13.01.2018, 19:53

15 - 21 Ocak Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, Oğlak burcunda başlıyoruz. Son derece disiplinli, sorumluluklarımızın bilincinde ve haftaya ciddi başlıyoruz. Birçok gezegenin de Oğlak burcunda yer alması, bu durumu vurguluyor ve sorumluluk sahibi bir şekilde mantığımızla hareket etmemizi sağlıyor. İşlere başlamak, konsantre olmak ve ilerlemek adına başarılı bir gündeyiz.

Salı günü Ay, Plüton kavuşumu ve Uranüs karesi ise günün enerjisini biraz gerebilir. Duygusal krizlere açık ve değişken şartlara ayak uydurmak adına zor bir gün geçirebiliriz. Şartları zorlamamak ve akışta olmak en doğru adım olacaktır. İşlere konsantre olmalı ve önümüze bakmalıyız.

Çarşamba günü Oğlak burcunun 26 derecesinde bir yeniay yaşayacağız. Sabah saatlerinde gerçekleşecek olan bu yeniayın etkilerini önümüzdeki bir hafta içerisinde gözlemleyebiliriz. Maddi ve manevi konular anlamında yeni başlangıçların yapılacağı, imzaların atılabileceği veya yatırım kararlarının alınacağı girişimsel bir yeniay sürecine adım atabiliriz. Oğlak teması kalıcılığı da temsil ettiği için hayatımıza giren yenilik de haliyle kalıcı bir kazanca dönüşebilir. Fırsatları iyi kollayalım.

Perşembe gününe Ay, Kova burcunda uyanıyoruz. Venüs de Kova burcuna bugün geçiş yaptı. Özgürce hareket etmek, sıra dışı davranmak, plan yapmak ve rahat davranmak isteyebiliriz. Bireysel özgürlüğümüze önem vereceğimiz, biraz mesafeli, kendi kişiliğimizden ödün vermeyeceğimiz bir ilişki dönemi geçirebiliriz. Venüs, Kova’dayken böyle düşündürebilir.

Cuma günü Ay, Kova burcunda yolculuğuna devam ederken Uranüs ile güzel bir açı yapıyor. Orijinal fikirler üretmek, hayata başka pencereden bakmak ve duyguları ifade etmek heyecan verici olabilir. Öte yandan Ay- Mars karesine dikkat etmeli, duygu ve fikirlerimizi ifade ediş tarzımıza özen göstermeliyiz. Sert çıkışlar veya yanlış anlaşılmalara karşı dikkat! Ani kararlar almadan iyi düşünmeli ve biraz beklemeliyiz.

Cumartesi günü Güneş, Kova burcunda! Tüm Kova’ların yeni yaşını kutlarım! Bu yıl her şey gönlünüzce olsun… Özgür düşündüren, sıra dışı planlar yaptıran, ufku ve bakış açımızı genişleten güzel insanlar bu ay sizin ayınız! Güneş’in sizin burcunuza geçtiği bu ayı çok iyi değerlendirin, parlayın ve öne çıkın. Cumartesi günü Ay’ın Balık burcunda oluşu, Neptün ile Merkür’ün ise dost açısı bizi rahat bir enerjiye çekecek olup hayaller kurdurabilir. Meditasyon yapmak, ruhsal olarak arınmak ve rahatlamak adına enfes açılar devrede!

Pazar günü Ay, Balık burcunda yolculuğuna devam ederken Neptün ile yakınlığı dikkat çekiyor. Sezgilerimiz son derece kuvvetli. Yaratıcı fikirler üretmek, faaliyete geçirmek ve araştırmalar yapmak adına oldukça ilham dolu hissedebiliriz.  İştah artışına dikkat, tatlıya düşkünlük artabilir. Suda arınmak, şifalanmak ve entelektüel sohbetler yapmak adına oldukça verimli bir hafta sonu geçirebiliriz.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Oldukça disiplinli, sorumluluk sahibi ve işlere odaklanmış görünüyorsunuz. Üstlerinizle olan ilişkilerinizde ani tutumlar sergilemekten kaçınmalı, enine boyuna düşünüp öyle aksiyon almalısınız. Duygusal krizlere açık bir hafta yaşayabilir, normalde vermemeniz gereken cevaplar verebiliriz. Bunun farkında olmalı ve ağzınızdan çıkacak sözlere çok dikkat etmelisiniz. Lütfen dürtüsel davranmayın. Gelelim haftanın olayı Oğlak yeniayına! Sizin iş ve kariyer evinizde son derece güçlü bir yeniay yaşanıyor. Sesinizi çıkarmak, hak ettiğinizi almak, kariyerde istediğiniz adımı atmak adına adeta destekleniyorsunuz.  Oğlak burcu kalıcılığı da temsil ettiği için uzun zamandır gündeminizde konu olan bir mevzu için harekete geçme zamanı gelmiş demektir. Şimdiden hayırlı olsun. Bu yeniayın etkilerini ve kalıcılığını ilerleyen günlerde görebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz ve bakış açınız son derece özgürleşmeye doğru gidiyor. Venüs’ün de Kova burcuna geçişi ile birlikte sosyal çevre, yeni vizyon ve ufuklar anlamında oldukça sıra dışı bir döneme adım atabilirsiniz. Daha çok çevre edinmek ve fayda sağlamak anlamında kazançlı bir ay geçirebilirsiniz. Hafta sonu izole olmak, kendinizi ve isteklerinizi belirlemek, hayatınızı gözden geçirmek anlamında oldukça sakin görünüyor. Yalnız kalma arzunuz yükselebilir. Ayrıca kendinizi duygusal ve hassas hissedebilir, kendinizle yüzleşerek arınmak isteyebilirsiniz. Oldukça rahatlatıcı bir hafta sonu planlamanızda fayda var, zira buna ihtiyacınız olacak sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya ticaret, yurt dışı, yabancılar, eğitim veya lojistik gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Sorumluluklarınızın bilincinde, son derece enerjik ve işlere odaklanarak hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Bu konularla ilgili bazı duygusal kararlar almaya zorlanabilirsiniz. Hisleriniz ile duygularınız sizi, iş yaptırımı konusunda zorluyor olabilir. Alacağınız bir takım haberlere kulak asmayın ve akışta olun. Eşinizden ve ortağınızdan manevi destek veya yardım anlamında güç alabilirsiniz. Gelelim haftanın dikkat çeken olayı Oğlak yeniayına! Tam da yurt dışı, ticaret, hayata bakış açısı, vizyon ve yüksek eğitim konularınızda son derece etkili bir yeniay yaşayacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilir,  uzak bir seyahat veya ticaret kararı alabilir, aynı zamanda uzak akrabalarınız ile ilgili bir gelişmeye de şahit olabilirsiniz. Oğlak burcunda yaşanacak olan bu yeniay, oluşumun kalıcı ve getirisinin de yüksek olacağını söylüyor. Yatırım ve maddi gelir açısından size faydasını ilerleyen günlerde gözlemleyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş, kariyer ve statü konuları ön plana çıkıyor. Bu konularda sıra dışı düşünmek, yaratıcı fikirler üretmek ve farklı pencereden projeleri değerlendirmek anlamında adımlar atmak isteyebilirsiniz. Venüs’ün de Kova burcuna geçişi ile kariyer konularında bu dönem oldukça yaratıcı, farklı, özgür ve şanslı geçebilir, iyi değerlendirin derim. Hafta sonu sosyalleşmek, çocuklarınızla veya partnerinizle eğlenmek ve bağlarınızı kuvvetlendirmek adına oldukça elverişli görünüyor. Evli olanlar ilişkisinde aşkını dile getirmek için daha çok ilham dolu hissedebilir. Bu hafta sonu oldukça romantik geçebilir sevgili Boğalar, tadını çıkarın!

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya bütçe, ortak kazançlar, borçlar ve harcamalar gibi finansal konularla başlıyorsunuz sevgili İkizler.  Bu konulara odaklanmak ve gerekli sorumlulukları almak konusunda oldukça ciddi görünüyorsunuz. Özellikle bu ay parasal konular, yatırım ve krediler bilhassa gündeminizde epey yer tutuyor. Gelelim haftanın olayı Oğlak burcunda yaşanacak olan yeniaya! Finansal konular, eşinizin veya ortağınızın parası, yatırımlar, borçlar veya krediler gibi konular yaşayacağınız bu yeniay ile maddi başlangıçlar yapabilirsiniz. Oğlak burcu sağlamcılığı ve uzun vadeyi de kapsadığı için oldukça kalıcı yatırımlar yapabilir, miras veya kira geliri gibi gelirler de elde edebilirsiniz. Tamamen gündeminizde mevzu ile alakalı… İşinizden alacağınız zam veya tazminat olabileceği gibi, size bağlanan nafaka veya miras konuları da olabilir. Bu yeniayın etkilerini önümüzdeki dönemdeki gelecek haberlerle alabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yükselen enerjiniz ile uzak çevreler, yurt dışı konuları, yabancılar, ticaret veya eğitim konuları gündeminizde yer alabilir. Vizyonunuzu genişletmek isteyebilirsiniz. Ayrıca gireceğiniz ortamlarda entelektüel sohbetler ve derin araştırma konuları ilginizi çekecektir. Venüs’ün de Kova burcuna girişi ile bu konular bu dönem daha gündeminizde yer alacak ve hukuksal konularda evrak işlerinizde kendinizi daha şanslı hissedeceksiniz. Hafta sonu kariyer, statü, aile büyükleri ve iş konuları gündeme gelebileceği gibi ruhsal durumunuzda da bir takım değişiklikler yaşanabilir. Evde vakit geçirmek, aile büyüklerinize fikir danışmak ve yer yer izole olmak adına oldukça sakin bir hafta sonu planlayabilirsiniz. Biraz yalnız kalmak ve düşünmek iyi gelecektir sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek başlıyorsunuz sevgili Yengeçler.  İkili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alabilir. Bu konularda oldukça ciddi ve sorumluluk almaya yatkın görünüyorsunuz. Gelelim haftanın olayı Oğlak yeniayına! Karşıt burcunuzda yaşanacak olan bu yeniaydan en ok etkilenecek ikinci burç sizsiniz! Bir ilişkiye başlamak, ilişkiniz varsa ciddi bir seviyeye taşımak veya noktalamak, ortaklık adına ciddi seviyeye; imza aşamasına taşımak adına oldukça etkili ve uzun vadeli bir yeniay sizleri bekliyor olacak. Oğlak burcu sağlamlığı ve kalıcılığı anlattığı için kısa süreli bir değişiklikten söz etmiyorum. Dolayısı ile hayatınızdaki yeni oluşuma hazır mısınız, düşünün ve adımınızı öyle atın. Aşkınızı evliliğe, hobinizi ise karlı bir kazanca dönüştüreceğiniz güzel bir yeniayla karşı karşıyasınız. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, borçlar, harcamalar veya krediler gündeminizde yer alabilir. Bu konularda araştırmalar yapabilir, farklı ödeme seçenekleri ve borçları yeniden yapılandırma planları tasarlayabilirsiniz. Venüs’ün de Kova burcuna geçmesi ile birlikte bu dönem borçlar konusunda avantajlı olacağınız, gelir elde edebileceğiniz ve giderlerinizi dengede tutacağınız şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Hafta sonu enerjiniz oldukça yüksek ve ilham dolu olabilir. Aşk tazelemek, duygusal olmak, romantik planlar yapmak ve uzak seyahat planları yapmak adına oldukça enerjik ve istekli olabilirsiniz. Çocuğunuzla veya partnerinizle aranızdaki bağları kuvvetlendirebileceğiniz sevgi dolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya iş, sağlık ve günlük koşuşturmacalar ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Pazartesi sendromuna yakalanmadan iş yoğunluğunuza bir an evvel adapte olup başlamanızda fayda var. Sorumluluklarınızın farkında oldukça ciddi ve disiplinli bir hafta geçirebilirsiniz. Gelelim haftanın dikkat çeken olayı Oğlak yeniayına! Sizin çalışma alanınız, iş, sağlık ve hizmet alanınızda yaşanacak olan bu yeniay ile yeni başlangıçlar ve görevler söz konusu olabilir. Hasta olanlar şifalanabilir, işi ile ilgili sıkıntısı olanlar iş değişikliği veya çalışma şekli değişikliği yaşayabilir. Masanızı veya ortamınızı değiştirebilir, takım arkadaşlarınızda yeni kişiler işe dahil olabilir… Ayrıca yeni bir beslenme ve spor programı belirlemek adına oldukça motive edici bir yeniay, mutlaka değerlendirmelisiniz. Alacağınız kararları uygulama şansınız daha yüksek çünkü Oğlak burcu kalıcı ve sağlam kararlar aldırır. Haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkiler, eş veya partner konuları ön plana çıkabilir. Biraz daha sıra dışı ve rahat hareket etmek isteyebilirsiniz.  Bekâr olan Aslanlar kulak versin; Venüs bu hafta karşıt burcunuz Kova’ya geçiş yaparak bu dönem ikili ilişkilerde size şanslı bir dönemin startını da veriyor. Çok iyi değerlendirin ve ıskalamayın derim. Hafta sonu manevi konularla ilgilenmek, izole olmak ve biraz kendinizi dinlemek ruhunuzu rahatlamak açısından size çok iyi gelecektir. Ayrıca harcamalarınızı da gözden geçirmenizde fayda var. Duygusal harcamalardan uzak durmalısınız. Evde ailenizle vakit geçirmek ve haftanın yorgunluğunu atmak için birebir görünüyor sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya oldukça enerjik başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Gündeminizde aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler veya spor gibi size hayat veren eğlenceli konular yer alabilir. Ayrıca sorumluluklarınızın bilincinde, oldukça disiplinli ve ciddi kararlar alacağınız bir haftanın arifesindesiniz. Tam da bu sırada Oğlak burcunda yaşayacağınız yeniay ile bu konular gündeme geliyor. Evli olanlar çocuk yapma kararı alabilir, bekar olanlar ise güzel ve uzun ömürlü bir aşka yelken açabilir, kilolu olup da bir türlü zayıflayamayanlar ise büyük bir kararlılıkla disiplinli bir şekilde spor programı çizebilir. Oğlak burcu uzun vadeyi ve sağlam kararları ifade ettiği için alacağınız kararlar kısa vadeli olmayacaktır. Hayatınızda kalıcı çözümler ve adımları da beraberinde getirecektir. Özellikle bol iletişim ve yakın çevrenize de danışarak alacağınız bu yeni karar ile hayat planlarınızı organize edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş ve sorumluluklar artabilir, gözünüzde büyüyebilir. Sıra dışı çözümler bulmak, bakış açınızı geliştirmek ve çalışma şeklinizi değiştirerek verimli çalışmak isteyebilir, bu konuda kafa yorabilirsiniz. Ayrıca Venüs’ün de Kova burcuna geçişi ile birlikte iş ve sağlık alanında şanslı bir döneme adım atacağınızdan alacağınız kararları uygulamak daha kolay olacaktır. Hafta sonu haftanın yorgunluğunu atmak, partnerinizle bir arada olmak ve keyif yapmak adına oldukça başarılı görünüyor. Yükselen enerjiniz ile eğlenmek ve akışta olmak adına içinizden geldiği gibi davranmanızda fayda var. Kendinizi kısıtlamayın ve ruhsal olarak arındırıcı bir hafta sonu geçirin sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Para ve yatırım konularında Jüpiter’in de desteği ile gayrimenkul konuları aklınızı meşgul ediyor olabilir. Haftanın en iddialı konusu Oğlak yeniayı! Tam a bu konularda yeni bir başlangıç yapmanız için sizi adeta teşvik ediyor. Ev, baba, aile, toprak, yatırım veya gayrimenkul konularında bir adım atabilir, parasal bir girişim yapabilirsiniz. Kredi çekebilir veya ailenizin desteğini alabilirsiniz. Oğlak burcu kalıcılığı ve sağlamcılığı da ifade ettiği için alacağınız karar, epeydir düşündüğünüz ve üzerine çalışmalar yaptığınız bir karar olabilir. İlerleyen günlerde bu yeniayın etkisini gözlemleyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yükselen enerjiniz ile birlikte spora yönelebilir, çocuklarınızla eğlenebilir veya partnerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca Venüs’ün de bu alanınıza geçmesi ile birlikte bilhassa kalbi boş olanlarınızı aşk anlamında şanslı bir dönem karşılayabilir. İyi değerlendirmeli ve alternatifleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Bu dönem daha çok sosyalleşebilir ve dışarı çıkarak kendinizi gösterebilirsiniz. Sıra dışı, daha özgürlükçü, bireysel ve sizi geliştirecek bir ilişkiyi çekebilirsiniz. Hafta sonu sağlığınızla ilgilenebilir, kendinize bakım kürleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca ruhsal ve bedensel olarak arınmak için oldukça elverişli bir hafta sonu görünüyor. İzole olabilir, evde kendinize bol bol zaman ayırabilir ve dinlenerek kendinizi arındırabilirsiniz sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya yakın çevre, iletişim, kardeşler veya kısa seyahatler gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Enerjiniz bir hayli yüksek olduğu için işlere başlamak sizin için daha kolay görünüyor. Ciddi ve disiplinli bir şekilde haftaya organize olabilirsiniz. Gelelim haftanın olayı Oğlak yeniayına. Dost burcunuzda yaşanan bu yeniay ile yakın çevre, kısa seyahatler, yeni bir eğitim, yabancı dil, iletişim veya medya gibi konularda güzel bir başlangıç kararı alabilirsiniz. Oğlak burcu kalıcı ve sağlam kararları içerdiği için aksiyona geçeceğiniz konu da hayatınızda uzun ömürlü ve getirisi yüksek olacaktır. Alacağınız yeni bir eğitim ile kariyerinize uzun ömürlü bir yatırım yapmak gibi düşünebilirsiniz veya gireceğiniz yeni çevrelerden iş anlamında kendinize menfaat sağlayacak ortamlara karışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeminize gelebilir. Bu konularda daha özgür ve sıra dışı davranmak isteyebilirsiniz. Venüs’ün de Kova burcuna geçiş yapması ile birlikte bu dönem evinizi güzelleştirmek, dekore ettirmek veya taşımak gibi düşünceler içerisinde olabilirsiniz. Şanslı bir dönem. Gayrimenkul ve yatırım konusunda bu dönemi değerlendirmenizde fayda var. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Sezgileriniz çok yükselecek. Aşk, ilişkiler, spor, çocuklar veya hobiler gündeminizde yer alırken oldukça keyifli enerjiler devrede görünüyor. Bilhassa aşk tazelemek, çocuklarınızla eğlenmek ve bağları kuvvetlendirmek adına bu hafta sonunun tadını çıkarabilirsiniz sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya bütçe, finansal konular ve manevi değerler gibi ciddi konular ile başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Son derece ciddi, disiplinli ve konsantre bir şekilde haftaya başlayabilirsiniz. Sorumluluk bilinciniz oldukça yüksek görünüyor. Gelelim haftanın olayı Oğlak yeniayına! Maddi ve manevi değerleriniz alanında yaşayacağınız bu yeniay ile gelirlerinizde artış yaşayabilir, yatırım yapabilir ve sorumluluklarınızı daha iyi gözden geçirebilirsiniz.  Özellikle zam, terfi veya gelir konularında artış gibi uzun vadeli artışları içeren bir yeniay süreci sizleri bekliyor. Oğlak burcu kalıcı ve sağlam kararları içerdiği için atılacak olan adımlar da uzun vadeli olacaktır. Bu açıdan zam ve terfi daha olası görünüyor. Kiminiz ise iş bile değiştirebilir, kazancını yükseltebilir. Bu yeniayın etkisini ilerleyen günlerde daha iyi gözlemleyebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yakın çevre, iletişim, arkadaşlar, kısa seyahatler veya eğitim konuları gündeme gelebilir. Sıra dışı bir bakış açısı veya daha özgürlükçü bir ruh hali ile bakış açınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca Venüs’ün de Kova burcuna geçmesi ile birlikte daha sosyal, enerjik, sıra dışı ve özgür hareket edebileceğiniz ve düşünebileceğiniz şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Kalbi bol olanlar arkadaş çevresi veya eğitim, seminer gibi yerlerde yeni birileri ile tanışabilir. Avantajları mutlaka değerlendirin. Hafta sonu haftanın yorgunluğunu atmak, evde dinlenmek, izole olmak, ruhunuzu ve bedeninizi arındırmak adına oldukça elverişli görünüyor. Kendinize ve evinize mutlaka zaman ayırın, yükselen iç sesinize kulak verin sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya son derece enerjik ve motive başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar.  Açıkçası bu hafta öne çıkan burç sizsiniz, gözler üzerinizde! Disiplinli, motive ve gayet ciddi bir şekilde haftaya başlıyorsunuz. Sorumluluk bilinciniz son derece yüksek. Gelelim haftanın olayına! Burcunuzda yaşanacak olan yeniay ile yepyeni bir döneme adım atıyorsunuz. Özellikle Oğlak burcunun son on günlük evresinde doğanlar bu yeniay daha çok etkileniyor. Kendiniz ile ilgili yeni bir başlangıç yapabilir, hayattan beklentilerinizi sorgulayabilir, değiştirebilir, kendinize yeni bir yol haritası çizebilir ve onu uygulamaya koyulabilirsiniz. Satürn’ünle birlikte birçok gezegenin de sizin burcunuzda yer alması, bu yeniayın size sağlam başlangıçları getireceğini vurguluyor. Hayatınızda kendinizi karar ve sorumluluk alma aşamasında hissedebilirsiniz. Yakın çevre, yatırımlar, arkadaş çevresi, dış görünüş, çocuk ve yaşam alanı gibi… Kalıcı ve sağlam bir yeniay sizleri bekliyor olacak. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe ve finansal konular gündeminizde yer alırken bakış açınızı daha geniş ve özgür tutmak isteyebilirsiniz. Venüs’ün de bu alana girişi le birlikte kazançlarınızda şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Özellikle biriktirmek ve harcarken kazanmak anlamında bu dönem daha avantajlı olabilirsiniz. Hafta sonu oldukça sosyal ve enerjik geçebilir. Yükselen enerjiniz ile birlikte dışarı çıkabilir, sosyalleşme arzunuzla kısa seyahatler düzenleyebilir veya arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. İlham dolu enerjiler devrede olacağı için sanatsal faaliyetler de ilginizi çekebilir. Keyifli bir hafta sonu sizleri bekliyor sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya hisleriniz oldukça kuvvetli, sessiz ve bireysel çalışarak başlamak isteyebilirsiniz sevgili Kovalar. İşlere konsantre olmak ve haftalık plan yapmak adına oldukça kararlı görünüyorsunuz. Gelelim haftanın olayı Oğlak yeniayına! Bilinçaltı, gizli kalmış korkular, dedikodular, gizli düşmanlar ve sizden saklanan haberler gibi kulağınıza bazı şeyler gelebilir ve yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızda bir bitiş ve başlangıç döngüsü söz konusu olabilir. Bilinçaltı temizliği yapmak, geçmişi geçmişte bırakmak ve var olan bağımlılıklardan kurtulmak için fırsatlar elde edebilirsiniz. Venüs’ün de bu hafta sizin burcunuza geçmesi ile birlikte para, konfor ve ilişkilerdeki fırsatlar anlamında şanslı bir dönem sizler için başlayacak. Bu nedenle bu yeniayda bilinçaltınızı ve korkularınızı ne kadar temizlerseniz bu ay sizler için o kadar bereketli geçecektir. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz son derece yükseliyor. Ayrıca Güneş de burcunuza geçerek yeni yaş döngünüzü başlatıyor! Hepinizin yeni yaşı şimdiden kutlu olsun, her şey gönlünüzce olsun! Hafta sonu bol kutlamalı, eğlenceli, sosyal ve dışa dönük geçebilir. Ayrıca duygusal olarak biraz hassas ve içe dönük hissedebilirsiniz. Yakınlarınızla ve ailenizle bir arada vakit geçirmek, bağları kuvvetlendirmek anlamında oldukça sevgi dolu bir hafta sonu sizleri bekliyor olacak sevgili Kovalar. Bu ay sizin ayınız, tadını çıkarın!

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek, keyifli ve neşeli başlıyorsunuz sevgili Balıklar. İşlerinizin ve haftalık planlarınızın farkında, bir o kadar da dışa dönük ve hevesli olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile iç içe samimi bir hafta geçirebilirsiniz. Gelelim haftanın olayı Oğlak yeniayına! Toplumsal konular, hayırseverlik, hayvanseverlik, yardıma muhtaç kişilere destek olmak anlamında yardımda bulunmalısınız. Bu yeniay ile birlikte mucizevi bir güzellik yaşamaya açık olacaksınız. Olmaz dediğiniz bir olayın oluşu, bir yatırımın gerçekleşmesi veya bir haberin gelişi gibi düşünebilirsiniz… Toplumsal konulara eğilim gösterdiğiniz takdirde Venüs’ün bu hafta Kova burcuna geçmesi ile birlikte içsel korkular, negatif enerjiler, kötü gözler gibi olumsuzluklardan korunuyor olacaksınız. Bunu yapmanız bu yüzden çok önem arz ediyor.  Yardım ederseniz yardım bulursunuz gibi bir durum söz konusu görünüyor. Haftanın ilerleyen günlerinde bireysel çalışabilir, izole olmak isteyebilir ve kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz.  Kendinizi ifade ederken karşı tarafın sizi dört dörtlük anlamasını beklemeyin ve kimseyi de değiştirmeye çalışmayın yoksa yorulan taraf siz olursunuz. Özellikle yabancılarla olan iletişiminizde buna özen göstermelisiniz. Hafta sonu enerjiniz oldukça yükseliyor, adeta kendinize geliyorsunuz. Kendinizi ve duygularınızı ifade etmek daha kolay olabilir. İştah artışına ve tatlı tüketimine dikkat, ölçü kaçabilir sevgili Balıklar. Seyahat planları yapabilir, yeni eğitimler araştırabilir ve hayat görüşünüzü geliştirecek aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz son derece yüksek olacak. Kulak vermeniz yeterli…

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
32
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0