11.02.2018, 11:04

12 - 18 Şubat Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, Oğlak burcunda başlıyoruz. Sorumluluklarımızın bilincinde ve disiplinli bir şekilde haftaya başlayabiliriz. Ay’ın Neptün ile dost enerjisi sayesinde sorumluluklarımıza hayal gücümüzü de ekleyerek ortaya yaratıcı fikirler çıkarabiliriz.

Salı günü Ay, Oğlak burcunda ilerlerken Uranüs ile kare açı yapıyor. Sabah saatlerinde yaşanan bu gerginlik, trafikte daha dikkatli olmamız gerektiğini vurguluyor. Günün geri kalan yarısında yarım kalan işleri toparlamak ve mevcut düzeni sürdürmek daha doğru olacaktır.

Çarşamba günü Ay, Kova burcunda güne başlıyoruz. Yaratıcı, özgür, sıra dışı ve kendine has ruh halimizle öne çıkabilir, yaratıcı fikirler üretebiliriz. Ayrıca Ay’ın Mars ile olan güzel açısı sayesinde iş ve motivasyon için gerekli enerjiye sahibiz. İşleri planlamak ve başlamak için sıra dışı fikirlerle yola çıkabiliriz.

Perşembe günü Ay Kova burcunda ilerlerken yılın ikinci büyük olayı olan Güneş tutulmasını yaşayacağız. Kova burcunun 27 derecesinde yaşanacak olan bu yeniay ile Merküryen bir yeniay bizi bekliyor olacak. Etkisini 3 ile 6 a ay içerisinde hayatımızda gözlemleyeceğiz. Akrep burcu yükselirken Kova burcu yeniayı anın haritasında 4.evde meydana geliyor. Dolayısı ile ev, aile, kökler, gayrimenkul gibi konular hayatımızda ön plana çıkabilir. Merkür’ün de bu Güneş tutulmasına eşlik etmesi, daha çok düşüneceğimiz, imza ve sözleşmelere kafa yoracağımız süreçlerin de beraberinde geleceğini vurguluyor. Eğitim, öğretim, seyahatler ve hayatımızın geri kalanı bir hayli etkilenecek.

Cuma günü Ay, Balık burcuna güne uyanıyoruz. Sezgilerimiz ve iç sesimiz bugün ön plana çıkabilir. Daha rahat işlerle meşgul olmak isteyebilir ve sanatsal aktivitelere yönelebiliriz. Öte yandan Güneş ile Uranüs’ün dost açısı ise sürpriz ve güzel gelişmelerin habercisi olabilir.

Cumartesi günü Ay, Balık burcunda yolculuğuna devam ederken Neptün ile kavuşum yapıyor. Hayal kurmak, görsel sanatlar ile ilgilenmek ve ruhumuzu besleyen aktivitelerle ilgilenmek bize iyi gelecektir. Öte yandan Ay’ın Mars’la olan kare açısına dikkat etmeli, trafikte daha dikkatli olmalıyız. Yapmamız gereken işler olabilir, erteleyemediğimiz işlerde daha dikkatli olalım. Dalgınlık kazalara sebebiyet verebilir, dikkat!

Pazar gününe Ay boşlukta uyanıyoruz. Keyif ve tembellik yapmak için nefis bir Pazar sabahı bizleri bekliyor. Geç kahvaltı, brunch gibi organizasyonlara katılabiliriz. Ayrıca öğleden sonra Ay’ın Koç burcuna girmesi ile birlikte enerji ve motivasyonumuz yükseliyor. Sosyalleşebilir ve dışarı çıkıp eğlenebiliriz. Bugün Merkür, Balık burcuna geçiş yapıyor. Merkür bu burçta rahat değildir, zarardadır. Bu süreçte alacağımız kararlara daha dikkat etmeli, hayalperestlik ile mantığı birbirine karıştırmadan hareket etmeliyiz. Yükselen sezgi ve hayal gücü ile buluş ve icatların artacağı bir döneme de giriş yapabiliriz.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Sorumluluklarımızın bilincinde ve disiplinli bir şekilde haftaya başlayabiliriz. Yaratıcı fikirler üretmek ve üstlerinizle paylaşmak adına oldukça istekli olabilirsiniz. Kararlı ve iradeli bir şekilde işleri yürütmek bu haftanın oldukça dikkat çekici teması olabilir. Trafikte biraz daha dikkatli olun ve sinirlerinizi kontrol edin. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek, özgürce hareket etmek ve sıra dışı fikirler üretmek adına oldukça istekli görünüyorsunuz. Arkadaşlarınızla görüşebilir ve yeni çevrelere girebilirsiniz. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin mucizeler, arkadaş çevresi, yeni ortamlar, yatırım, çocuk ve hayattan beklentiler gibi konularınız alanında son derece etkili olacak. Hiç ummadığınız bir dilek gerçekleşebileceği gibi yeni çevrelere girerek yeni menfaatler de elde edebilirsiniz. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Hafta sonuna doğru sezgileriniz bir hayli yükseliyor. Biraz izole olmak, bireysel çalışmak ve işleri toparlamak isteyebilirsiniz. İçinizdeki sese kulak vererek birçok zorlu işin altından kalkabilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle bir arada olmak, evde vakit geçirmek, sinema gibi görsel sanatlarla ilgilenmek size çok iyi gelebilir. Resim yapmak veya galeri gezmek de bu faaliyetlerin arasında… Pazar günü tembellik ile başlayan günü oldukça hareketli bir şekilde bitebilir. İçinizde geldiği gibi hareket edin. Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte sezgileriniz, hayal gücünüz, bilinçaltınız ve rüyalarınız hareketleniyor. Kararlarınızı alırken sağlam adımlar atarak, gerçeklikten uzaklaşmadan alın sevgili Koçlar…

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya uzak seyahatler, yabancılar, ticaret veya eğitim gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Enerjiniz ve konsantre gücünüz son derece yüksek; işlere rahatça başlayabilir ve haftayı yönetebilirsiniz.  İş, kariyer ve statü konularına kafa yorarken beklenmedik aksilikler yaşanabilir, iptal edilen toplantılar veya aksaklıklar canınızı sıkmasın. Modunuzu hemen düşürmeyin. Yeni ve yaratıcı fikirler üreterek üstlerinizle paylaşabilir ve takdir toplayabilirsiniz. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin iş, kariyer, statü ve aile büyükleri konularınızda son derece etkili olacak. Terfi edebilir, aile olabilir veya statünüz ile ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek, biraz nefes almak ve gezmek anlamında son derece istekli görünüyorsunuz. Çocuklarınızla eğlenebilir, bağlarınızı kuvvetlendirebilir, partneriniz veya yakın arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Haftanın yorgunluğunu atmak ve gevşeme adına buna çok ihtiyacınız var. Hafta sonunu bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Pazar günü tembellik yapmak ve evde vakit geçirmek adına oldukça güzel enerjiler mevcut görünüyor. Merkür’ün dost burcunuz Balık’a geçmesi ile birlikte bu dönem daha sezgisel, insancıl ve hayalperest bir zihinsel düşünme tarzına bürünebilirsiniz. Daha sosyalleşebilir ve gireceğiniz çevrelerden menfaatler de sağlayabilirsiniz sevgili Boğalar. Keyifli görünüyor…

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya bütçe, ortak kazançlar, borçlar ve finansal konularla başlıyorsunuz sevgili İkizler. Disiplinli, iradeli ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederek işlerinizi başarılı bir şekilde organize edebilirsiniz. Uzak çevreler, yabancılar, yurt dışı ilişkileri ve seyahatler gündeminizde yer alırken yüksek enerjiniz ile sıra dışı fikirler üreterek takdir toplayabilirsiniz. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin tam da bu konularınızda gerçekleşiyor. Yabancılarla ilgili bir konu, yeni bir proje, sorumluluk, eğitim veya yurt dışı seyahati gündeme gelebilir. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşebilir, flört edebilir ve yüksek enerjiniz ile spor yapabilirsiniz. Hafta sonu evde vakit geçirmek, sevdiklerinizle veya ailenizle bir arada olmak duygusal olarak kendinizi iyi hissettirecektir. Aile büyüklerinizle bir arada olup onlardan fikir almak özellikle bazı konularda aydınlanmanızı sağlayabilir. Pazar günü Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte iş, statü ve kariyer konularının daha çok zihninizi meşgul edeceği bir döneme adım atacaksınız sevgili İkizler.

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya eş, ikili ilişkiler veya ticari sözleşmelerle başlayabilirsiniz sevgili Yengeçler. Enerjiniz oldukça yüksek. İradeli, sorumluluk sahibi ve kararlı bir şekilde anlaşmalarınızı sağlayabilir, karlı işlere imza atabilirsiniz. Ayrıca sıra dışı düşünce tarzınız ve geniş ufkunuzla finansal çözümler üretebilir, üstlerinizden övgü alabilirsiniz. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin ortak kazançlar, finansal konular, yatırımlar, ortağınızın veya eşinizin parası, borçlar, krediler gibi konularınızda oldukça etkili olacak. Bir miras kalabileceği gibi yüklü bir tazminat da alabilirsiniz. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. İlerleyen günlerde yükselen enerjiniz ile haftayı güzelce toparlayabilir, mail trafiğinizi yönetebilir ve iletişiminizi oldukça ahenkli bir şekilde ilerletebilirsiniz. Yurt dışı, seyahat ve yabancılar gündeme gelebilir. Ayrıca sinema, tiyatro gibi görsel sanatlar ilginizi çekebilir, sosyalleşebilirsiniz. Hafta sonu da bu enerjiler ile devam ederken Pazar günü tembellik yapmak, hiçbir şey yapmadan evde vakit geçirmek hoşunuza gidebilir. Zira ihtiyacınız da var. Merkür’ün Pazar günü dost burcunuz Balık’a geçmesi ile birlikte zihniniz daha yaratıcı, kolektif, yurt dışı ve eğitim konularıyla daha ilgili olacağı bir döneme de adım atacak sevgili Yengeçler…

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya iş, günlük rutin ve koşuşturmacalarla başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Pazartesi sendromuna kapılmadan işlere bir an evvel başlamanızda fayda var. Sorumluluk, disiplin ve ciddiyet ise güne oldukça hakim görünüyor. Alacağınız kararlar isabetli olabilir. İkili ilişkiler, ticari sözleşmeler, eş veya partner konuları gündeme gelebilir. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin ikili ilişkiler, eş veya ortaklık konularınızda etkili oluyor. Ticari bir anlaşma, ortaklık kurulabileceği gibi feshedilebilir veya özel hayatınızda evlilik kararı alabilirsiniz. Ciddi giden bir ilişki evliliğe taşınırken kangrene dönüşmüş bir ilişki veya evlilik ise bitme noktasına gelebilir. Oldukça etkili ve kadersel bir tutulma yaşayacaksınız. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, bütçe gibi finansal konular gündeme gelebilir. Kazançlarınızı iyi değerlendirmeli ve harcamalarınızı yaparken ödemelerinizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Hafta sonuna evde, ailenizle veya yakın çevrenizle dinlenerek girebilirsiniz. Ayrıca Merkür’ün Pazar günü Balık burcuna geçişi ile birlikte zihniniz finansal konularda daha yaratıcı, hayalperest ve kolektif bir bilinçle hareket edebilir. Mantığı fazla elden bırakmayın ve cüzdanınıza sahip çıkın sevgili Aslanlar…

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Spor yapmak, aşk veya çocuklar ile ilgilenmek, alışveriş yapmak gibi hareketli aktiviteler için oldukça güzel bir gün. Öte yandan kararlı olmak ve aksiyona geçmek için hiç durmayın. Aklınızdakileri faaliyete dökebilirsiniz. İş, koşuşturmalar ve angaryalar anlamında yoğunlaşıyorsunuz. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin sağlık, iş, koşuşturmalar, günlük rutin ve iş arkadaşları konularında oldukça etkili olacak. Sağlığınıza daha çok dikkat ettiğiniz takdirde bir şifalanma yaşayabilirsiniz. Ayrıca iş koşulları anlamında bir iyileşme de söz konusu… Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alabilir. Oldukça hassas, duygusal ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Hafta sonu aşk tazelemek, sevdiğinizle bir arada romantik zaman geçirmek için oldukça ideal görünüyor, mutlaka değerlendirin. Pazar günü Merkür’ün de Balık burcuna geçişi ile zihinsel olarak eşinize, partnerinize veya ortağınıza daha çok vakit ayıracağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Evli olanlar ve çocuk düşünenler, neden olmasın?

Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya ev, aile veya gayrimenkul konuları ile başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Sorumluluklarınızın bilincinde, ciddi ve kararlı bir şekilde haftayı planlayabilir, işlerinizi organize edebilirsiniz. Ayrıca yükselen enerjinizle spor yapabilir ve ter atarak rahatlayabilirsiniz. Çocuklarınızla veya partnerinizle değişik planlar yapmak size iyi gelecektir. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin aşk, ilişkiler, hobiler, çocuk, partner ve hayattan zevk aldığınız konular alanında etkili olacak. Aşık olabilir, çocuk düşünüyorsanız çalışmalara başlayabilir veya çok istediğiniz bir hobinize bu yıl başlama kararı alabilirsiniz. Çocukları olanlar ise onlarla ilgili güzel bir gelişmeye şahit olabilir. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde iş temponuz biraz yükselebilir. İşleri toparlamak adına oldukça motive ve istekli görünüyorsunuz. Ayrıca detox yapabilir ve ruhunuzu arındırabilirsiniz. Hafta sonu ev işleri, bakım, güzellik ve alışveriş gibi konularla geçebilir. Kendinize biraz vakit ayırmalı ve hayatta es vermeniz gerektiğini de hatırlamalısınız. İşte tam da bu noktada Pazar günü Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile daha yaratıcı, hayalperest ve kolektif bir bilinçle hareket edebilirsiniz. Sağlığınıza daha çok dikkat edin ve lütfen kendinize zamanlar yaratın sevgili Teraziler…

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Disiplinli, çalışkan ve enerjik ruh halinizle adeta göz dolduruyorsunuz. Yakın çevre, iletişim ve haberleşme konularında aktif olabilirsiniz. Ayrıca karar almak ve işleri organize etmek adına da başarılı görünüyorsunuz. Ev, aile ve yuva konuları gündeme gelirken kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Evde dinlenmek iyi gelecektir. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin ev, aile, gayrimenkul, anne ve yatırım konularınızda etkili olacak.  Ev almak, yatırım yapmak ve aile olmak anlamında destekleniyorsunuz. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz adeta tavan yapıyor. Aşk, ilişkiler, spor, çocuk veya hobiler gündeme gelebilir. Aşk tazelemek, partnerinizle romantik dakikalar geçirmek adına oldukça güzel enerjiler devrede görünüyor. Ayrıca bekâr olanlar ise bu büyülü havadan nasibini alabilir, bakarak olun derim! Hafta sonu da bu enerjiler devam ederken spor yapmak, sosyalleşmek veya flört etmek adına oldukça faal görünüyorsunuz. Pazar günü evde tembellik yapmak adına oldukça ideal! Merkür’ün Pazar günü Balık burcuna geçişi ile birlikte size hayattan keyif veren konular daha çok gündeminizde yer almaya başlıyor. Tadını çıkarın, ayaklarınız yerden kesilebilir sevgili Akrepler…

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya bütçe, finansal konular ve manevi değerler gibi ciddi konularla hızlı bir giriş yapıyorsunuz sevgili Yaylar. Karar almak, iradeli hareket etmek ve işleri disiplinli yönetmek anlamında son derece ciddisiniz. Ayrıca yakın çevre, ilişkiler ve iletişim de gündeme gelirken isabetli kararlar alarak haftayı güzel bir şekilde organize edebilirsiniz. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin yakın çevre, iletişim, medya, yabancı dil, eğitim, astroloji, kısa seyahatler, imza ve sözleşmeler gibi konularınızda oldukça etkili olacak. Yeni bir eğitime başlayabilir, seyahatleriniz artabilir ve hayatınızın geri kalanını etkileyecek önemli bir gelişmeye imza atabilirsiniz. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde evde vakit geçirmek, dinlenmek ve ruhunuzu da arındırmak adına meditasyon gibi arınma çalışmalarına zaman ayırabilirsiniz. Hafta sonu da bu şekilde başlarken sevdiklerinizle bir arada olabilir, misafir ağırlayabilir ve bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Pazar günü Merkür’ün de Balık burcuna girmesi ile birlikte zihinsel olarak daha hayalperest, kolektif ve yaratıcı bir düşünce şekline bürünebilirsiniz. Ev ve aile konuları zihninizi daha çok meşgul edeceğe benziyor sevgili Yaylar.

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya enerjiniz oldukça yüksek, kararlı ve disiplinli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Sosyal çevrenizden yardım alabilir, projelerde desteklenebilir ve daha şevkle çalışabilirsiniz. Bütçe, parasal konular veya borçlar gündeme gelebilir. Bütçe yapmalı ve gelir gider dengenizi mutlaka oturtmalısınız. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin bütçe, parasal konular ve manevi değerler alanınızda son derece etkili olacak. Zam alabilir, terfi edebilir veya iş değiştirebilirsiniz. Manevi olarak ise sizi epeydir sıkan ve buran bir konu çözüme ulaşarak rahata erebilirsiniz. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde yakın çevre, iletişim, seyahatler veya kardeşler gibi konular gündeme gelebilir. Yükselen enerjinizle bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Hafta sonu da bu enerjiler devam ederken kısa seyahatler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizden bazı akrabalar da ziyaretinize gelebilir. Pazar günü ise evde pineklemek ve dinlenmek için birebir görünüyor. Haftanın tün yorgunluğunu atabilirsiniz. Merkür’ün Balık burcuna geçişi ile bu dönem zihniniz iletişim, haberleşme, seyahatler ve projelerle epey yoğun olacağa benziyor. Yaratıcı fikirler sunabilir ve bakış açınızla yeni fikirler üretebilirsiniz sevgili Oğlaklar…

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya bilinçaltı, sezgiler ve rüyalar gibi derin konularla başlayabilirsiniz sevgili Kovalar. İç sesiniz yükselebilir, biraz kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz.  Bireysel çalışmak, haftayı planlamak ve disiplinli bir şekilde işleri koordine etmek adın oldukça motive görünüyorsunuz. Yükselen enerjinizle hırslı bir şekilde en zorlu işlerin bile altında rahatlıkla kalkabilirsiniz. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması kendinizle ilgili dönüm noktası oluşturabilecek kararlar almanıza, hayatınızda radikal değişikliklere, varsa bağımlılıklardan kurtulmaya, dışa görünüş ve dışarıya verdiğiniz intiba ile ilgili birçok konuda yenilik yaşamanıza etki edecek. Kabuğunuzu değiştirme evresi de diyebiliriz buna. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günlerinde parasal konular, borçlar, maddi ve manevi konular gündeme gelebilir. Ayrıca ruhsal konular, arınma ve rahatlama çalışmaları için güzel bir enerji mevcut görünüyor. Hafta sonuna rahat, dinlenerek, evde veya ailenizle bir arada olarak eğlenebilirsiniz. Pazar günü Merkür’ün de Balık burcuna geçmesi ile birlikte bütçe, parasal konular, yatırımlar ve ödemeler ile ilgili daha yaratıcı ve kolektif çözümler üretebilirsiniz sevgili Kovalar. Parasal olarak bereketli bir dönem, iyi değerlendirin.

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya enerjiniz yüksek, sosyal ve neşeli başlıyorsunuz sevgili Balıklar. İşlere konsantre olmak,  haftayı planlamak ve organize etmek adına oldukça kararlı havanızla Pazartesi sendromuna kapılmadan haftaya güzel bir giriş yapıyorsunuz. İlerleyen günlerde izole olmak, yalnız kalmak, kendinizi ve yükselen sezgilerinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız size bir şeyler anlatmak istiyor olabilir. Gelelim haftanın en dikkat çeken ve yılın ikinci en önemli olayı Güneş tutulmasına! Kova burcunda gerçekleşecek olan bu Güneş tutulması sizin bilinçaltı, rüyalar, bağımlılıklar, gizli kalmış korkular, gizli düşmanlar, arkanızdan dönen işler gibi konularda son derece etkili olacak. Kim dost kim düşman ayırt edebilir, sizi sıkan üzen madde veya bağımlılıklardan arınabilirsiniz. Şifalanmak ve iradeyi ele almak için oldukça güçlü bir tutulma sizleri bekliyor. Üç aylık bir dönemi kapsayan bu tutulmanın etkileri seneye dağılarak etkisini göstereceği için aceleci olmamanızda fayda var. Hafta sonu yükselen enerjinizle içinizden geldiği gibi hareket edebilir, eğlenebilir ve dostlarınızla hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Görsel sanatlar, sinema, tiyatro gibi aktiviteler enerjinizi yükseltirken, ilham ve hayat enerjinizi de yerine getiriyor. Pazar günü Merkür’ün de sizin burcunuza geçmesi ile yaratıcı çözümler sunmak, zihinsel olarak daha kolektif ve hayalperest olmak, imajinasyon yeteneğinizi öne çıkararak başarılı çalışmalara imza atmak adına oldukça başarılı bir döneme adım atacaksınız. Bu dönem parlayacaksınız sevgili Balıklar, iyi değerlendirin!

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
34
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0