30.12.2017, 18:22

1 - 7 Ocak 2018 Haftası Burç Yorumları

Yeni yılın ilk haftasına Ay, İkizler burcunda boşlukta başlıyoruz. Öğle saatlerine kadar tembellik yapmak, hiç bir şey yapmadan oturmak ve dinlenmek içimizden gelebilir. Öğleden sonra motivasyonumuz ve konsantre gücümüz yerine geliyor.
Salı günü Ay, Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Sabaha karşı Yengeç burcunun 11 derecesinde gerçekleşecek olan bu dolunaya Venüs de karşıtlık yapıyor. Öte yandan gökyüzünde Ay- Mars-Neptün üçgen açısı da oluşuyor. Gerginliğin yanı sıra şanslı ve kazançlı durumlar da oluşabilir. Sezgilerimize kulak verirsek hobilerimizi kazanca, çocuklarımızla ilgili bir durumu da avantaja dönüştürebiliriz. Haber alacağımız bir dolunay bizleri beklerken aile, ev, anaçlık ve korumacılık gibi Yengeç burcunun temsil ettiği konular da ön plana çıkıyor.
Çarşamba günü Ay boşlukta güne başlıyoruz. Yarım kalan işleri toparlayabilir ve mevcut düzeni devam ettirebiliriz. Öncülük ve yönetim isteyen işleri öğleden sonraya bırakmakta fayda var. Akşamüzeri sosyalleşmek ve öne çıkmak arzusunda olabiliriz.
Perşembe günü Ay, Aslan burcunda ilerlerken Mars ile kare açı yapıyor. Dürtüsel davranmamak ve rekabet ortamlarına çekilmemek bugün çok önemli. Abartılı söz ve davranışlar başımızı ağrıtabilir. Öte yandan duygularımızı ve düşüncelerimizi aynı doğrultuda ifade etmek daha kolay görünüyor.
Cuma günü Ay, öğle saatlerinden itibaren Başak burcuna geçiyor. Titiz, eleştirel, disiplinli ve takıntılı bir ruh haline bürünebiliriz. Öte yandan Ay’ın Satürn ile yaptığı üçgen açı sayesinde sorumluluklarımızı yerine getirmek ve haftayı toparlamak daha kolay olacak. İrademiz yüksek.
Cumartesi günü Ay, Başak burcunda ilerlerken Güneş ile üçgen açı yapıyor. Bu dost açı sayesinde düşündüklerimiz ve uyguladıklarımız son derece ahenkli olabilir. Venüs’ün de desteği ile güzel ilişkiler kurabilir ve duygularımızı daha rahat ifade edebiliriz. Öte yandan bugün Mars ile Jüpiter, Akrep burcunda kavuşum yaparak Ay’ a dost enerji gönderiyor. Kuracağımız dostane ilişkiler bize oldukça karlı ve ileriye dönük sonuçlar getirebilir. Azimli olmayı sürdürelim.
Pazar günü Ay, Başak burcunda boşlukta güne uyanıyoruz. İşlere konsantre olmak veya plan yapmak için epey kararsız olabiliriz. Tembellik yapmak ve biraz daha uyumak için güzel bir Pazar bizleri karşılıyor. Saat 15:00’ten sonra Ay, Terazi burcuna geçiyor. İlişkiler, adalet duygusu, denge ve sosyallik akşamüzeri daha ön plana çıkıyor.

Haftaya burç bazında değinecek olursak;
Koç ve Yüksen Burcu Koçlar:
Haftaya dinlenerek, tembellik yaparak ve evde vakit geçirerek başlamak istiyor olabilirsiniz sevgili Koçlar. işlere başlamak ve konsantre olmak için öğleden sonraki saatleri tercih etmenizde fayda var.  Salı günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile ev, aile, gayrimenkul, aile büyükleri ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Ev almak, satmak, taşınmak veya anne/babanız ile ilgili herhangi bir gelişme gündeminizde yer alabilir. Karlı bir yatırım, kazanç veya ailenizden alacağınız bir destek ile güzel işlere imza atabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Aşk, ilişkiler, çocuklar, partner veya hobiler gündeminizde yer alabilir. Hobilerinize veya çocuklarınıza yapacağınız harcamalara biraz dikkat etmenizde fayda var. Fazla açılabilirsiniz. Ayrıca vergi, sigorta veya krediler ile ilgili almanız gereken aksiyonlar varsa ertelememenizde fayda var. Hafta sonu ev işleri ile ilgilenmek, beslenme düzeninizi gözden geçirmek ve rutin işlerinizi halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Evde misafir ağırlamak, aile büyülerini ziyaret etmek ve bir arada olmak size kendinizi çok iyi hissettirecek. Sağlığınız ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca dinlenmek ve kendinize maddi manevi detox yapmak için güzel bir hafta sonu planlamak gündeminizde olabilir sevgili Koçlar.
Boğa ve Yükselen Burcu Boğalar:
Haftaya tembellik yaparak, dinlenerek ve yılbaşı gecesinin yorgunluğunu atarak başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Öğleden sonra kardeşler, yakın çevre ve iletişim ön plana çıkabilir. Salı günü Yengeç burcunda yaşanacak olan dolunay ile yakın çevre, kısa seyahatler, iletişim, eğitim, medya veya halkla ilişkiler gibi konular öne çıkabilir. Bu konular ile ilgili haberler alabilir, iletişim trafiği bol bir hafta geçirebilirsiniz. Ayrıca eşiniz/partneriniz ve sosyal çevrenizin de desteği ile kazançlı bir durum yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz veya kardeşleriniz ile ilgili uzaklardan güzel haberler alabilirsiniz. Ayrıca sözleşme, imza veya kontrat gibi uğraşları olanlar bu konularla ilgili güzel gelişmeler de yaşayabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ev, aile veya gayrimenkul konuları gündeme gelebilir. Eşiniz veya ortağınızda bazı anlaşmazlıklar sonucu gerginlik yaşayabilirsiniz. Konuları fazla büyütmeden uzlaşmaya gitmezseniz dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir. Dürtüsel davranmayın ve mantığı elden bırakmayın. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Çocuklarınızla eğlenmek, partnerinizle sosyalleşmek veya hobilerinize vakit ayırmak adına kendinize bir alan oluşturabilirsiniz. Spor yapmak için oldukça enerjik görünüyorsunuz.  Ayrıca yurt dışı seyahat planları veya yüksek eğitim gibi konularda destek görebilirsiniz sevgili Boğalar.
İkizler ve Yükselen Burcu İkizler:
Haftaya tembellik yaparak, dinlenerek ve yılbaşı gecesinin yorgunluğunu atarak başlıyorsunuz sevgili İkizler. Akabinde bütçe, finansal konular gibi maddi ve manevi değerleriniz ön plana çıkabilir. Tam da bu konular ile ilgili Yengeç burcunda yaşanacak olan dolunay, Salı sabaha karşı gerçekleşecek. İşinizden beklediğiniz zam, terfi veya yüklü bir miktar para gündeminize gelebilir. Emeklerinizin karşılığını bu hafta elde edebilirsiniz. İlerleyen günlerde yakın çevre, kardeşler, kısa seyahatler ve iletişim konuları ön plana çıkabilir. Yükselen enerjinizle arkadaş ortamlarınızda ön plana çıkmak isteyebilir veya iş ortamınızda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz.  Dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki hizmet alanınızda çalışma arkadaşlarınız ile olan diyaloglarınız. Dürtüsel davranmamalı ve sinirlerinize hâkim olmalısınız. Aksi takdirde baş ağırları kaçınılmaz olabilir. Olayların büyüme potansiyeli yüksek o yüzden sakinliğinizi korumanızda fayda var. Hafta sonu ev, aile veya gayrimenkul konuları öne çıkabilir. Oldukça titiz, disiplinli ve çalışkan bir havaya bürünebilir, evi baştan sona düzene sokmak isteyebilirsiniz. Ayrıca evde misafir ağırlamak, aile ilişkilerini geliştirmek ve menfaat edeceğiniz avantajlar söz konusu olabilir. Pazar günü ilişkiler, uyum, denge ve sosyallik ön plana çıkarak enerjinizi yükseltiyor sevgili İkizler.
Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeçler:
Haftaya tembellik yaparak, dinlenerek ve yılbaşı gecesinin yorgunluğunu atarak başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Sezgileriniz oldukça kuvvetli görünüyor. İçinizden geldiği gibi davranabilirsiniz. Salı günü burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile önemli bir karar alıyorsunuz. Kendiniz, ikili ilişkileriniz, eş veya ortağınız hakkında bir karar olabilir. Hayat, adeta size istediklerinizi sunmaya hazırlanıyor. Yeter ki kararlı olun! Hobilerinizin, çocuğunuzun veya partnerinizin destekleyeceği bu karar ile kazançlı bir döneme adım atabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı, ticaret veya yabancılar ile ilgili olumlu kararlar da çıkabilir. İlişkisi olanlar evlenme kararı alabilir. Problemli bir ortaklığı olanlar ise son verebilir. Haftanın ilerleyen günlerinde bütçe ve finansal konular ön plana çıkarken harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca bu hafta alışverişi abartmamanızda fayda var. Aşk ilişkilerinizde veya çocuklarınızla olan iletişiminizde daha dikkatli olmalı, pireyi deve yapmamalısınız. Hafta sonu enerjiniz bir hayli yükseliyor. Kısa seyahatler, yakın çevre ve iletişim ön plana çıkabilir. Titiz, eleştirel ve takıntılı bir ruh haline bürünmeden iletişiminizi kontrol etmenizde fayda var.  Ayrıca uzaklarla olan ilişkinize de dikkat edin. Kanma veya kandırılma ihtimaliniz olabilir. Aldığınız her habere inanmayın. Ayrıca Pazar günü evde dinlenmek, aile ilişkilerinizi gözden geçirmek ve ev işleri yapmak adına uygun görünüyor sevgili Yengeçler.
Aslan ve Yükselen Burcu Aslanlar:
Haftaya sosyal, enerjik ve bolca eğlenmiş bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Aslanlar. Salı günü Yengeç burcunda yaşanacak olan dolunay ile bilinçaltı, korkular, rüyalar ve gizli saklı işlerle ilgili bazı haberler alabilirsiniz. Ayrıca işiniz veya sağlığınız ile ilgili beklediğiniz gelişme güzel sonuçlanabilir. Bir nevi şifalanıyor ve rahatlıyorsunuz. Sezgilerinize kulak verebilir ve hislerinizde yanılmadığınızı gözlemleyebilirsiniz. Bağımlılıklarınızdan bu dolunay sayesinde kurtulma fırsatı elde edebilirsiniz. Bu konu hakkında ailenizden veya yakınlarınızdan maddi veya manevi destek de görebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Öne çıkmak ve adeta kendinizi göstermek istiyorsunuz. Bu hafta parlıyorsunuz. Yalnız ufak tefek ev kazalarına veya sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Ufak tefek meseleleri büyütmeden aile hayatınızı sürdürmelisiniz. Rekabet ortamlarına çekilmeyin ve sakinliğinizi koruyun. Hafta sonu oldukça kararlı, disiplinli ve temkinli bir ruh haline bürünebilir, bütçe ve harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca sağlığınızı ele alabilir, beslenme düzeni ve spor programı gibi sizi düzene sokacak planlarla da haşır neşir olabilirsiniz. Bu konularda alacağınız kararlar iradeli ve uzun ömürlü olabilir. Lütfen ertelemeyin. Pazar günü sosyalleşmek, eğlenmek ve dışarı çıkmak için oldukça güzel görünüyor sevgili Aslanlar. Sosyalleşin!
Başak ve Yükselen Burcu Başaklar:
Haftaya oldukça enerjik, dinlenmiş ve hareketli başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Salı günü Yengeç burcunda yaşanacak olan dolunay ile sosyal çevre, yatırımlar, hayattan beklentiler, çocuklar ve yeni çevreler ile ilgili konularda oldukça etkilenebilirsiniz. Bulunduğunuz çevrelerden bazı menfaatler elde edebilir veya yatırımlarınızı değerlendirmek için yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca olmasını hayal bile edemediğiniz bir mucize gerçekleşebilir, keyfinizi artırabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde bireysel çalışmak, işleri yoluna koymak ve hızlanmak adına koşuşturma içerisinde olabilirsiniz. Bu sırada iletişim dilinize dikkat etmeli, diyalogları yanlış anlamadan iletişiminizi sürdürmelisiniz. Aksi takdirde anlaşmazlıklar büyüyebilir ve gerilebilirsiniz. Hafta sonuna doğru enerjiniz bir hayli yükseliyor. İşleri toparlayabilir, oldukça disiplinli ve titiz bir şekilde programlarınızı düzenleyebilirsiniz. Hafta sonu sosyalleşmek, aşk tazelemek veya çocuklarınızla bağlarınızı kuvvetlendirmek adına sevgi dolu geçebilir. İlişkisi olmayanlar ise yeni birileri ile tanışabilir. Tüm bunların yanı sıra ev işleri ve rutin koşuşturmacalarınızı da ihmal etmeden adeta pire gibi aktif hareket ediyorsunuz sevgili Başaklar. Pazar günü tembellik ve rahatlama vakti. Tadını çıkarın!
Terazi ve Yükselen Burcu Teraziler:
Haftaya oldukça dinlenmiş, eğlenmiş ve rahat başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Salı günü Yengeç burcunda yaşanacak olan dolunay sizin iş, kariyer ve statü konularınızı etkiliyor. Bu konularda bir sonuçlanma yaşayabilir, beklediğiniz olumlu gelişmeyi elde edebilir, emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Özellikle uzun zamandır üzerinde çalıştığınız ve çaba sarf ettiğiniz bir mevzu aydınlığa kavuşuyor ve siz bu işten güzel avantajlar yakalıyorsunuz. Maddi olarak da kazanımları kuvvetli görünüyor. Haftanın ilerleyen günlerinde sosyalleşmek, arkadaşlarınızla eğlenmek ve kiminiz için kutlamalar yapmak söz konusu olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Farkında olmadan gereksiz harcamalarla borçlarınızı artırabilirsiniz. İlişkilerinizi canlandırmak ve görüşemediğiniz kişilere vakit ayırmak adına oldukça hareketli bir hafta geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru biriken işleri toparlayabilir ve izole olmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu dinlenmek, ruhen ve bedenen arınmak isteyebilirsiniz. Oldukça titiz ve disiplinli görünüyorsunuz. Beslenme düzeninizi gözden geçirebilir ve kendinize güzel bir spor programı çizebilirsiniz. Pazar günü yükselen enerjinizle ilişkilerinizi canlandırabilir ve iletişiminizi artırabilirsiniz sevgili Teraziler.
Akrep ve Yükselen Burcu Akrepler:
Haftaya dinlenmiş, enerjik ve güçlü başlıyorsunuz sevgili Akrepler. Sabah saatlerinde kendinize gelmeniz biraz zor olsa da öğleden sonra konsantrasyonunuzu topluyorsunuz. Salı günü dost burcunuz Yengeç’te yaşanacak dolunay ile uzak çevreler, yurt dışı, ticaret, lojistik veya yüksek eğitim gibi konular gündeminize gelebilir. Bu konularla ilgili bir sonuçlanma yaşayabilirsiniz. Özellikle uzak çevrelerden haberler alabilir ve hayat motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Basın, medya veya halkla ilişkiler ile ilgilenenlerin yüzü gülebilir. Bu dolunay enerjinizi bir hayli artıracağa benziyor.  Haftanın ilerleyen günlerinde iş, statü veya kariye konuları ön plana çıkabilir. Kariyerinizi planlarken daha sakin ve yavaş hareket etmenizde, ani çıkışlar yapmamanızda fayda var keza sabrınızı sınayabilirler. Hırslarınıza yenik düşmeyin ve sezgilerinizi dinleyin. Böylece daha çok öne çıkabilirsiniz. Mars’ın burcunuzdaki seyahati size yeterli hırsı sağladığından çok fazla saldırgan olmadan sakinliğinizi korumalısınız. Hafta sonuna doğru yumuşuyor ve daha sakin hareket ediyorsunuz. Sosyalleşmek, dışarı çıkmak ve arkadaşlarınızla plan yapmak daha olası görünüyor. Ayrıca titiz ve detaycı ruh haliniz ile birden fazla işi bir arada götürebilirsiniz. Biraz eğlenin ve hayatın tadını çıkarın sevgili Akrepler.
Yay ve Yükselen Burcu Yaylar:
Haftaya tembellik yaparak, dinlenerek ve tüm bir yılın yorgunluğunu atarak başlayabilirsiniz sevgili Yaylar. Salı günü Yengeç burcunda yaşanacak olan dolunay ile ortak kazançlar, miras, nafaka, vergi ve borçlar gibi konular gündeminize gelebilir. Maddi olarak bu dolunay size güzel kazanımlar getirebilir. Kim bilir belki de piyango size çıkar! Ayrıca ailenizden de maddi veya manevi destek göreceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetli ve daha da güçlenerek sizi doğru yola sürüklüyor, yeter ki kulak verin. Bu dolunay ile bağımlılıklarınızdan kurtulmak, hayatınızdaki fazlalıkları silkelemek ve kendinizi yeniden keşfetmek adına da bazı durumlar daha çok gün yüzüne çıkabilir. Ailenizden veya yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde enerjiniz bir hayli yükseliyor. Yurt dışı, yabancılar, ticaret, uzak seyahatler veya eğitim konuları gündeminizde yer alabilir. Konuları doğru anladığınızdan emin olup o şekilde adım atmanızda fayda var. aksi takdirde pasif agresif yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu hafta parasal anlamda güzel gelişmeler bekliyorum, umarım eliniz bollaşır. Hafta sonuna doğru iş, kariyer veya ev konularını masaya yatırabilir, oldukça titiz çalışmalar sergileyebilirsiniz. Hata sonu aile büyüklerinizle güzel ilişkiler kurabilir, gönül alabilirsiniz. Pazar günü sosyalleşmek, iletişim ve ilişkiler oldukça adaletli ve uyumlu bir şekilde gündeme gelebilir. Ciddi kararlar almayın ve sadece anı yaşayın sevgili Yaylar.
Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlaklar:
Haftaya tembellik yaparak, dinlenerek ve tüm bir yılın yorgunluğunu atarak başlayabilirsiniz sevgili Oğlaklar. Hiçbir şey yapmadan öylece durmak bile gelebilir içinizden.  Salı günü karşıt burcunuz Yengeç’te yaşanacak dolunay ile güne oldukça enerjik başlıyorsunuz. Eş, ikili ilişkiler, ortaklık veya partner konuları gündeminizde yer alabilir ve siz bu konularda karar alabilirsiniz. Bir sonuçlanma yaşayacağınız bu dolunay ile birlikte oldukça kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Ortaklığınız var ve sorunlu gidiyorsa sırtınızdaki yükten kurtulabilir veya tam tersi güçlerinizi birleştirerek daha da güçlenebilirsiniz. Yakın çevrenizin ve sosyal ortamınızın da desteğini alacağınız bir karar verebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde ortak kazançlar, borçlar, krediler ve harcamalar gündeminize gelebilir. Gelir ve giderlerinizi iyi hesaplamalı ve çevrenize karşı gereksiz çıkışlar sergilememelisiniz. Baş ağrılarına dikkat. Hafta sonuna doğru yükselen enerjinizle titiz ve disiplinli bir ruh haline bürünüyor ve kalan işleri toparlıyorsunuz. Ayrıca uzak çevrelere karışmak, yeni seyahat programları belirlemek veya yeni eğitim planları yapmak gündeminizde yer alabilir. Yabancılarla konuşabilir ve faydalı ilişkiler kurabilirsiniz. Pazar günü evde veya ailenizle bir arada vakit geçirebilir, ilişkilerinizi daha iyi bir ahenge getirebilirsiniz sevgili Oğlaklar.
Kova ve Yükselen Burcu Kovalar:
Haftaya oldukça eğlenmiş, keyifli ve dingin başlıyorsunuz sevgili Kovalar. İş yoğunluğunuz akabinde artabilir. Salı günü Yengeç burcunda yaşanacak dolunay ile hizmet alanınız, sağlığınız, iş arkadaşlarınız ve günlük rutininiz ile ilgili konularda bir sonuçlanma yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır işle ilgili beklediğiniz bir haberi alabilir veya yeni bir işe başlayabilirsiniz. Oldukça kazançlı bir gelişme görünüyor. Hasta olanlar ise şifalanma yaşayabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde ikili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminizde yer alabilir. İletişim dilinize ve bilhassa çevrenize karşı olan tutumunuza dikkat etmenizde fayda var. Aniden öfkelenebilir veya yok yere rekabetçi ortamlara çekilebilirsiniz. Karşı taraf sinirinizi bozsa bile sakinliğinizi lütfen koruyun. Ayrıca evlilik veya ikili ilişkiler ile alakalı bu hafta sürpriz güzel bir haber alabilirsiniz. Gelişmeler hızlanabilir. Hafta sonu ortak kazançlar, bütçe ve harcamalar gündeminizde yer alabilir. Yalnız kalmak, evde vakit geçirmek veya izole olmak için uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İçinizden geldiği gibi hareket etmenizde fayda var. Aklınızdaki soruları kendinizle baş başa kalarak çözümleyebilirsiniz.  Ayrıca dinlenmek ve zihninizi boşaltmak size kendinizi daha iyi hissettirecek sevgili Kovalar. Hayata biraz es verin…
Balık ve Yükselen Burcu Balıklar:
Haftaya eğlenmiş, dinlenmiş ve enerjik başlıyorsunuz sevgili Balıklar. Yükselen enerji ve motivasyonunuz ile adeta ışıldıyorsunuz.  Salı günü dost burcunuz Yengeç’te yaşanacak olan dolunay ile aşk, ilişkiler, çocuklar veya hobileriniz gibi hayatınıza tat veren konular gündeme gelebilir ve bu konularla ilgili beklediğiniz sonuçlanma gerçekleşebilir. Âşık olabilir, anne veya baba olabilir, çocuğunuz ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Sizi maddi ve manevi besleyecek güzel bir dolunay yaşayacağa benziyorsunuz. Ayrıca vizyonunuzun ve hayat görüşünüzün daha da genişleyeceği günler yaşamaya açıksınız. Haftanın ilerleyen günlerinde yoğunlaşan iş temponuz ve rutin koşuşturmacalarınız sizi birden fazla parçaya bölebilir, yorabilir. Dolayısı ile sinirlerinizi yıpranmış ve olur olmadık şeylere çıkışlar gösterirken kendinizi bulabilirsiniz. Dinlenmeyi ihmal etmeyin. Özellikle uyku düzeninizi aksatmayın. Aksi takdirde yurt dışı, yabancılar veya eğitim ile ilgili konular sekteye uğrayabilir. Hafta sonu ikili ilişkiler, eş veya partner konuları gündeminize gelerek enerjinizi bir hayli yükseltiyor. İlişkileri kuvvetlendirmek ve kendinizi doğru ifade etmek size güç verecek.  Bu konularla ilgili bazı kararlar alabilir, hesaplamalarınızı titiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Pazar gününü dinlenerek, sakin ve evinizde rahatlayarak geçirebilir, enerji depolayabilirsiniz sevgili Balıklar.
Sevgi ve huzurla kalın…
Yorumlar (0)
34
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0