgınlıklarınız gönül alabilirsiniz sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya ikili ilişkiler, eş, ortaklık ve iletişim konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Ay, karşıt burcunuzda seyir halinde olduğundan bu konularda sorumluluk almak, disiplinli ve ciddi davranmak için oldukça elverişli görünüyor. Odaklanmak istediğiniz iş, kariyer veya sorumluluk isteyen her türlü konuda derin ve uzun çalışmalar yapabilirsiniz. Detaylarda çok kaybolmadan bakış açınızı geniş tutmanızda fayda var. Perşembe günü daha somut ve elle tutulur sonuçlar elde etmek isteyebilirsiniz, bilhassa bütçe ve finans konularında. Yürürlükte olan bir mahkemeniz varsa aksiyon alınsın istersiniz. Perşembe günü ayrıca Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak. Daha sosyal, dışa dönük ve hayattan umutlarınızın yükseleceği bir aya başlamanızı da sağlayacak. Yeni bir çevreye girebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Merkür retrosunu kariyer alanınızda sürdürüyor, işinizde eksik veya yanlış yapılan işler yeniden önünüze gelebilir. Cumartesi günü Mars, İkizler burcuna geçiş yaparak bilinçaltı ve rüyalar gibi konularda oldukça aktif ve dile dökeceğiniz değişken bir sürecin başlayacağının haberini de veriyor. Daha sık rüya görebilir, pasif agresifliğe daha yatkın olabilir veya bilinçaltınızın fazla değiştiğine şahit olabilirsiniz. Hafta sonu daha hassas, uzaklar ile daha iletişim içerisinde veya seyahatlerde olabilirsiniz. Soyut konular ile ilgilenmek isteyebilir, eksikliğini hissettiğiniz bazı soyut konuların farkına varabilirsiniz sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya iş, günlük rutin, sağlık ve hizmet alanınız ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. İşlere odaklanmak, konsantre olmak ve ciddi işler başarmak için oldukça elverişli görünüyor. Detaylara inebilir ve sorumluluk alabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler, iletişim, eş ve ortaklık gibi konular gündeminizde olacak. Yakın çevreniz ile daha çok iletişim kurmak veya kısa seyahatler gibi organizasyonlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Sosyalleşmek için de oldukça elverişli görünüyor. Perşembe günü aynı zamanda Güneş Boğa burcuna geçerek bir ay boyunca iş, kariyer ve statü konularınızı aydınlatacak. Haftayı iş ve kariyer açısından oldukça rahat ve toparlayıcı bir şekilde kapatabilirsiniz. Cumartesi Mars İkizler burcuna geçiş yaparak sosyal ilişkiler, arkadaş ortamları ve yeni hedefler gibi konularda daha aktif olacağınızı işaret ediyor. Bu konularda değişken koşullara hazırlıklı olmalısınız. Yeni çevreler ilginizi çekebilir. Hafta sonu soyut ve manevi konular ile ilgilenmek için oldukça elverişli görünüyor. İçinize attığınız veya size sıkıntı veren her türlü konu ile yüzleşebilir, korkularınızı açığa çıkararak şifalanabilirsiniz. Ay, Balık burcunda olacağı için biraz hassas ve kırılgan olabilirsiniz. İçinize çekilme veya evde vakit geçirme isteğiniz bundan kaynaklı olabilir sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya aşk, ilişkiler, çocuklar veya hobiler gibi konularla başlayabilirsiniz sevgili Başaklar. Yönetici gezegeninizin retroda olması enerjinizi ve modunuzu biraz düşürmesi oldukça normal. Kendinizi hobilerinize veya çocuklarınıza vererek modunuzu yükseltebilirsiniz. Ciddi projeler, işler ve sorumluluk almak için oldukça elverişli günler. Detaylı çalışmalar yapmak ve uzun saatler çalışmak için bu haftayı kullanabilirsiniz. Perşembe günü Güneş Boğa burcuna geçerek uzaklarla ilişkilerinizi, seyahatlerinizi, iletişiminizi ve teknolojik süreçlerinizi aydınlatacak. Enerjiniz bir nebze daha yükselecek. Diğer yandan Cumartesi Mars, İkizler burcuna geçerek iş ve kariyer konularında değişken koşulları vurgulayacak. Ağzınızdan çıkacak her türlü kelimeye hele ki retro da sürüyorken extra dikkat etmelisiniz. Mars sizi iş ve kariyer konularında biraz sınıyor. Hafta sonu ikili ilişkiler, eş, ortak ve partner gibi konularla meşgul olabilir, rahatlamak isteyebilirsiniz. Bu hafta çok meşgul olan zihniniz soyut ve manevi konular ile rahatlamak isteyebilir. Eşinizle veya partnerinizle daha çok vakit geçirebilir, fark edemediğiniz eksik bir yönünüzü ilişki yoluyla su yüzüne çıkararak şifalanabilirsiniz sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya ev, aile, kökler veya gayrimenkul gibi konularla başlayabilirsiniz sevgili Teraziler. Bu konularda sorumluluk almak, karar almak veya ciddiyet isteyen işlere başlamak için oldukça elverişli bir hafta diyebilirim. Mal almak ve bunun için detaylı çalışmayı yapmak için Salı günü oldukça elverişli görünüyor. Bakış açınızı geniş tutmanızda fayda var. Eş, partner veya ortağınızdan fikir alışverişinde bulunabilir, gerekli destekleri görebilirsiniz. Venüs retrosunun da bittiğini göz önünde bulunduracak olursak bu haftayı lüks harcamaları için değerlendirebilirsiniz. Perşembe günü Güneş Boğa burcuna geçiş yaparak ortak kazançlar, miras, mahkeme davaları, finans gibi konularınızı bu ay aydınlatacak. Merkür de retrosunu bu konularda tamamlayacağı için finans konuları daha parlak görünüyor diyebilirim. Cumartesi Mars, İkizler burcuna geçiş yaparak uzak seyahatler, yabancılar ile iş ve ilişkiler gibi konularda değişken koşulları gündeminize taşıyacak. Bu konularda daha dikkatli ve iletişim dilinizde daha temkinli olmalısınız. Hafta sonu soyut ve manevi konularla ilgilenmek isteyebilir. Detox yapmak isteyebilir, meditasyon veya ruhsal çalışmalar ile haftanın yorgunluğunu atmak isteyebilirsiniz. Yeni bir düzen veya beslenme programı gibi konulara da yönelebilirsiniz sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve iletişim gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Sözleşmeler, kontratlar veya yoğun bir iletişim trafiği olabilir. Sorumluluk veya disiplin isteyen konularda oldukça detaylı ve konsantre bir şekilde çalışabilirsiniz. Detaylı işlerinizi bu hafta halletmek için oldukça uygun görünüyor. Perşembe günü Güneş, Boğa burcuna geçiş yaparak ikili ilişkiler, eş veya ortaklık gibi konularınızı bir ay boyunca aydınlatacak. Merkür retrosunu bu konularda tamamladı, iş ve çalışma alanlarınıza doğru gerileyerek bu konuları da gözden geçirmenizi istiyor. Somut kararlar almak ve aksiyona geçmek isteyeceğiniz bu hafta Mars’ın Cumartesi günü İkizler burcuna geçmesi ile birlikte ortak kazançlar, finans ve mali konularda sözlerinize daha dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Hafta sonu aşk, ilişkiler, çocuklar veya hobileriniz ile ilgilenmek isteyebilir, soyut konulara yönelerek rahatlamak isteyebilirsiniz. Duygusal ve romantik olmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan ise maddi konulardaki gerilim sizi somut konularla meşgul ederek ikilemde kalmanıza neden olabilir sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya bütçe, finans, maddi ve manevi konular ile başlayabilirsiniz sevgili Yaylar. Bu konularda yoğunlaşmak ve sorumluluk almak için oldukça elverişli bir hafta diyebilirim. Bütçe yapabilir, yatırımlarınızı değerlendirebilir, detaylı araştırmalar yapabilir ve gerekirse geç saatlere kadar çalışabilirsiniz. İş motivasyonunuz da oldukça yüksek görünüyor. Hafta geneli olarak enerjiler olumlu görünüyor. Perşembe günü Güneş, Boğa burcuna geçiş yaparak bir ay boyunca iş, çalışma ortamı, düzen kurmak ve rutininizi düzenlemek gibi konularda oldukça aydınlatacak. Yeni bir beslenme programı veya spor düzeni oluşturabilir, çalışma ortamınızda yenilikler yaşayabilirsiniz. Merkür retrorsuna aşk ve ilişkiler alanınızda sürdürerek önünüze geçmiş ilişkileri çıkarabilir veya mevcut ilişkinizi gözden geçirmenizi sağlayabilir. Cumartesi günü Mars karşıt burcunuz İkizler burcuna girerek ilişkiler alanında efor sarf etmenizi ve keskin ifadeler bakımından sizi sınayacağı bir dönemi başlatacak, çok dikkatli olmalısınız. Hafta sonunu evde geçirmek, dinlenmek ve soyut konularla ilgilenerek ruhunuzu dinlendirmek açısından oldukça elverişli görünüyor. Aile bireylerinizle bir araya gelerek aile bağlarınızı güçlendirebilir, bazı konularda yaralarınız var ise bunları aile bireyleri ile şifalandırabilirsiniz. Bu hafta sonu rahatsız olduğunuz ama farkına varmadığınız bazı sorunlarla yüzleşebilir ve ailenizden destek alarak iyileşebilirsiniz sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek, kararlı, ciddi ve bir o kadar da disiplinli başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Bu hafta zor ve yoğun işleri halletmek, uzun saatler çalışmak ve detaylı araştırmalar yapmak için oldukça elverişli görünüyor. Perşembe günü Güneş burç değiştirerek Boğa burcuna geçiyor. Aşk, spor, çocuklar, ilişkiler ve hobileriniz alanında bir ay boyunca etkili olacak bu enerjiyi çok iyi kullanmalısınız. Yaza formda girmek için veya kendinizi tazelemek için bu enerji size çok iyi gelecek. Merkür retrosunu ev ve aile konularına yöneltirken, bu konuları yeniden gözden geçirmenizi ve gerekli düzenlemeleri yapmanızı sizden istiyor.  Haftanın diğer bir değişimi ise Mars’ın İkizler burcuna geçmesi…  çalışma ortamınız, iş arkadaşlarınız, günlük rutin işleriniz ve sağlığınız konusunda biraz daha efor sarf etmeniz gerektiğini lakin bunu yaparken kelimeleri de düzgün seçmeniz gerektiğini, koşulların değişken olduğunu vurguluyor. Mars, İkizler burcunda kelimeler ok gibi iğneleyici ve eleştirel olabilir. Bu yüzden iş ortamınızdaki iletişiminize bu ay daha dikkat etmenizde fayda var. Hafta sonu yakın çevreniz ile sosyalleşmek, kısa seyahatler ve iletişim konuları gündeminizde olabilir. Bu konularda daha hassas ve kırılgan olabilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevrenizle iletişim kurarken kendinizin de bazı hassas yönlerini keşfederek, onaracağınız bir hafta sonu yaşayabilirsiniz sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya içe dönük, sessiz ve bireysel çalışmak isteyerek başlayabilirsiniz sevgili Kovalar. İç dünyanız ve bilinçaltınızda sorguladığınız bazı durumlar sizi yorabilir. Derinlere iyice inmek ve sorunlarınızla yüzleşmek isteyebilirsiniz. Diğer yandan evde vakit geçirerek ve dinlenerek haftayı sürdürmek isteyebilirsiniz. Şarj olma evresi diye adlandırdığımız bu günlerde zorlu ve bireysel işlerinizi uzun saatler sabırlı bir şekilde çalışarak tamamlayabilirsiniz. Perşembe günü Ay sizin burcunuza geçerek enerjiniz bir hayli yükseltecek. Güneş de burç değiştirerek Boğa burcuna girmesi ile ev, aile, gayrimenkul, statü ve kökler ile ilgili konularınızı aydınlatacak. Bu konularda gelişmelerin yaşanacağı bir ay olabilir. Diğer yandan Mars, dost burcunuz İkizler burcuna geçerek aşk, ilişkiler, spor ve hobiler alanınızı bir hayli canlandırıyor. Merkür retrosunun iletişim alanınızda olduğunu unutmamalı ve mevcut ilişkinizde kullandığınız kelimelere çok dikkat etmelisiniz. Hafta sonu somut konulardan ziyade soyut ve manevi konularla ilgilenmek isteyebilir, evinizde dinlenerek geçireceğiniz bir hafta sonu planlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile iletişimde olabilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Bu sayede manevi olarak sizi rahatsız eden veya farkına varmadığınız bazı sıkıcı durumlar gün ışığına çıkabilir ve şifalanabilirsiniz sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya toplumsal ilişkiler, sosyal sorumluluk projeleri ve sosyal çevreler gibi konular ile oldukça meşgul başlıyorsunuz. Bir hayli ciddi, kararlı ve sorumluluk sahibi enerjiniz ile en ağır işlerin bile üstesinden gelebilir, uzun saatler çalışabilirsiniz. Enerjiniz oldukça yerinde görünüyor.  Merkür retrosunu yakın çevre ve iletişim alanında devam ettirirken kullandığınız kelimelere çok dikkat etmeli ve başınıza iş açmamalısınız. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve size doğruları söylüyor, kulak verin. Mantık her zaman işe yaramayabilir. Perşembe günü Güneş burç değiştirerek Boğa burcuna geçiyor;  iletişim, yakın çevre, kısa seyahatler ve kardeşler alanınızı bu ay oldukça aydınlatacak. Seyahatleriniz ve iletişiminiz bu ay hızlanabilir. Tüm bunları yaparken bütçenizi kontrol etmeli ve ipin ucunu kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Sürpriz harcamalar canınızı sıkabilir. Diğer yandan Mars burç değiştirerek İkizler burcuna geçiş yapıyor. Ev, aile ve gayrimenkul konularında bu ay extra efor sarf edebilirsiniz. Bazı tamirat işleri veya taşınma gibi durumlar açığa çıkabilir. Hafta sonu Ay, sizin burcunuza geçerek kendinize yönelmenizi ve fark edemediğiniz bazı sıkıntılarınızın açığa çıkmasına olanak sağlayacak. Soyut ve manevi konular ile ilgilenebilir, ruhunuzu şifalandırabilirsiniz sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.