11.03.2018, 15:01

12 - 18 Mart Haftası Burç Yorumları

Haftaya Ay, Oğlak burcunda başlıyoruz. Plüton ile kavuşumda olan Ay’ın Güneş ile olan dost açısı, içimizdekileri, duygularımızı ve sezgilerimizi güçlü bir şekilde ifade edeceğimizi ve sağlam kararlar alacağımızı vurguluyor. Arzu ettiğimiz köklü değişiklikleri bu hafta yapabileceğiz.

Salı günü Ay, Kova burcunda güne başlıyoruz. Ay’ın Venüs ve Merkür ile olan güzel açıları sayesinde ilişkilerimizi, duygularımızı ve düşüncelerimizi mantıklı bir şekilde ifade edebilir, kendimizi daha rahat hissedebiliriz. Sıra dışı, özgün ve bağımsız hareket etmek isteyebiliriz.

Çarşamba günü Ay, Kova burcunda ilerlerken Merkür ile güzel bir açı yapıyor. Anlaşmalar, sözleşmeler, haberleşme ve iletişim konularında başarılı olabiliriz. Ayrıca Güneş’in Jüpiter ile dost enerjisi sayesinde elimize geçecek fırsatları iyi değerlendirebiliriz. Jüpiter’in gerilediğini göz önünde bulundurursak geçmiş ile ilgili işler veya ilişkiler yeniden gündeme gelebilir. Güneş’le olan dost açısı sayesinde de ekonomik olarak güzel bir hafta geçireceğiz.

Perşembe günü Ay, Kova burcunun son derecelerinde ilerlerken Mars ile güzel bir açı yaparak işlerimizi bitirmek için bize gerekli motivasyon ve isteği sağlıyor. Gökyüzündeki Ay-Mars-Uranüs üçgeni, sabah saatlerinde birçok işi halledebileceğimize ve sürpriz güzelliklere de işaret ediyor.

Cuma günü Ay, Balık burcunda güne uyanıyoruz. Ay’ın Neptün ile yakın kontağı sezgilerimizin ve hayal gücümüzün son derece yüksek olacağı bir güne işaret ediyor. Daha rahat, sanatsal, görsel ve hayaller üzerine düşüncelere dalabilir, haftayı rahat kapatmak isteyebiliriz. Öte yandan Ay’ın Satürn ile dost ilişkisi de duygularımızda kararlı olacağımızı vurguluyor.

Cumartesi günü Balık burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. 26 derece Balık burcunda gerçekleşecek olan bu yeniay ile hayattan önemli dersler alacağız. Aslan burcu anın haritasında yükseleceği için egosal davranmadan daha mütevazi bir şekilde hareket etmeye çok dikkat etmeliyiz. Bu yeniaya kare açı yapan Mars bizi kızdırabilir, çabuk öfkelendirebilir ve alevin yangına dönüşmesine neden olacak sinir harbi durumlarını yaşatabilir. Bu durum bize elimizde olanları da kaybettirebilir. O yüzden bugünlerde sakin kalmalı, Balık burcunun doğasında davranmalı, özetle akışta olmalı ve öfkemizi gaza getirecek davranışlardan uzak durmalıyız. Mücadeleci davranır, bir şeyler öğrenir, eğitim alır veya amaçlarımız doğrultusunda hareket edersek bizi çok güzel başarılar bekliyor olacak.

Pazar günü Ay, Koç burcunda güne başlarken Mars’ın da yüceldiği Oğlak burcuna geçtiğini görüyoruz. Sabah saatlerinde biraz gerginlik yaşanabilir. Öfkemizi kontrol edelim. Öte yandan Mars’ın Oğlak burcundaki yolculuğu ile önümüzdeki iki ay boyunca daha stratejik, daha kontrollü, daha sorumluluk sahibi ve iradeli bir şekilde yönümüzü çizebilir ve ilerleyebiliriz. Elimiz ve cebimiz de irademiz sayesinde kuvvetlenebilir, iyi değerlendirelim.

Genel olarak güzel bir hafta, yeniay sürecindeki güne dikkat, onun dışında oldukça verimli bir hafta bizleri bekliyor olacak.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;

Koç ve Yükselen Burcu Koçlar:

Haftaya iş, kariyer ve statü konuları ile başlıyorsunuz sevgili Koçlar. Ani kararlar almak ve harekete geçmek için şartları iyice tartıp öyle hareket etmenizde fayda var. Genel olarak olumlu ve güzel bir hafta sizleri bekliyor. Kariyeriniz ve hayattaki statünüz ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Sosyalleşmek, dışarı çıkmak ve eğlenmek adına oldukça enerjik ve istekli görünüyorsunuz. Burcunuzdaki Venüs ve Merkür’ün yolculuğu sayesinde atak, düşüncelerini ifade eden, biraz sabırsız ve hırslı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru izole olmak, yalnız kalmak ve ruhunuzu dinlendirmek isteyebilirsiniz. Özellikle Cumartesi günü yaşanacak olan Balık burcundaki yeniay ile alışkanlıklarınızı gözden geçirebilir, şifalanabilir ve mevcut bağımlılıklarınızdan arınma kararı alabilirisiniz. Pasif agresif olmadan ve öfkenizi kontrol ederek hafta sonunu atlatmanızda fayda var aksi takdirde kariyeriniz ve insan ilişkileriniz zedelenebilir. Bu yeniayı daha sakin ve amaçlarınıza yönelik bir şekilde enerjinizi harcayarak kullanırsanız lehinize birçok durum gerçekleşecek. Mars’ın da kariyer alanınıza geçmesi ile birlikte iş ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde sağlamlık, kalıcılık ve başarılı adımlar için stratejik hareket etmeniz gereken iki aylık bir sürece adım atacaksınız. İçinizdeki sıkıntıları sonlandırmak, önünüze bakmak ve gizli düşmanlarınızı ayırt etmek adına bu yeniayı çok iyi değerlendirin sevgili Koçlar…

Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:

Haftaya uzak çevreler, anlaşmalar, inançlar ve eğitim gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Bu haftanın enerjisi oldukça güzel görünüyor. Yeni projeler almak, hayata geçirmek ve işlerinizde ilerlemek için fırsatlarla dolu bir hafta geçirebilirsiniz. Özellikle geçmişten gelen bazı sözleşme ve iş ortaklıkları gündeme gelebilir veya eşinizden güzel destekler alabilirsiniz. İş, kariyer ve sorumluluklar bu hafta bir hayli öne çıkıyor. Özgün düşünmek, sıra dışı planlamalarla işleri yönetmek ve bakış açınızı değiştirmek adına bereketli bir hafta geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru daha sosyal, neşeli ve enerjik günler sizleri bekliyor olacak. Yeni çevrelere girmek ve yeni insanlarla tanışarak yatırımlarınızı artırabilir veya vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Cumartesi Balık burcunda yaşanacak olan yeniay ile mucize diye nitelendirdiğiniz bir duruma çok yaklaştığınızı görebilirisiniz. Çevrenizden manipülasyona ve üzerinize oynanmasına dikkat ettiğiniz takdirde, daha mütevazi olarak güzel işlere imza atabilirsiniz. Değerlerinize sahip çıkarak ilerlemeli ve gelirlerinizi kimseyle kıyaslamadan önünüze baktığınız takdirde ailenizin veya yakın çevrenizin de desteğini alabilirsiniz. Şu sıralar yardım yapmak, sosyal sorumluluk projeleri üstlenmek veya en basitinden bir fakir doyurmak için oldukça güzel bir dönem. Merhamet, vicdan ve yardımlaşma konularına daha çok eğilirseniz önünüzde birçok kapının açıldığını gözlemleyeceksiniz sevgili Boğalar…

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:

Haftaya ortak kazançlar, borçlar, krediler gibi finansal konularla adım atıyorsunuz sevgili İkizler. Borçlarınızı yeniden yapılandırabilir, önemli kararlar alabilir ve adımlarınızı ona göre atabilirsiniz. Haftaya ciddi ve sorumluluklarınızın bilincinde başladığınız aşikâr. Haftanın olumlu enerjileri sayesinde işinizde kendinizi gösterebilir, sorumluluklarınızı layığıyla yerine getirebilir ve çevrenizce kıskanılacak bir boyuta gelebilirsiniz.  Özellikle üstlendiğiniz iş ve projelerde özgün bir bakış açısı geliştirebilir ve durumları etrafınıza farklı bir bakış açısı ile anlatabilirsiniz. İş yaşamınızdan ve arkadaşlarınızdan destek alabilir, beklemediğiniz kolaylıkları görerek şaşırabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş ve kariyer konuları gündeme gelirken Balık yeniayının enerjisini hissetmeye başlıyorsunuz. Kendinizi ispatlamak ve başarılarınızın karşılığını almak isteyebilirsiniz. Çevrenize dikkat edin ve sizi karalamak isteyenlere karşı öfkenizi dizginleyerek stratejik bir şekilde hareket edin. Aksi takdirde çok fazla göze batabilirsiniz. Sizi çekemeyenler illa ki olacaktır, bunun bilincinde olun ve sakinliğinizi koruyun. Kiminiz ise şartları iyi değerlendirirse beklemedikleri sürprizlerle karşılaşarak yeni iş teklifleri alabilir. Kendinizi kontrol ettiğiniz takdirde destekleneceksiniz. Hafta sonu kalp kırmadan ve karşınızdaki kişiye karşı sabırlı davranarak hareket edin. Mars’ın da ortak kazançlar alanınıza geçmesi ile birlikte borçlarınızı tahsil etmek ve alacaklarınızın peşine düşerek hukuksal konularla uğraşacağınız bir dönem başlayabilir. Daha sakin, ağır başlı ve stratejik hareket ederek istediklerinizi elde edebilirsiniz sevgili İkizler…

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:

Haftaya eş, ortaklık veya ikili ilişkiler konuları ile başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Sorumluluklarınızın bilincinde, ciddi kararlar alacağınız ve uygulamaya geçireceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. İlerleyen günlerde ortak kazançlar, mali konular ve borçlar ile ilgili konularda sıra dışı ve özgün hareket etmek isteyebilir ve kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın sorumluluğu ve partneriniz ile olan ilişkiniz bu hafta öne çıkabilir. Öte yandan sağlık ve günlük koşuşturmacalar konusunda daha sakin ilerlemenizde fayda var. Parasal olarak güzel çıkarımlarda bulunabileceğiniz iş ortamlarına girebilirsiniz. Hafta sonu Balık burcunda önemli bir yeniay gerçekleşiyor. Vizyonunuz, hayata bakış açınız, projeleriniz, yurt dışı eğitim ve yolculuk gibi konularda yeni bir süreç sizleri bekliyor olacak. Yalnızca öfkenize, yoğunluğunuza ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde şartları aleyhinize çevirebilirsiniz. Sakin kalın, mütevazi olun ve yavaş hareket edin. Göreceksiniz ki işler kendiliğinden hallolacak. Mars’ın da Oğlak burcuna geçişi ile birlikte iş sözleşmeleri, eş veya ortaklık konuları ile ilgili daha çok efor sarf edeceğiniz bir döneme adım atacaksınız. Partnerinizi dinleyin, makul olun ve ilişkinizi daha iyi bir hale getirin sevgili Yengeçler. Bu sizin elinizde…

Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:

Haftaya iş, sorumluluklar, sağlık ve koşuşturmacalar ile başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. İşiniz ve çalışma alanınız ile ilgili sağlam ve kalıcı kararlar alabilir ve uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle değişim ve dönüşüm gerektiren konulara eğilebilirsiniz. İlerleyen günlerde eş, ortaklık ve ticari sözleşmeler gibi konular gündeminizde yer alabilir. Sıra dışı düşünmek ve ikili ilişkiler konusunda fikirlerinizi beyan etmek konusunda oldukça başarılı görünüyorsunuz. Haftanın enerjileri ve akışı genel olarak bu hafta güzel görünüyor. İstediklerinizi ve düşüncelerinizi güzel bir dille ifade edip elde etmek için tam sırası! Yeniaya doğru ilerlerken enerjiler biraz sertleşebilir. Özellikle Cumartesi yeniay esnasında öfkenize ve egonuza en çok siz dikkat etmelisiniz. Her şeyi ben bilirim ve ben istediğim için böyle olacak tarzında konuşmalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Egonuzu dizginlemeli, çocuklarınızın veya partnerinizin size ihtiyacı olduğuna dikkat etmelisiniz. Onlara daha çok anlamaya çalışın ve empati yapın. O zaman olayların daha güzel ilerlediğini göreceksiniz. Ayrıca kazançlar anlamında ve borçları tahsil etmek gibi davasal olaylarda kazançlı çıkabilirsiniz. Elinize bir miras veya eşinizden yardım gibi bir para geçebilir. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte sağlık alanınıza çok dikkat edin. Özellikle kemik ve diş sağlığına... Ayrıca günlük işleriniz artabilir, yükselen temponuzda uykuyu ihmal etmeden ilerleyin sevgili Aslanlar…

Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:

Haftaya aşk, ilişkiler, hobiler veya çocuk konuları ile başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Bu konularda sağlam ve kalıcı kararlar almak isteyebilir, yönünüzü çizmek isteyebilirsiniz. Hafta geneli oldukça başarılı geçebilir. İşleriniz yoğunlaşsa bile sıra dışı düşünce şekliniz ve bakış açınız ile fikirlerinizi rahatça ifade edebilirsiniz. Fikirlerinizin kabul gördüğünü ve daha çok motive olarak işlere bitirmeye odaklandığınızı gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca yakın çevre ilişkilerinizin de desteğini arkanıza alarak ilerlemeniz mümkün görünüyor. Hafta sonu karşıt burcunuz Balık’ta yaşanacak olan yeniay, ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları alanınıza yönelmenizi sağlıyor. Aslında hayatınızdaki kişiye daha çok vakit ayırmanız, varsa sorunları çözmeniz veya kangren olmuşsa sonlandırmanız için bir şans da diyebiliriz.  Karşınızdaki kişi kendisine yeteri kadar ilgi ve zaman ayırmadığınızdan şikâyetçi olabilir. Kulak verin ve mutlaka empati yapın. Öfkenize yenik düşmeden ve söylenmeden hareket ettiğiniz takdirde güzel bir birliktelik sizleri bekliyor olacak. Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte aşk, çocuklar, hobiler, ilişkiler ve hayattan keyif aldığınız konularla daha çok ilgileneceğiniz bir döneme de adım atacaksınız sevgili Başaklar…

 Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:

Haftaya ev, aile ve gayrimenkul konuları ile başlayabilirsiniz sevgili Teraziler. Bu konularla ilgili kalıcı ve sağlam kararlar almak isterken değişim ve dönüşüm isteyen meseleleri de çözmekten kaçınmayacaksınız. İlerleyen günlerde aşk, ilişkiler ve spor gibi konular gündeminize gelebilir. İlişkisi olanlar kendilerini karşı tarafa daha iyi ifade ederek güzel bir uyum yakalayabilir. Bekar olanlar ise girecekleri ortamlarda güzel konuşma şekilleriyle dikkatleri üzerlerine çekebilir. Ayrıca spor yapmak için de oldukça enerjik bir hafta… İşlerinizi yönetmek ve fikirlerinizin kabul görmesi bu hafta yaşayabileceğiniz durumlar arasında yer alabilir. Hafta sonu Balık burcunda yaşanacak olan yeniay ile şifalanmak, varsa sağlık probleminiz teşhis koymak ve iyileşmek anlamında oldukça güzel durumlar yaşanabilir. Yalnızca yeniay anında bazı ters açılar sizi gerebilir ve sinirlerinize hakim olamamanıza neden olabilir. Yakın çevrenizi kırmadan ve sert bir dil ile kendinizi ifade etmeden önce mutlaka durun ve düşünün. Aksi takdirde lehinize gelişebilecek olayları elinizden kaçırabilirsiniz. Aynı zaman iş, günlük koşuşturma ve hizmet alanı konuları da gündemde yer alabilir. Yeni bir işi kapabilecekken tersliğiniz yüzünden elinizden kaçırmak istemezsiniz değil mi? Egoyu bir kenara bırakın, mütevazi olun ve mümkün olduğunca dinleyin. Bunu yaptığınız takdirde başarı ve sağlık kaçınılmaz görünüyor. Mars’ın Oğlak burcuna geçişi ile birlikte ev ve aile konularında daha sakin, stratejik ve kararlı adımlar atabileceğiniz yoğun bir dönem de başlıyor sevgili Teraziler…

Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:

Haftaya iletişim, kardeşler, sözleşmeler veya kısa seyahatler gibi konularla başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Bu konularla ilgili sağlam ve kalıcı kararlar alabilir, değişim ve dönüşüm isteyen konuları masaya yatırarak çözümlemek isteyebilirsiniz. İlerleyen günlerde ev, aile ve yuva konuları gündeminizde yer alabilir. Özgün ve sıra dışı fikirler üreterek daha çözüm odaklı işler başarabilirsiniz. Bu hafta fikirlerinizi, duygu ve düşüncelerinizi ifade etmek daha kolay görünüyor. hafta sonu dost burcunuz Balık’ta yaşanacak olan yeniay ile aşk, ilişkiler, çocuk, hobiler veya spor gibi konular ön plana çıkabilir. Burcunuzda ilerleyen Jüpiter’in de desteği ile evvelden beri istediğiniz ama bir türlü gerçeklememiş ilişki, çocuk veya hayattan zevk aldığınız konu ile ilgili karar alabilir ve ilerleyebilirsiniz. Şansınız açık olacak. lakin parasal konularınıza daha çok dikkat etmeli ve kendinizi kimseyle kıyaslamadan amaçlarınızı planlamalısınız. Aksi takdirde olacak şeylerin de önüne geçmiş olursunuz. İş ve kariyer anlamında oldukça açık ve güzel bir dönem olması açısından sakin, serinkanlı ve amaçlarınıza stratejik bir şekilde yaklaşarak tüm gelişen olayları lehinize çevirmeniz mümkün. Harcamalarınızı da bu doğrultu da yaparsanız önünüz açık görünüyor. Mars’ın da yüceldiği Oğlak burcuna geçişi ile Pazar gününden itibaren seyahat, iletişim, kardeşler ve anlaşmalar ile ilgili konularda daha çok mücadele edebilir, stratejik hareket ederek şanslı bir dönem geçirebilirsiniz sevgili Akrepler…

Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:

Haftaya bütçe, finansal konular ve manevi değerleriniz ile başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Bu konularla ilgili sağlam ve kalıcı kararlar alabilir, değişim ve dönüşüm gerektiren konularda cesaretli davranabilirsiniz. Kazançlarınızı ve harcamalarınızı sağlam bir bütçe yaparak organize edebilirsiniz. İlerleyen günlerde yakın çevre, kardeşler, seyahatler ve eğitim konuları gündemde yer alabilir. Daha vizyoner, iletişim odaklı ve geniş bir perspektifle olayları analiz edebilir ve sözünüzü dinletebilirsiniz. Bu hafta duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edeceğiniz başarılı bir hafta olabilir. Şartları iyi değerlendirin ve kendinize güvenin. Mars. Burcunuzdan bu hafta çıkıyor. Sinir ve öfke kontrolünüzü bir hafta daha yönetmeli ve sakin davranarak olayları aleyhinize çevirmeden ilerlemelisiniz. Hafta sonu ev ve aile konularında yaşayacağınız yeniay özellikle yakın çevre ve ailenize karşı daha sabırlı, sakin ve mütevazi olmanız gerektiğini vurguluyor. Aksi takdirde onları üzebilirsiniz. Size yardım edeceklerken size sırt çevirebilirler. Bunu istemiyorsanız onlarla daha çok ilgilenin, egosal davranmayın ve öfkenizi lütfen kontrol edin. Bunu başardığınız takdirde yeni bir oluşum, gayrimenkul veya aileden destek kaçınılmaz görünüyor. Balık burcu akışta olmayı, şartları uyum sağlamayı ve şifalanmayı anlatır. Ev ve aile konularında bu süreçlerden geçebilirsiniz. Pazar günü Mars, burcunuzdan çıkıyor ve yüceldiği Oğlak burcuna geçerek maddi ve manevi konularda daha stratejik, ağırbaşlı ve kalıcı kararlar verebileceğiniz iradeniz yükseltmeye geliyor. Sakinliğinizi koruyacağınız bir hafta dilerim sevgili Yaylar…

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:

Haftaya oldukça enerjik, iradeli ve sorumluluklarınızın bilincinde başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Değişim ve dönüşüm gerektiren kararlar alabilir, kendiniz ile ilgili kalıcı değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz. İlerleyen günlerde bütçe ve finansal konular gündeminizde yer alabilir. Harcamalarınızı kontrol etmek, kazançlarınızı daha iyi değerlendirmek ve gerekli araştırmalar yapmak adına zihniniz oldukça vizyoner çalışıyor. Sıra dışı fikirlerinizle karşınızdaki kişilere duygu ve düşüncelerinizi daha rahat aktarabilirsiniz. Mutlaka bütçe yapmanız gereken bir haftadasınız. Ayrıca sosyal çevreniz ve yakınlarınızın da desteği ile güzel bir hafta geçirebilirsiniz. Hafta sonu dost burcunuz Balık’ta gerçekleşecek olan yeniay ile seyahat, yakın çevre, eğitim, iletişim ve kardeşler konuları gündeme gelebilir. İletişim dilinize, öfkenize ve sabrınıza çok dikkat etmelisiniz. Aniden parlamaya ve çevrenize bunu yansıtmaya çok müsait görünüyorsunuz. Yakın çevreniz bundan yakınabilir ve sizi fazla sinirli bulabilir. Lütfen kendinize hakim olun, onları dinleyin ve biraz empati yapın. Yakınlarınıza daha çok vakit ayırıp onları dinlerseniz çok güzel gelişmeler kapıda görünüyor. Özellikle Mars’ın da burcunuza geçişi ile birlikte amaç ve hedeflerinize ulaşacağınız bir dönemin kapıları aralanacak. Stratejik, ağır başlı ve sorumluluklarınızın bilincinde efor sarf ederseniz mükafatı da büyük olacaktır sevgili Oğlaklar…

Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:

Haftaya sezgileriniz yüksek, biraz izole ve sessiz başlamak isteyebilir, bireysel çalışmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi organize etmek ve yönetmek için elverişli bir gün. Hafta geneli olarak oldukça başarılı bir hafta organize edebilirsiniz. Özellikle değişim ve dönüşüm gerektiren konularda inisiyatif alarak ilerleyebilirsiniz.  Yükselen enerjiniz ile iletişim şeklinizi güzelleştirerek duygu ve düşüncelerinizi rahatça ifade edebilirsiniz. Özellikle yakın çevre, kardeşler ve yakın arkadaşlar ile olan iletişiminiz hız kazanabilir. Ayrıca kariyer gelirlerinizi veya geçmişten beklediğiniz prim, tazminat gibi konuları bu hafta gündeminizde çözümleyebilirsiniz. Hafta sonu Balık burcunda yaşanacak olan yeniay ile parasal konular, harcamalar ve manevi değerler alanınızda önemli gelişmelerin olacağı bir dönem başlıyor olacak. Beklediğiniz bazı paraların elinize ulaşması söz konusu olabilir. Akabinde bazı imzalar atabilir ve sözleşmeler elde edebilirsiniz. Pazar günü Mars’ın da Oğlak burcundaki yolculuğu ile bilinçaltı, gizli düşmanlar ve iç dünyanız ile ilgili konularda efor sarf edeceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz. Pasif agresif olmamak adına daha soğukkanlı, ağır, sorumluluk sahibi ve stratejik davranarak sakin bir dönem geçirmek sizin elinizde sevgili Kovalar…

Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:

Haftaya sosyal, enerjik ve bir o kadarda sorumluluklarınızın bilincinde başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Sosyal çevre ve arkadaşlarınız ile ilgili konularda değişim ve dönüşüm gerektiren bazı kararlar alabilir ve uygulamaya geçebilirsiniz. Özellikle epeydir aklınızdakileri hayata geçirmek için gerekli gücü kendinizde görebilirsiniz. İlerleyen günlerde izole olmak, bireysel çalışmak ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yükselen sezgileriniz sayesinde kim dost kim düşman ayırt edebilir ve hayatınıza gerekli özeni göstererek ilerleyebilirsiniz. Yaşamınızdan çıkarmak istediklerinizi çıkarabilir ve size zarar veren kişi ve olayları hayatınızdan ayıklayabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi karşı tarafa aktarmak bu hafta daha kolay görünüyor. Hafta sonu burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay sayesinde kendiniz, çevreniz, amaçlarınız ve hayata olan bakış açınızı sorgulayarak kendinize yeni bir yol haritası çizmek isteyebilirsiniz. Öfkenize hakim olur ve sinirle konuşmazsanız oldukça faydalı kararlar olabilirsiniz. Yapmanız gereken sağduyulu, pozitif ve kendinize zarar vermeyecek şekilde kararlar almak olmalı… egoyu bir kenara bırakarak özellikle kariyer konularında daha mütevazi bir şekilde hareket ederseniz kazanan siz olacaksınız. Öfke kontrolüne bu hafta çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bunu sağladığınız takdirde sizin için güzel, paralı ve imkanlarla dolu bir dönem başlıyor olacak sevgili Balıklar…Mars’ın da dost burcunuz Oğlak’a geçmesi ile bilhassa sosyal çevre ve arkadaşlar konusunda daha stratejik ve ciddi adımlar atarak kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Sevgi ve huzurla kalın…

Yorumlar (0)
33
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0