12.05.2018, 20:19

14 - 20 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, Boğa burcunda başlıyoruz. Satürn ile olan dost enerjisi sayesinde mantıklı ve sağlam kararlar alabilir, uygulayabiliriz. Parasal konularda daha bilinçli ve planlı ilerleyebiliriz. Neptün ile Jüpiter’in ise hafta boyunca süren olumlu açısı, hayallerimizin peşinden gitmek için bizi adeta destekliyor.

Salı günü Boğa burcunda yaşanacak yeni ay ile haftaya devam ediyoruz. Uranüs’ün de Boğa burcuna geçişi bu yeniayı biraz daha farklı kılıyor. Parasal konular, yatırımlar, uzun ömürlü kararlar ve bu yöndeki başlangıçlar anlamında yeni enerjilerle dolu bir hafta geçirebiliriz. Merkür’ün de Boğa burcuna geçmesi ile daha ağır ve istikrarlı kararlar alacağımız bir dönem başlıyor olacak.

Çarşamba günü Ay, İkizler burcunda güne başlıyoruz. Hareketli, çok konuşkan ve iletişim odaklı bir gün geçirebiliriz. Duygularımızda ve kararlarımızda ani iniş çıkışlar yaşanabilir. Yakın çevre, sosyallik, seyahat ve eğitim konuları masaya yatırabilir. Dedikodudan uzak durmaya gayret edelim.

Perşembe günü Ay, İkizler burcunda yolculuğuna devam ederken Mars, bugün itibariyle Kova burcuna geçiş yapıyor. Entelektüellik, yeni buluşlar, astroloji, özgür hareket etme isteği ve otorite figürlerinin hiç sayılması bu dönem daha çok ortaya çıkıyor. Fikirlerimizi savunma ve ideallerimizin peşinden gitme gibi dürtülerin bu dönem arttığını görebiliriz.

Cuma günü Ay, Yengeç burcunda güne başlıyoruz. Ev, aile ve yuva konuları ön planda, daha kırılgan ve hassas bir gün geçirebiliriz. Özellikle Ay-Satürn karşıtlığı duygularımızın kısıtlanması veya doğru ifade edememe anlamında zorlayıcı olabilir. İşleri toparlanmaya odaklanmalı ve olaylara duygusal yaklaşmadan çözüm getirmeliyiz.

Cumartesi günü Ay, Yengeç burcunda ilerlerken Plüton ile karşıtlık yapıyor. Israrcı ve inatçı tavırlar sergilemeye çekilebiliriz. İçsel enerjimizi doğru kullanırsak hırslı ve tuttuğunu koparan bir şekilde amaçlarımıza ulaşabiliriz. Venüs, İkizler burcunun son derecelerinde, ilişkilerde biraz daha sakin ve mevcut düzeni koruma odaklı olalım.

Pazar günü Ay, Aslan burcunda güne enerjik başlıyoruz. Sabah saatlerinde Mars ile olan karşıt açısı bizi biraz zorlayabilir. Dediğim dedik olmaktan uzak durmalı, yolda ve iletişimde daha dikkatli hareket etmeliyiz. Venüs, bugün Yengeç burcuna geçiyor. İlişkilerde daha sevgi dolu, hassas ve anaç bir yapı sergileyebiliriz.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya bütçe, finansal konular ve manevi değerlerle başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Merkür’ün de Koç burcuna geçişi ile finansal konularda akıllıca yatırımlar yapabilir, daha bereketli bir dönem geçirebilirsiniz. İş gelirlerinizi değerlendirmek ve kaynak artırımına gitmek gibi parasal konuları içeren Boğa yeniayı ile yatırım yapma zamanı da diyebiliriz. Uranüs’ün Boğa burcuna geçişi ve parasal kaynaklarız alanını etkiliyor oluşu yaklaşık olarak sekiz yıl sürecek. Kazançlarınızda ve işinizde sağlam değişikliklere hazır olun. İş arayanlar güzel ve kazançlı bir işe girebilir. Terfi ya da zam alabilir, elinize geçen fırsatlarla doğru yatırımlar yapabilirsiniz. Maddi olarak rahatlayacağınız bir Boğa yeniayı sizleri bekliyor. İlerleyen günlerde kısa seyahatler, eğitim, iletişim ve sosyalleşme gibi hareketli durumlar ortaya çıkabilir. Daha sosyal, konuşkan ve dışa dönük bir enerji içerisinde olabilirsiniz. Venüs’ün bu hafta burç değiştirmesi ile ev, aile ve büyükler ile ilgili konularda daha şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Evinizi güzelleştirebilir, daha çok misafir ağırlayabilir veya ailenizle ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu evde dinlenerek, çeşitli düzenlemeler yaparak ve manevi alanınızı zenginleştirerek plan yapabilirsiniz. Pazar günü daha hareketli, sosyal ve sportif geçebilir. Ayrıca yönetici gezegeniniz Mars’ın da bu hafta Kova’ya geçişi ile daha sosyal, araştırmacı, özgürlükçü ve entelektüel bir zihin bu dönem ön plana çıkacak sevgili Koçlar…

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya oldukça enerjik, dingin ve planlı başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Merkür’ün de sizin burcunuza geçmesi ile birlikte zihinsel enerjiniz bu dönem adeta tavan yapıyor. Sizleri en çok etkileyen burcunuzda yaşanacak olan yeniay ile birlikte yepyeni bir döneme adım atıyorsunuz. Uranüs, burcunuzda uzun bir süre kalmak üzere sizi bir hayli değiştirmeye geliyor. Bu yeni ayda kendiniz, dış görünüşünüz, hayata bakış açınız ve ikili ilişkilerdeki her türlü durumla ilgili yeni kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayat görüşünüz epey değişeceğe benziyor. İlerleyen günlerde bütçe ve finansal konular gündeme geliyor. Yatırımlarınız daha çok masaya yatırabilir, danışmanlardan fikir alabilirsiniz. Ayrıca Mars’ın Kova burcuna geçmesi ile birlikte iş, kariyer ve statü konularında bu dönem daha çok efor gösterebilirsiniz. Daha özgür ve sıra dışı bir bakış açısı ile kariyerinizi irdeleyebilirsiniz. Haftayı kapatırken eğitim, iletişim ve kısa seyahatler gündeme gelebilir. İşleri toparlamak için mantıklı hareket etmeli, yersiz kırılganlıklar sergilememelisiniz. Ayrıca yönetici gezegeniniz Venüs, bu hafta burç değiştirerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Kısa seyahatler, iletişim, yakın akrabalar ve eğitim konularında oldukça şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Hafta sonu bu konularla daha çok ilgili olabilir, tatil planlarınızı organize edebilirsiniz. Pazar günü evde vakit geçirmek, dostlarınızı ağırlamak ve cömert davranmak adına oldukça enerjik hissedebilirsiniz. Bencil davranmadan ve kimseyi görmezden gelmeden hareket edin, dürtülerinizi kontrol edin sevgili Boğalar…

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya sessiz, dingin ve izole başlamak isteyebilirsiniz sevgili İkizler. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte bu ay daha sessiz, içe dönük ve bol okuma, araştırma ile geçen bir zaman dilimine adım atabilirsiniz. Gizli korkular, düşmanlar, bilinçaltı, korku ve rüyalarınız ile ilgili Boğa burcunda yaşanacak olan yeni ay ile şifalanabilir ve rahatlayabilirsiniz. Ayrıca bilinçaltı temizliği yapabilir, psikolojik olarak sizi sıkan her türlü durumdan kurtulabilirsiniz. İçe yönelmeniz gereken ve gereksiz kişi/işleri hayatınızdan çıkarmanız gereken bir döneme adım atıyorsunuz. Lütfen üstünü örtmeyin ve sıkıntılarınızla yüzleşin. İlerleyen günlerde enerjiniz yükselirken daha dışa dönük ev enerjik hissedebilirsiniz. Mars’ın bu hafta Kova burcuna geçişi ile daha entelektüel, sosyal, vizyoner ve yurt dışı ilişkileri anlamında daha efor sarf edeceğiniz bir dönem sizleri bekliyor olacak. Bakış açınız, eğitimleriniz ve yabancılar ile ilgili konular sizi daha çok meşgul edebilir. Ayrıca Venüs burcunuzdan çıkarak Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Gönül ilişkilerinde daha stabil bir dönem sizleri bekliyor. Bütçe ve finansal konular anlamında daha şanslı olabilirsiniz. Hafta sonu sosyal ve dışa dönük iken iletişim konularında biraz daha dikkatli olmalısınız. Sinirli ve sabırsız olmadan kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Özellikle Pazar günü bencil olarak algılanmak istemiyorsanız karşı tarafı sonuna kadar dinleyin sevgili İkizler… Seyahate çıkacak olanlar, yollarda daha dikkatli olun…

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya sosyal ve enerjik başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Dışa dönük, arkadaş canlısı ve enerjik yapınızla güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Tam da bu konularla ilgili Boğa burcunda yaşayacağınız yen ay ile yeni çevrelere adım atabilir, daha faydalı ilişkiler kurabilir veya kişilerle tanışabilirsiniz. Yatırım ve çocuklar anlamında da oldukça güzel bir yeni ay haftası geçirebilirsiniz. Umutlarınız ve yaşam enerjiniz yükseliyor. Gerçekleşmesini ummadığınız olayların faaliyete geçtiğini görerek de mucizeler yaşayabilirsiniz. Merkür’ün de Boğa burcuna geçişi ile daha sosyal bir dönem sizleri bekliyor olacak. İlerleyen günlerde izole olmak isteyebilir, bireysel çalışmak isteyebilirsiniz. Mars’ın Kova buruna geçtiği bu hafta itibariyle ortak kazançlar, borçlar gibi finansal konularda efor sarf edebilir, alacaklarınızın peşine düşebilirsiniz. Hafta sonuna doğru enerjiniz epey yükseliyor. Gerek sosyal gerekse daha evcimen bir şekilde misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. İlişki gezegeni Venüs, sizin burcunuza hafta sonu itibari ile giriş yapıyor. Bu dönem daha şanslı, ikili ilişkiler ve iletişimde daha verimli bir dönem yaşayabilir, daha çok beğenilebilirsiniz. Duygularınızı, anaçlığınızı ve sevecenliğinizi bu ay daha çok ortaya çıkarabilir, ilişkilerinizde güzel dönüm noktalarına gelebilirsiniz sevgili Yengeçler… Hafta sonu ikili ilişkilerde ve iletişimde kendinizi kısıtlamadan ve duygularınızı olduğu gibi ifade etmenizde fayda var. Bütçe kontrolünüzü yapmayı ihmal etmeyin.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile bu dönem kariyerinize daha çok kafa yorabilir, seçenekleri değerlendirebilir veya mevcut işinizi geliştirebilirsiniz. Salı günü Boğa burcunda yaşanacak olan yeniay ile işinizle ilgili yeni bir gelişme, terfi ve ya iş değişikliği söz konusu olabilir. Ayrıca aile büyüklerinizden hasta olan varsa iyileşme haberlerini de alabilirsiniz. Kimi Aslanlar ise statülerinde yeni bir karar alabilir. Uranüs’ün de bu alana yerleşecek olması iş ve kariyer yaşamınızın epey değişeceğini, uzun yıllara yayılacağını vurguluyor. İlerleyen günlerde daha sosyal, enerjik ve dışa dönük bir enerjide olabilirsiniz.  Mars, Kova burcuna geçerek ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konularında yaşayacağınız hareketli bir dönemi başlatıyor. Rekabet ortamlarına çekilebilirsiniz, daha dikkatli olun. Çapkınlık ve flört anlamında bu hafta son haftanız. Venüs hafta sonu Yengeç burcuna geçerek sizi biraz durgun ve stabil bir döneme sokuyor. Hafta sonundan itibaren aşk ve ilişkilerde daha durulacağınız gibi, içe dönük bir enerjide olabilir, içinizdeki güzellikleri dışarı çıkarmak isteyebilirsiniz. Pazar gününden itibaren yükselen enerjinizle kendinizi ön plana çıkarırken egonuza dikkat edin. Biraz fazla yükselebilir ve karşınızdakilerle laf dalaşlarına girebilirsiniz. Kalp kırmadan empati yaparak ilişkilerinizde ilerleyin sevgili Aslanlar…

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Uzak çevreler, eğitim ve yabancılar gündeminizde yer alabilir. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Kova burcuna geçişi ile birlikte bu konularda daha çok efor sarf edebilir, eğitim alabilir veya uzak seyahat planları yapabilirsiniz. Salı günü Boğa burcunda yaşanacak yeni ay ile birlikte bu konularda yeni bir başlangıç kararı alabilirsiniz. Kiminiz yeni bir eğitime başlayabilir, yurt dışı planları yapabilir veya bir projeye başlayabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler de bu dönem aksiyon alma yönünde ilerleyebilir. İlerleyen günlerde iş, kariyer ve statü konuları gündeme gelirken Mars’ın Kova burcuna geçişi ile birlikte çalışma yaşamınızda daha çok efor sarf edebilir ve birden fazla iş ile uğraştığınızı görebilirisiniz. Sağlığınıza ve uyku düzeninize de dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Beslenme şeklinizi değiştirmenizde ve bu konuda araştırma yapmanızda fayda var. Hafta sonuna doğru daha sosyal ve dışa dönük bir enerjide olabilirsiniz. aşk ve ilişkilerde daha dikkatli olmalı, duygularınızı olduğu gibi ifade etmeli, ebeveyn iseniz çocuklarınıza sevginizi daha çok göstermelisiniz. Venüs, hafta sonu Yengeç burcuna geçerek ilişkiler, sosyallik ve çocuklar konusunda anaçlık ve duygu olarak sizi daha hassas bir döneme sokacak. Kendinizi daha iyi hissedebilir ve duygularınızı yansıtabilirsiniz. Pazar günü içe çekilmek, yalnız kalmak ve izole olarak günlük rutininizi planlamak isteyebilirsiniz. Ev kazalarına dikkat edin sevgili Başaklar…

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya bütçe, ortak kazanç ve borçlar gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Merkür’ün de Boğa burcuna geçişi ile birlikte bu konulara daha kafa yorabilir, alacaklarınızın peşinden koşabilir ve tahsil edebilirsiniz. Salı günü Boğa burcunda yaşayacağınız yeni ay ile bu konularda güzel gelişmeler yaşayabilir, varsa mahkeme davalarınız, lehinize gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Ev, aile ve miras gibi konularda da bu yeni ay ile birlikte kazançlı bir döneme girebilirsiniz. Mali açıdan oldukça parlak görünüyor. İlerleyen günlerde yükselen enerjinizle projeleri yönetmek, yurt dışı ve yabancılarla iletişim içinde olmak, ticaret gibi konularla ilgilenmek adına oldukça hareketli geçirebilirsiniz. Mars’ın Kova burcuna geçişi ile birlikte bu dönem aşk, ilişkiler, spor ve çocuklar konusunda daha çok efor sarf edebilirsiniz. Kilo vermek ve forma girmek açısından bu dönemi kullanabilirsiniz. Haftayı kapatırken iş ve kariyer konuları gündeme gelebilir ve ayrıca aile büyüklerinizle daha çok ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kazanç artırımınız konusunda destek almak, işinizde veya patronunuzla bu konuları konuşmak adına oldukça güzel enerjiler devrede görünüyor. haftayı derli toplu kapatmak işlere adına konsantre görünüyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Venüs, hafta sonu burç değiştirerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İş, kariyer ve statü konularında oldukça şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Ev almak, yatırım yapmak ve büyüklerden mali konularda yardım almak adına bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Pazar günü oldukça dışa dönük ve sosyal geçebilir. Çevreniz ile olan iletişimde egosal çatışmalara girmeden daha mütevazi hareket etmeye özen göstermenizde fayda var sevgili Teraziler…

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya ikili ilişkiler, eş veya partner konuları ile başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Merkür’ün de bu alana, Boğa burcuna geçişi ile birlikte ikili ilişkilerde daha çok efor sarf edeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Uranüs’ün Boğa burcuna geçişi uzun bir süre ikili ilişkilere, eş ve partner konularına karşı olan bakış açınızı epey değiştireceğe benziyor. Birçok sürpriz durum ve değişimden geçebilirsiniz. Salı günü Boğa burcunda yaşanacak olan yeni ay ile birlikte evlilik kararı alabilir, sorunlu giden bir birliktelik veya ortaklık varsa da sonlandırabilirsiniz. Hislerinize ve sezgilerinize güvenebilir, sizi sıkan birlikteliklerden uzaklaşabilirsiniz. Yakın çevrenizden yardım alabilir ve iletişim kurarak daha rahat karar alabilirsiniz.  İlerleyen günlerde yönetici gezegeniniz Mars’ın Kova burcuna geçmesi ile birlikte ev ve aile konularında daha çok efor sarf edebilirsiniz. Taşınacaksanız veya ev alacaksanız daha çok araştırma yapabilir ve okuyabilirsiniz. Hafta sonu ev, aile ve statü konuları gündeminizde yer alabilir. Kariyeriniz konusunda ve statünüz ile ilgili sorularınızı aile büyükleriniz ile paylaşabilir, onlardan akıl alabilirsiniz. Venüs, hafta sonu dost burcunuz Yengeç’e geçiş yaparak hem enerjinizi, hayata bakış açınızı ve vizyonunuzu genişletiyor hem de sizi daha şanslı bir döneme sokuyor. Yurt dışı, yabancılar, bürokrasi, eğitim ve seyahatler ile ilgili kendinizi daha şanslı göreceğiniz bir süreç başlıyor sevgili Akrepler…

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya iş, günlük rutin, koşuşturmacalar gibi yoğun bir tempo ile başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Merkür’ün de bu alana geçmesi ile birlikte iş ve sağlık konularına daha çok kafa yorabilirsiniz. İş yeriniz, sağlığınız ve beslenme düzeniniz daha çok ön plana çıkabilir. Salı günü Boğa burcunda yaşanacak olan yeni ay bu konulara ışık tutuyor. İş değiştirmek, iş düzenini değiştirmek, yeni bir başlangıç yapmak, sağlık kontrolleri yaptırmak ve diyete başlamak gibi yeni kararlar alabilirsiniz. Uranüs, yaklaşık 8 yıl boyunca etkili olmak üzere bu konularınızı değiştirmek üzere Boğa burcuna geçiş yaptı. Bu yeni ayla birlikte değişimlere hazırlıklı olun. Uzun zamandır yaptığınız iş, çalışma düzeni ve süreçler değişebilir. Kazanç artırımı, bütçe yapmak veya daha karlı bir iş teklifini değerlendirmek bu yeni ayda gündeminize gelebilir. Hafta ortası Mars, Kova burcuna geçiş yapıyor. Yakın çevre, kısa seyahatler, kardeşler ve eğitim konularında daha çok efor sarf etmeniz gerekebilir. Entelektüel, özgür ve sıra dışı bir zihin yapısı ile durumları farklı açıdan değerlendirerek ilerleyebilirsiniz. İlerleyen günlerde eş, partner ve ikili ilişkiler gündeme geliyor. Flört ve çapkınlık gibi konularda son haftanız diyebiliriz. Hafta sonu Venüs, Yengeç burcuna geçerek sizi daha içe dönük, anaç ve ilişkilerde stabil yapacak. Ortak kazanç ve alacaklar konusunda şanslı bir döneme adım atacaksınız. Pazar günü daha enerjik, hareketli ve maceracı bir ruhta olabilirsiniz. Sosyalleşmek güzel olabilir lakin yakın çevreniz ile olan iletişim dilinde daha dikkatli olmalı ve kimseyi kırmadan ilerlemelisiniz. Empati yapmayı elden bırakmayın sevgili Yaylar…

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya aşk, ilişkiler, çocuklar ve spor gibi eğlenceli konularla başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Merkür’ün de bu alanınıza ilerlemesi ile birlikte çocuklarınıza daha çok zaman ayırabilir, ilişkiniz varsa partneriniz odaklı planlar yapabilir, spor ve hobiler anlamında ise zihinsel olarak daha yoğunlaşabilirsiniz. Salı günü Boğa burcunda yaşanacak olan yeni ay ile birlikte aşk, ilişkiler, çocuklar ve hayatta size keyif veren olayla hakkında yeni kararlar ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem keyifli bir haber alabilir, ebeveyn olanlar ise çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir, bekâr olanlar ise yeni bir aşka yelken açabilir. Uranüs’ün de Boğa burcuna geçişi ile birlikte aşk, ilişkiler ve çocuklar anlamında kabuk değiştireceğiniz bir döneme de adım atıyorsunuz. Yaklaşık sekiz yıl boyunca bazı sürpriz gelişmeler ve değişimler bu konularda yaşayabilirsiniz. Olmaz ya da yapmam dediğiniz durumlar, zevkler ve istekleriniz değişebilir. İlerleyen günlerde iş yoğunluğunuz artabilir, birden fazla konu ile ilgilenebilirsiniz. Mars’ın Kova burcuna geçişi ile birlikte parasal konularda daha çok efor sarf edebilir, akıllı yatırımlar yapabilir ve hırslarınızı daha iyi organize edebilirsiniz. Hafta sonu ikili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeme geliyor. Yükselen enerjinizle partnerinizle daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca aşk ve ilişkilerin gezegeni Venüs, ikili ilişkiler alanınıza geçiş yaparak sizi daha çekici, flörtöz ve cazip bir döneme sokuyor. Kendinizi daha iyi ifade etmek ve beğenilmek bu dönem daha kolay görünüyor. Pazar günü evde vakit geçirmek, bütçe yapmak ve harcamalarınızı gözden geçirmek adına yoğun geçebilir. Lüx harcamalarınızı abartmamalı ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız sevgili Oğlaklar…

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya ev ve aile konularıyla başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Anne, baba ve ev konuları gündeme gelebilir. Merkür’ün de bu alana geçişi ile evde vakit geçirmek, evi güzelleştirmek, taşınmak veya yuva kurmak anlamında zihinsel olarak daha çok efor sarf edebilirsiniz. Salı günü Boğa burcunda yaşanacak olan yeni ay ile tam da bu konularda yeni kararlar alabilir ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Bilinçaltınızda olan veya epeydir düşündüğünüz bir olayı icraate dökebilirsiniz. Ev almak, taşınmak, şehir veya ülke değiştirmek gibi… Uranüs’ün de bu alana geçişi ile önümüzdeki 8 yıl boyunca çok sık yer değiştirebilir, evi yenileyebilir, ev ve aile konularında bakış açınızda köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde aşk ve ilişkiler gündeme gelerek enerjinizi bir hayli yükseltiyor. Mars’ın da burcunuza geçişi ile birlikte hayata karşı bakış açınız, inatçılığınız, hırsınız ve yaşam enerjiniz bir hayli yükseliyor. Hırslarınızın peşinden gitmek adına bu dönemi lehinize kullanabilirsiniz. Hafta sonu iş ve koşuşturmalı rutininiz yoğunlaşıyor. Sağlık ve beslenmenize de dikkat ederek ilerlemenizde fayda var. ev işlerini organize etmek ve ofisteki işleri de eksiksiz kapatmak adına güzel enerjiler devrede görünüyor. Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte sağlık, beslenme, rutin işler ve evcil hayvanlar gibi konularda daha şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. İyi değerlendirin, varsa sağlık sorunlarınız şifalanmak için muazzam bir dönem. Pazar günü ikili ilişkiler, eş ve partner konuları gündeme gelirken bencil olmadan ve karşı tarafa hızlı çıkışlar yapmadan iletişiminizi kontrol etmenizde fayda var sevgili Kovalar…

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya yakın çevre, iletişim, ilişkiler, kardeşler ve kısa seyahatler gibi eğlenceli konularla başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Enerjiniz bir hayli yüksek. Haftaya yoğunlaşmak ve işleri organize etmek adına motivesiniz. Merkür’ün Boğa burcuna geçişi ile birlikte iletişim ve haberleşme konularında daha aktif, zihinsel olarak daha hızlı bir döneme adım atıyorsunuz. Tam da bu konularda yaşanacak olan Boğa yeni ayı ile kısa seyahatler, yakın çevre, kardeşler ve iletişim gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir sözleşmeye imza atmak, bir eğitime başlamak ve dahi iş sözleşmesinde el sıkışmak gibi yeni kararlar gündeme gelebilir. Hayallerinizdeki gibi bir proje veya geliştirici bir eğitim ile yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Ayrıca Uranüs’ün de Boğa burcuna geçişi ile önümüzdeki sekiz yıl boyunca ufkunuz, iletişiminiz, seyahatleriniz, yakın çevreniz ve eğitiminiz gibi konularda kabuk değiştireceğiniz bir döneme adım atacaksınız. Sizi daha geliştirecek ve vizyonunuzu genişletecek durumlara hazırlıklı olun. Hafta ortası Mars, Kova burcuna geçerek bilinçaltı, gizli düşmanlar ve korkular alanınızda bazı hareketlenmelere neden olabilir. Pasif agresif tutumlar sergileyebilirsiniz. Bu dönem daha fazla bilinçaltı çalışmaları yaparak rahatlamanızda fayda var. İlerleyen günlerde ev ve aile konuları gündeme gelebilir. Evi güzelleştirmek, alışveriş yapmak ve daha çok aile bireyleri ile iletişim halinde olmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru yükselen enerjinizle spor yapmak, çocuklarınız veya partnerinizle hareketli programlara katılmak isteyebilirsiniz. Venüs, dost burcunuz Yengeç’e geçiş yaparak aşk ve ilişkiler konusunda oldukça şanslı bir dönemi sizler için başlatıyor. Çocuk sahibi olmak için de oldukça elverişli bir dönem, keyfini sürün sevgili Balıklar…

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
22
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 4 10
2. Trabzonspor 4 10
3. Karagümrük 5 10
4. Fenerbahçe 4 10
5. Konyaspor 4 10
6. Altay 5 9
7. Galatasaray 4 8
8. Hatayspor 4 7
9. Kayserispor 4 7
10. Malatyaspor 5 6
11. Alanyaspor 4 6
12. Kasımpaşa 4 5
13. Göztepe 5 5
14. Gaziantep FK 4 4
15. Antalyaspor 4 4
16. Sivasspor 4 2
17. Adana Demirspor 4 2
18. Rizespor 4 1
19. Başakşehir 4 0
20. Giresunspor 4 0
Takımlar O P
1. Ümraniye 5 15
2. Eyüpspor 5 12
3. Ankaragücü 5 11
4. Tuzlaspor 4 10
5. Manisa FK 5 9
6. Erzurumspor 5 9
7. Kocaelispor 5 7
8. Boluspor 4 6
9. Samsunspor 4 6
10. Bandırmaspor 5 6
11. Denizlispor 5 6
12. Menemenspor 5 6
13. Adanaspor 5 5
14. Bursaspor 5 4
15. Ankara Keçiörengücü 5 4
16. Altınordu 5 4
17. Gençlerbirliği 5 4
18. İstanbulspor 4 3
19. Balıkesirspor 4 3
Takımlar O P
1. M. United 4 10
2. Chelsea 4 10
3. Liverpool 4 10
4. Everton 4 10
5. Man City 4 9
6. Brighton 4 9
7. Tottenham 4 9
8. West Ham 4 8
9. Leicester City 4 6
10. Brentford 4 5
11. Crystal Palace 4 5
12. Aston Villa 4 4
13. Wolverhampton 4 3
14. Southampton 4 3
15. Watford 4 3
16. Leeds United 5 3
17. Arsenal 4 3
18. Newcastle 5 2
19. Burnley 4 1
20. Norwich City 4 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 4 10
2. Valencia 4 10
3. Atletico Madrid 4 10
4. Real Sociedad 4 9
5. Athletic Bilbao 4 8
6. Sevilla 3 7
7. Barcelona 3 7
8. Mallorca 4 7
9. Real Betis 4 5
10. Elche 4 5
11. Cádiz 5 5
12. Osasuna 4 5
13. Rayo Vallecano 4 4
14. Villarreal 3 3
15. Levante 4 3
16. Espanyol 4 2
17. Granada 4 2
18. Celta de Vigo 5 1
19. Getafe 4 0
20. Deportivo Alaves 3 0