Haftaya Ay, Oğlak burcunda sorumluluklarımızın bilincinde ve oldukça ciddi başlıyoruz. Krizlere daha açık öte yandan ise kadın-erkek ilişkilerinde, aksiyonlarda, sevgi ve aşk temalarında bir değişim dönüşüm sürecine gireceğimizi bir günü işaret ediyor. Ay- Venüs kare açısı da dikkat çekerken bugün ilişkilere dikkat etmekte fayda var.

Salı günü Ay, saat 13:00 civarında boşlukta olacak. Akşam 21:00’a kadar sürecek olan bu boşlukta yeni işlere başlamaktansa elimizdeki yarım kalan projeleri tamamlayabiliriz. Öte yandan Merkür burç değiştirerek Boğa burcuna geçiyor. Fikir ve düşüncelerimizde sabit fikirli, ağırkanlı ve inatçı olabiliriz. Düşündüklerimizi karşı tarafa kabul ettirmek için inatçı olabileceğimiz süreç başlıyor…

Çarşamba günü Ay, Kova burcunda güne merhaba derken, Jüpiter ile dost açı yapıyor. Arkadaş ilişkilerinde, sosyal çevrede oldukça reformist ve yardımsever davranabiliriz. Yaratıcılığı ön plana çıkarmak, farklı düşünmek ve hareket etmek, hem bireysel olup hem de hümanist davranmak isteyebiliriz.

Perşembe günü Ay, Kova burcunda seyrine devam ederken Mars ve Jüpiter ile olumlu açılar yapıyor. Bugün motivasyonumuz oldukça yüksek, iş bitirici, dost canlısı ve yardımsever olabiliriz. Öte yandan Güney Ay Düğümü ile yakınlık eden Ay, geçmişi bize hatırlatabilir. Umutlar ve arzularımızın ön planda olması bizi motive edecektir.

Cuma günü Ay, Balık burcunda olacak. Bugün işlere konsantre olmak zorlaşabilir. Hayal kurmak, aşk ve romantizm yaşamak isteyeceğimiz bir gün olabilir. İkili ilişkilerde biraz gerilim olabilir. Ay ve Güneş’in kare açısı karşı tarafın bizi anlamadığı düşüncesine kapılmamıza neden olabilir veya sorumluluklarımız hayallerimizin üstünü örtüyor olabilir.

Cumartesi günü Ay, Balık burcunda seyahatine devam ederken Neptün ile yakınlığı, bizim merhamet ve korumacı tavırlar sergilememize yol açabilir. Kırılgan ve hassas olabiliriz. Öte yandan Mars ile kare açısı ise bizi gerebilir. Hissettiklerimiz ile ağzımızdan çıkanlar karmaşaya neden olabilir. Sağlık açısından ayaklar hassas, vücut ise su toplamaya elverişli olabilir, tuzdan uzak duralım!

Pazar gününe Ay boşlukta uyanıyoruz. Tembellik zamanı! Miskin ve sakin bir şekilde güne başlayabiliriz. Öğleden sonra Ay, Koç burcuna geçerek enerjimizi artırıyor. Çocuksu bir şekilde olayları başlatmak isteyebilir, atağa geçebiliriz. Sosyalleşmek ve dışarı çıkmak için günün geri kalanı gayet enerjik! Pazar günü ayrıca Güneş İkizler burcuna geçiyor. Tüm İkizler burcunun doğum gününü kutlarım, bu yıl her şey gönlünüzce olsun!

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya yoğun bir iş temposu ile başlayabilir, sorumluluklarınızın ciddiyetinde oldukça motive başlayabilirsiniz sevgili Koçlar. İş yerindeki iletişiminize ve üstlerinizle olan diyaloglarınıza dikkat etmenizde fayda var, yer yer gerilmeler yaşanabilir. Salı günü de devam eden bu etki ile olayları derinlemesine inceleyebilir, yarım kalan işleri toparlayabilirsiniz. Merkür burcunuzdan ayrılıp Boğa’ya geçerek fikirlerinizde daha sabit ve inatçı bir tutum sergilemenize yol açabilir. Aynı zamanda önümüzdeki dönemde bütçe ve finans konularına akıl yoracağınızı gösteriyor. Çarşamba günü sosyalleşmek, arkadaşlarınız ile görüşmek ve daha hümanist yaklaşmak için oldukça güzel bir gün. Aklınıza orijinal ve sıra dışı fikirler gelebilir, çevreniz ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Bugün yaratıcı çalışmalar yapmak ve toplumsal faaliyetlerde bulunmak için de oldukça elverişli görünüyor. Perşembe günü ise daha da verimli geçebilir. İşlerinizi şevkle yapmak, yakın çevreniz ile sosyalleşmek ve umut dolu olmak bunlardan sadece bir kaçı… Akşam saatlerinde geçmişi hatırlayabilir, eskileri yâd edebilirsiniz. Cuma günü içinize yönelebilir, hayal kurabilir ve daha rahat işler ile uğraşmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz lakin bugünü biraz daha sakin geçirerek insanların sizi anlamasını istiyorsunuz. Cumartesi günü kendinizi dinlemek, aileniz ile birlikte zaman geçirmek, hayır işlemek ve rehabilite olmak için oldukça elverişli bir gün. İçsel hesaplaşma, yüzleşme ve merhamet duygunuzun hat safhada olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Pazar günü ise miskinlik yapıp dinlenmek için oldukça ideal. Öğleden sonra hareketlenmek, canlanmak ve aktif olmak için ne duruyorsunuz sevgili Koçlar? J

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya uzak çevreler, yurt dışı, seyahatler ve teknolojik konular ile başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Bugün sosyal çevrenize karşı daha sorumluluk sahibi ve merhametli davranabilirsiniz. Salı günü ciddileşebilir, iletişim dilinizde daha keskin ve soğuk bir ifade tercih edebilirsiniz. Karamsar olmaktan uzak durmalısınız. Ev ve aile konularına yoğunlaşmak isteyebilir ve bu konularla ilgili yapmanız gereken işler varsa onları halletmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür sizin burcunuza geçerek düşünce sisteminizi bir hayli güçlendiriyor. Güneş’in de Boğa da olduğunu unutmamalı ve egonuzu kontrol etmeyi başarmalısınız. Güzel kararlar almak ve uygulamak bilincindesiniz lakin sabit fikirli ve inatçı tutumlar sergilememeye özen göstermelisiniz. iş, kariyer ve statü konuları ile meşgul olabilir, daha çok çalışmak isteyebilirsiniz. Bakış açınız biraz daha geniş ve vizyoner olabilir. Perşembe günü gayet güzel enerjiler devrede. Yapmak istediğiniz, altından kalkamadığınız veya sizi yorun hangi konu varsa bugün onlar üzerine rahatça yoğunlaşabilirsiniz. Bugünü zor işleri halletmek için değerlendirebilirsiniz. Ortak bütçe ve finans konularında başarılı kararlar veya yatırımlar yapabilirsiniz. Cuma gününe dikkat etmekte fayda var. Bugün duygularınız ile mantığınız zıt düşebilir. Kadın-erkek ilişkilerinde diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Yarım kalan işleri tamamlayabilir ve daha hafif işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşmek, dışarda vakit geçirmek, sevdiklerinizle plan yapmak için oldukça elverişli görünüyor. Sosyal sorumluluk bilincinde davranabilir, gerekli yardımları yapmak isteyebilirsiniz.  Pazar günü biraz kendinizi dinleyebilir ve bugünü dinlenmeye ayırarak hiç bir şey yapmak istemeyebilirsiniz sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya finansal konular ile başlayabilir veya mevcut mahkeme davalarınız var ise onlarla uğraşarak başlayabilirsiniz sevgili İkizler. Ortak bütçe ve mali konularla ilgilenmek için oldukça ciddi ve elverişli bir gün. Salı günü konuları derinlemesine araştırabilir, en ince detayları bile gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Lakin bu ciddiyeti çok fazla sürdürüp sosyal yaşantınıza taşımamanızda fayda var. İnsanlar sizi mesafeli ve soğuk algılayabilirler. Çarşamba günü enerjiniz bir hayli yükselirken dünün tersine bugün oldukça hümanist, sıra dışı ve yaratıcı fikirler ile insanları şaşırtmak hoşunuza gidebilir. Uzak seyahatler planlamak veya yabancılarla diyaloglar kurmak için de oldukça elverişli bir gün. Bugün Merkür Boğa burcuna geçerek sizin bilinçaltı, rüyalar ve gizli kalmış korkular alanınızda ilerlemeye başladı. Bu konularda ısrarcı ve sabit fikirli olup, kendinizi yok yere yorabilirsiniz. Akışta olmaya ve ağırkanlı hareket etmeye özen göstermelisiniz. Perşembe günü oldukça hareketli ve neşeli görünüyor. Spor yapabilir, işlerinize rahatça konsantre olabilir ve ilişkilerinizde harikalar yaratabilirsiniz. Bugün oldukça eğleneceğe benziyorsunuz, iyi değerlendirin derim. Cuma günü yer yer gergin yer yer yorgun veya miskin hissedebilirsiniz. Bir yanınıza rahatlamak ve kolay işlerle uğraşmak isterken diğer yanınız sorumluluklarınızı hatırlatıyor. Bu durumun sizi germesine izin vermemeli ve işlerinizi yavaş yavaş bitirmelisiniz. Hafta sonu aile büyükleriniz ile bir arada olabilir, kariyerinizi gözden geçirebilir, amaçlarınız ve hedefleriniz konusunda yeni fikirler üretmek isteyebilirsiniz. Pazar günü Güneş sizin burcunuza geçiyor sevgili İkizler. Bu ay parlama zamanınız, hepinizin doğum gününü kutlar güzel bir yıl dilerim! Her şey gönlünüzce olsun! Yeni yaş döngünüzün başladığı bu Pazar günü öğleden sonra enerjiniz bir hayli yükseliyor ve neşeli ruh halinizi çevrenize rahatça yansıtıyorsunuz.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya ikili ilişkiler, ortaklıklar, eş ve partner konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. İkili ilişkilerinizi gözden geçirebilir ve bu konularda gerekli sorumlulukları üstlenmek isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki kadın-erkek ilişkilerine de dikkat etmelisiniz. Salı günü başladığınız işleri bitirmek ve derinlemesine araştırma yapmak için oldukça elverişli bir gün. Merkür bugün burç değiştirerek sizin sosyal çevre, arkadaşlıklar ve hayattan beklentileriniz ile ilgili konular alanında ilerledi. Bu ay gündeminizde ve zihninizde bu konular öne çıkabilir. Yeni yatırımlar yapmak veya çevrenizden menfaat sağlayarak para kazanmak gibi düşünceler aklınızdan geçebilir. Çarşamba günü bütçe, finans, ortak kazançlar, ev ve aile konuları ile meşgul olabilirsiniz. Evinizde vakit geçirmek veya aile bireyleri ile bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bugün daha çok bireysel çalışmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü oldukça enfes görünüyor. Aklınızdaki projeleri dillendirebilir, güzel bir şekilde sunarak hayata geçirme olasılığı elde edebilirsiniz. İş hayatınızda düşüncelerinizin desteklenmesi ve dillendirilmesi sizi oldukça motive edecek. Ailenizin ve yakın çevrenizin de desteğini almak sizi oldukça güçlü hissettirebilir. Cuma günü daha sezgisel, hayalperest ve seyahat odaklı olabilirsiniz. Bir yanınız bugünü rahat geçirmek isterken diğer yanınız sorumluluklarınızı hatırlatabilir. İşlerinizi olabildiğince sakin bir şekilde hallederek haftayı tamamlayabilirsiniz. Cumartesi günü sosyalleşmek, uzaklar ile iletişimde olmak ve seyahat etmek için oldukça güzel görünüyor. Size kendinizi ne iyi hissettirecek ve motivasyonunuzu ne yükseltecekse onu yapmalı, kalbinizin sesini dinlemelisiniz. Pazar günü Güneş burç değiştirerek sizin gizli kalmış, üstü örtülü, bilinçaltı, korkular ve spritüal alanınızı anlatan 12.evinize yani İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bu ay şarj olma evresi, inzivaya çekilip kendiniz ve korkularınız ile yüzleşme dönemi olarak da düşünebilirsiniz sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya günlük rutin, iş, koşuşturmalar ve hizmet alanınız ile ilgili konularla oldukça yoğun başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Tüm bunları yaparken sağlığınıza özen göstermeli ve kendinizi ihmal etmemelisiniz. Dinlenmeyi de unutmayın lütfen. Salı günü de oldukça yoğun geçen günde, iş yerinizde üstlerinizden gerekli yardımları alabilir ve daha kolay iş yapabilirsiniz. Ayrıca bugün Merkür Boğa burcuna geçerek sizin iş, kariyer ve statü konularında daha çok efor sarf edeceğiniz bir döneme adım atmanızı sağlıyor. Tek handikapınız savunduğunuz fikirlerde sabit ve inatçı olmak. Bundan kaçınmanız gerekiyor. Çarşamba günü ikili ilişkileriniz, eş veya ortaklık konularınız gündeme gelebilir. Yakın çevreniz ile sosyalleşmek veya partneriniz ile eğlenmek isteyebilirsiniz. Sıra dışı ve orijinal planlar yapmak isteyebilir, rutinin dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü de sürecek bu etki sayesinde bazı organizasyon, dernekler, konserler veya kısa seyahatler gibi konular da gündeminizde yer alabilir. Bugün bir hayli keyifli ve eğlenceli görünüyor, iyi değerlendirin. Cuma günü rahatlamak, daha hafif konular ile ilgilenmek ve sorumluluklarınızdan bir an olsun uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Lakin bir yanınız o sorumluluklarınızı yerine getirmeniz konusunda ısrarcı olarak sizi rahatsız edebilir, orta yolu bulmaya ve gerilmemeye özen gösterin. Cumartesi günü mistik konularla ilgilenmek isteyebilir, hayal dünyanızı daha çok geliştirmek isteyebilirsiniz. Bugün sosyal çevrenizden veya arkadaşlarınızdan kişilerle dertleşebilir, onlara yardımcı olabilirsiniz. Pazar günü Güneş burç değiştirerek dost burcunuz İkizler’e geçiyor. Bu ay oldukça sosyal, aktif ve neşeli ortamlara adım atabilir, bolca eğlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapmak ve uygulamak için hiç durmayın sevgili Aslanlar. Zira yaşam enerjiniz Pazar’dan itibaren yükseliyor.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya yaşam enerjiniz bir hayli yüksek, iş bitirici ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Bunun yanı sıra aşk, ilişkiler, hobiler veya çocuklar gündeminizde yer alabilir. İlişkilerinizde ve maddi konularınızda biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Salı günü de devam eden bu etki ile yarım kalan işleri toparlayabilir ve ciddi işlerinizi öğleden sonraya bırakabilirsiniz. Olayları detaylı ve derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz. Bugün Merkür burç değiştirerek dost burcunuz Boğa’ya geçiyor. Zihinsel faaliyetlerini oldukça güçlenecek, daha kararlı ve sabit düşünmek sizleri daha iyi hissettirecek. Özellikle almak istediğiniz bir eğitim veya başlamak istediğini bir proje varsa bu ay oldukça elverişli görünüyor. Çarşamba günü günlük rutininiz ve iş yaşamınız oldukça hareketlenebilir. İşlerinizi sıra dışı ve orijinal fikirler ile yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için karşı cinsten de destek alabilirsiniz. Perşembe günü enerjiler oldukça muazzam görünüyor. Altından bir türlü kalkamadığınız bir işi tamamlayabilir, takdir görebilir ve finansal olarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugünü ve ele geçen fırsatları iyi değerlendirin. Cuma günü ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminizde olabilir. Bugünü daha rahat ve kolay işlerle tamamlamak isteyebilirsiniz. Seyahate çıkmak veya partnerinizle güzel planlarınızı uygulamak isteyebilirsiniz.  Cumartesi günü biraz daha duygusal, hayalperest ve merhametiniz ön planda bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlara yardımcı olmak ve bilhassa varsa eşinizin sorunlarına çare aramak isteyebilirsiniz. Bugün oldukça yardımsever görünüyorsunuz. Pazar günü Güneş burç değiştirerek İkizler’e geçiyor. Bugünden itibaren iş, kariyer, statü ve aile büyükleri gibi konular bu ay oldukça dikkat çekebilir. Bu konulardaki değişken koşullar sizi zaman zaman gerebilir, dikkatli olup fevri davranmamaya özen gösterin sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya ev, aile ve gayrimenkul konuları ile başlayabilirsiniz sevgili Teraziler. Yatırım yapmak, mal alıp satmak veya eviniz ile ilgili bir takım düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Karşı cins ile olan ilişkilerinize bugün dikkat etmenizde fayda var, zorlanabilirsiniz. Salı günü de devam eden bu etkiler ile araştırmalarınızı derinleştirmek ve yarım kalan işleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Bugün Merkür burç değiştirerek sizin ortak bütçe, finans, miras ve mahkeme konularınız ile ilgili bir aylık gündemi başlatabilir. Süregelen mahkemeniz ya da parasal meseleleriniz varsa bu konular ile ilgilenirken sabit fikirli ve inatçı olmamaya dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü enerjiniz bir hayli yükseliyor. Spora başlayabilir, hareketli programlar yapabilir, sevgiliniz veya çocuklarınız ile eğlenmek isteyebilirsiniz. Uzak seyahatler planlamak ve yabancılar ile iletişim kurmak için de oldukça elverişli bir gün olabilir. Perşembe günü de süren bu etki ile aşk ve ilişkiler konusunda sıra dışı bir bakış açısı geliştirebilir, spontane programlarla hayatınızı renklendirebilirsiniz. Yakın çevreniz ile fikir alışverişleri, karar verme sürecinizde oldukça önem arz edebilir. Cuma günü günlük rutininiz ile meşgul olmak, yapılacak işleri toparlamak ve güzel bir beslenme programı çizerek sağlığınıza gerekli özeni gösterebilirsiniz. Ortak kazanç ve finansal konular ile ilgili güzel kararlar alabilir ve uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü de devam eden bu etki ile kendinizi dinlemek ve şifalanmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza gerekli özeni göstermek hem sizi vesveselerinizden kurtaracak hem de daha kaliteli bir yaşamın kapılarını aralayacak. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeli, isteklerinizi arka plana atmamalısınız. Pazar günü Güneş burç değiştirerek dost burcunuz İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bu dönem uzak seyahatler, yabancılar ile ilişkiler, yeni bir eğitim veya yabancı dil, yeni ülkeler ve teknoloji gündeminizde yer alabilir.  Oldukça güzel gelişmeler ve yeni başlangıçlar sizleri bekliyor sevgili Teraziler. Bugün ayrıca ikili ilişkiler gündeminizde yer alabilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya yakın çevre, arkadaşlar, iletişim ve kısa seyahatler gündeminizde başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Bugün karşınızdaki kişilerle fikir alış verişinde olmak ve uygulamaya geçmek için oldukça güzel görünüyor. Olayları derinlemesine analiz yapabilir ve detayları gözden kaçırmadan araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Salı günü de sürecek bu etki ile yarım kalan işlerinizi ve programlarınızı tamamlamak için oldukça uygun görünüyor. Eşiniz, partneriniz veya ortağınızdan alacağınız destekler ile olayların rahatça altından kalkabilirsiniz. Bugün ayrıca Merkür, karşıt burcunuz Boğa burcuna geçerek ikili ilişkiler, eş veya ortaklık gibi konularla meşgul olacağınız bir dönemi anlatıyor. ikili ilişkilerinizde sabit fikirli ve inatçı bir tutum sergilememeye bu dönem dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü ev ve aile konuları ile ilgilenmek, partneriniz veya ortağınız ile kazanç yöntemlerini konuşmak gibi güzel gelişmelere açık bir gün yaşayabilirsiniz. İşinizden sıra dışı yöntemlerle para kazanmak veya hobilerinizi paraya çevirmek gibi fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Perşembe günü maddi konulardan yana kazançlı bir gün olabilir; ailenizden veya yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Cuma günü enerjiniz hem yükseliyor hem de yaratıcı yönünüz oldukça öne çıkıyor. Hobileriniz ile ilgilenebilir, spor yapabilir veya çocuklarınız ile birlikte dinlendirici programlar organize edebilirsiniz. Partneri olan Akrepler ise sevgilileri ile romantik anlar yaşayabilir. Cumartesi günü de sürecek olan bu etki ile merhamet ve fedakarlık yönünüzün öne çıktığını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra ekonomik durumunuzu gözden geçirmeli, harcamalarınızı kontrol altına almalısınız. Pazar günü Güneş burç değiştirerek sizin ortak kazançlar ve finansal konularınızı kapsayan alana, İkizler burcuna geçiş yapıyor. Ortak kazanç, miras, nafaka veya mahkeme davaları gibi konularınıza bu dönem aydınlık tutacak Güneş, gelirlerinizde belirsiz olabileceği gibi sürpriz kazanç artırımlarını da önünüze serebilir sevgili Akrepler.

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya maddi ve manevi konular ile başlayabilirsiniz sevgili Yaylar. Bütçe yapmak, kaynak artırımı ve harcamaları kontrol altına almak adına bugün ve yarını güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Kazançlarınızda dönüşümden geçtiğiniz bugünlerde sabırlı ve istikrarlı olmanızda büyük fayda var. Bugün günlük rutin işlerinize rahatça konsantre olabilir, haftalık programınızı organize edebilirsiniz. Salı günü Merkür burç değiştirerek Boğa burcuna geçiş yapıyor. Böylece sağlığına, iş yaşamınıza ve günlük rutininize daha çok zihinsel önemi gösterebileceksiniz. Daha çok çalışabilir veya fikirlerinizde sabit ve inatçı tutumlar sergileyebilirsiniz. Bilhassa iş arkadaşlarınızla ve çevrenizle sorun yaşamamak adına fikirlerinizde esneklik göstermelisiniz. Çarşamba günü yakın çevreniz, kısa seyahatleriniz veya kardeşleriniz gündeminizde yer alabilir, iletişim trafiğiniz artabilir. Varsa partneriniz veya çocuklarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Sıra dışı ve orijinal fikirler ile partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Perşembe günü de sürecek olan bu etki ile çok eğlenebilir, karşı tarafı da çok mutlu edebilirsiniz. Enerji ve motivasyonunuz bugün oldukça yüksek, altından kalkamayacağınız hiçbir şey yok gibi görünüyor. Şu sıra ailenizle olan diyaloglarınıza ve ilişkilerinize daha dikkat etmeli, laf dalaşına girmekten kaçınmalısınız. Cuma günü ev ve aile konuları ile ilgilenebilir, evde daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hayal kurmak, dinlenmek ve fedakar olmak isteyebilirsiniz. Şekerli ve tuzlu gıdalara dikkat, ödem sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü de sürecek bu etki ile hasta veya yaşlı olan yakınlarınız var ise onlarla vakit geçirebilir ve onlara yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Ruhunuzu beslemeniz ve manevi olarak da şifalanmanız için yardımsever yönünüz alevlenebilir. Pazar günü burç değiştirerek karşıt burcunuz İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bu dönem ikili ilişkiler, eş, partner ve ortaklık konuları gündeminizi bir ay boyunca meşgul edebilir.  Bekar Yay’lar yeni bir ilişkiye yelken açabilir, ilişkisi olan Yay’lar ise ilişkisini bir adım öteye taşımak isteyebilir. Bu ay oldukça parlak görünüyor.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya Ay, sizin burcunuzda oldukça enerjik ve motive başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Doğanız gereği oldukça ciddi ve disiplinlisiniz lakin karamsar düşüncelere kapılmamanızda fayda var. Salı günü devam edecek bu etki ile kadın-erkek ilişkilerine daha dikkat etmeli, evinizde ise yersiz gerginliklere izin vermemelisiniz. Ayrıca Merkür burç değiştirerek dost burcunuz Boğa burcuna geçiş yapıyor. Böyle aşk, ilişkiler, spor, hobiler veya çocuklarınıza daha çok efor sarf edeceğiniz güzel bir dönemi de başlatıyor. Bu konularda sabit fikirli ve inatçı olmamaya çok dikkat etmelisiniz ki karşı tarafı bunaltmayın. Çarşamba günü bütçe, finans, maddi ve manevi konular gündeminizi meşgul edebilir. İşinizde ve günlük rutininizde hırslı bir şekilde ilerleyebilir, orijinal fikirlerinizle yeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Perşembe günü devam eden bu etkiler ile maddi kaynaklarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Cuma günü yakın çevreniz ile ilişkiler, iletişim, kısa seyahatler veya kardeşleriniz gündeminizde yer alabilir. Onlarla vakit geçirmek, sosyal olmak veya dertleşmek isteyebilirsiniz. Seyahate çıkmak ve biraz dinlenmek size çok iyi gelebilir. Bir yanınız uzaklaşmak isterken diğer yanınız sorumluluklarınızı öne sürebilir ve zaman zaman gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Cumartesi günü çok fazla fedakâr olup kendinizi yıpratmamalısınız keza sağlığınız ve sinir sisteminiz bu durumdan olumsuz olarak etkilenebilir. Her şeyi içselleştirip dert etmemeye ve çok kafaya takmamaya özen göstermelisiniz. Pazar günü Güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bu dönem iş, günlük rutin, sağlık, evcil hayvanlar veya iş arkadaşlarınız konusunda değişken koşullar yaşayabilirsiniz. Bu ayı nasıl yönettiğiniz önemli. Sakin olur, değişime direnmez ve koşullara ayak uydurursanız bu ay sizin için oldukça rahat geçer sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya enerjiniz biraz düşük, sakin ve sessiz başlayabilirsiniz sevgili Kovalar. Ay, sizin bilinçaltı, rüyalar ve korkularınız alanında ve bu konularla yüzleşeceğiniz zaman diliminde seyrine devam ediyor. Sezgilerinizi ve iç sesinizi dinleyerek neler yapmanız gerektiğini rahatça bulabilirsiniz. Salı günü de devam edecek bu etki ile kadın-erkek ilişkilerinize biraz dikkat etmelisiniz. Bugün ayrıca Merkür Boğa burcuna geçerek ev, aile ve gayrimenkul gibi konular ile meşgul olabileceğiniz bir dönemi başlatıyor. Zihniniz bu konular ile bu ay oldukça meşgul olabilir. Çarşamba günü oldukça enerjik ve motive uyanıyorsunuz. Ay, sizin burcunuza geçerek sizi oldukça canlandırıyor. İşlerinizi rahatça yoluna koyabilir, ailenizden destek görebilir ve orijinal fikirleriniz ile olayları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.  Perşembe günü de devam eden bu güzel enerjiler sayesinde oldukça verimli bir gün geçirebilirsiniz. Spor yapabilir, çocuklarınız ile eğlenebilir veya partnerinizle efor isteyen faaliyetlere katılabilirsiniz, enerjiniz bir hayli yüksek! Cuma günü yarın kalan işleri toparlamak, bütçe ve finans konuları ile ilgilenmek için oldukça elverişli bir gün. Bir yanınız işlerden uzaklaşmak ve dinlenmek isterken diğer yanınız sorumluluklarınızın bilincinde ilerlemek isteyebilir. Bu da sizi zaman zaman gerebilir. Akışta olun ve şartlar neyi gerektiriyorsa onu yapın. Cumartesi günü de sürecek bu etki ile fedakâr davranabilir, partneriniz ile şifalanmak isteyebilirsiniz. Sezgileriniz ve hassaslığınız iştahınızı bir parça açabilir. Pazar günü Güneş dost burcunuz İkizler’e geçiyor. Bu ay sevgi, aşk, romantizm, hobiler, çocuklar ve spor, gündeminizde bir hayli yer tutabilir. Çok eğleneceğiniz ve keyif alacağınız bir ay önünüzde sevgili Kovalar, tadını çıkarın!

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya oldukça sosyal, motive ve arkadaş canlısı başlayabilirsiniz sevgili Balıklar. Kadın-erkek ilişkilerinde yer yer fikir ayrılıklarına düşebilir, gerilimi yükseltebilirsiniz. Sakin kalmaya ve alttan almaya dikkat edin. Salı günü de hareketli olan çevreniz, arkadaşlarınız hakkında daha iyi gözlem yapmanıza ve detaylı bir şekilde yaşanan durumları ele almanıza yardımcı olacak. Böyle kim dost kim düşman daha iyi anlayabilirsiniz. Bugün ayrıca Merkür, Boğa burcuna geçiş yaparak sizin yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve iletişim gibi konuların oldukça sık yaşanacağı bir döneme adım atmanızı anlatıyor. İletişim dilinizde sabit fikirli ve inatçı olmaktan uzak durmalısınız zira insanlar sizin zor biri olduğunuz kanısına varabilir. Çarşamba günü inzivaya çekilmek ve kendinizi sorgulamak isteyebilir, sessizleşebilirsiniz. İçinizdeki korkularla ve gizli düşmanlarla hesaplaşma zamanı da diyebiliriz. Bu konuda sezgilerinizi dinleyebilir, yakınlarınızdan fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Perşembe günü oldukça güzel görünüyor. Ev ve aile konuları ile ilgilenebilir, onlara yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanı sıra ummadığınız yerden elinize para geçebilir. Ailenizden destek göreceğiniz güzel enerjiler mevcut görünüyor. Cuma günü sosyalleşmek, arkadaşlarınız ile görüşmek ve rahat bir gün geçirmek hayali kurabilirsiniz. Bilhassa bugün Ay, sizin burcunuzda güne başlayacağınız için enerjiniz oldukça yükseliyor. Güzelce dinlenmek, hayal kurmak ve sevdiklerinizle bir arada eğlenmek isteyebilirsiniz. Cumartesi de sürecek bu etkiler ile insanlara yardımcı olmak ve fedakârlık yapmak isteyebilirsiniz. Kendiniz ile ilgili bir konuda şifalanabilir ve rahatlayabilirsiniz. Pazar günü Güneş burç değiştirerek İkizler’e geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca ev, aile, kökler, taşınmaz mallar ve baba gibi konular gündeminizde olabilir. Bu konularda değişken koşullar ile karşılaşabilir, güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz sevgili Balıklar. İçinizde ev almak ya da alım satım yapmak isteyenler varsa bu ay harekete geçebilir.

Sevgi ve huzurla kalın...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.