Haftaya Ay, Başak burcunda başlıyoruz. Güneş ile yaptığı olumlu açı sayesinde dengeli, çalışkan ve huzurlu bir şekilde haftaya başlıyoruz. Ay’ın Plüton’dan da aldığı destek ile duygularımızı daha güçlü ve sağlam bir şekilde ifade edebileceğiz. Tek dikkat etmemiz gereken Ay ile Satürn arasındaki gergin açı; bu bizi stresli veya fazla kontrollü davranmamıza neden olabilir. Sorumlulukları büyütmeden işlere bir an evvel başlamakta fayda var.

Salı günü Ay, Terazi burcunda güne uyanıyoruz.  İlişkiler ve adalet konuları ön plana çıkabilir. Venüs ile Jüpiter’in yakınlığı ise güzel ilişkiler kurmamamız adına bizi adeta destekliyor. Bunun yanı sıra maddi ve manevi güzel fırsatlar elde edebilir, karlı bir gün geçirebiliriz. Mars ve Merkür’ün de desteği ile alacağımız kararları bir an evvele uygulamaya koyabilir ve atılım yapabiliriz.

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda ilerlerken Mars ile kavuşum yapacak. Duygularımızda fevri davranmamalı, trafikte daha dikkatli olmalı ve stresten uzak durmalıyız. Ufak tefek sakarlıklara da açık olabiliriz, dikkat edelim. Terazi burcunda gerçekleşen bu kavuşum, hak ve adalet duygularımızın ön plana çıkacağını ve haksızlıklara karşı sessiz kalmayacağımızı vurguluyor.  Daha anlayışlı ve sakin kalmak bugün çok önemli…

Perşembe günü Ay, boşlukta uyanıyoruz. Ay’ın Uranüs ile yaptığı karşıtlık, ikili ilişkilerimizde bazı gerginliklere neden olabilir. Değişken duygu durumumuz bizi biraz gerebilir. İşlere odaklanmak ve doğru kararlar vermek zorlaşabilir. Öğleden sonra daha rahat ve kolay enerjiler ile daha kolay toparlıyoruz.

Cuma günü Ay, Akrep burcunda ilerlerken Venüs ile kavuşum yapıyor. Akrep stelyumunun yaşandığı bu baskın Akrep enerjili günde duygularımız tutkulu, hislerimizi ise derin olabilir. Takıntı yapmamaya dikkat etmeli ve karamsarlığa çekilmemeliyiz. Yeni ay öncesi kendimizi biraz yorgun hissedebiliriz. İçimize çekilebilir ve sessizleşebiliriz.

Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeniay yaşıyoruz. 26 derecede ve 13:42’de yaşanacak olan bu yeniay ile aşk, cinsellik, tutku ve risk alma enerjisi daha çok açığa çıkıyor. Hayatımızda Akrep burcunun temsil ettiği konularda önemli yenilikler ve adımlar atabiliriz. Dikkatli olalım, gözümüzü karartırken alacağımız riskleri de iyi hesaplayalım.

Pazar günü Ay, Yay burcunda güne uyanıyoruz.  İyimser, neşeli ve enerjik bir ruh hali ile dışarı çıkabilir, eğlenebilir ve sosyalleşebiliriz. Yalnız güne damgasını vuran Mars ile Plüton’un kare açısına dikkat etmekte fayda var. İçsel olarak baskı hissedebilir, enerjimizi dengelemekte zorlanabilir ve rekabet ortamlarına çekilebiliriz, dikkat! Kaza risklerine dikkat edelim ve tehlikeli aktivitelerden uzak duralım.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya iş yoğunluğunuz, günlük rutininiz ve zihniniz oldukça yoğun başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Alacağınız sorumlulukları büyütmeden bir an evvel işlere başlamanızda fayda var. Fazla titiz ve eleştirel davranmayın, etrafınızdakileri kırabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alırken adalet ve uyum duygunuz yüksek olabilir. Size yapılabilecek bazı haksızlıklara sessiz kalmayabilir ve tepkinizi gösterebilirsiniz. İş bitici olmak ve bir an evvel aksiyona geçmek adına oldukça motive görünüyorsunuz.  Ortak kazançlarınızda güzel gelişmeler yaşanabilir, borçlarınızı tahsil edebilir veya kredilerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Şans sizden yana görünüyor. Haftanın ilerleyen günlerinde duyguları ifade ederken ani fevriliklere ve bilhassa trafikte araç kullanıyorsanız çevreye dikkat etmelisiniz. Görülmez kazalara karşı daha dikkatli olmak adına gökyüzü uyarıyor. İkili ilişkilerde haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız, bunu daha sakin bir dille ifade etmelisiniz. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına. Ortak kazançlar, krediler, borçlar, cinsellik, maddi ve manevi değerler alanında yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Size bir miras kalabilir veya beklemediğiniz yerlerden elinize para geçebilir. Mahkemeniz var ise onunla ilgili güzel bir gelişme de yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış korku ve nefret duygularını yenmek ve yeni bir başlangıç yapmak adına destekleniyorsunuz. Risk almak güzeldir ama bunu dengeli yapmakta fayda var. özellikle para konularında risk alırken abartıya kaçmamanızda fayda var. Hafta sonu yeni ayın enerjisi sürerken Pazar günü daha hareketli, enerjik ve sosyal olabilirsiniz. Eşinizle veya ortağınızla olan ilişkinize biraz daha dikkat edin.  Rekabet ortamlarına çekilebilir veya enerjinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Nefes alın, dikkatli spor yapın ve bugün hiçbir şeyi üzerinize almayın sevgili Koçlar.

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek ve verimli başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Aşk, ilişkiler, spor, çocuklar veya hobiler ile ilgilenebilir, enerjinizi maksimum seviyelere çıkarabilirsiniz. Çalışkan, titiz ve disiplinli bir ruh hali ile işlere başlamanız daha kolay görünüyor. Haftanın ilerleyen günlerinde iş temponuz yoğunlaşabilir ve aynı zamanda sağlık konuları ile ilgilenebilirsiniz. İş yerinizde daha dengeli, adaletli ve uyumlu davranışlar sergileyebilir, destek görebilirsiniz. Bu pozitif haliniz güzel ve verimli ilişkiler kurmanıza ve insanlarla aranızdaki diyalogları kuvvetlendirmenize yardımcı olabilir. Hafta ortası biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Ani çıkışlardan, öfke patlamalarından veya iş yerindeki yanlış anlaşılmalardan imtina etmeli ve sakinliğinizi korumalısınız. Sağlık konusunda ufak tefek sakarlıklara dikkat edin, trafikte ise daha dikkatli olun derim. Yarım kalan işleri toparlamalı ve kendinize daha çok zaman ayırmalısınız, vücudunuz dinlenmek için size sinyaller verebilir. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına! Karşıt burcunuzda gerçekleşen bu yeni ay ile ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konuları gündeminize gelirken kiminiz evlenme veya ortaklık kurma kararı alabilir. Risk alırken dikkatli olun bu tarz konularda kumar oynamak gereksiz olabilir, acele karar vermeden adım atmanızda fayda var. Hafta sonu devam eden yeniayın enerjisi ile kendinizi oldukça tazelenmiş ve enerjik hissedebilirsiniz. Pazar günü ortak kazanç, bütçe ve finansal konular gündeminizde yer alabilir, harcamalarınıza dikkat edin, fazla açılmayın. Kaza ve risklere açık bir gün geçirebilirsiniz, dikkatli olun acele etmeyin sevgili Boğalar.

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili İkizler. Anneniz gündeminizde yer alabilir veya kendisiyle iletişim halinde olabilirsiniz. ev işleri ve sorumluluklar anlamında oldukça disiplinli, çalışkan ve titiz hareket edebilirsiniz. Bu titiz ruh halinizi ikili ilişkilere taşımamanızda ve lafları cımbızla çekip irdelememenizde fayda var aksi takdirde kırıcı olabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde daha enerjik, dingin ve iyimser görünüyorsunuz. Aşk, ilişkiler, spor, çocuklar veya hobilerinizle ilgilenmek size çok iyi gelecek, modunuzu yükseltecek. Sporu veya hareketli aktiviteleri fazla abartmamanızda ve kendinizi çok yoramamanızda fayda var. ilişkilerinizde hak ve adalet arayışınız yüksek olabilir, size yapılan bazı haksızlıklara karşı sessiz kalamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sporla deşarj olmanızda fayda var. Tepkisel davranmamaya ve sinirlerinizi yıpratmamaya dikkat edin. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına! İş yaşamı, iş arkadaşları, hizmet alanı, hizmet aldığınız kimseler ve sağlık konuları ile ilgili etkili bir yeniay yaşıyorsunuz. Akrep burcunda yaşanacak olan bu yeniay, bahsettiğim konularda derinlemesine bir tutku ve risk alma dürtüsü ile hareket etmenize neden olabilir. Alacağınız riskleri iyi hesaplamalı ve başlangıç adımlarınızı ona göre atmalısınız. Hasta olanlar varsa şifalanıyor ve sağlığına kavuşuyor. Hafta sonu yeniayın bu taze etkisi ile kendinizi daha canlı ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alırken dikkatli olun. İçsel baskı hissedebilir ve enerjinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Sosyalleşirken daha dikkatli olun, kaza risklerine açık bir gün olabilir sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya oldukça sosyal, konuşkan ve iletişim odaklı başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Kardeşler, yakın çevre ve kısa seyahatler gündeminizde yer alırken bol bol telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşanabilecek duygusal sorunları krize dönüştürmeden çözümlemenizde fayda var. Zorlansanız bile sizi geliştirdiğini göz önünde bulundurun. Ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeminizde yer alırken ilişiklerinizde daha yapıcı ve atılım içeren davranışlarda bulunabilirsiniz.  Alacağınız kararları bir an evvel uygulamaya koyacak kadar kendinizi güçlü ve güvenli hissedebilirsiniz. Aceleci davranmayın ve diğer aile bireylerinin de görüşlerini mutlaka alın. Adalet duygunuz çok yükselebilir ve olası haksızlıklara karşı tepkilerinizi kontrol edemeyebilirsiniz. Anlayışlı ve sakin davranmak çok önem arz edecek bu hafta. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına. Dost burcunuzda gerçekleşecek olan bu yeni ay ile aşk, çocuk, hobiler, spor ve hayattan keyif aldığınız konularda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Enerjiniz bir hayli yüksek olacak. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu yeniayı maksimum kullanmalılar. Kalbi boş olanlar ise tutkulu bir aşka yelken açabilir. Sizi şans ve fırsat dolu keyifli bir dönem bekliyor diyebilirim. Hafta sonu yüksek enerji ile oldukça hareketli ve canlı olacaksınız. Yalnız Pazar gününe dikkat! Sağlığınıza ve kişisel bakımınıza biraz daha zaman ayırın. Kendinizi ihmal etmeyin. Kaza risklerine açık bir gün geçirebilirsiniz, ev kazalarına dikkat edin sevgili Yengeçler.

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya bütçe, finans ve harcamalar konuları ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Disiplinli ve titiz bir çalışma prensibi ile haftayı planlayabilir, bütçenizi kontrol edebilirsiniz. Günün yoğun stresini spor ile atabilir veya çocuklarınızla eğlenerek deşarj olabilirsiniz. Yakın çevre ile ilişkiler, kısa seyahatler ve sözleşmeler gündeminizde yer alırken kendinizi daha enerjik ve atik hissedebilirsiniz. Telefon görüşmeleriniz sıklaşabilir veya e-mail trafiğiniz artabilir. Yakın çevre ilişkilerinizi geliştirmek ve uyum içerisinde ilerlemek adına oldukça istekli olabilirsiniz. Lakin hafta ortası fevri hareketlerden uzak durmalı, adalet arayışınızı abartmamalı ve kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Yanlış anlaşılmalar neticesinde kırıcı bir gün yaşamamanız için bu hafta sağduyulu olmanız çok önemli. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına! Ev, aile, baba ve gayrimenkul konularında yeni bir başlangıç yapabilir ve oldukça tutkulu adımlar planlayabilirsiniz. Akrep burcunun vermiş olduğu risk alma duyusunu abartmadan makul ölçülerde alarak kararlarınızı belirlemenizde fayda var. ev almak, taşınmak veya ülke değiştirmek gibi radikal fikirleriniz varsa derinlemesine araştırıp adım atmanızda fayda var. Dikkatli olun ve düşünmeden hareket etmeyin. Yeni başlangıçlar adına hareketli ve eğlenceli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Pazar günü oldukça yükselen enerjiniz ile daha dikkatli olmalı, ufak tefek sakarlıklara karşı korunmalısınız. Spor yaparken bilhassa sakatlıklara dikkat edin, kazalara açık bir gün olabilir. Onun dışında partnerinizle veya çocuklarınızla eğlenmek için oldukça enerjiksiniz sevgili Aslanlar.

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek ve motive başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Oldukça titiz, çalışkan ve disiplinli ruh halinizle işlere kolay odaklanabilir ve başlayabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde stresli ve kontrollü davranmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızı büyütmeden her işi sıraya koyarak serinkanlı bir şekilde hareket ederseniz en çok siz rahat edersiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe, finans ve harcamalar konusu gündeminizde yer alabilir. Alışverişlerinizi abartmamanızda ve lükse karşı olan ihtiyaçlarınızı doğru belirlemenizde fayda var. Öte yandan rutin hayatınızdaki bazı kızgınlık ve öfkenizi cüzdanınızdan çıkarabilirsiniz, dikkatli olun. Duygusal harcamalara karşı bilinçli olmalısınız. Hak, adalet ve uyum duygunuzun ön planda olduğu bu hafta herkesin adaletli davranmasını beklememeli ve ani tepkilerden uzak durmalısınız. Aksi takdirde yalnız kalabilir veya öfkenizin sağlığınıza zarar vermesine neden olabilirsiniz. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına! Dost burcunuzda yaşanacak bu yeniay ile enerjiniz bir hayli yükseliyor. Hem sezgileriniz hem de risk alma eğiliminiz artabilir. Yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler, sözleşmeler veya yakın akrabalar ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kiminiz yeni bir imza atarak yeni bir işe başlarken kiminiz ise terfi haberi alarak yeni pozisyonuna başlayabilir. Kardeşler ve yakın çevre ile ilgili yeni haberler de kulağınıza gelebilir. Risk almak ve tutkulu hareket etmek adına bu yeni sizi kontrol edebilir. Alacağınız riskleri, analizci bir Başak olarak doğru hesaplayıp o şekilde adım atmalısınız. Hafta sonu yeniayın enerjisi ile oldukça sosyal ve hareketli geçerken alacağınız haberler de enerjinizi yükseltebilir. Yalnız Pazar günü biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle yola çıkanlar trafikte daha dikkatli olmalı. Dikkatsizliklere ve ufak tefek kaza risklerine açık bir gün geçirebilirsiniz. Önleminizi alın sevgili Başaklar.

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya sezgisel, sakin ve sorumluluklarınızın bilincinde sakin bir başlangıç yapabilirsiniz sevgili Teraziler.  Gün içerisinde gerginleşebilir veya kendinizi huzursuz hissedip iletişim dilinize yansıtarak konuşabilirsiniz, farkında olmadan kalp kırabilirsiniz, dikkatli olun. Titiz, çalışkan ve disiplinli bir şekilde haftayı planlamak ve bireysel hareket etmek daha doğru görünüyor. haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor ve kendinizi ifade etmek istediğiniz şekilde hareket edebiliyorsunuz. Hırslı, atılgan ve uyumlu enerjiniz kişileri çevrenize çekiyor. Güzel ilişkiler kurmak ve tanışmalar yaşamak adına oldukça elverişli olabilir. Hafta ortası bilhassa ikili ilişkilerinizde dürtüsel davranmamaya özen gösterin. Fevri davranışlar sergileyebilir veya tepkinizi büyütebilirsiniz. Sinir ve stres baş ağrılarına neden olabilir, yapmayın. Ayrıca ufak tefek kazalara karşı çok dikkatli olmalısınız. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına! Para, bütçe, harcamalar, maddi ve manevi tüm değerler alanınızda etkili bir başlangıç yapabilir, risk almaktan çekinmeden hareket etmek isteyebilirsiniz. Siz yine de her şeye göz kapalı girmeyin, para konularında iyi araştırmadan yatırımlarınızı heba etmeyin derim. Cazip koşullar oluşabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Şansınızı denemek isterseniz bir piyango bileti mutlaka alın derim. İş görüşmesi yapanlar ise güzel bir teklif alarak yüksek maaşla yeni işlere adım atabilir. Aynı zamanda manevi değerlerinizi sorgulayabilir ve bu hafta sonu ruhsal çalışmalara kendinizi açabilirsiniz. Pazar günü yolda veya trafikte olanlar çok dikkat etsin, kaza risklerine açık bir gün olabilir. Sosyalleşmek için de Pazar oldukça istekli ve hareketli görünüyorsunuz sevgili Teraziler.

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya oldukça sosyal, girişken, titiz ve çalışkan başlıyorsunuz sevgili Akrepler. İşlere konsantre olmak ve disiplinli hareket etmek adına oldukça istekli görüyorsunuz. İletişiminizi doğru kurarak sorumluluklarınızı daha kolay yerine getirebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde izole olmak isteyebilir, kendinizi dinleyebilir ve bireysel çalışmak isteyebilirsiniz. İlişkiler, adalet ve uyum konularında kafa yorabilir kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki bazı sorunlarla yüzleşebilir, hakkınızda dönen dedikodulara şahit olabilirsiniz. gizli düşmanlarınız önünüze düşebilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Enerjinizi daha doğru işlere kanalize etmeli ve hiçbir şeye kulak asmamalısınız. Ayrıca bir yanınız işleri bitirmek isterken diğer yanınız tembellik etmek isteyebilir, sorumluluklardan kaçmak isteyebilir. Denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Sağduyulu hareket edin ve kimseye gerginliğinizi yansıtmayın derim. Gelelim haftaya damgasını vuran olaya! Burcunuzda yaşanacak olan yeniay ile bu hafta sonu oldukça enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz. Kendiniz ile ilgili, dış görünüşünüz veya çözmeniz gereken meselelerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilir, yol haritanızı oluşturabilirsiniz. Özellikle aşk, ilişkiler ve spor konularında elverişli bir döneme adım atabilirsiniz. Kendinizi iyi ölçün ve neler istediğinizi belirleyin. Adım atmak daha kolaylaşacak sevgili Akrepler. Pazar gününe dikkat! Kaza ve ufak tefek sakarlıklara açık bir gün olabilir, aksiliklere karşı daha dikkatli olmanızda fayda var…

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya iş, statü ve kariyer konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Sorumluluk almak, işlere başlamak ve disiplinli bir şekilde hareket adına destekleniyorsunuz. Bir yanınız bir an evvel işlere başlamak isterken diğer yanınız tembellik yapmak isteyebilir. Sorumluluklarınızı gözünüzde fazla büyütmeyin ve haftaya bir an evvel başlayın derim. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Sosyal olmak, arkadaşlarınızla plan yapmak ve eğlenmek adına oldukça neşeli ve istekli olabilirsiniz. Sosyal çevrenizden maddi veya manevi destekler alabilir, kaynak yaratabilirsiniz. Adalet, hak, uyum ve denge gündeminizde yer alabilir. Zaman zaman yapılan haksızlıklara karşı seyirci kalmayabilir ve aniden parlayabilirsiniz. Davranışlarınızı serinkanlılıkla yönetmenizde fayda var. Stresten uzak durun ve gereksiz tartışmalara çekilmeyin. Algınız biraz dağılabilir ve konsantre güçlüğü yaşayabilirsiniz. Yeni görevlere yönelmektense mevcut işleri tamamlamanızda fayda var. Kendinizi çok yormayın, mümkünse bu hafta çalışma temponuzu biraz düşürün. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına! Bilinçaltı, gizli kalmış korkular, bağımlılıklar ve gizli düşmanlar ile ilgili bir yeniay süreci yaşayacaksınız. Dedikodular, arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlar açığa çıkabilir. İçinizde gizli kalmış korkular su yüzüne çıkabilir ve yüzleşebilirsiniz. Ayrıca maddi ve manevi bağımlılıklardan kurtulmak adına da önemli bir adım atabilirsiniz. Sağlam kararlar alma arifesindesiniz diyebilirim. Cumartesi izole olabilir ve kendinizi dinlerken Pazar hareketli, canlı ve iyimser ruh hali ile dışarı çıkmak isteyebilirsiniz. Sosyalleşmek isteyebilir, doğa ile iç içe olmak isteyebilirsiniz. Görülmez kazalara karşı çok dikkatli olun. Bütçe ve harcamalarınızı abartmadan yapın sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya enerjiniz son derece yüksek, disiplinli ve çalışkan başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Yüksek eğitim, projeler, yurt dışı ilişkileri veya ticaret gündeminizde yer alabilir. Üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmeli, patron iseniz çalışanlarınıza baskı kurmamalısınız. Fazla kontrolcü olmak stresi artırabilir, dikkat! Haftanın ilerleyen günlerinde iş, kariyer ve statü konuları gündeminizde yer alırken ilişkilerinizde oldukça diplomatik ve uyumlu bir tavır sergileyebilirsiniz. İş ortamınızdan destek görebilir ve görevlerinizi daha kolay yerine getirebilirsiniz. Fikirlerinizi ifade etmek ve uygulamaya koymak adına daha girişken görünüyorsunuz. Hafta içi ani gelişen olaylar karşısında hak ve adalet duygunuzu öne çıkabilir, sinirlerinizi bazı haksızlıklar bozabilir. Sakin kalın ve haklıyken haksız konuma düşmeyin. Sosyalleşmek, dışarı çıkmak ve gün içerisinde de yarım kalan işlerinizi toparlamak daha uygun görünüyor. Biraz eğlenmek ve kafa dağıtmak enerjinizi daha çok yükseltecek. Hafif işlerle uğraşmak, sinemaya gitmek ve dinlendirici faaliyetlerde bulunmak ruhunuzu dinlendirecektir. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına! Mucize diye nitelendirdiğimiz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yeni çevrelere girmek, yatırımlar ile ilgilenmek veya çocuklarınız ile ilgili mucizevi bir olay yaşayabilirsiniz. Gündeminizde yer alan bir konu hakkında girişimde bulunmak için risk almaktan çekinmeyeceksiniz. Yine de iyi araştırıp o şekilde risk almanızda fayda var. Ayrıca gireceğiniz yeni çevrelerden menfaat da sağlayabilirsiniz. Hafta sonu bu şekilde oldukça hareketli ve enerjik geçerken Pazar gününü kendinize ayırmanızda ve dinlenmenizde fayda var. Görülmez kazalara karşı dikkatli olmalı ve ev işlerinde sakarlıklara dikkat etmelisiniz. Rekabet ortamlarına çekilebilirsiniz, kimseyle tartışmayın ve akışta olun sevgili Oğlaklar.

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya ortak kazançlar, bütçe ve harcamalar gibi konularla başlayabilirsiniz sevgili Kovalar. Bütçenizi gözden geçirmek, gerçekçi yaklaşmak ve disiplinli hareket etmek adına istekli görünüyorsunuz. Öte yandan bir yanınız rahat işlerle ilgilenmek ve sorumluluklardan uzaklaşmak isteyebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde daha rahat ve uyumlu bir enerji ile işlere yönelebilir, diplomatik ilişkiler sayesinde her şeyi daha kolay yoluna koyabilirsiniz. Uzakla ile iletişim, mahkeme sonuçları, hukuksal meseleler, ticaret ve lojistik gibi konular gündeminizde yer alabilir. Hak ve adalet duygunuz yükselebilir ve yapılan haksızlıklara karşı sessiz kalamayabilirsiniz. Aniden parlamak ve fevri çıkışlar göstermek yerine serinkanlılığınızı korumalısınız. İş, kariyer ve statü konularında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına. Yeni bir iş, kariyer ve statünüz ile ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Kiminiz yeni bir iş teklifi alabilir kiminiz bir ilişkiye başlayabilir veya evlenme kararı alabilir. Hayatınızı derinden etkileyecek bir durum söz konusu görünüyor. Risk almak ve tutku ile hareket etmek isteyebilirsiniz. Lakin yine de riskleri iyi hesaplayıp o şekilde adım atmanızda fayda var. Köklü bir değişikliğe hazır mısınız ya da değil misiniz, bunu iyi sorgulayın derim. Hafta sonu aklınız bu konular ile meşgul olurken Pazar günü daha hareketli, sosyal ve iyimser bir ruh halinde enerjik olabilirsiniz. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla görüşmek ve enerjinizi boşaltmak sizi iyi hissettirecektir. Kaza ve risklere açık bir gün olabilir, yollarda dikkatli olun sevgili Kovalar.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya eş, ortaklık veya ikili ilişkilerle ilgili konularla oldukça enerjik başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Çalışkan, titiz ve disiplinli hareket etmek adına motive görünüyorsunuz. Ortak kazançlar, eşinizin veya ortağınızın parası ve borçlar gündeminizde yer alabilir. Alacağınızı tahsil edebilir ve güzel ilişkiler sayesinde borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Diplomatik ve uyumlu halleriniz sayesinde zorlu işle daha kolay ilerleyebilir. Hafta ortası ipler biraz gerilebilir, adaletsiz davranışlara sesinizi yükseltmek zorunda kalabilirsiniz. Hak arayışınızı fevri davranışlar sergileyerek değil daha sağduyulu bir şekilde yaparsanız günün kazananı siz olursunuz, buna dikkat edin. Akabinde yükselen enerjiniz ile vizyonunuz daha genişletebilir, yabancılarla ilişkiler ve uzaklarla iletişim konusunda başarılı hareketler sergileyebilirsiniz. Gelelim haftaya damgasını vuran Akrep yeniayına! Dost burcunuzda yaşanan bu yeniay ile enerjiniz ve hayat motivasyonunuz bir hayli yükseliyor. Uzaklarla iletişim, ticaret, lojistik ve yurt dışı ilişkileri anlamında etkili bir yeni ay yaşayabilirsiniz. Yükselen sezgileriniz ve iç sesiniz, size ne yapmanız gerektiğini fısıldayacak, kulak verin. Bu konularda risk almak ve tutkulu bir şekilde aksiyon almak isteyebilirsiniz. Harekete geçme zaman sevgili Balıklar. Risklerinizi iyi hesaplayın ve öngörüleriniz doğrultusunda yeni adımlarınızı atın. Hafta sonu bu pozitif enerji devam ederken Pazar gününe biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Aile büyükleriniz ile bir arada olabilir ve bazı gergin durumlar canınızı sıkabilir. Hemen gerilmeyin ve ilişkilerinizi akışına bırakın. Maddi kaynaklarınıza dikkat edin ve yanlış harcamalardan kaçının sevgili Balıklar.

Sevgi ve huzurla kalın…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.